Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

studomat - ispitni rokovi

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
annna
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 02. 2005. (14:53:52)
Postovi: (CF)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 9 - 4

PostPostano: 10:38 pon, 22. 1. 2007    Naslov: studomat - ispitni rokovi Citirajte i odgovorite

zasto mi se na studomatu pod "pregled ispitnih rokova" pojave neki kolegiji koje sam vec polozila (npr. uvis, modeliranje, engleski) i neki koje jos nisam ni odslusala (iako sam ih upisala ali se odrzavaju tek u drugom semestru).. prilicno je nepregledno i zbunjujuce.
zasto mi se na studomatu pod "pregled ispitnih rokova" pojave neki kolegiji koje sam vec polozila (npr. uvis, modeliranje, engleski) i neki koje jos nisam ni odslusala (iako sam ih upisala ali se odrzavaju tek u drugom semestru).. prilicno je nepregledno i zbunjujuce.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 19:54 pon, 22. 1. 2007    Naslov: Re: studomat - ispitni rokovi Citirajte i odgovorite

[quote="annna"]zasto mi se na studomatu pod "pregled ispitnih rokova" pojave neki kolegiji koje sam vec polozila (npr. uvis, modeliranje, engleski)[/quote]
Zato što vjerojatno profesori još nisu odnesli tvoje podatke osobi koja je zadužena za unos ocjena u studomat.
Ako te išta tješi, ja još uvijek mogu prijaviti ODJ iako sam ga položio.
[quote]neki koje jos nisam ni odslusala (iako sam ih upisala ali se odrzavaju tek u drugom semestru)[/quote]
Vjerojatno po defaultu aplikacija izlistava sve moguće rokove, ne pazi da li slušaš kolegij 1. put ili da li si ga već odslušala.
annna (napisa):
zasto mi se na studomatu pod "pregled ispitnih rokova" pojave neki kolegiji koje sam vec polozila (npr. uvis, modeliranje, engleski)

Zato što vjerojatno profesori još nisu odnesli tvoje podatke osobi koja je zadužena za unos ocjena u studomat.
Ako te išta tješi, ja još uvijek mogu prijaviti ODJ iako sam ga položio.
Citat:
neki koje jos nisam ni odslusala (iako sam ih upisala ali se odrzavaju tek u drugom semestru)

Vjerojatno po defaultu aplikacija izlistava sve moguće rokove, ne pazi da li slušaš kolegij 1. put ili da li si ga već odslušala.



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
annna
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 02. 2005. (14:53:52)
Postovi: (CF)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 9 - 4

PostPostano: 10:38 uto, 23. 1. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

uvis, modeliranje i engleski su mi vec odavno uneseni u bazu... i lijepo mi pise ocjena. zato i ne razumijem zasto se pojavljuju tamo gdje ne trebaju.
uvis, modeliranje i engleski su mi vec odavno uneseni u bazu... i lijepo mi pise ocjena. zato i ne razumijem zasto se pojavljuju tamo gdje ne trebaju.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 15:37 uto, 23. 1. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Najbolje ti je uputiti mail na helpdesk@isvu.hr i pitati njih u čemu je točno stvar.
Najbolje ti je uputiti mail na helpdesk@isvu.hr i pitati njih u čemu je točno stvar.



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan