Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Kad miš u windowsima poludi!
Idite na 1, 2  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Računalni sustavi na Fakultetu
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Saf
Forumski umjetnik
Forumski umjetnik


Pridružen/a: 10. 06. 2005. (21:55:28)
Postovi: (1B0)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
22 = 30 - 8
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 11:23 sub, 3. 6. 2006    Naslov: Kad miš u windowsima poludi! Citirajte i odgovorite

Daklem, khm,khm,khm... Koristim xp pro sp1. Imao sam office optical wheel mouse od microsofta koji je radio sve do jednog dana kada je kursor počeo sam skakati okolo po ekranu, ili miš odbijao raditi. Mislio sam da je problem u driverima, ali kaže this device is working properly, nove drivere ne skida... Tolko me naživciralo da sam formatirao particiju sa win, i reinstalirao ih, ali problem je i dalje postojao. Probao sam i na usb i na ps2 portu ali svejedno s vremena na vrijeme skače. Ja pomaknem miš lijevo on skoči u gornji desni kut, ja desno, on gore lijevo, i tako svakih 5 min. Čak sam kupio novi miš, isto od microsofta, neki basic wheeloptical, ali problem i dalje postoji. Imali itko ideju što, kada, kako i gdje. Ovo je strictly usb miš kojeg sam preštekao na svih 10 usb portova koliko ih imam na kompu i na svima šteka. Problem je toliko frustrirajuč da sam se počeo odvikavati od korištenja miša, ali nekad ti je neophodan: flash, photoshop, igrice :roll: ... Da kupim novu matičnu?? hehe, help :!:
Daklem, khm,khm,khm... Koristim xp pro sp1. Imao sam office optical wheel mouse od microsofta koji je radio sve do jednog dana kada je kursor počeo sam skakati okolo po ekranu, ili miš odbijao raditi. Mislio sam da je problem u driverima, ali kaže this device is working properly, nove drivere ne skida... Tolko me naživciralo da sam formatirao particiju sa win, i reinstalirao ih, ali problem je i dalje postojao. Probao sam i na usb i na ps2 portu ali svejedno s vremena na vrijeme skače. Ja pomaknem miš lijevo on skoči u gornji desni kut, ja desno, on gore lijevo, i tako svakih 5 min. Čak sam kupio novi miš, isto od microsofta, neki basic wheeloptical, ali problem i dalje postoji. Imali itko ideju što, kada, kako i gdje. Ovo je strictly usb miš kojeg sam preštekao na svih 10 usb portova koliko ih imam na kompu i na svima šteka. Problem je toliko frustrirajuč da sam se počeo odvikavati od korištenja miša, ali nekad ti je neophodan: flash, photoshop, igrice Rolling Eyes ... Da kupim novu matičnu?? hehe, help Exclamation



_________________
Super Nut Chase
moj site
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
mladac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2005. (22:46:14)
Postovi: (4D5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
34 = 91 - 57
Lokacija: zg

PostPostano: 11:30 sub, 3. 6. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

ej meni ti se prije mjesec dana isto to događalo na xp-u. sad je prestalo, al meni je imao i dodatne nuspojave. znam da je bilo neš s driverima al nemrem ti točno reć kaj. kad mi se tata večeras vrati bum ga pitala kaj je on napravio jer isto smo se mjesec dana mučili s tim... kod mene je osim miša bio problem što je komp normalno radio sve dok nebi na internet otišo, i ak bi malo prije neg što je on očitao cijelu stranicu ti stisnuo neš resetirao bi se...
ej meni ti se prije mjesec dana isto to događalo na xp-u. sad je prestalo, al meni je imao i dodatne nuspojave. znam da je bilo neš s driverima al nemrem ti točno reć kaj. kad mi se tata večeras vrati bum ga pitala kaj je on napravio jer isto smo se mjesec dana mučili s tim... kod mene je osim miša bio problem što je komp normalno radio sve dok nebi na internet otišo, i ak bi malo prije neg što je on očitao cijelu stranicu ti stisnuo neš resetirao bi se...



_________________
potpis
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 12:08 sub, 3. 6. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

a da mozda nije neki virus u pitanju...koji antivirusni program imas?Na kakvom podlosku ti je mis?
a da mozda nije neki virus u pitanju...koji antivirusni program imas?Na kakvom podlosku ti je mis?



_________________
NAJNERAZUMLJIVIJE JE NA OVOM SVIJETU STO JE ON RAZUMLJIV!!!!

Albert Einstein

#Lil angel legna elttiL Bily u akciji
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Saf
Forumski umjetnik
Forumski umjetnik


Pridružen/a: 10. 06. 2005. (21:55:28)
Postovi: (1B0)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
22 = 30 - 8
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 12:20 sub, 3. 6. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

NA dva podloška , na stolu, na scaneru, na koljenu, probao sam sve podloge i uvijek cima... Imam nortona 2006, AdAware se, SysMechanic 6, Kapersky, you name it, brijem da nije virus....
NA dva podloška , na stolu, na scaneru, na koljenu, probao sam sve podloge i uvijek cima... Imam nortona 2006, AdAware se, SysMechanic 6, Kapersky, you name it, brijem da nije virus....



_________________
Super Nut Chase
moj site
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 12:43 sub, 3. 6. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ne znam koji bi danasnji virus prezivio formatiranje particije i reinstalaciju Win. :P

Rece 10 USBova... to znaci da su neki na majki ploci, a neki na PCI kartici ili su svi na majki ploci (samo neki preko nekakvog huba)? :-k

Lici kao da je majka ploca jedina zajednicka komponenta ovdje, ali mi je jako nategnuto da je ona. :| If I'm not mistaken, to moze biti i problem s memorijom ili tako necim. :shock: Cudesa se dogadjaju s faulty h/w-om i tesko je logicki zakljuciti tko je krivac. :( Mozda da prije zamjene h/w-a probas staviti SP2? :)

Usput, jesi li dodavao [b]bilo kakav[/b] h/w u doba kad se to pocelo dogadjati? :-s Mozda se nekakvi interrupti kolju... :?

:idea: Bootaj [url=http://www.knoppix.net/]Knoppix[/url] i koristi ga neko vrijeme. :-s Ako i tu steka, definitivno je h/w. :) U protivnom, problem je u s/w-u, most likely Win ili driveri. 8)
Ne znam koji bi danasnji virus prezivio formatiranje particije i reinstalaciju Win. Razz

Rece 10 USBova... to znaci da su neki na majki ploci, a neki na PCI kartici ili su svi na majki ploci (samo neki preko nekakvog huba)? Think

Lici kao da je majka ploca jedina zajednicka komponenta ovdje, ali mi je jako nategnuto da je ona. Neutral If I'm not mistaken, to moze biti i problem s memorijom ili tako necim. Shocked Cudesa se dogadjaju s faulty h/w-om i tesko je logicki zakljuciti tko je krivac. Sad Mozda da prije zamjene h/w-a probas staviti SP2? Smile

Usput, jesi li dodavao bilo kakav h/w u doba kad se to pocelo dogadjati? Eh? Mozda se nekakvi interrupti kolju... Confused

Idea Bootaj Knoppix i koristi ga neko vrijeme. Eh? Ako i tu steka, definitivno je h/w. Smile U protivnom, problem je u s/w-u, most likely Win ili driveri. Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
SickJedi
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 01. 10. 2004. (16:41:56)
Postovi: (3BC)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
12 = 42 - 30
Lokacija: Esperantija

PostPostano: 14:42 sub, 3. 6. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jel mozda cordless mis? Ako jest, to je znak da baterije umiru...
Jel mozda cordless mis? Ako jest, to je znak da baterije umiru...



_________________
Marvin (from Hitchhiker's Guide to the Galaxy) I bow before youVeliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left Marvin (from Hitchhiker's Guide to the Galaxy)
Depression is merely anger without enthusiasm.
There's no place like 127.0.0.1
Ken Lee je zakon!!!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
rat in a cage
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 11. 2004. (21:45:48)
Postovi: (22C)16
Sarma = la pohva - posuda
13 = 17 - 4
Lokacija: Zg

PostPostano: 17:18 sub, 3. 6. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="SickJedi"]Jel mozda cordless mis? Ako jest, to je znak da baterije umiru...[/quote]
pa ako i je ziher je to prvo provjerio :roll:
SickJedi (napisa):
Jel mozda cordless mis? Ako jest, to je znak da baterije umiru...

pa ako i je ziher je to prvo provjerio Rolling Eyes


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bnikola
Mali od Foruma
(Administrator)
Mali od Foruma<br>(Administrator)


Pridružen/a: 04. 06. 2005. (12:41:23)
Postovi: (38D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
11 = 19 - 8
Lokacija: Ri-Zg

PostPostano: 17:59 sub, 3. 6. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Meni se taj problem pojavio kad se neki kontakt u zici zeznuo. Jedini lijek je bio novi mis. Pitanjce, jesi dobio s misem adapter za stavit ga u njegov port?
Meni se taj problem pojavio kad se neki kontakt u zici zeznuo. Jedini lijek je bio novi mis. Pitanjce, jesi dobio s misem adapter za stavit ga u njegov port?



_________________
Život je lijep, tako kažu...


Zadnja promjena: bnikola; 18:01 sub, 3. 6. 2006; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
mladac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2005. (22:46:14)
Postovi: (4D5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
34 = 91 - 57
Lokacija: zg

PostPostano: 18:00 sub, 3. 6. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

ja imam najnormalniji miš koji mi je isto tako ludio pa mislim da nisu baterije... vrlo frustrirajuće kad igraš mine... javim naveče što je kod mene bio problem
ja imam najnormalniji miš koji mi je isto tako ludio pa mislim da nisu baterije... vrlo frustrirajuće kad igraš mine... javim naveče što je kod mene bio problem



_________________
potpis
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 19:33 sub, 3. 6. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="bnikola"]Meni se taj problem pojavio kad se neki kontakt u zici zeznuo. Jedini lijek je bio novi mis. Pitanjce, jesi dobio s misem adapter za stavit ga u njegov port?[/quote]

Covjek je vec kupio novi mis i problem nije nestao. :roll:
bnikola (napisa):
Meni se taj problem pojavio kad se neki kontakt u zici zeznuo. Jedini lijek je bio novi mis. Pitanjce, jesi dobio s misem adapter za stavit ga u njegov port?


Covjek je vec kupio novi mis i problem nije nestao. Rolling Eyes



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
SickJedi
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 01. 10. 2004. (16:41:56)
Postovi: (3BC)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
12 = 42 - 30
Lokacija: Esperantija

PostPostano: 3:46 ned, 4. 6. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jesi ga probao ustekat na neku drugu kantu?

@rat: vidio sam stvarno cudnih ljudi...
Jesi ga probao ustekat na neku drugu kantu?

@rat: vidio sam stvarno cudnih ljudi...



_________________
Marvin (from Hitchhiker's Guide to the Galaxy) I bow before youVeliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left Marvin (from Hitchhiker's Guide to the Galaxy)
Depression is merely anger without enthusiasm.
There's no place like 127.0.0.1
Ken Lee je zakon!!!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
nemo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 11. 07. 2004. (21:28:31)
Postovi: (37F)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
30 = 34 - 4
Lokacija: čakovec

PostPostano: 10:59 ned, 4. 6. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="rat in a cage"]pa ako i je ziher je to prvo provjerio :roll:[/quote]

nikad nemoj rollat očima na najbanalnije prijedloge zato jer u 90% slučajeva ljudi su zeznu neku krajnje banalnu stvar, tipa ne uštekaju kabel do kraja/uštekaju ga u krivi port ili zaborave uključiti "on" switch :D
rat in a cage (napisa):
pa ako i je ziher je to prvo provjerio Rolling Eyes


nikad nemoj rollat očima na najbanalnije prijedloge zato jer u 90% slučajeva ljudi su zeznu neku krajnje banalnu stvar, tipa ne uštekaju kabel do kraja/uštekaju ga u krivi port ili zaborave uključiti "on" switch Very Happy



_________________
Umjesto da postavlja pitanje o tome što je prije nastalo - kokoš ili jaje, čovjeku se najednom učinilo da je kokoš zamisao jajeta o stvaranju novih jaja.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
rat in a cage
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 11. 2004. (21:45:48)
Postovi: (22C)16
Sarma = la pohva - posuda
13 = 17 - 4
Lokacija: Zg

PostPostano: 15:30 ned, 4. 6. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="nemo"][quote="rat in a cage"]pa ako i je ziher je to prvo provjerio :roll:[/quote]

nikad nemoj rollat očima na najbanalnije prijedloge zato jer u 90% slučajeva ljudi su zeznu neku krajnje banalnu stvar, tipa ne uštekaju kabel do kraja/uštekaju ga u krivi port ili zaborave uključiti "on" switch :D[/quote]
olrajt...nikad više :lol:
nemo (napisa):
rat in a cage (napisa):
pa ako i je ziher je to prvo provjerio Rolling Eyes


nikad nemoj rollat očima na najbanalnije prijedloge zato jer u 90% slučajeva ljudi su zeznu neku krajnje banalnu stvar, tipa ne uštekaju kabel do kraja/uštekaju ga u krivi port ili zaborave uključiti "on" switch Very Happy

olrajt...nikad više Laughing


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
nemo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 11. 07. 2004. (21:28:31)
Postovi: (37F)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
30 = 34 - 4
Lokacija: čakovec

PostPostano: 22:35 ned, 4. 6. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="rat in a cage"]olrajt...nikad više :lol:[/quote]

nakon što prvi put vidiš VGA kabel uštekan u serijski port vjerovat ćeš u ama baš sve ;)
rat in a cage (napisa):
olrajt...nikad više Laughing


nakon što prvi put vidiš VGA kabel uštekan u serijski port vjerovat ćeš u ama baš sve Wink



_________________
Umjesto da postavlja pitanje o tome što je prije nastalo - kokoš ili jaje, čovjeku se najednom učinilo da je kokoš zamisao jajeta o stvaranju novih jaja.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 10:42 pon, 5. 6. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="nemo"][quote="rat in a cage"]olrajt...nikad više :lol:[/quote]

nakon što prvi put vidiš VGA kabel uštekan u serijski port vjerovat ćeš u ama baš sve ;)[/quote]

:doh: :faint: :rotfl:

...

Meni se isto to dogadjalo. Pa sam kupio novog misa. I radio je normalno ... pola godine i onda i on poceo letit po ekranu. Kod prvog sam skuzio da je bio kriv kontakt u kablu, zato je ovaj drugi bio bezicni.

Bezicni opticki, nisam mu dirao kablove nikad. I jednog dana samo odluci reci "Danas sam luda, neznam sto hocu, danas sam luda imam bjesnocu..". Frustrirajuce.

Treci je bio skoro pa isti kao drugi, samo noviji model. Trajao je [b]malo[/b] dulje. :/ :cry:

Ovaj treci je M$ :oops: i zasad radi kooo urica. :banana:

Ali nisam uopce otkrio zasto su mi 2. i 3. drugi poludjeli. :-k
nemo (napisa):
rat in a cage (napisa):
olrajt...nikad više Laughing


nakon što prvi put vidiš VGA kabel uštekan u serijski port vjerovat ćeš u ama baš sve Wink


Joj, pa da! Padoh u (o)nesvjest Valjam se po podu od smijeha

...

Meni se isto to dogadjalo. Pa sam kupio novog misa. I radio je normalno ... pola godine i onda i on poceo letit po ekranu. Kod prvog sam skuzio da je bio kriv kontakt u kablu, zato je ovaj drugi bio bezicni.

Bezicni opticki, nisam mu dirao kablove nikad. I jednog dana samo odluci reci "Danas sam luda, neznam sto hocu, danas sam luda imam bjesnocu..". Frustrirajuce.

Treci je bio skoro pa isti kao drugi, samo noviji model. Trajao je malo dulje. Ehm? Crying or Very sad

Ovaj treci je M$ Embarassed i zasad radi kooo urica. Dancing banana

Ali nisam uopce otkrio zasto su mi 2. i 3. drugi poludjeli. Think



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 11:36 pon, 5. 6. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mišovi su vam poludjeli zato sto ih dirate prljavim rukama. Da mene netko tako i ja bi poceo letit po ekranu (da sam bezicni jos bi dalje odletio) :silly:
Mišovi su vam poludjeli zato sto ih dirate prljavim rukama. Da mene netko tako i ja bi poceo letit po ekranu (da sam bezicni jos bi dalje odletio) #Silly



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 12:05 pon, 5. 6. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]Mišovi su vam poludjeli zato sto ih dirate prljavim rukama. Da mene netko tako i ja bi poceo letit po ekranu (da sam bezicni jos bi dalje odletio) :silly:[/quote]

:iagree:
krcko (napisa):
Mišovi su vam poludjeli zato sto ih dirate prljavim rukama. Da mene netko tako i ja bi poceo letit po ekranu (da sam bezicni jos bi dalje odletio) #Silly


I agree



_________________
NAJNERAZUMLJIVIJE JE NA OVOM SVIJETU STO JE ON RAZUMLJIV!!!!

Albert Einstein

#Lil angel legna elttiL Bily u akciji
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Saf
Forumski umjetnik
Forumski umjetnik


Pridružen/a: 10. 06. 2005. (21:55:28)
Postovi: (1B0)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
22 = 30 - 8
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 12:17 pon, 5. 6. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nije cordless pa nema baterije, neki usb-portovi su na PCI kartici USB 2.0, ovaj novi miš, a i stari najnormalnije radi na drugoj kanti...
Ali je još uvijek lood
Nije cordless pa nema baterije, neki usb-portovi su na PCI kartici USB 2.0, ovaj novi miš, a i stari najnormalnije radi na drugoj kanti...
Ali je još uvijek lood



_________________
Super Nut Chase
moj site
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
pbanicev
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 10. 2004. (19:32:44)
Postovi: (52)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 0
Lokacija: /dev/random V /dev/null V /dev/zero

PostPostano: 13:34 pon, 5. 6. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jos nitko nije spomenuo BIOS (vsego indirektno) (Ako ga taj PC jos ima)

[size=6]Inace ja preferiram touchpad/touchscreen (a tenis igram negdje drugdje :twisted: )[/size]
Jos nitko nije spomenuo BIOS (vsego indirektno) (Ako ga taj PC jos ima)

Inace ja preferiram touchpad/touchscreen (a tenis igram negdje drugdje Twisted Evil )



_________________
vim vim vim
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Saf
Forumski umjetnik
Forumski umjetnik


Pridružen/a: 10. 06. 2005. (21:55:28)
Postovi: (1B0)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
22 = 30 - 8
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 18:17 uto, 18. 7. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

kao što pjesnik reče, u 90 posto slučajeva je riješenje pre banalno. Problem je riješen. A u čemu je bio?!




U podlozi za miš! :lol: :oops: Skontao sam da ga muči bijela boja na podlozi miša, kupio sam tamnu bez bijele boje i radi ko suza!
kao što pjesnik reče, u 90 posto slučajeva je riješenje pre banalno. Problem je riješen. A u čemu je bio?!




U podlozi za miš! Laughing Embarassed Skontao sam da ga muči bijela boja na podlozi miša, kupio sam tamnu bez bijele boje i radi ko suza!



_________________
Super Nut Chase
moj site
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Računalni sustavi na Fakultetu Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2  Sljedeće
Stranica 1 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan