Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

em1
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Elementarna matematika 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
slucajni prolaznik
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 06. 2003. (11:58:57)
Postovi: (19)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 19:26 sub, 14. 6. 2003    Naslov: em1 Citirajte i odgovorite

Da li je itko informiran tko ce sastavljt rok iz em1?
Da li je itko informiran tko ce sastavljt rok iz em1?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Void
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 11. 2002. (18:08:22)
Postovi: (FA)16
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 0

PostPostano: 9:48 ned, 15. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Moze li mi netko (po mogucnosti autor prvog posta) objasniti jednom zauvijek zasto bi to uopce bilo bitno. Ja vidim samo jedan razlog zasto bi nekoga mogao zanimati sastavljac rokova, a taj donekle ima veze sa pajserima, lancima i drugim oblicima vrsenja pritiska.

Mozda sam propustio neki vazan trag, ali mislim da je mozda i bolje po zdravlje doticnog sastavljaca rokova da ne oda svoj identitet (barem dok rok ne prodje).
Zbilja bih volio da mi netko objasni koja je svrha toga sto se zna identitet sastavljaca.
Moze li mi netko (po mogucnosti autor prvog posta) objasniti jednom zauvijek zasto bi to uopce bilo bitno. Ja vidim samo jedan razlog zasto bi nekoga mogao zanimati sastavljac rokova, a taj donekle ima veze sa pajserima, lancima i drugim oblicima vrsenja pritiska.

Mozda sam propustio neki vazan trag, ali mislim da je mozda i bolje po zdravlje doticnog sastavljaca rokova da ne oda svoj identitet (barem dok rok ne prodje).
Zbilja bih volio da mi netko objasni koja je svrha toga sto se zna identitet sastavljaca.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 10:23 ned, 15. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Void"]Moze li mi netko (po mogucnosti autor prvog posta) objasniti jednom zauvijek zasto bi to uopce bilo bitno. Ja vidim samo jedan razlog zasto bi nekoga mogao zanimati sastavljac rokova, a taj donekle ima veze sa pajserima, lancima i drugim oblicima vrsenja pritiska.[/quote]

U teoriji, to je zato da se pogledaju ostali rokovi koje je doticni dao, u nadi da ce se primijetiti neka shablona. :roll:

Shablone, jasno, nema jer mi jedni drugima krademo zadatke... :mrgreen:

Drugi razlog bi bile razlike u tezini rokova i rigoroznosti ispravljanja. Slazem se da su kod nekih asistenata rokovi tezi, kod nekih laksi; neki ispravljaju darezljivije, neki ne... :? To je logicna posljedica toga da ipak svatko ima svoje subjektivne kriterije i ne mozes od toga full pobjeci... :(

Samo, onda ljudi [b]cuju[/b] da je neki asistent jaaaaako tezak, pa tome povjeruju. A to obicno nema veze s istinom. :shock:

Npr. za Ruzicu (trenutno na skolovanju u Njemackoj) su pricali kako (iz C-a i Pascala) daje rokove nezamislivo teze od Berosevih... :!: A ona je uzimala Beroseve i mijenjala neke nazive (kosarkasa pretvorila u studenta i sl. :D). Bejzikli, zadaci ostali identicni k'o prije... :mrgreen:

[quote="Void"]Mozda sam propustio neki vazan trag, ali mislim da je mozda i bolje po zdravlje doticnog sastavljaca rokova da ne oda svoj identitet ([b]barem[/b] dok rok ne prodje).[/quote]

Paaa... Dulje od toga i ne moze. Mi potpisujemo svoje rokove... 8)

[quote="Void"]Zbilja bih volio da mi netko objasni koja je svrha toga sto se zna identitet sastavljaca.[/quote]

Pisohologija... Samo to, nista vise... :roll:
Void (napisa):
Moze li mi netko (po mogucnosti autor prvog posta) objasniti jednom zauvijek zasto bi to uopce bilo bitno. Ja vidim samo jedan razlog zasto bi nekoga mogao zanimati sastavljac rokova, a taj donekle ima veze sa pajserima, lancima i drugim oblicima vrsenja pritiska.


U teoriji, to je zato da se pogledaju ostali rokovi koje je doticni dao, u nadi da ce se primijetiti neka shablona. Rolling Eyes

Shablone, jasno, nema jer mi jedni drugima krademo zadatke... Mr. Green

Drugi razlog bi bile razlike u tezini rokova i rigoroznosti ispravljanja. Slazem se da su kod nekih asistenata rokovi tezi, kod nekih laksi; neki ispravljaju darezljivije, neki ne... Confused To je logicna posljedica toga da ipak svatko ima svoje subjektivne kriterije i ne mozes od toga full pobjeci... Sad

Samo, onda ljudi cuju da je neki asistent jaaaaako tezak, pa tome povjeruju. A to obicno nema veze s istinom. Shocked

Npr. za Ruzicu (trenutno na skolovanju u Njemackoj) su pricali kako (iz C-a i Pascala) daje rokove nezamislivo teze od Berosevih... Exclamation A ona je uzimala Beroseve i mijenjala neke nazive (kosarkasa pretvorila u studenta i sl. Very Happy). Bejzikli, zadaci ostali identicni k'o prije... Mr. Green

Void (napisa):
Mozda sam propustio neki vazan trag, ali mislim da je mozda i bolje po zdravlje doticnog sastavljaca rokova da ne oda svoj identitet (barem dok rok ne prodje).


Paaa... Dulje od toga i ne moze. Mi potpisujemo svoje rokove... Cool

Void (napisa):
Zbilja bih volio da mi netko objasni koja je svrha toga sto se zna identitet sastavljaca.


Pisohologija... Samo to, nista vise... Rolling Eyes



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
slucajni prolaznik
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 06. 2003. (11:58:57)
Postovi: (19)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 14:40 ned, 15. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Bolje to nebi ni ja objasnio!
Bolje to nebi ni ja objasnio!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Void
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 11. 2002. (18:08:22)
Postovi: (FA)16
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 0

PostPostano: 15:46 ned, 15. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Bezveze, ocekivao sam barem neku dramu, triler ili tako nesto...
Meni se nekako cini da je bolje poceti uciti nego se glupirati uokolo izmisljajuci unaprijed razloge pada i trazeci kojekakve mozebitne psiholoske prednosti na ispitu.
Stvarno bezveze...
Bezveze, ocekivao sam barem neku dramu, triler ili tako nesto...
Meni se nekako cini da je bolje poceti uciti nego se glupirati uokolo izmisljajuci unaprijed razloge pada i trazeci kojekakve mozebitne psiholoske prednosti na ispitu.
Stvarno bezveze...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 13:52 pon, 16. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Prvi rok (u petak) daje Vera, pa ako ce se netko zbog toga bolje osjecati... Sretno na ispitu!
Prvi rok (u petak) daje Vera, pa ako ce se netko zbog toga bolje osjecati... Sretno na ispitu!



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Elementarna matematika 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan