Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

cuvanje studenata za vrijeme kolokvija
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Matematička analiza 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Gordan
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:01:44)
Postovi: (192)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 20 - 12
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 18:33 čet, 28. 11. 2002    Naslov: cuvanje studenata za vrijeme kolokvija Citirajte i odgovorite

ima jedna cinjenica koja me izuzetno smeta (op. ako je istinita)
ja sam u ponedjeljak kolokvij pisao u 006 i moja asistentica-cuvarica nije niti htjela cuti za rijec kalkulator, vristala je na nas i konstantno prijetila da ce izbacit onog tko bude imao kalkulator.
u dvoranama se pak kalkulator mogao koristiti pod uvjetom da ne moze crtat grafove.

ne povlacim ovdje pitanje jel kalkulator trebao ili ne vec cinjenicu da je izuzetno nepravedno sto kriteriji nisu zajednici za sve studente tj. sobe u kojima se pise

gordan :shock:

PS
informaciju da se mogao koristiti kalkulator sam dobio od cca 10 osoba pa valjda ne lazu bas svi
ima jedna cinjenica koja me izuzetno smeta (op. ako je istinita)
ja sam u ponedjeljak kolokvij pisao u 006 i moja asistentica-cuvarica nije niti htjela cuti za rijec kalkulator, vristala je na nas i konstantno prijetila da ce izbacit onog tko bude imao kalkulator.
u dvoranama se pak kalkulator mogao koristiti pod uvjetom da ne moze crtat grafove.

ne povlacim ovdje pitanje jel kalkulator trebao ili ne vec cinjenicu da je izuzetno nepravedno sto kriteriji nisu zajednici za sve studente tj. sobe u kojima se pise

gordan Shocked

PS
informaciju da se mogao koristiti kalkulator sam dobio od cca 10 osoba pa valjda ne lazu bas svi



_________________
http://mafija.gameland.com.hr - budi i ti mafijaš!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Psy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2002. (21:34:43)
Postovi: (BF)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 0 - 1
Lokacija: Pao s Marsa

PostPostano: 21:41 čet, 28. 11. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kalkulator.....smio se koristiti al stvarno nije bilo potrebe kad su asistenti one kvadrate napisali na plocu......ak ti je za nekaj ostalo trebao kalkulator, onda si krivo rjesio zadatak! :twisted:
Kalkulator.....smio se koristiti al stvarno nije bilo potrebe kad su asistenti one kvadrate napisali na plocu......ak ti je za nekaj ostalo trebao kalkulator, onda si krivo rjesio zadatak! Twisted Evil



_________________
There Can Be Only ONE!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Gordan
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:01:44)
Postovi: (192)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 20 - 12
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 22:15 čet, 28. 11. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

kao sto rekoh: nije point jel treba ili ne. stos je u tome da il cemo svi moc koristit ili ne!, a ne da moram razbijat glavu prije kolokvija o tome tko ce me cuvat.

gordan 0X
kao sto rekoh: nije point jel treba ili ne. stos je u tome da il cemo svi moc koristit ili ne!, a ne da moram razbijat glavu prije kolokvija o tome tko ce me cuvat.

gordan 0X



_________________
http://mafija.gameland.com.hr - budi i ti mafijaš!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 22:41 čet, 28. 11. 2002    Naslov: Re: cuvanje studenata za vrijeme kolokvija Citirajte i odgovorite

[quote="Gordan"]
u dvoranama se pak kalkulator mogao koristiti pod uvjetom da ne moze crtat grafove.
[/quote]

ehem.... vis, meni smeta upravo ovo.....
ja svoj kalk volim
i da, taj crta grafove i sve......
ali ja ga ne smijem koristiti jer....
(ok, ima i megu memorije, ali opet)
sto se mene tice nek mi neki asistent cuci nad glavom i gleda sto racunam i kako i nek letim van ak upotrijebim nes zabranjeno (tipa kopanje po fajlovima u svrhu trazenja formula, koje btw uope nemam za kalk, or smth)

mah.... puste nade i zelje.......

jest da ne bih imala nis protiv asistenata (nekih :wink: ) nad glavom.... al ih kuzim....
lakse im je slozit jednostavnije zadatko nego se s tim zafrkavati.....

no da te utjesim... u mojoj grupi nije se kalk niti spominjao.....

a ja se pomirih sa cinjenicom da je 600 maraka (tadasnjih) potroseno da imam jednu slatku malu stvarcicu od pol kile koju smijem koristiti samo doma..... :)
Gordan (napisa):

u dvoranama se pak kalkulator mogao koristiti pod uvjetom da ne moze crtat grafove.


ehem.... vis, meni smeta upravo ovo.....
ja svoj kalk volim
i da, taj crta grafove i sve......
ali ja ga ne smijem koristiti jer....
(ok, ima i megu memorije, ali opet)
sto se mene tice nek mi neki asistent cuci nad glavom i gleda sto racunam i kako i nek letim van ak upotrijebim nes zabranjeno (tipa kopanje po fajlovima u svrhu trazenja formula, koje btw uope nemam za kalk, or smth)

mah.... puste nade i zelje.......

jest da ne bih imala nis protiv asistenata (nekih Wink ) nad glavom.... al ih kuzim....
lakse im je slozit jednostavnije zadatko nego se s tim zafrkavati.....

no da te utjesim... u mojoj grupi nije se kalk niti spominjao.....

a ja se pomirih sa cinjenicom da je 600 maraka (tadasnjih) potroseno da imam jednu slatku malu stvarcicu od pol kile koju smijem koristiti samo doma..... Smile



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
C'Tebo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:40:48)
Postovi: (26A)16
Sarma = la pohva - posuda
-13 = 3 - 16
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 23:32 čet, 28. 11. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

A eto, uskoro ćete naciljavat da izadjete na rokove koje daju točno određeni asistenti.

Kad sam ja bil prva(1.) godina (eh, davno je to bilo), ljudi su pokusavali svim silama izbjec rok od Siladica iz Lin. Algr.
A ja eto izašo na njegov rok i bio mi je baš super.
To vam je tak.
Razlikuju se stvari od asistenta do asistenta
Ali mislim da, posto ti kalkulator nije bil potreban, to nije ni toliko bitno. Vjerojatno se asistentici-cuvarici nije dalo provjeravat kakav kalkulator ima tko.
A eto, uskoro ćete naciljavat da izadjete na rokove koje daju točno određeni asistenti.

Kad sam ja bil prva(1.) godina (eh, davno je to bilo), ljudi su pokusavali svim silama izbjec rok od Siladica iz Lin. Algr.
A ja eto izašo na njegov rok i bio mi je baš super.
To vam je tak.
Razlikuju se stvari od asistenta do asistenta
Ali mislim da, posto ti kalkulator nije bil potreban, to nije ni toliko bitno. Vjerojatno se asistentici-cuvarici nije dalo provjeravat kakav kalkulator ima tko.



_________________
Click me!
_______________________
Bad panda!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 0:08 pet, 29. 11. 2002    Naslov: Re: cuvanje studenata za vrijeme kolokvija Citirajte i odgovorite

Gordane, a na kolokviju (papiru sa zadacima) nije nista pisalo na temu dozvoljene opreme?

[quote="C'Tebo"]A eto, uskoro ćete naciljavat da izadjete na rokove koje daju točno određeni asistenti.[/quote]

Ok - ti si [b]ocito[/b] prva godina. To je oduvijek bila praxa. Meni osobno bedasto, ali tak je...

[quote="C'Tebo"]Ali mislim da, posto ti kalkulator nije bil potreban, to nije ni toliko bitno. Vjerojatno se asistentici-cuvarici nije dalo provjeravat kakav kalkulator ima tko.[/quote]

Ne bih se slozio. Studenti na istom roku imaju pravo na iste uvjete pisanja. Tvoj ispit ne bi smio ovisiti o tome [b]tko te cuva[/b]. Mozda je Gordanu cisto ljudski/psihicki lakse da mu je calc blizu (bez zezancije; ne bi bio ni prvi ni posljednji).

I sad, u drugoj prostoriji bi to mogao imati, a tamo gdje je bio ne. Ipak je na nama - asistentima - da se uskladimo, bar oko tricarija kao sto je dozvoljena "oprema".

[quote="Nesi"]sto se mene tice nek mi neki asistent cuci nad glavom i gleda sto racunam i kako i nek letim van ak upotrijebim nes zabranjeno (tipa kopanje po fajlovima u svrhu trazenja formula, koje btw uope nemam za kalk, or smth)[/quote]

Slatko, Nesi, ali razmisli malo koliko te asistenata cuvalo, a koliko je bilo vas. Ispade da bi morali rezati asistente na tanke kriske... :shock: Znam da bi se to nekima dopalo... Iz razumljivih razloga, meni ne bi... :lol:
Gordane, a na kolokviju (papiru sa zadacima) nije nista pisalo na temu dozvoljene opreme?

C'Tebo (napisa):
A eto, uskoro ćete naciljavat da izadjete na rokove koje daju točno određeni asistenti.


Ok - ti si ocito prva godina. To je oduvijek bila praxa. Meni osobno bedasto, ali tak je...

C'Tebo (napisa):
Ali mislim da, posto ti kalkulator nije bil potreban, to nije ni toliko bitno. Vjerojatno se asistentici-cuvarici nije dalo provjeravat kakav kalkulator ima tko.


Ne bih se slozio. Studenti na istom roku imaju pravo na iste uvjete pisanja. Tvoj ispit ne bi smio ovisiti o tome tko te cuva. Mozda je Gordanu cisto ljudski/psihicki lakse da mu je calc blizu (bez zezancije; ne bi bio ni prvi ni posljednji).

I sad, u drugoj prostoriji bi to mogao imati, a tamo gdje je bio ne. Ipak je na nama - asistentima - da se uskladimo, bar oko tricarija kao sto je dozvoljena "oprema".

Nesi (napisa):
sto se mene tice nek mi neki asistent cuci nad glavom i gleda sto racunam i kako i nek letim van ak upotrijebim nes zabranjeno (tipa kopanje po fajlovima u svrhu trazenja formula, koje btw uope nemam za kalk, or smth)


Slatko, Nesi, ali razmisli malo koliko te asistenata cuvalo, a koliko je bilo vas. Ispade da bi morali rezati asistente na tanke kriske... Shocked Znam da bi se to nekima dopalo... Iz razumljivih razloga, meni ne bi... Laughing



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
C'Tebo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:40:48)
Postovi: (26A)16
Sarma = la pohva - posuda
-13 = 3 - 16
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 9:40 pet, 29. 11. 2002    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote]C'Tebo wrote:
A eto, uskoro ćete naciljavat da izadjete na rokove koje daju točno određeni asistenti. [/quote]

[quote]vsego:
Ok - ti si ocito prva godina. To je oduvijek bila praxa. Meni osobno bedasto, ali tak je... [/quote]
Joj, joj
Nit sam ja prva godina.
Nit je to meni praxa, što se moglo vidjet iz prethodnog posta.

[quote]vsego
Ne bih se slozio. Studenti na istom roku imaju pravo na iste uvjete pisanja. Tvoj ispit ne bi smio ovisiti o tome tko te cuva. Mozda je Gordanu cisto ljudski/psihicki lakse da mu je calc blizu (bez zezancije; ne bi bio ni prvi ni posljednji). [/quote]
Ma kužim ja to. Ja samo želim rechi da se tako neshto ne bu desilo s nechim shto ti je na ispitu potrebno/dozvoljeno.
Tj. Na svakom ispitu pishe shto se smije koristit i bez obzira na asistente/cuvare te se stvari smiju koristit.
Dakle: tepam mu da se ne brine :)

Ali shta jes, jes.
Asistenti/cuvari bi se trebali malcice vishe uskladit.
I pochet dolazit na vrijeme :roll:
Citat:
C'Tebo wrote:
A eto, uskoro ćete naciljavat da izadjete na rokove koje daju točno određeni asistenti.


Citat:
vsego:
Ok - ti si ocito prva godina. To je oduvijek bila praxa. Meni osobno bedasto, ali tak je...

Joj, joj
Nit sam ja prva godina.
Nit je to meni praxa, što se moglo vidjet iz prethodnog posta.

Citat:
vsego
Ne bih se slozio. Studenti na istom roku imaju pravo na iste uvjete pisanja. Tvoj ispit ne bi smio ovisiti o tome tko te cuva. Mozda je Gordanu cisto ljudski/psihicki lakse da mu je calc blizu (bez zezancije; ne bi bio ni prvi ni posljednji).

Ma kužim ja to. Ja samo želim rechi da se tako neshto ne bu desilo s nechim shto ti je na ispitu potrebno/dozvoljeno.
Tj. Na svakom ispitu pishe shto se smije koristit i bez obzira na asistente/cuvare te se stvari smiju koristit.
Dakle: tepam mu da se ne brine Smile

Ali shta jes, jes.
Asistenti/cuvari bi se trebali malcice vishe uskladit.
I pochet dolazit na vrijeme Rolling Eyes



_________________
Click me!
_______________________
Bad panda!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 10:19 pet, 29. 11. 2002    Naslov: Re: cuvanje studenata za vrijeme kolokvija Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]
[quote="Nesi"]sto se mene tice nek mi neki asistent cuci nad glavom i gleda sto racunam i kako i nek letim van ak upotrijebim nes zabranjeno (tipa kopanje po fajlovima u svrhu trazenja formula, koje btw uope nemam za kalk, or smth)[/quote]

Slatko, Nesi, ali razmisli malo koliko te asistenata cuvalo, a koliko je bilo vas. Ispade da bi morali rezati asistente na tanke kriske... :shock: Znam da bi se to nekima dopalo... Iz razumljivih razloga, meni ne bi... :lol:[/quote]

njeh... nisam ja rekla da sve nas moraju cuvati :D

al one koji hoce...... :D :D
vsego (napisa):

Nesi (napisa):
sto se mene tice nek mi neki asistent cuci nad glavom i gleda sto racunam i kako i nek letim van ak upotrijebim nes zabranjeno (tipa kopanje po fajlovima u svrhu trazenja formula, koje btw uope nemam za kalk, or smth)


Slatko, Nesi, ali razmisli malo koliko te asistenata cuvalo, a koliko je bilo vas. Ispade da bi morali rezati asistente na tanke kriske... Shocked Znam da bi se to nekima dopalo... Iz razumljivih razloga, meni ne bi... Laughing


njeh... nisam ja rekla da sve nas moraju cuvati Very Happy

al one koji hoce...... Very Happy Very Happy



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Matematička analiza 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan