Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

usmeni (informacija)
WWW:
Idite na 1, 2  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Elementarna matematika 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Goran Muic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 06. 2006. (09:18:23)
Postovi: (71)16
Sarma = la pohva - posuda
17 = 21 - 4

PostPostano: 9:20 pon, 12. 6. 2006    Naslov: usmeni Citirajte i odgovorite

Nije tocno da nema usmenog dijela ispita. Samo cemo sve malo pojednostaviti na ovaj nacin. Molim vas da se upoznate s pravilima ocjenjivanja kolokvija i testova na http://web.math.hr/nastava/em/ jer vam ona objasnjavaju kako uopce mozete doci do usmenog dijela spita i posebno do potpisa u indeks. Ako dodjete do usmenog dijela ispita, po tim pravilima, ponuditi cu vam ocjenu bez da vas ista dalje pitam. Vi mozete prihvatiti tu ocjenu ili odluciti da hocete usmeno odgovarati (npr. jer bas zelite malo popricati s profesorom). U prvom slucaju, dobijate potpis i ocjenu u indeks. U drugom slucaju, odgovarat cete pismeno na nekoliko pitanja; na taj nacin mozda mozete popraviti vasu ocjenu ali ju i sniziti ili cak pasti na usmenom dijelu ispita. Izaberite sami! Sretno na testu i kolokviju!
Nije tocno da nema usmenog dijela ispita. Samo cemo sve malo pojednostaviti na ovaj nacin. Molim vas da se upoznate s pravilima ocjenjivanja kolokvija i testova na http://web.math.hr/nastava/em/ jer vam ona objasnjavaju kako uopce mozete doci do usmenog dijela spita i posebno do potpisa u indeks. Ako dodjete do usmenog dijela ispita, po tim pravilima, ponuditi cu vam ocjenu bez da vas ista dalje pitam. Vi mozete prihvatiti tu ocjenu ili odluciti da hocete usmeno odgovarati (npr. jer bas zelite malo popricati s profesorom). U prvom slucaju, dobijate potpis i ocjenu u indeks. U drugom slucaju, odgovarat cete pismeno na nekoliko pitanja; na taj nacin mozda mozete popraviti vasu ocjenu ali ju i sniziti ili cak pasti na usmenom dijelu ispita. Izaberite sami! Sretno na testu i kolokviju!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bla bla
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 02. 2006. (19:07:44)
Postovi: (41)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 4
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 9:31 pon, 12. 6. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

pa to je vjerojatno tako za grupu A-K (da li imam pravo :?: )
:) a ovo o čemu se večina veselila vrijedi za grupu L-Ž kod prof.Tomašića :D
pa to je vjerojatno tako za grupu A-K (da li imam pravo Question )
Smile a ovo o čemu se večina veselila vrijedi za grupu L-Ž kod prof.Tomašića Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 0:57 uto, 13. 6. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Po kojem kriteriju ce se dobivati ocjena bez usmenog? Da li ako netko
ne zeli odgovarati, a ima preko 40 bodova + zadovoljene sve
minimume sto predmet propisuje, dobiva ocjenu koja odgovara
informacijama o predmetu, dakle, max. 70 bod --> vrlodobar(4) ili se bodovi skaliraju (tj. mnoze sa 10/7)?
Po kojem kriteriju ce se dobivati ocjena bez usmenog? Da li ako netko
ne zeli odgovarati, a ima preko 40 bodova + zadovoljene sve
minimume sto predmet propisuje, dobiva ocjenu koja odgovara
informacijama o predmetu, dakle, max. 70 bod --> vrlodobar(4) ili se bodovi skaliraju (tj. mnoze sa 10/7)?


[Vrh]
Gost






PostPostano: 11:02 uto, 13. 6. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

za grupu L-Ž, sto se tice usmenog, vrijedi isto kao i za A-K, dakle procitajte
sto je prof Muic napisao na pocetku ovog topic-a.
a sto se tice kolegice andreao, molim da ne siri [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=6935]dezinformacije[/url].

Ivan Tomasic

[color=darkred][b]Admin:[/b] Provjerih, post je autentican.[/color] 8)
za grupu L-Ž, sto se tice usmenog, vrijedi isto kao i za A-K, dakle procitajte
sto je prof Muic napisao na pocetku ovog topic-a.
a sto se tice kolegice andreao, molim da ne siri dezinformacije.

Ivan Tomasic

Admin: Provjerih, post je autentican. Cool


[Vrh]
andreao
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 02. 2005. (12:08:18)
Postovi: (46F)16
Sarma = la pohva - posuda
35 = 192 - 157
Lokacija: SK

PostPostano: 13:08 uto, 13. 6. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nisam ja mislila da uopće nema usmenog, nego sam mislila da praktički usmeni postoji za one koji žele veću ocjenu u indeks. :lol:
Nisam ja mislila da uopće nema usmenog, nego sam mislila da praktički usmeni postoji za one koji žele veću ocjenu u indeks. Laughing



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
Gost






PostPostano: 18:43 uto, 13. 6. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]za grupu L-Ž, sto se tice usmenog, vrijedi isto kao i za A-K, dakle procitajte
sto je prof Muic napisao na pocetku ovog topic-a.
a sto se tice kolegice andreao, molim da ne siri [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=6935]dezinformacije[/url].

Ivan Tomasic

[color=darkred][b]Admin:[/b] Provjerih, post je autentican.[/color] 8)[/quote]

Profesore, znači li to da će najveća ocjena koju ćete ponuditi bez usmenog biti 4, a oni koji žele 5 moraju odgovarati ili ćete ponuditi onu ocjenu koju dobijemo na kolokvijima (npr. ako su kolokviji za 5, Vi ponudite 5)?
Anonymous (napisa):
za grupu L-Ž, sto se tice usmenog, vrijedi isto kao i za A-K, dakle procitajte
sto je prof Muic napisao na pocetku ovog topic-a.
a sto se tice kolegice andreao, molim da ne siri dezinformacije.

Ivan Tomasic

Admin: Provjerih, post je autentican. Cool


Profesore, znači li to da će najveća ocjena koju ćete ponuditi bez usmenog biti 4, a oni koji žele 5 moraju odgovarati ili ćete ponuditi onu ocjenu koju dobijemo na kolokvijima (npr. ako su kolokviji za 5, Vi ponudite 5)?


[Vrh]
Gost






PostPostano: 22:53 sri, 14. 6. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da... To i mene najvise zanima. Ako dobijem na kolokvijima+testovima
iznad 90% bodova, to je 5 bez usmenog ili?
Da... To i mene najvise zanima. Ako dobijem na kolokvijima+testovima
iznad 90% bodova, to je 5 bez usmenog ili?


[Vrh]
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 0:31 čet, 15. 6. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nisam siguran da profesori redovito prate Forum... :? Ako ne odgovore za koji dan, posaljite im mail. ;)

[quote="Anonymous"]iznad 90% bodova, to je 5 bez usmenog ili?[/quote]

Rekao bih da ne, jer i dalje fali 30 bodova s usmenog. 8) Pazi: dobijes na kol+zad, recimo, 60 bodova i onda se to "rastegne": 60/70*100 = 85.7. :) Zatim odlucis ici na usmeni i "rastezanja" vise nema, jer je ukupna suma 100. :-s Dakle, da bi samo sustigao ono sto si imao bez usmenog, treba ti 25.7/30 bodova na usmenom. :shock:

Meni nije logicno... :? Jasno, ovo je samo moje razmisljanje; pravo stanje znaju samo profesori. ;)
Nisam siguran da profesori redovito prate Forum... Confused Ako ne odgovore za koji dan, posaljite im mail. Wink

Anonymous (napisa):
iznad 90% bodova, to je 5 bez usmenog ili?


Rekao bih da ne, jer i dalje fali 30 bodova s usmenog. Cool Pazi: dobijes na kol+zad, recimo, 60 bodova i onda se to "rastegne": 60/70*100 = 85.7. Smile Zatim odlucis ici na usmeni i "rastezanja" vise nema, jer je ukupna suma 100. Eh? Dakle, da bi samo sustigao ono sto si imao bez usmenog, treba ti 25.7/30 bodova na usmenom. Shocked

Meni nije logicno... Confused Jasno, ovo je samo moje razmisljanje; pravo stanje znaju samo profesori. Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mladac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2005. (22:46:14)
Postovi: (4D5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
34 = 91 - 57
Lokacija: zg

PostPostano: 10:07 čet, 15. 6. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

al po tom bi onda svima falilo tih 30 bodova kaj ne? onda bi po tom svima bila ponuđena niža ocjena
al po tom bi onda svima falilo tih 30 bodova kaj ne? onda bi po tom svima bila ponuđena niža ocjena



_________________
potpis
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
mladac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2005. (22:46:14)
Postovi: (4D5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
34 = 91 - 57
Lokacija: zg

PostPostano: 10:30 čet, 15. 6. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

znam da rang bodova za ocjene postoji na netu al to su ukoliko se izađe na usmeni... zanima me dal bi mogli na net stavit i raspon ocijena po bodovima ukoliko mislimo prihvatit ocjenu s kolokvija? da ne bude iznenađenja...
znam da rang bodova za ocjene postoji na netu al to su ukoliko se izađe na usmeni... zanima me dal bi mogli na net stavit i raspon ocijena po bodovima ukoliko mislimo prihvatit ocjenu s kolokvija? da ne bude iznenađenja...



_________________
potpis
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
bla bla
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 02. 2006. (19:07:44)
Postovi: (41)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 4
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 10:38 čet, 15. 6. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="mladac"]znam da rang bodova za ocjene postoji na netu al to su ukoliko se izađe na usmeni... zanima me dal bi mogli na net stavit i raspon ocijena po bodovima ukoliko mislimo prihvatit ocjenu s kolokvija? da ne bude iznenađenja...[/quote]

to bi bilo super 8)

ja sam shvatila ovako: npr: na 1. kolokviju sam imala 26/30, na 2.kolokviju 28/30, na 1.blicu 3/5 a na 2.blicu 5/5.

pošto su to rezultati za 5, ja dobijem 5 :!: :P :D
mladac (napisa):
znam da rang bodova za ocjene postoji na netu al to su ukoliko se izađe na usmeni... zanima me dal bi mogli na net stavit i raspon ocijena po bodovima ukoliko mislimo prihvatit ocjenu s kolokvija? da ne bude iznenađenja...


to bi bilo super Cool

ja sam shvatila ovako: npr: na 1. kolokviju sam imala 26/30, na 2.kolokviju 28/30, na 1.blicu 3/5 a na 2.blicu 5/5.

pošto su to rezultati za 5, ja dobijem 5 Exclamation Razz Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mladac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2005. (22:46:14)
Postovi: (4D5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
34 = 91 - 57
Lokacija: zg

PostPostano: 10:45 čet, 15. 6. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

da al lako je izračunat ak imaš na svemu skoro sve bodove ali poslje su sitnice različite ocjene... ja sam na prvom imala 21 pa me zanima kolko mi treba sad iz 2 da bi imala neku 4? zapravo bi više voljela vidjet rang bodova pa znat neg ovoak kalkulirat u glavi
da al lako je izračunat ak imaš na svemu skoro sve bodove ali poslje su sitnice različite ocjene... ja sam na prvom imala 21 pa me zanima kolko mi treba sad iz 2 da bi imala neku 4? zapravo bi više voljela vidjet rang bodova pa znat neg ovoak kalkulirat u glavi



_________________
potpis
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Gost






PostPostano: 11:16 čet, 15. 6. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

zašto ne bi prihvatila nižu ocjenu ako ne želis odgovarati usmeno?
ako odbiješ usmeni, znači da nisi spremna potvrditi tu višu ocjenu svojim znanjem...
mislim da je dovoljno što će nam profesor uopće ponuditi ocjenu, nema tu baš mjesta kalkuliranju unaprijed...
ja to gledam kao jedan predmet manje za dodatno učiti za odgovaranje pred profesorom, što je puno zahtjevnije nego izvježbat zadatke za kolokvij...
a preko ljeta si možeš učiti i nadoknaditi dijelove iz teorije koliko te volja ;)
zašto ne bi prihvatila nižu ocjenu ako ne želis odgovarati usmeno?
ako odbiješ usmeni, znači da nisi spremna potvrditi tu višu ocjenu svojim znanjem...
mislim da je dovoljno što će nam profesor uopće ponuditi ocjenu, nema tu baš mjesta kalkuliranju unaprijed...
ja to gledam kao jedan predmet manje za dodatno učiti za odgovaranje pred profesorom, što je puno zahtjevnije nego izvježbat zadatke za kolokvij...
a preko ljeta si možeš učiti i nadoknaditi dijelove iz teorije koliko te volja Wink


[Vrh]
mladac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2005. (22:46:14)
Postovi: (4D5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
34 = 91 - 57
Lokacija: zg

PostPostano: 12:06 čet, 15. 6. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

al zašto ti ak napišeš kolokvij za 2,3,4,5 nebi ponudili 2,3,4,5? kolko sam ja skužila usmeni su za one koji nisu zadovoljni ocjenom s kolkokvija al to zato što misle da su loše napisali a ne zato što su im ponudili manju ocjenu... po tom bi onda ispadalo da ak ti skupiš oba dva kolokvija po 12 bodova što je dva to tom bez bodova s usmenog to je onda 1? zato mislim da trebaju bit objavljeni bodovi i za samo kolokvije a ne da si mi tu kalkuliramo šta je a šta nije
al zašto ti ak napišeš kolokvij za 2,3,4,5 nebi ponudili 2,3,4,5? kolko sam ja skužila usmeni su za one koji nisu zadovoljni ocjenom s kolkokvija al to zato što misle da su loše napisali a ne zato što su im ponudili manju ocjenu... po tom bi onda ispadalo da ak ti skupiš oba dva kolokvija po 12 bodova što je dva to tom bez bodova s usmenog to je onda 1? zato mislim da trebaju bit objavljeni bodovi i za samo kolokvije a ne da si mi tu kalkuliramo šta je a šta nije



_________________
potpis
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Gost






PostPostano: 13:18 čet, 15. 6. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="mladac"]al po tom bi onda svima falilo tih 30 bodova kaj ne? onda bi po tom svima bila ponuđena niža ocjena[/quote]
[quote="mladac"]al zašto ti ak napišeš kolokvij za 2,3,4,5 nebi ponudili 2,3,4,5? kolko sam ja skužila usmeni su za one koji nisu zadovoljni ocjenom s kolkokvija al to zato što misle da su loše napisali a ne zato što su im ponudili manju ocjenu... po tom bi onda ispadalo da ak ti skupiš oba dva kolokvija po 12 bodova što je dva to tom bez bodova s usmenog to je onda 1? zato mislim da trebaju bit objavljeni bodovi i za samo kolokvije a ne da si mi tu kalkuliramo šta je a šta nije[/quote]

Baš zato pitanje i je bilo upućeno profesoru jer on zna svoja pravila, a mi smo već skupili prilično verzija ;-)
Pa pošteno je da ti ako ne želiš odgovarati usmeno, profesor ponudi nižu ocjenu (po principu: ako nisi zainteresiran/a da to naučiš, svaka prolazna ocjena ti je bolja od pada). Na kolegiju je predviđen obavezan usmeni ispit, a profesor se na ovaj način valjda želi osloboditi od onih koji nauče točno onoliko koliko je potrebno za prolaz i tako u svakom slučaju sebi spuste ocjenu s kolokvija. A oni što su na svakom od kolokvija skupili po 12 bodova, iskreno, mislim da nisu baš ni zaslužili prolaz bez usmenog.
mladac (napisa):
al po tom bi onda svima falilo tih 30 bodova kaj ne? onda bi po tom svima bila ponuđena niža ocjena

mladac (napisa):
al zašto ti ak napišeš kolokvij za 2,3,4,5 nebi ponudili 2,3,4,5? kolko sam ja skužila usmeni su za one koji nisu zadovoljni ocjenom s kolkokvija al to zato što misle da su loše napisali a ne zato što su im ponudili manju ocjenu... po tom bi onda ispadalo da ak ti skupiš oba dva kolokvija po 12 bodova što je dva to tom bez bodova s usmenog to je onda 1? zato mislim da trebaju bit objavljeni bodovi i za samo kolokvije a ne da si mi tu kalkuliramo šta je a šta nije


Baš zato pitanje i je bilo upućeno profesoru jer on zna svoja pravila, a mi smo već skupili prilično verzija Wink
Pa pošteno je da ti ako ne želiš odgovarati usmeno, profesor ponudi nižu ocjenu (po principu: ako nisi zainteresiran/a da to naučiš, svaka prolazna ocjena ti je bolja od pada). Na kolegiju je predviđen obavezan usmeni ispit, a profesor se na ovaj način valjda želi osloboditi od onih koji nauče točno onoliko koliko je potrebno za prolaz i tako u svakom slučaju sebi spuste ocjenu s kolokvija. A oni što su na svakom od kolokvija skupili po 12 bodova, iskreno, mislim da nisu baš ni zaslužili prolaz bez usmenog.


[Vrh]
Gost






PostPostano: 15:11 čet, 15. 6. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ali isto tako onaj tko skupi 70/70 bodova prije usmenog zasluzio
je 5!
Ali isto tako onaj tko skupi 70/70 bodova prije usmenog zasluzio
je 5!


[Vrh]
mladac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2005. (22:46:14)
Postovi: (4D5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
34 = 91 - 57
Lokacija: zg

PostPostano: 18:43 čet, 15. 6. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

pa ne govorim ja što je fer ili ne... nek mi ponudi nižu ocjenu al neka ja onda to znam tj ak piše od_tu_do_ta_i_ta_ocjena onda se ja nemam kaj bunit, al kao što rekoh bilo bi dobro da piše
pa ne govorim ja što je fer ili ne... nek mi ponudi nižu ocjenu al neka ja onda to znam tj ak piše od_tu_do_ta_i_ta_ocjena onda se ja nemam kaj bunit, al kao što rekoh bilo bi dobro da piše



_________________
potpis
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Gost






PostPostano: 19:57 čet, 15. 6. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="mladac"]pa ne govorim ja što je fer ili ne... nek mi ponudi nižu ocjenu al neka ja onda to znam tj ak piše od_tu_do_ta_i_ta_ocjena onda se ja nemam kaj bunit, al kao što rekoh bilo bi dobro da piše[/quote]
Piše. Na stranicama elementarne. I po tome se moramo ravnati dok/ako netko od nadležnih ne objavi drugačija pravila. Happy :?: :)
mladac (napisa):
pa ne govorim ja što je fer ili ne... nek mi ponudi nižu ocjenu al neka ja onda to znam tj ak piše od_tu_do_ta_i_ta_ocjena onda se ja nemam kaj bunit, al kao što rekoh bilo bi dobro da piše

Piše. Na stranicama elementarne. I po tome se moramo ravnati dok/ako netko od nadležnih ne objavi drugačija pravila. Happy Question Smile


[Vrh]
bla bla
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 02. 2006. (19:07:44)
Postovi: (41)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 4
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 20:33 čet, 15. 6. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"][quote="mladac"]pa ne govorim ja što je fer ili ne... nek mi ponudi nižu ocjenu al neka ja onda to znam tj ak piše od_tu_do_ta_i_ta_ocjena onda se ja nemam kaj bunit, al kao što rekoh bilo bi dobro da piše[/quote]
Piše. Na stranicama elementarne. I po tome se moramo ravnati dok/ako netko od nadležnih ne objavi drugačija pravila. Happy :?: :)[/quote]

hmmmm,da :roll:
to na kaj ti misliš je skala ocjena SA usmenim. 8) A pošto,[u]praktički[/u], NEMA ( :D :D ) usmenog treba se napraviti nova skala. O tome mi pričamo...i nadamo se....
Anonymous (napisa):
mladac (napisa):
pa ne govorim ja što je fer ili ne... nek mi ponudi nižu ocjenu al neka ja onda to znam tj ak piše od_tu_do_ta_i_ta_ocjena onda se ja nemam kaj bunit, al kao što rekoh bilo bi dobro da piše

Piše. Na stranicama elementarne. I po tome se moramo ravnati dok/ako netko od nadležnih ne objavi drugačija pravila. Happy Question Smile


hmmmm,da Rolling Eyes
to na kaj ti misliš je skala ocjena SA usmenim. Cool A pošto,praktički, NEMA ( Very Happy Very Happy ) usmenog treba se napraviti nova skala. O tome mi pričamo...i nadamo se....


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 23:14 čet, 15. 6. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="bla bla"]hmmmm,da :roll:
to na kaj ti misliš je skala ocjena SA usmenim. 8) A pošto,[u]praktički[/u], NEMA ( :D :D ) usmenog treba se napraviti nova skala. O tome mi pričamo...i nadamo se....[/quote]
Ajmo ispočetka: Usmenog [u]službeno[/u] [b]IMA[/b] i po tome se moramo ravnati. To što su profesori dopustili mogućnost da se kolegij položi bez tog dijela ispita (pa prema tome i bez mogućnosti da se ti bodovi dodaju ukupnoj sumi) je druga priča. Ali, once again:
[quote="Goran Muic"]Nije tocno da nema usmenog dijela ispita.[/quote] :!: :!: :!:
bla bla (napisa):
hmmmm,da Rolling Eyes
to na kaj ti misliš je skala ocjena SA usmenim. Cool A pošto,praktički, NEMA ( Very Happy Very Happy ) usmenog treba se napraviti nova skala. O tome mi pričamo...i nadamo se....

Ajmo ispočetka: Usmenog službeno IMA i po tome se moramo ravnati. To što su profesori dopustili mogućnost da se kolegij položi bez tog dijela ispita (pa prema tome i bez mogućnosti da se ti bodovi dodaju ukupnoj sumi) je druga priča. Ali, once again:
Goran Muic (napisa):
Nije tocno da nema usmenog dijela ispita.
Exclamation Exclamation Exclamation


[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Elementarna matematika 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2  Sljedeće
Stranica 1 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan