Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Selidba - korisni savjeti

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Ivančica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2003. (15:05:55)
Postovi: (255)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-18 = 43 - 61
Lokacija: ja sam ti ko zvrk - stalno sam drugdje

PostPostano: 11:11 pon, 12. 6. 2006    Naslov: Selidba - korisni savjeti Citirajte i odgovorite

Uskoro se selim iz topline roditeljskog doma... u hladnoću i samoću podstanarstva.
Dobro bi mi došli svi savjeti... a posebice oni koji se tiču nabrajanja stvari koje moram ponijeti, nabaviti ili kupiti, a koje u ovom trenutku nisu baš očite.

Fala unaprijed svima!

[color=red]edit: Dajte ljudi, savjetujte me![/color]
Uskoro se selim iz topline roditeljskog doma... u hladnoću i samoću podstanarstva.
Dobro bi mi došli svi savjeti... a posebice oni koji se tiču nabrajanja stvari koje moram ponijeti, nabaviti ili kupiti, a koje u ovom trenutku nisu baš očite.

Fala unaprijed svima!

edit: Dajte ljudi, savjetujte me!



_________________
"Veliki umovi raspravljaju o zamislima.
Prosječni umovi raspravljaju o događajima.
Mali umovi raspravljaju o ljudima."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 16:57 pon, 12. 6. 2006    Naslov: Re: Selidba - korisni savjeti Citirajte i odgovorite

[quote="Ivančica"]Uskoro se selim iz topline roditeljskog doma... u hladnoću i samoću podstanarstva.[/quote]

Zar nemas bas nikakvu mogucnost uzeti kredit, pa svoj stan? :-k Rata bi ti bila u rangu podstanarstva, a na kraju bi ipak imala [b]svoj[/b] stan. 8)

[quote="Ivančica"]Dobro bi mi došli svi savjeti... a posebice oni koji se tiču nabrajanja stvari koje moram ponijeti, nabaviti ili kupiti, a koje u ovom trenutku nisu baš očite.[/quote]

Cetkica za zube. :perezube2: :gg:

Ako se nisi bas posvadjala s roditeljima, lako ces se vratiti po ono sto ti fali. :) Inace, ponesto osnovnog sudja, odjeca, kozmetika, posteljina,... ostalo nabavis "u hodu". 8) Ducani rade svaki dan, pa i ako nesto zaboravis... :kidam:

Ako vec ides u podstanare, bolje je da imas sto manje toga. :?
Ivančica (napisa):
Uskoro se selim iz topline roditeljskog doma... u hladnoću i samoću podstanarstva.


Zar nemas bas nikakvu mogucnost uzeti kredit, pa svoj stan? Think Rata bi ti bila u rangu podstanarstva, a na kraju bi ipak imala svoj stan. Cool

Ivančica (napisa):
Dobro bi mi došli svi savjeti... a posebice oni koji se tiču nabrajanja stvari koje moram ponijeti, nabaviti ili kupiti, a koje u ovom trenutku nisu baš očite.


Cetkica za zube. Moglo je to i bolje... Mr Green being very Greeen indeed

Ako se nisi bas posvadjala s roditeljima, lako ces se vratiti po ono sto ti fali. Smile Inace, ponesto osnovnog sudja, odjeca, kozmetika, posteljina,... ostalo nabavis "u hodu". Cool Ducani rade svaki dan, pa i ako nesto zaboravis... Kidam nalijevo

Ako vec ides u podstanare, bolje je da imas sto manje toga. Confused



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
wookie
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 12. 2002. (12:47:37)
Postovi: (45)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 3

PostPostano: 5:49 uto, 13. 6. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ideš živjeti sama ili s dečkom? Nemoj zaboraviti ručnik :). Svašta se može s ručnikom. Uzmi stvari kao da ideš na jedno dugo kampiranje(samo možda bez šatora). Što se tiče kredita, čini mi se da vsego ima pravo..jesi razmotrila tu opciju? Danas više krediti za mlade nisu tako strašni, je da ih otplaćuješ 30 godina, ali bar imaš nešto svoje za pokazati. Sretno! :wink:
Ideš živjeti sama ili s dečkom? Nemoj zaboraviti ručnik Smile. Svašta se može s ručnikom. Uzmi stvari kao da ideš na jedno dugo kampiranje(samo možda bez šatora). Što se tiče kredita, čini mi se da vsego ima pravo..jesi razmotrila tu opciju? Danas više krediti za mlade nisu tako strašni, je da ih otplaćuješ 30 godina, ali bar imaš nešto svoje za pokazati. Sretno! Wink



_________________
"There is no passion like that of a functionary for his function."
- Georges Clemenceau
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Ivančica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2003. (15:05:55)
Postovi: (255)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-18 = 43 - 61
Lokacija: ja sam ti ko zvrk - stalno sam drugdje

PostPostano: 7:22 uto, 13. 6. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Razmišljala sam o kreditu. Al mi je zdravlje vlastitog uma važnije od vlastitog stana.

Ručnici, da... na to nisam mislila

Idem sama živjeti. Kaj će mi dečko? On će doći kad bude spreman na taj korak :lol: :oops:
Razmišljala sam o kreditu. Al mi je zdravlje vlastitog uma važnije od vlastitog stana.

Ručnici, da... na to nisam mislila

Idem sama živjeti. Kaj će mi dečko? On će doći kad bude spreman na taj korak Laughing Embarassed



_________________
"Veliki umovi raspravljaju o zamislima.
Prosječni umovi raspravljaju o događajima.
Mali umovi raspravljaju o ljudima."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 8:54 sri, 14. 6. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Ivančica"]

Idem sama živjeti. Kaj će mi dečko? On će doći kad bude spreman na taj korak :lol: :oops:[/quote]

tu se slazem, cak sam i ja misla zivit sama da sam sposobna otic od mame i tate kod kojih me sve ceka na pladnju ah ah

Btw ne zaboravi ponjet peglu, vjeruj neophodna je :)
Ivančica (napisa):


Idem sama živjeti. Kaj će mi dečko? On će doći kad bude spreman na taj korak Laughing Embarassed


tu se slazem, cak sam i ja misla zivit sama da sam sposobna otic od mame i tate kod kojih me sve ceka na pladnju ah ah

Btw ne zaboravi ponjet peglu, vjeruj neophodna je Smile



_________________
NAJNERAZUMLJIVIJE JE NA OVOM SVIJETU STO JE ON RAZUMLJIV!!!!

Albert Einstein

#Lil angel legna elttiL Bily u akciji
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Ivančica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2003. (15:05:55)
Postovi: (255)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-18 = 43 - 61
Lokacija: ja sam ti ko zvrk - stalno sam drugdje

PostPostano: 10:33 sri, 14. 6. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Peglu ću kupit. I stalak za sušit veš.

Ja nemam sve na pladnju već dugo. Moji su stajališta da djeca koja imaju sve na pladnju su razmažena i neće nikad odrasti, pogotovo ako se radi o muškima. U curi će tražiti mamicu, a ne ženu. A moram priznat da se i ja slažem s tim.

Metla? lopata?
Peglu ću kupit. I stalak za sušit veš.

Ja nemam sve na pladnju već dugo. Moji su stajališta da djeca koja imaju sve na pladnju su razmažena i neće nikad odrasti, pogotovo ako se radi o muškima. U curi će tražiti mamicu, a ne ženu. A moram priznat da se i ja slažem s tim.

Metla? lopata?



_________________
"Veliki umovi raspravljaju o zamislima.
Prosječni umovi raspravljaju o događajima.
Mali umovi raspravljaju o ljudima."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 10:49 sri, 14. 6. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Ivančica"].

Ja nemam sve na pladnju već dugo. Moji su stajališta da djeca koja imaju sve na pladnju su razmažena i neće nikad odrasti, pogotovo ako se radi o muškima. U curi će tražiti mamicu, a ne ženu. A moram priznat da se i ja slažem s tim. [/quote]
nemam ni ja sve na pladnju krivo si shvtila moje rijeci, al imam tri obroka dnevno i ne moram mislit sto cu kuhat, a to se tice spremanja sobe i stana i kuce opcenito tu se ne mogu izvuc jer mislim da mi je mama tu bas jako stroga.
Samo sam htjela izjasnit da se divim tvom potezu o samostalnom zivotu jer opet to su neke prednosti al opet i nesto sto moras ostavit i sto ce ti falit ali zivot je puno promjena i novih dostignuca i inspiracija za necim pa samo ti mogu reci [b]Sretno i samo naprijed[/b]


[quote="Ivančica"]. Metla? lopata?[/quote]

metla-kad cistim dvoriste pretezno je drzim u rukama
a lopata kad cistim stalu za konjima jako je cesto takoder u mojim rukama
ako ti jos treba savjet koju metlu ili lopatu da kupis samo se javi :lol:
Ivančica (napisa):
.

Ja nemam sve na pladnju već dugo. Moji su stajališta da djeca koja imaju sve na pladnju su razmažena i neće nikad odrasti, pogotovo ako se radi o muškima. U curi će tražiti mamicu, a ne ženu. A moram priznat da se i ja slažem s tim.

nemam ni ja sve na pladnju krivo si shvtila moje rijeci, al imam tri obroka dnevno i ne moram mislit sto cu kuhat, a to se tice spremanja sobe i stana i kuce opcenito tu se ne mogu izvuc jer mislim da mi je mama tu bas jako stroga.
Samo sam htjela izjasnit da se divim tvom potezu o samostalnom zivotu jer opet to su neke prednosti al opet i nesto sto moras ostavit i sto ce ti falit ali zivot je puno promjena i novih dostignuca i inspiracija za necim pa samo ti mogu reci Sretno i samo naprijed


Ivančica (napisa):
. Metla? lopata?


metla-kad cistim dvoriste pretezno je drzim u rukama
a lopata kad cistim stalu za konjima jako je cesto takoder u mojim rukama
ako ti jos treba savjet koju metlu ili lopatu da kupis samo se javi Laughing



_________________
NAJNERAZUMLJIVIJE JE NA OVOM SVIJETU STO JE ON RAZUMLJIV!!!!

Albert Einstein

#Lil angel legna elttiL Bily u akciji
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bla bla
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 02. 2006. (19:07:44)
Postovi: (41)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 4
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 19:27 pet, 16. 6. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

pa ako piješ kavu kupi[size=7](ili mazni doma :twisted: )[/size] đezvu[size=9](kak se pravilno kaže )[/size] za kavu,pribor za jelo,lonce,šalice,čačkalice...
pribor za žensko uljepšavanje (npr.depilacija :arrow: ah dolazi ljeto :wink: )
prašak za suđe,deterđent...
[size=12]pitaj se što nosiš sa sobom kada ideš na more ili na skijanje [/size][size=7]mada sumnjam da će ti sada trebati skije[/size] :P :P
pa ako piješ kavu kupi(ili mazni doma Twisted Evil ) đezvu(kak se pravilno kaže ) za kavu,pribor za jelo,lonce,šalice,čačkalice...
pribor za žensko uljepšavanje (npr.depilacija Arrow ah dolazi ljeto Wink )
prašak za suđe,deterđent...
pitaj se što nosiš sa sobom kada ideš na more ili na skijanje mada sumnjam da će ti sada trebati skije Razz Razz


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gordan
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:01:44)
Postovi: (192)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 20 - 12
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 19:43 pet, 16. 6. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

obavezno ponesi neki izvor svjetlosti koji nije ovisan o Elektri ;-)
osobno ti preporučam male džepne svjetiljke koje rade bez baterija - na indukciju ... malo protreseš i svjetli
stvar se prodaje na placu za 20kn i izgleda kao teško smeće i nešto što ne radi ali vjeruj mi stvar je perfektna. 1min lagane trešnje = 5min svjetla

eh da, zar ti ne radiš u nekoj lihvarskoj/mafijaškoj/bankarskoj instituciji? mislim vjerojatno baš zbog toga i ne želiš kredit, al ne možeš li ti dobit taj "proizvod" s nekim popustom?
obavezno ponesi neki izvor svjetlosti koji nije ovisan o Elektri Wink
osobno ti preporučam male džepne svjetiljke koje rade bez baterija - na indukciju ... malo protreseš i svjetli
stvar se prodaje na placu za 20kn i izgleda kao teško smeće i nešto što ne radi ali vjeruj mi stvar je perfektna. 1min lagane trešnje = 5min svjetla

eh da, zar ti ne radiš u nekoj lihvarskoj/mafijaškoj/bankarskoj instituciji? mislim vjerojatno baš zbog toga i ne želiš kredit, al ne možeš li ti dobit taj "proizvod" s nekim popustom?



_________________
http://mafija.gameland.com.hr - budi i ti mafijaš!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Ivančica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2003. (15:05:55)
Postovi: (255)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-18 = 43 - 61
Lokacija: ja sam ti ko zvrk - stalno sam drugdje

PostPostano: 19:33 ned, 18. 6. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ma mogla bi ja (tj. starci) to riješit i za puno kraći rok od doživotnog kredita, al mi sad trenutno to nije prioritet...
Ma mogla bi ja (tj. starci) to riješit i za puno kraći rok od doživotnog kredita, al mi sad trenutno to nije prioritet...



_________________
"Veliki umovi raspravljaju o zamislima.
Prosječni umovi raspravljaju o događajima.
Mali umovi raspravljaju o ljudima."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan