Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

prijava ispita

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
hexy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 11. 2002. (09:39:35)
Postovi: (8A)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 15:52 sub, 14. 6. 2003    Naslov: prijava ispita Citirajte i odgovorite

Do kad moram prijavit LA i EM ako želim odgovarati 27.06. odnosno 4.07. ? I do kad mogu odjavit LA ako je ne kolokviram a ne želim na pismeni u prvom roku ???
Hvala !!!
Do kad moram prijavit LA i EM ako želim odgovarati 27.06. odnosno 4.07. ? I do kad mogu odjavit LA ako je ne kolokviram a ne želim na pismeni u prvom roku ???
Hvala !!!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 16:18 sub, 14. 6. 2003    Naslov: Re: prijava ispita Citirajte i odgovorite

[quote="hexy"]Do kad moram prijavit LA i EM ako želim odgovarati 27.06. odnosno 4.07.?[/quote]

Za pismene vrijedi pravilo: do 12 sati (tj. do podneva), 3 [b]radna[/b] dana prije pismenog. :? Zbog ISVUa, mislim da isto vrijedi i za kolokvirane studente, ali nisam siguran... :(

[quote="hexy"]I do kad mogu odjavit LA ako je ne kolokviram a ne želim na pismeni u prvom roku???[/quote]

Mislim da ispit mozes odjaviti do 12 sati jedan radni dan prije pismenog. :) Neka me netko ispravi ako grijesim... :roll:
hexy (napisa):
Do kad moram prijavit LA i EM ako želim odgovarati 27.06. odnosno 4.07.?


Za pismene vrijedi pravilo: do 12 sati (tj. do podneva), 3 radna dana prije pismenog. Confused Zbog ISVUa, mislim da isto vrijedi i za kolokvirane studente, ali nisam siguran... Sad

hexy (napisa):
I do kad mogu odjavit LA ako je ne kolokviram a ne želim na pismeni u prvom roku???


Mislim da ispit mozes odjaviti do 12 sati jedan radni dan prije pismenog. Smile Neka me netko ispravi ako grijesim... Rolling Eyes



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 10:08 ned, 15. 6. 2003    Naslov: Re: prijava ispita Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"][quote="hexy"]Do kad moram prijavit LA i EM ako želim odgovarati 27.06. odnosno 4.07.?[/quote]

Za pismene vrijedi pravilo: do 12 sati (tj. do podneva), 3 [b]radna[/b] dana prije pismenog. :? Zbog ISVUa, mislim da isto vrijedi i za kolokvirane studente, ali nisam siguran... :(

[quote="hexy"]I do kad mogu odjavit LA ako je ne kolokviram a ne želim na pismeni u prvom roku???[/quote]

Mislim da ispit mozes odjaviti do 12 sati jedan radni dan prije pismenog. :) Neka me netko ispravi ako grijesim... :roll:[/quote]

cisto malo, ali to je interna stvar :)

naime, sto se LA2 (SAMO NJE) tice, rok za prijavu prvog roka je malo pomaknut...
upravo zbog toga sto je kolokvij u ponedjeljak... tako da, sluzbeni rok za prijavu ispita D razreda je 3 radna dana prije, sto znaci zadnji dan je utorak do 12 (jer je cetvrtak neradni)
ali za sve koji prijavljuju LA2 nakon sto vide rezultate drugog kolokvija, rok je srijeda u 12 (mislim da su rekli da ce rezultati biti do tada, ako ne, onda je nakon rezultata, ako sam ja uspjela dobro shvatiti :) )

no, to vrijedi samo i jedino za LA2
NE za LA1!!!!
vsego (napisa):
hexy (napisa):
Do kad moram prijavit LA i EM ako želim odgovarati 27.06. odnosno 4.07.?


Za pismene vrijedi pravilo: do 12 sati (tj. do podneva), 3 radna dana prije pismenog. Confused Zbog ISVUa, mislim da isto vrijedi i za kolokvirane studente, ali nisam siguran... Sad

hexy (napisa):
I do kad mogu odjavit LA ako je ne kolokviram a ne želim na pismeni u prvom roku???


Mislim da ispit mozes odjaviti do 12 sati jedan radni dan prije pismenog. Smile Neka me netko ispravi ako grijesim... Rolling Eyes


cisto malo, ali to je interna stvar Smile

naime, sto se LA2 (SAMO NJE) tice, rok za prijavu prvog roka je malo pomaknut...
upravo zbog toga sto je kolokvij u ponedjeljak... tako da, sluzbeni rok za prijavu ispita D razreda je 3 radna dana prije, sto znaci zadnji dan je utorak do 12 (jer je cetvrtak neradni)
ali za sve koji prijavljuju LA2 nakon sto vide rezultate drugog kolokvija, rok je srijeda u 12 (mislim da su rekli da ce rezultati biti do tada, ako ne, onda je nakon rezultata, ako sam ja uspjela dobro shvatiti Smile )

no, to vrijedi samo i jedino za LA2
NE za LA1!!!!



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan