Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

teorija sa kolokvija
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, nastavnički studiji -> Diferencijalni i integralni račun
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Pukica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 10. 2004. (16:42:51)
Postovi: (1A5)16
Sarma = la pohva - posuda
= 22 - 13

PostPostano: 15:41 čet, 29. 6. 2006    Naslov: teorija sa kolokvija Citirajte i odgovorite

zanima me ima li mozda netko zapisana pitanja iz teorije sa oba kolokvija, ( obe grupe a moze i popravni), jer na stranici gdje su kolokviji objavljeni su sami zadaci bez teorije

pls...bit ce sigurno korisno kod priprema za usmeni
zanima me ima li mozda netko zapisana pitanja iz teorije sa oba kolokvija, ( obe grupe a moze i popravni), jer na stranici gdje su kolokviji objavljeni su sami zadaci bez teorije

pls...bit ce sigurno korisno kod priprema za usmeni



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Liddy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 08. 2004. (10:03:41)
Postovi: (169)16
Sarma = la pohva - posuda
23 = 30 - 7

PostPostano: 17:08 čet, 29. 6. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja nemam zapisano ali sjecam se :D sljedeceg :
1.kolokvij:
-nacrtati arssinx i objasniti zasto je to tako
-izracunati derivaciju u nekoj tocki preko limesa
-dokazati derivaciju arcctg
2.kolokvij
-izreci i dokazati fermatovu lemu i dati jedan kontraprimjer (nacrtati i objasniti zasto je to kontraprimjer)
-napisati formulu za duljinu luka (parametarski i implicitno) i izracunati duljinu luka nekog lika
-izreci i dokazati rollov teorem i dati jedan kontraprimjer (nacrtati i objasniti zasto je to kontraprimjer)
-napisati formulu za volumen rotacionog tijela (parametarski i implicitno) i izracunati volumen nekog zadanog tijela

Ako saznam sutra sto je bilo na popravnim kolokvijima onda budem postala tu na forum :wink:

Evo danas sam saznala da je bilo na teoriji u jednoj grupi L.T.S.V izreci i pokazati geometrijsku interpretaciju, zatim je bilo odrediti vertikalne asimptote neke jednostavne funkcije (druga grupa je imala horizontalne asimptote),pa su imali napisati formulu za povrsinu rotacione plohe oko x i oko y, a ona druga grupa je imala volumen rotacione plohe i imali su BWT objasniti i nesto tipa pitanje za sto nam treba taj teorem :)
Ja nemam zapisano ali sjecam se Very Happy sljedeceg :
1.kolokvij:
-nacrtati arssinx i objasniti zasto je to tako
-izracunati derivaciju u nekoj tocki preko limesa
-dokazati derivaciju arcctg
2.kolokvij
-izreci i dokazati fermatovu lemu i dati jedan kontraprimjer (nacrtati i objasniti zasto je to kontraprimjer)
-napisati formulu za duljinu luka (parametarski i implicitno) i izracunati duljinu luka nekog lika
-izreci i dokazati rollov teorem i dati jedan kontraprimjer (nacrtati i objasniti zasto je to kontraprimjer)
-napisati formulu za volumen rotacionog tijela (parametarski i implicitno) i izracunati volumen nekog zadanog tijela

Ako saznam sutra sto je bilo na popravnim kolokvijima onda budem postala tu na forum Wink

Evo danas sam saznala da je bilo na teoriji u jednoj grupi L.T.S.V izreci i pokazati geometrijsku interpretaciju, zatim je bilo odrediti vertikalne asimptote neke jednostavne funkcije (druga grupa je imala horizontalne asimptote),pa su imali napisati formulu za povrsinu rotacione plohe oko x i oko y, a ona druga grupa je imala volumen rotacione plohe i imali su BWT objasniti i nesto tipa pitanje za sto nam treba taj teorem Smile



_________________
A man of words and not of deeds
Is like a garden full of weeds....
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, nastavnički studiji -> Diferencijalni i integralni račun Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan