Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Prijemni ispit (informacija)
Idite na 1, 2, 3  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
iva_zg18
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 12. 2005. (10:02:25)
Postovi: (7)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 0 - 1

PostPostano: 9:59 pet, 30. 6. 2006    Naslov: Prijemni ispit Citirajte i odgovorite

pozdrav!!!!!!!!! Imam jedno pitanje vezano za prijemni iz matematike....Zanima me koliko je potrebno rijesiti zadataka da sam ziher da upadam...? i da li je tesko???? Unaprijed hvala na odg :lol: :lol: :lol:
pozdrav!!!!!!!!! Imam jedno pitanje vezano za prijemni iz matematike....Zanima me koliko je potrebno rijesiti zadataka da sam ziher da upadam...? i da li je tesko???? Unaprijed hvala na odg Laughing Laughing Laughing


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
petrich
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2005. (22:23:35)
Postovi: (F6)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
18 = 20 - 2

PostPostano: 10:05 pet, 30. 6. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

nisam vise sigurna kak to sad id s bodovima (davno se ja upisah :wink: )
al mislim da ne bi trebao biti problem, zadaci su skroz rijesivi, a primaju ih puno, a malo ih se prijavi, pa ostane mjesta za drugi rok (bar je tak bilo). tak da, ak se nije nesto previse promjenilo u ovih par god, dosta ti je samo proci prag i upadas! :wink:
sretno!
nisam vise sigurna kak to sad id s bodovima (davno se ja upisah Wink )
al mislim da ne bi trebao biti problem, zadaci su skroz rijesivi, a primaju ih puno, a malo ih se prijavi, pa ostane mjesta za drugi rok (bar je tak bilo). tak da, ak se nije nesto previse promjenilo u ovih par god, dosta ti je samo proci prag i upadas! Wink
sretno!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mladac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2005. (22:46:14)
Postovi: (4D5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
34 = 91 - 57
Lokacija: zg

PostPostano: 10:13 pet, 30. 6. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

dosta ti je da pređeš prag tj 100 bodova što ti je 5 točno rješenih zadataka u slučaju da nemaš ništa krivo jer ti je točan 20 ,a netočan -5 bodova...
dosta ti je da pređeš prag tj 100 bodova što ti je 5 točno rješenih zadataka u slučaju da nemaš ništa krivo jer ti je točan 20 ,a netočan -5 bodova...



_________________
potpis
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
rat in a cage
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 11. 2004. (21:45:48)
Postovi: (22C)16
Sarma = la pohva - posuda
13 = 17 - 4
Lokacija: Zg

PostPostano: 10:20 pet, 30. 6. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

imam neki deja vu :elvisconfused:
[url]http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=5764&postdays=0&postorder=asc&&start=0[/url]
imam neki deja vu Zbunjeni Elvis P.
http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=5764&postdays=0&postorder=asc&&start=0


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 10:42 pet, 30. 6. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="mladac"]dosta ti je da pređeš prag tj 100 bodova[/quote]

Tako je bilo lani, vidjet cemo hoce li se i ove godine "crta" spustiti do praga. Sluzbene informacije o prijemnom ispitu nalaze se [url=http://www.math.hr/Default.aspx?sec=306]ovdje[/url].
mladac (napisa):
dosta ti je da pređeš prag tj 100 bodova


Tako je bilo lani, vidjet cemo hoce li se i ove godine "crta" spustiti do praga. Sluzbene informacije o prijemnom ispitu nalaze se ovdje.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
mladac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2005. (22:46:14)
Postovi: (4D5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
34 = 91 - 57
Lokacija: zg

PostPostano: 10:52 pet, 30. 6. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

pa znam da je bilo lani al bilo je i preklani... ne znam ja mislim da će biti tak i ove godine osim ak ne dođe to tog da na prijamni izađu svi kojima je ovo smatraju kao "ziher upad" pa ne odu drugdje. dosta ljudi koji hoće na fer dođu ovdje al se upišu tamo.
pa znam da je bilo lani al bilo je i preklani... ne znam ja mislim da će biti tak i ove godine osim ak ne dođe to tog da na prijamni izađu svi kojima je ovo smatraju kao "ziher upad" pa ne odu drugdje. dosta ljudi koji hoće na fer dođu ovdje al se upišu tamo.



_________________
potpis
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
mladac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2005. (22:46:14)
Postovi: (4D5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
34 = 91 - 57
Lokacija: zg

PostPostano: 10:53 pet, 30. 6. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

naravno druga opcija kak to izbjeć je podić prag ili smanjit kapacitete.
jel uvijek tako da se crte samo miču umjesto da se spuštaju?
naravno druga opcija kak to izbjeć je podić prag ili smanjit kapacitete.
jel uvijek tako da se crte samo miču umjesto da se spuštaju?



_________________
potpis
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
bernard_z
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 04. 2006. (20:39:06)
Postovi: (19)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 0

PostPostano: 10:54 pet, 30. 6. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da li domovnica i rodni list smiju biti stariji od 6 mjeseci?
Da li domovnica i rodni list smiju biti stariji od 6 mjeseci?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mladac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2005. (22:46:14)
Postovi: (4D5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
34 = 91 - 57
Lokacija: zg

PostPostano: 11:08 pet, 30. 6. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

mislim da nije na odmet izvadit nove. sječam se prošle godine da su mi na ekonomiji provjeravali starost al mislim da ovdje nisu. ma meni je to glupo... na kraju ispaden da moraš svaku godinu -dvije vadit nove ko da si se rodio 15 puta... ja jos imam iz 86` hehe
mislim da nije na odmet izvadit nove. sječam se prošle godine da su mi na ekonomiji provjeravali starost al mislim da ovdje nisu. ma meni je to glupo... na kraju ispaden da moraš svaku godinu -dvije vadit nove ko da si se rodio 15 puta... ja jos imam iz 86` hehe



_________________
potpis
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
bernard_z
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 04. 2006. (20:39:06)
Postovi: (19)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 0

PostPostano: 11:31 pet, 30. 6. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="mladac"]mislim da nije na odmet izvadit nove. sječam se prošle godine da su mi na ekonomiji provjeravali starost al mislim da ovdje nisu. ma meni je to glupo... na kraju ispaden da moraš svaku godinu -dvije vadit nove ko da si se rodio 15 puta... ja jos imam iz 86` hehe[/quote]
Zato i pitam. negdje gledaju to a negdje ne. i meni je nekak u sjećanju da ovdje nisu zahtjevali da dokumenti budu mlađi od 6 mj.
mladac (napisa):
mislim da nije na odmet izvadit nove. sječam se prošle godine da su mi na ekonomiji provjeravali starost al mislim da ovdje nisu. ma meni je to glupo... na kraju ispaden da moraš svaku godinu -dvije vadit nove ko da si se rodio 15 puta... ja jos imam iz 86` hehe

Zato i pitam. negdje gledaju to a negdje ne. i meni je nekak u sjećanju da ovdje nisu zahtjevali da dokumenti budu mlađi od 6 mj.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
rat in a cage
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 11. 2004. (21:45:48)
Postovi: (22C)16
Sarma = la pohva - posuda
13 = 17 - 4
Lokacija: Zg

PostPostano: 11:38 pet, 30. 6. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

joj...ja nisam mogo nać doma sve te dokumente pa sam ih sve povadio..par puta...tak da sad imam po 3 od svakog :oops:
joj...ja nisam mogo nać doma sve te dokumente pa sam ih sve povadio..par puta...tak da sad imam po 3 od svakog Embarassed


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 12:03 pet, 30. 6. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="mladac"]jel uvijek tako da se crte samo miču umjesto da se spuštaju?[/quote]

Molim?

[quote="bernard_z"]Da li domovnica i rodni list smiju biti stariji od 6 mjeseci?[/quote]

Smiju biti stariji.
mladac (napisa):
jel uvijek tako da se crte samo miču umjesto da se spuštaju?


Molim?

bernard_z (napisa):
Da li domovnica i rodni list smiju biti stariji od 6 mjeseci?


Smiju biti stariji.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
mladac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2005. (22:46:14)
Postovi: (4D5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
34 = 91 - 57
Lokacija: zg

PostPostano: 14:11 pet, 30. 6. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"][quote="mladac"]jel uvijek tako da se crte samo miču umjesto da se spuštaju?[/quote]

Molim?
[/quote]


pa obično se spusti za 20 mjesta... pa onda opet bla bla a znam da je prošle bilo svi koji imaju prag mogu upisat znači nije se crta spustila tj spustila se al tako da se naprosto maknula... ma ak me kužite što hoću reć, znajte da nije problem u vama :(
krcko (napisa):
mladac (napisa):
jel uvijek tako da se crte samo miču umjesto da se spuštaju?


Molim?



pa obično se spusti za 20 mjesta... pa onda opet bla bla a znam da je prošle bilo svi koji imaju prag mogu upisat znači nije se crta spustila tj spustila se al tako da se naprosto maknula... ma ak me kužite što hoću reć, znajte da nije problem u vama Sad



_________________
potpis
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
sorrow
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 11. 2005. (23:01:29)
Postovi: (24D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 75 - 69
Lokacija: ...na otoku srece...

PostPostano: 15:07 pet, 30. 6. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"][quote="bernard_z"]Da li domovnica i rodni list smiju biti stariji od 6 mjeseci?[/quote]

Smiju biti stariji.[/quote]

ovo nije bas 100 % tocno... uglavnom, iz pouzdanih izvora znam da domovnica vridi dok si ziv, ali rodni list gubi vaznost 6 miseci nakon sta je izvadjen, znaci da on mora biti mladji od 6 miseci... ;)
krcko (napisa):
bernard_z (napisa):
Da li domovnica i rodni list smiju biti stariji od 6 mjeseci?


Smiju biti stariji.


ovo nije bas 100 % tocno... uglavnom, iz pouzdanih izvora znam da domovnica vridi dok si ziv, ali rodni list gubi vaznost 6 miseci nakon sta je izvadjen, znaci da on mora biti mladji od 6 miseci... Wink



_________________


Hangman is comin' down from the gallows and I don't have very long
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 15:11 pet, 30. 6. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="sorrow"]ovo nije bas 100 % tocno... uglavnom, iz pouzdanih izvora znam da domovnica vridi dok si ziv, ali rodni list gubi vaznost 6 miseci nakon sta je izvadjen, znaci da on mora biti mladji od 6 miseci... ;)[/quote]

Ajmo vjerovati Krcku, kao predsjedniku komisije za Prijemne (ili kako se vec zove hrpica ljudi kojima su "uvalili" da to rade). ;)
sorrow (napisa):
ovo nije bas 100 % tocno... uglavnom, iz pouzdanih izvora znam da domovnica vridi dok si ziv, ali rodni list gubi vaznost 6 miseci nakon sta je izvadjen, znaci da on mora biti mladji od 6 miseci... Wink


Ajmo vjerovati Krcku, kao predsjedniku komisije za Prijemne (ili kako se vec zove hrpica ljudi kojima su "uvalili" da to rade). Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mladac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2005. (22:46:14)
Postovi: (4D5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
34 = 91 - 57
Lokacija: zg

PostPostano: 17:01 pet, 30. 6. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

mislim da to ovisi od faksa do faksa ali ako te traže rodni list mlađi od 6 mjeseci budi uvjeren da će tražit i domovnicu
mislim da to ovisi od faksa do faksa ali ako te traže rodni list mlađi od 6 mjeseci budi uvjeren da će tražit i domovnicu



_________________
potpis
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
mea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 12. 2002. (13:22:34)
Postovi: (1F0)16
Sarma = la pohva - posuda
33 = 43 - 10

PostPostano: 17:40 pet, 30. 6. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"][quote="bernard_z"]Da li domovnica i rodni list smiju biti stariji od 6 mjeseci?[/quote]
Smiju biti stariji.[/quote]

Smiju biti nešto stariji, ali ipak ne primamo rodni list iz 1986. ni iz 1988.
Negdje na dokumentu bi trebao biti grb RH.
krcko (napisa):
bernard_z (napisa):
Da li domovnica i rodni list smiju biti stariji od 6 mjeseci?

Smiju biti stariji.


Smiju biti nešto stariji, ali ipak ne primamo rodni list iz 1986. ni iz 1988.
Negdje na dokumentu bi trebao biti grb RH.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 17:48 pet, 30. 6. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="mea"]Negdje na dokumentu bi trebao biti grb RH.[/quote]

Oli vam smeta to jedano "S" viska? :silly:
mea (napisa):
Negdje na dokumentu bi trebao biti grb RH.


Oli vam smeta to jedano "S" viska? #Silly



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 21:02 pet, 30. 6. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="mladac"][quote="krcko"][quote="mladac"]jel uvijek tako da se crte samo miču umjesto da se spuštaju?[/quote]

Molim?
[/quote]

pa obično se spusti za 20 mjesta... pa onda opet bla bla a znam da je prošle bilo svi koji imaju prag mogu upisat znači nije se crta spustila tj spustila se al tako da se naprosto maknula... ma ak me kužite što hoću reć, znajte da nije problem u vama :([/quote]

E mladac, ajd pls nemoj u tom stilu odgovarati na usmenima. Pretpostavljam da pitas zasto se crta spusta postepeno, umjesto da se odmah sunovrati do praga (ne znam jesam li te dobro shvatio). Odgovor na to pitanje je zato sto ne smijemo upisati vise od kvote. Kad prodju dva-tri dana oni koji se nisu upisali gube pravo upisa, a crtu pomicemo za broj slobodnih mjesta. To iteriramo dok ne popunimo kvotu ili dok crta ne tresne o prag (sto se lani dogodilo).

[quote="vsego"][quote="mea"]Negdje na dokumentu bi trebao biti grb RH.[/quote]

Oli vam smeta to jedano "S" viska? :silly:[/quote]

I malo sunca, mora i zita uokolo umjesto one krune gore :lol:
mladac (napisa):
krcko (napisa):
mladac (napisa):
jel uvijek tako da se crte samo miču umjesto da se spuštaju?


Molim?


pa obično se spusti za 20 mjesta... pa onda opet bla bla a znam da je prošle bilo svi koji imaju prag mogu upisat znači nije se crta spustila tj spustila se al tako da se naprosto maknula... ma ak me kužite što hoću reć, znajte da nije problem u vama Sad


E mladac, ajd pls nemoj u tom stilu odgovarati na usmenima. Pretpostavljam da pitas zasto se crta spusta postepeno, umjesto da se odmah sunovrati do praga (ne znam jesam li te dobro shvatio). Odgovor na to pitanje je zato sto ne smijemo upisati vise od kvote. Kad prodju dva-tri dana oni koji se nisu upisali gube pravo upisa, a crtu pomicemo za broj slobodnih mjesta. To iteriramo dok ne popunimo kvotu ili dok crta ne tresne o prag (sto se lani dogodilo).

vsego (napisa):
mea (napisa):
Negdje na dokumentu bi trebao biti grb RH.


Oli vam smeta to jedano "S" viska? #Silly


I malo sunca, mora i zita uokolo umjesto one krune gore Laughing



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
mladac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2005. (22:46:14)
Postovi: (4D5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
34 = 91 - 57
Lokacija: zg

PostPostano: 22:43 pet, 30. 6. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]
Pretpostavljam da pitas zasto se crta spusta postepeno, umjesto da se odmah sunovrati do praga (ne znam jesam li te dobro shvatio). Odgovor na to pitanje je zato sto ne smijemo upisati vise od kvote. Kad prodju dva-tri dana oni koji se nisu upisali gube pravo upisa, a crtu pomicemo za broj slobodnih mjesta. To iteriramo dok ne popunimo kvotu ili dok crta ne tresne o prag (sto se lani dogodilo).
[/quote]

pa meni se činilo da je prošle godine bilo tako da je odmah "tresnula na prag", to sam pitala (obrnuto od tvog odgovora), al možda sam neš krivo povezala....

[quote="krcko"] E mladac, ajd pls nemoj u tom stilu odgovarati na usmenima. [/quote]


taj stil odgovora je baš izvježban za usmeni, pričaš, pričaš i nitko te ne kuži, :luckast: a onaj ko ne prati pozorno misli kak briljiraš :PP
krcko (napisa):

Pretpostavljam da pitas zasto se crta spusta postepeno, umjesto da se odmah sunovrati do praga (ne znam jesam li te dobro shvatio). Odgovor na to pitanje je zato sto ne smijemo upisati vise od kvote. Kad prodju dva-tri dana oni koji se nisu upisali gube pravo upisa, a crtu pomicemo za broj slobodnih mjesta. To iteriramo dok ne popunimo kvotu ili dok crta ne tresne o prag (sto se lani dogodilo).


pa meni se činilo da je prošle godine bilo tako da je odmah "tresnula na prag", to sam pitala (obrnuto od tvog odgovora), al možda sam neš krivo povezala....

krcko (napisa):
E mladac, ajd pls nemoj u tom stilu odgovarati na usmenima.



taj stil odgovora je baš izvježban za usmeni, pričaš, pričaš i nitko te ne kuži, Luckast a onaj ko ne prati pozorno misli kak briljiraš Weeee-heeee!!!



_________________
potpis
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2, 3  Sljedeće
Stranica 1 / 3.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan