Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

prijemni....

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Lucifer
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 06. 2003. (18:21:36)
Postovi: (2A)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 0

PostPostano: 18:39 sri, 18. 6. 2003    Naslov: prijemni.... Citirajte i odgovorite

Sorry svima sto upadam ovak newbievski, ali imam par pitanja u vezi prijemnog (za rodjakinju), a nemam ideje gdje ih drugdje staviti.....
na odlazak do faksa ni ne pomisljam, em sam previse lijen, em trebam uciti.....

dakle, jel jos uvijek vrijedi da su ucenici koji su osloodjeni mature oslobodjeni i pismenog, ili je sad pismeni za sve.....
i kad je prijemni?....

that's all for now, pozdrav od susjeda preko puta..... :wink:
Sorry svima sto upadam ovak newbievski, ali imam par pitanja u vezi prijemnog (za rodjakinju), a nemam ideje gdje ih drugdje staviti.....
na odlazak do faksa ni ne pomisljam, em sam previse lijen, em trebam uciti.....

dakle, jel jos uvijek vrijedi da su ucenici koji su osloodjeni mature oslobodjeni i pismenog, ili je sad pismeni za sve.....
i kad je prijemni?....

that's all for now, pozdrav od susjeda preko puta..... Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
dodge
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 19. 02. 2003. (10:47:50)
Postovi: (85)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: quick stop

PostPostano: 20:27 sri, 18. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ne znam da li još vrijedi, ali ako vrijedi ne bih računao na to.
To ti je samo teoretski oslobođenje od prijamnog, jer vrijedi samo ako se manje od nekog postotka, ne znam točno kojeg, takvih ljudi prijavi, a uvijek se prijavi više.

Ali ako ti je rođakinja oslobođena mature prijamni joj fakat ne bi smio biti pretežak, a i nizak je prag.
Ne znam da li još vrijedi, ali ako vrijedi ne bih računao na to.
To ti je samo teoretski oslobođenje od prijamnog, jer vrijedi samo ako se manje od nekog postotka, ne znam točno kojeg, takvih ljudi prijavi, a uvijek se prijavi više.

Ali ako ti je rođakinja oslobođena mature prijamni joj fakat ne bi smio biti pretežak, a i nizak je prag.



_________________
Your logic does not resemble our Earth logic.
Mine is much more advanced.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
little birdie
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 02. 2003. (08:27:54)
Postovi: (15)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Looney Tunes cartoons

PostPostano: 22:14 sri, 18. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

za siguran upad ona bi trebala riješit 5 zadataka, znači 100 bodova, ali to je za upad s plačanjem, ako riješi 10 zadataka upada 100% i to bez plačanja pa joj reci što se toga tiće ne mora bojat
za siguran upad ona bi trebala riješit 5 zadataka, znači 100 bodova, ali to je za upad s plačanjem, ako riješi 10 zadataka upada 100% i to bez plačanja pa joj reci što se toga tiće ne mora bojat



_________________
I tawt I taw a puddy tat...I did! I did!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
anamari_guest
Gost





PostPostano: 8:03 čet, 19. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

to se pravilo primjenjuje ako je imala sve 5 iz mat i svaki razred zavrsila s 5. jos jedan bitan faktor jest da se ne prijavi previse potencijalnih brucosa. kad sam se ja upisivala nije bilo prijemnog za sve koji su zadovoljavali te uvjete, al ga je prosla godine bilo. mislim da ce ga biti i ove jer se sve vise i vise ljudi prijavljuje. ako je bila na nekom drzavnom natjecanju vjerojatno ne mora ne prijemni, inace bi se bilo pametno malo spremit. nije tako tesko upisat matematiku.
to se pravilo primjenjuje ako je imala sve 5 iz mat i svaki razred zavrsila s 5. jos jedan bitan faktor jest da se ne prijavi previse potencijalnih brucosa. kad sam se ja upisivala nije bilo prijemnog za sve koji su zadovoljavali te uvjete, al ga je prosla godine bilo. mislim da ce ga biti i ove jer se sve vise i vise ljudi prijavljuje. ako je bila na nekom drzavnom natjecanju vjerojatno ne mora ne prijemni, inace bi se bilo pametno malo spremit. nije tako tesko upisat matematiku.


[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan