Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

SUMA nagrađuje

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Ivančica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2003. (15:05:55)
Postovi: (255)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-18 = 43 - 61
Lokacija: ja sam ti ko zvrk - stalno sam drugdje

PostPostano: 19:49 sri, 18. 6. 2003    Naslov: SUMA nagrađuje Citirajte i odgovorite

Poštovani kolege i kolegice,

čast mi je i veliko zadovoljstvo da Vas mogu obavijestiti da je SUMA pokrenula akciju "Majica više". Sve što trebate napraviti jest:
biti član SUMAe, naći nekoga od dežurnih SUMAnada u 102 i tražiti majicu koja vam pripada.
Radujemo se jer se i vi radujete!


P.S. - sretno s ispitima (ja imam 2 manje :lol:)
pozdrav, (samo) vaša glasnogovornica
Poštovani kolege i kolegice,

čast mi je i veliko zadovoljstvo da Vas mogu obavijestiti da je SUMA pokrenula akciju "Majica više". Sve što trebate napraviti jest:
biti član SUMAe, naći nekoga od dežurnih SUMAnada u 102 i tražiti majicu koja vam pripada.
Radujemo se jer se i vi radujete!


P.S. - sretno s ispitima (ja imam 2 manje Laughing)
pozdrav, (samo) vaša glasnogovornica



_________________
"Veliki umovi raspravljaju o zamislima.
Prosječni umovi raspravljaju o događajima.
Mali umovi raspravljaju o ljudima."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vječitinesumaš
Gost





PostPostano: 19:58 sri, 18. 6. 2003    Naslov: Re: SUMA nagrađuje Citirajte i odgovorite

[quote="Ivančica"]Poštovani kolege i kolegice,
čast mi je i veliko zadovoljstvo da Vas mogu obavijestiti da je SUMA pokrenula akciju "Majica više". Sve što trebate napraviti jest:
biti član SUMAe, naći nekoga od dežurnih SUMAnada u 102 i tražiti majicu koja vam pripada.[/quote]
... poslije svega što se događalo zar fakat očekujete da će se neko učlaniti :roll: ...
...jedva čekam da nedobijem suma majcu :roll: ...
Ivančica (napisa):
Poštovani kolege i kolegice,
čast mi je i veliko zadovoljstvo da Vas mogu obavijestiti da je SUMA pokrenula akciju "Majica više". Sve što trebate napraviti jest:
biti član SUMAe, naći nekoga od dežurnih SUMAnada u 102 i tražiti majicu koja vam pripada.

... poslije svega što se događalo zar fakat očekujete da će se neko učlaniti Rolling Eyes ...
...jedva čekam da nedobijem suma majcu Rolling Eyes ...


[Vrh]
Ivančica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2003. (15:05:55)
Postovi: (255)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-18 = 43 - 61
Lokacija: ja sam ti ko zvrk - stalno sam drugdje

PostPostano: 21:42 sri, 18. 6. 2003    Naslov: Re: SUMA nagrađuje Citirajte i odgovorite

[quote="vječitinesumaš"]... poslije svega što se događalo zar fakat očekujete da će se neko učlaniti :roll: ...
...jedva čekam da nedobijem suma majcu :roll: ...[/quote]

Nagrade se odnose na članove SUMAe. Mi ništa ne očekujemo, ali ako se netko želi učlaniti, dobrodošao je. No, ovdje se ne radi o vrbovanju novih ljudi... nego nagrađivanju starih.
vječitinesumaš (napisa):
... poslije svega što se događalo zar fakat očekujete da će se neko učlaniti Rolling Eyes ...
...jedva čekam da nedobijem suma majcu Rolling Eyes ...


Nagrade se odnose na članove SUMAe. Mi ništa ne očekujemo, ali ako se netko želi učlaniti, dobrodošao je. No, ovdje se ne radi o vrbovanju novih ljudi... nego nagrađivanju starih.



_________________
"Veliki umovi raspravljaju o zamislima.
Prosječni umovi raspravljaju o događajima.
Mali umovi raspravljaju o ljudima."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
anamari_guest
Gost





PostPostano: 8:07 čet, 19. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

pa zasto to onda ne saljete ovakve poruke po svojoj internoj mailing listi? imate ju, a nagradivanje clanova je vasa stvar. sigurna sam da onaj tko cita forum cita i svoje mailove.
pa zasto to onda ne saljete ovakve poruke po svojoj internoj mailing listi? imate ju, a nagradivanje clanova je vasa stvar. sigurna sam da onaj tko cita forum cita i svoje mailove.


[Vrh]
megnut inc.
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 05. 2003. (23:23:30)
Postovi: (21)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: zagreb, hrvatska, balkan-ili-blizu, europa, planeta zamlja

PostPostano: 10:03 čet, 19. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote]Nagrade se odnose na članove SUMAe. Mi ništa ne očekujemo, ali ako se netko želi učlaniti, dobrodošao je. No, ovdje se ne radi o vrbovanju novih ljudi... nego nagrađivanju starih.[/quote]

:lol: :lol: :lol:
cak i ja?
Citat:
Nagrade se odnose na članove SUMAe. Mi ništa ne očekujemo, ali ako se netko želi učlaniti, dobrodošao je. No, ovdje se ne radi o vrbovanju novih ljudi... nego nagrađivanju starih.


Laughing Laughing Laughing
cak i ja?



_________________
Military intelligence is a contradiction in terms.
-------------Groucho Marx------------
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Ivančica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2003. (15:05:55)
Postovi: (255)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-18 = 43 - 61
Lokacija: ja sam ti ko zvrk - stalno sam drugdje

PostPostano: 16:40 čet, 19. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="megnut inc."][quote]Nagrade se odnose na članove SUMAe. Mi ništa ne očekujemo, ali ako se netko želi učlaniti, dobrodošao je. No, ovdje se ne radi o vrbovanju novih ljudi... nego nagrađivanju starih.[/quote]

:lol: :lol: :lol:
cak i ja?[/quote]

Članovi SUMAe...
megnut inc. (napisa):
Citat:
Nagrade se odnose na članove SUMAe. Mi ništa ne očekujemo, ali ako se netko želi učlaniti, dobrodošao je. No, ovdje se ne radi o vrbovanju novih ljudi... nego nagrađivanju starih.


Laughing Laughing Laughing
cak i ja?


Članovi SUMAe...



_________________
"Veliki umovi raspravljaju o zamislima.
Prosječni umovi raspravljaju o događajima.
Mali umovi raspravljaju o ljudima."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan