Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

usmeni, matan 1, hitnije, hvala
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Matematička analiza 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
lhranjec
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 12. 2002. (11:04:45)
Postovi: (42)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 0

PostPostano: 11:55 čet, 19. 6. 2003    Naslov: usmeni, matan 1, hitnije, hvala Citirajte i odgovorite

Pozdrav svima!


Ovako.. Ja sam imao pismeni iz matana 1 u srijedu u 9. Na ispitu je bilo naznaceno da budu rezultati u petak u 11. Pa sam ponoci otisao doma, i gle, sad sam u rodnome kraju.. Sad mi je malo prpa ako se dogodi scenarij da prodjem pismeni pa da bude usmeni (kod prof. Tambace) u petak. Ako ja te rezultate saznam u petak oko 11, sigurno ne stignem na usmeni isti dan pa me zanima kad je eventualni usmeni (mislim, dal je u petak ili kasnije, kaj bi mi se cinilo normalnije..). I dal mi netko moze dogovoriti usmeni u moje ime za bilo kad, samo ne za petak (ne neko od vas, nego opcenito).

Druga je stvar malo manje vazna, al imam potrebu pitati, pa ono.. Na pismeni treba napisati ime profesora kod kojega sam odslusao predavanja i ja sam (iz meni nepoznatih razloga) na svaki od papira napisao prof. Siftar, umjesto Tambaca. Ne znam, to je (osim kaj je glupo), bad? :)
Pozdrav svima!


Ovako.. Ja sam imao pismeni iz matana 1 u srijedu u 9. Na ispitu je bilo naznaceno da budu rezultati u petak u 11. Pa sam ponoci otisao doma, i gle, sad sam u rodnome kraju.. Sad mi je malo prpa ako se dogodi scenarij da prodjem pismeni pa da bude usmeni (kod prof. Tambace) u petak. Ako ja te rezultate saznam u petak oko 11, sigurno ne stignem na usmeni isti dan pa me zanima kad je eventualni usmeni (mislim, dal je u petak ili kasnije, kaj bi mi se cinilo normalnije..). I dal mi netko moze dogovoriti usmeni u moje ime za bilo kad, samo ne za petak (ne neko od vas, nego opcenito).

Druga je stvar malo manje vazna, al imam potrebu pitati, pa ono.. Na pismeni treba napisati ime profesora kod kojega sam odslusao predavanja i ja sam (iz meni nepoznatih razloga) na svaki od papira napisao prof. Siftar, umjesto Tambaca. Ne znam, to je (osim kaj je glupo), bad? Smile



_________________
The time is gone, the song is over, thought I'd something more to say. -- Pink Floyd
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 15:34 čet, 19. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mozes mirno spavati. Termin usmenog mora biti oglasen najkasnije 24 sata prije ispita. Znaci, ako su rezultati u petak, moze biti najranije u ponedjeljak (pod pretpostavkom da preko vikenda nece biti :D ).
Mozes mirno spavati. Termin usmenog mora biti oglasen najkasnije 24 sata prije ispita. Znaci, ako su rezultati u petak, moze biti najranije u ponedjeljak (pod pretpostavkom da preko vikenda nece biti Very Happy ).



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
lhranjec
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 12. 2002. (11:04:45)
Postovi: (42)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 0

PostPostano: 17:30 čet, 19. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]Mozes mirno spavati. Termin usmenog mora biti oglasen najkasnije 24 sata prije ispita. Znaci, ako su rezultati u petak, moze biti najranije u ponedjeljak (pod pretpostavkom da preko vikenda nece biti :D ).[/quote]

hvala! :)
krcko (napisa):
Mozes mirno spavati. Termin usmenog mora biti oglasen najkasnije 24 sata prije ispita. Znaci, ako su rezultati u petak, moze biti najranije u ponedjeljak (pod pretpostavkom da preko vikenda nece biti Very Happy ).


hvala! Smile



_________________
The time is gone, the song is over, thought I'd something more to say. -- Pink Floyd
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Matematička analiza 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan