Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

pomoc oko prijamnog?!

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
annia
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 04. 2006. (12:52:38)
Postovi: (11)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 15:42 pon, 10. 7. 2006    Naslov: pomoc oko prijamnog?! Citirajte i odgovorite

joj, znam da sam dosadna, ali sad me stvarno uhvatila strka.. shvatila sma groznu stvar.. da sam ja totalna budala za PMF! Priznajem , jako želim ići na taj faks, ali sam se možda precjenila! Išla sam u ekonomsku školu (gdje se pola bitnih stvari ne radi) nisam imala nijednu godinu fiziku (malo sam zadnja 3 mjeseca ju sama obrađivala, ali čini mi se da nisam uhvatila baš previše) i sada mi svi govore da me samo informatika može spasiti! Pokušala sam nabaviti kad sam išla na prijavu onu knjižicu gdje ima bivši prijamni ali nije bilo, tako kažu! i sada ja vas molim, ako itko meni može reći o čemu ja imam tu informatiku? jel to programiranje? Pokušala sam malo sama učiti programirati, ali kakvo je to programiranje na prijamnom ak se zaokružuje? zato MOLIM VAS ako mi itko moze dati tipove zadataka kakvi su na pmf prijamnom?! svi mi govore da je to jako lagano, pa reko da tiješim tih 5 zadataka i prolazim! Zato MOLIM tko ima tipove zadataka ako ikako može da mi pošalje na mail ana.aluga@yahoo.com i da mi samo kaže kakav je to dio gradiva,koju knjigu da si uzmem, iz kojeg dijela gradiva informatike da to naučim? bila bi JAKO zahvalna! i častim pićem ak prođem :lol:
joj, znam da sam dosadna, ali sad me stvarno uhvatila strka.. shvatila sma groznu stvar.. da sam ja totalna budala za PMF! Priznajem , jako želim ići na taj faks, ali sam se možda precjenila! Išla sam u ekonomsku školu (gdje se pola bitnih stvari ne radi) nisam imala nijednu godinu fiziku (malo sam zadnja 3 mjeseca ju sama obrađivala, ali čini mi se da nisam uhvatila baš previše) i sada mi svi govore da me samo informatika može spasiti! Pokušala sam nabaviti kad sam išla na prijavu onu knjižicu gdje ima bivši prijamni ali nije bilo, tako kažu! i sada ja vas molim, ako itko meni može reći o čemu ja imam tu informatiku? jel to programiranje? Pokušala sam malo sama učiti programirati, ali kakvo je to programiranje na prijamnom ak se zaokružuje? zato MOLIM VAS ako mi itko moze dati tipove zadataka kakvi su na pmf prijamnom?! svi mi govore da je to jako lagano, pa reko da tiješim tih 5 zadataka i prolazim! Zato MOLIM tko ima tipove zadataka ako ikako može da mi pošalje na mail ana.aluga@yahoo.com i da mi samo kaže kakav je to dio gradiva,koju knjigu da si uzmem, iz kojeg dijela gradiva informatike da to naučim? bila bi JAKO zahvalna! i častim pićem ak prođem Laughing


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
andreao
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 02. 2005. (12:08:18)
Postovi: (46F)16
Sarma = la pohva - posuda
35 = 192 - 157
Lokacija: SK

PostPostano: 16:47 pon, 10. 7. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Gle i ja sam išla isto u ekonomsku pa nisam uopće taj dio informatike rješavala nego samo ono kod pretvaranja i malo fizike, a matku svu. E kad upadneš na faks moramo se naći. Mi ekonomci se moramo držati zajedno.
Gle i ja sam išla isto u ekonomsku pa nisam uopće taj dio informatike rješavala nego samo ono kod pretvaranja i malo fizike, a matku svu. E kad upadneš na faks moramo se naći. Mi ekonomci se moramo držati zajedno.



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
annia
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 04. 2006. (12:52:38)
Postovi: (11)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 18:25 pon, 10. 7. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ej.. pa ja i ti imamo 2 sličnosti! Ekonomke smo (mislim prije bile :lol: ) i iz Siska smo! :lol: Riješila si svu matematiku?! E imam jedno logično pitanje! Koliko si se ti dugo i kako si se ti pripremala za prijamni! Jer meni svi govore da će biti čudo ako riješim jedan zadatak točno iz matematike, jer je matematika koma, teža od onih zadataka u zbirci Matka Fizić! jel to istina :shock: ?
Ej.. pa ja i ti imamo 2 sličnosti! Ekonomke smo (mislim prije bile Laughing ) i iz Siska smo! Laughing Riješila si svu matematiku?! E imam jedno logično pitanje! Koliko si se ti dugo i kako si se ti pripremala za prijamni! Jer meni svi govore da će biti čudo ako riješim jedan zadatak točno iz matematike, jer je matematika koma, teža od onih zadataka u zbirci Matka Fizić! jel to istina Shocked ?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
mladac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2005. (22:46:14)
Postovi: (4D5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
34 = 91 - 57
Lokacija: zg

PostPostano: 21:42 pon, 10. 7. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

gle ja bi tebi preporučila da ako ti matematika imalo ide da rješavaš samo zadatke iz matematike jer uopće nisu strašni. nema smisla da pokušavaš naučit nekaj (inf i fiziku ako je nisi imala) neg rađe provježbaj zadatke iz matematike... od 20 zadataka pa valjda ćeš znat rješit i više od 5 vjeruj mi.
gle ja bi tebi preporučila da ako ti matematika imalo ide da rješavaš samo zadatke iz matematike jer uopće nisu strašni. nema smisla da pokušavaš naučit nekaj (inf i fiziku ako je nisi imala) neg rađe provježbaj zadatke iz matematike... od 20 zadataka pa valjda ćeš znat rješit i više od 5 vjeruj mi.



_________________
potpis
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
annia
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 04. 2006. (12:52:38)
Postovi: (11)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 22:00 pon, 10. 7. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

ma fiziku ja znam.. ono osnove i kombinirati formule.. to sam se naučila u tih 3 mjeseca što sam sama to radila.. ali ako zbrljaju zadatak i ono da moram baš puno kombinirati - 0 bodova :) .. drž'te fige u četvrtak.. nadam se da ću vam doći kao pojačanje na faksu :lol:
ma fiziku ja znam.. ono osnove i kombinirati formule.. to sam se naučila u tih 3 mjeseca što sam sama to radila.. ali ako zbrljaju zadatak i ono da moram baš puno kombinirati - 0 bodova Smile .. drž'te fige u četvrtak.. nadam se da ću vam doći kao pojačanje na faksu Laughing


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
C
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 01. 2005. (17:27:47)
Postovi: (4C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
14 = 16 - 2

PostPostano: 22:01 pon, 10. 7. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Za informatiku se traže osnove programiranja (dovoljno je samo razumjeti kako neke osnove funkcioniraju) - treba znati što rade neki jednostavni programi.
Zadaci su tipa:

..8 linija pseudokoda/basica....

Nakon izvršavanja koda vrijednost varijable x je:
a) 1 b) -16 c) 35

Bilo koji srednjoškolski udžbenik iz informatike je dobar. Potrebno je samo razumijevanje najosnovnijeg, najbrže će ti biti ako ti netko objasni i onda sama riješiš par zadataka...

Što se matematike (i fizike) tiče:
1. do prijemnog riješi što više zadataka
2. vjerojatno će biti (tako je bilo prošlih godina) dosta zadataka koji ne zahtijevaju rutinu i vještine tipa ubaci-pravu-formulu (kao što je slučaj s Matkom Fizićem), nego samo malo zdravog razuma
3. ako riješiš sve što znaš i ostane ti vremena, ne zaboravi da se ne traže neki formalni postupci, nego samo točno zaokružena riješenja.

Metoda izbora mogućih riješenja odokativno (npr. ako je zadatak iz fizike o dva čovjeka koja trče 18 i 20 km/h onda vjerojatno rješenje zadatka nije 45km/h niti 0.045km/h i prije nego što pročitaš zadatak) u kombinaciji sa metodom uvrštavanja rješenja (imaš i kalkulator!) je za 100 mjesta na rang listi bolja od metode gledanja u papir i nerviranja što ne znaš kako se rješava zadatak...

Ja sam tako riješio dio svog prijemnog (imao sam 2 u srednjoj :oops:) i malo me mučilo što "varam", ali sam sve "vratio" s kamatama do kraja prvog semestra :lol:

:!:
Ovo je naravno samo ako ti ostane vremena i zadataka koje ne znaš, nikako ne računaj na to kao bitan faktor u rješavanju/polaganju prijemnog.

Riješi zadataka iz matematike kolko maksimalno možeš do prijemnog i teško ćeš ne upasti.

Sretno :)
Za informatiku se traže osnove programiranja (dovoljno je samo razumjeti kako neke osnove funkcioniraju) - treba znati što rade neki jednostavni programi.
Zadaci su tipa:

..8 linija pseudokoda/basica....

Nakon izvršavanja koda vrijednost varijable x je:
a) 1 b) -16 c) 35

Bilo koji srednjoškolski udžbenik iz informatike je dobar. Potrebno je samo razumijevanje najosnovnijeg, najbrže će ti biti ako ti netko objasni i onda sama riješiš par zadataka...

Što se matematike (i fizike) tiče:
1. do prijemnog riješi što više zadataka
2. vjerojatno će biti (tako je bilo prošlih godina) dosta zadataka koji ne zahtijevaju rutinu i vještine tipa ubaci-pravu-formulu (kao što je slučaj s Matkom Fizićem), nego samo malo zdravog razuma
3. ako riješiš sve što znaš i ostane ti vremena, ne zaboravi da se ne traže neki formalni postupci, nego samo točno zaokružena riješenja.

Metoda izbora mogućih riješenja odokativno (npr. ako je zadatak iz fizike o dva čovjeka koja trče 18 i 20 km/h onda vjerojatno rješenje zadatka nije 45km/h niti 0.045km/h i prije nego što pročitaš zadatak) u kombinaciji sa metodom uvrštavanja rješenja (imaš i kalkulator!) je za 100 mjesta na rang listi bolja od metode gledanja u papir i nerviranja što ne znaš kako se rješava zadatak...

Ja sam tako riješio dio svog prijemnog (imao sam 2 u srednjoj Embarassed) i malo me mučilo što "varam", ali sam sve "vratio" s kamatama do kraja prvog semestra Laughing

Exclamation
Ovo je naravno samo ako ti ostane vremena i zadataka koje ne znaš, nikako ne računaj na to kao bitan faktor u rješavanju/polaganju prijemnog.

Riješi zadataka iz matematike kolko maksimalno možeš do prijemnog i teško ćeš ne upasti.

Sretno Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 7:20 uto, 11. 7. 2006    Naslov: Re: pomoc oko prijamnog?! Citirajte i odgovorite

[quote="annia"]Pokušala sam nabaviti kad sam išla na prijavu onu knjižicu gdje ima bivši prijamni ali nije bilo, tako kažu! i sada ja vas molim, ako itko meni može reći o čemu ja imam tu informatiku? jel to programiranje?[/quote]

U toj knjizici, koje u skriptarnici ima jos 150 kopija, pise ovo:

[quote="Knjizica"][b]Teme iz informatike[/b]

Građa računala. Ulazno-izlazni uređaji. Vanjske memorije.
Programska podrška računala. Operacijski sustavi.

Zapisivanje prirodnih brojeva u dekadskom, binarnom i
heksadecimalnom sustavu. Prevođenje prirodnih brojeva iz
jednog brojevnog sustava u drugi.

Prikaz brojeva i znakova u računalima. Bistabili i organizacija
memorije. Pohranjivanje cijelih brojeva. Brojevi s pomičnom točkom.
Kodovi za zapisivanje znakova.

Osnovne logičke operacije i logički sklopovi. Pravila Booleove
algebre. Pojednostavljivanje logičkih formula. Složeni logički
sklopovi (poluzbrajalo, zbrajalo i spremnik).

Pojam algoritma i dijagrama toka. Zapisivanje algoritama -
pseudokod. Ustroj programa i osnovni elementi programskog jezika.
Jednostavne naredbe i tipovi podataka. Složene naredbe, potprogrami.
Rekurzija.

Složeni tipovi podataka: niz, string, zapis, datoteka, lista.
Sortiranje i pretraživanje.

Internet. Mrežni servisi.

[b]Literatura:[/b]

1. Gimnazijski udžbenici iz informatike.
2. L.Budin, [i]Informatika 1[/i], Element, Zagreb, 1997.
3. L.Budin, [i]Informatika 2[/i], Element, Zagreb, 1998.
[/quote]
annia (napisa):
Pokušala sam nabaviti kad sam išla na prijavu onu knjižicu gdje ima bivši prijamni ali nije bilo, tako kažu! i sada ja vas molim, ako itko meni može reći o čemu ja imam tu informatiku? jel to programiranje?


U toj knjizici, koje u skriptarnici ima jos 150 kopija, pise ovo:

Knjizica (napisa):
Teme iz informatike

Građa računala. Ulazno-izlazni uređaji. Vanjske memorije.
Programska podrška računala. Operacijski sustavi.

Zapisivanje prirodnih brojeva u dekadskom, binarnom i
heksadecimalnom sustavu. Prevođenje prirodnih brojeva iz
jednog brojevnog sustava u drugi.

Prikaz brojeva i znakova u računalima. Bistabili i organizacija
memorije. Pohranjivanje cijelih brojeva. Brojevi s pomičnom točkom.
Kodovi za zapisivanje znakova.

Osnovne logičke operacije i logički sklopovi. Pravila Booleove
algebre. Pojednostavljivanje logičkih formula. Složeni logički
sklopovi (poluzbrajalo, zbrajalo i spremnik).

Pojam algoritma i dijagrama toka. Zapisivanje algoritama -
pseudokod. Ustroj programa i osnovni elementi programskog jezika.
Jednostavne naredbe i tipovi podataka. Složene naredbe, potprogrami.
Rekurzija.

Složeni tipovi podataka: niz, string, zapis, datoteka, lista.
Sortiranje i pretraživanje.

Internet. Mrežni servisi.

Literatura:

1. Gimnazijski udžbenici iz informatike.
2. L.Budin, Informatika 1, Element, Zagreb, 1997.
3. L.Budin, Informatika 2, Element, Zagreb, 1998.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
andreao
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 02. 2005. (12:08:18)
Postovi: (46F)16
Sarma = la pohva - posuda
35 = 192 - 157
Lokacija: SK

PostPostano: 8:17 uto, 11. 7. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="annia"]ma fiziku ja znam.. ono osnove i kombinirati formule.. to sam se naučila u tih 3 mjeseca što sam sama to radila.. ali ako zbrljaju zadatak i ono da moram baš puno kombinirati - 0 bodova :) .. drž'te fige u četvrtak.. nadam se da ću vam doći kao pojačanje na faksu :lol:[/quote]

E uopće nisam znala da si ti isto tamo išla u srednju. Hvala Bogu da je netko iz Siska. Možemo se naći u četvrtak, ja tad imam usmeni u 10 h. Javim ti se u pm. :D
annia (napisa):
ma fiziku ja znam.. ono osnove i kombinirati formule.. to sam se naučila u tih 3 mjeseca što sam sama to radila.. ali ako zbrljaju zadatak i ono da moram baš puno kombinirati - 0 bodova Smile .. drž'te fige u četvrtak.. nadam se da ću vam doći kao pojačanje na faksu Laughing


E uopće nisam znala da si ti isto tamo išla u srednju. Hvala Bogu da je netko iz Siska. Možemo se naći u četvrtak, ja tad imam usmeni u 10 h. Javim ti se u pm. Very Happy



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
annia
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 04. 2006. (12:52:38)
Postovi: (11)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 16:54 sri, 12. 7. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ma katastrofa, mene je sad uhvatila totalna panika.. nema šanse da ja ijedan zadatak točno riješim! Sada riješavam zadatke i ja neke naj NAJlaganije neznam riješiti!! ala koma.. dal ima netko ikakvu ideju kako se smiriti prije prijamnog i ne paničariti!? jer znam sebe, sutra ću se ja uspaničariti i gotovo-mozak -blokada!
Ma katastrofa, mene je sad uhvatila totalna panika.. nema šanse da ja ijedan zadatak točno riješim! Sada riješavam zadatke i ja neke naj NAJlaganije neznam riješiti!! ala koma.. dal ima netko ikakvu ideju kako se smiriti prije prijamnog i ne paničariti!? jer znam sebe, sutra ću se ja uspaničariti i gotovo-mozak -blokada!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Liddy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 08. 2004. (10:03:41)
Postovi: (169)16
Sarma = la pohva - posuda
23 = 30 - 7

PostPostano: 17:40 sri, 12. 7. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="annia"]Ma katastrofa, mene je sad uhvatila totalna panika.. nema šanse da ja ijedan zadatak točno riješim! Sada riješavam zadatke i ja neke naj NAJlaganije neznam riješiti!! ala koma.. dal ima netko ikakvu ideju kako se smiriti prije prijamnog i ne paničariti!? jer znam sebe, sutra ću se ja uspaničariti i gotovo-mozak -blokada![/quote]

:) Dok se ti budes preznojavala na prijamnom dotle cu se ja preznojavati na usmenom :) Mene frka kao i tebe, meni je to ispit za uvijet (i da ocistim godinu) a tebi je to ispit da uopce krenes s onime sto je nas vecina prosla. Glec, ak ne mozes vise vjezbati onda se uhvati neceg sto ce ti odvratiti pozornost od onoga sto te ceka sutra (znam da je malo teze ali pokusaj). Odi druzi se s prijateljima...radi ono sto te inace opusta.
Ja se opustam tako da igram na kompu igrice koje me jako zivciraju i na kojima se mogu jako ispucati, tipa call of duty (to igram na mrezi) i ostale pucacine.

A sutra lijepo se ustani i pokupi sve dokumente i papire-formule koje ti trebaju za prijamni i dodji na faks, naci ces tamo hrpu ljudi koji imaju isti problem kao i ti, ne panicari, skuliraj se, upoznaj nekoga, a bilo kakve zadatke ne gledaj dok ne dobijes papira sa zadatcima na samom prijamnom! :)
I jos nesto SRETNO I TEBI I SVIM OSTALIMA KOJI SUTRA IMAJU PRIJAMNI ILI BILO KAKAV OBLIK ISPITA :)
annia (napisa):
Ma katastrofa, mene je sad uhvatila totalna panika.. nema šanse da ja ijedan zadatak točno riješim! Sada riješavam zadatke i ja neke naj NAJlaganije neznam riješiti!! ala koma.. dal ima netko ikakvu ideju kako se smiriti prije prijamnog i ne paničariti!? jer znam sebe, sutra ću se ja uspaničariti i gotovo-mozak -blokada!


Smile Dok se ti budes preznojavala na prijamnom dotle cu se ja preznojavati na usmenom Smile Mene frka kao i tebe, meni je to ispit za uvijet (i da ocistim godinu) a tebi je to ispit da uopce krenes s onime sto je nas vecina prosla. Glec, ak ne mozes vise vjezbati onda se uhvati neceg sto ce ti odvratiti pozornost od onoga sto te ceka sutra (znam da je malo teze ali pokusaj). Odi druzi se s prijateljima...radi ono sto te inace opusta.
Ja se opustam tako da igram na kompu igrice koje me jako zivciraju i na kojima se mogu jako ispucati, tipa call of duty (to igram na mrezi) i ostale pucacine.

A sutra lijepo se ustani i pokupi sve dokumente i papire-formule koje ti trebaju za prijamni i dodji na faks, naci ces tamo hrpu ljudi koji imaju isti problem kao i ti, ne panicari, skuliraj se, upoznaj nekoga, a bilo kakve zadatke ne gledaj dok ne dobijes papira sa zadatcima na samom prijamnom! Smile
I jos nesto SRETNO I TEBI I SVIM OSTALIMA KOJI SUTRA IMAJU PRIJAMNI ILI BILO KAKAV OBLIK ISPITA Smile



_________________
A man of words and not of deeds
Is like a garden full of weeds....
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
annia
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 04. 2006. (12:52:38)
Postovi: (11)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 18:26 sri, 12. 7. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

zahvaljujem se u ime svih šta sutra imamo najveću muku :) ali držim ti fige da sutra položiš ispit! nadam se da će se posrećiti i tebi i meni :lol:
zahvaljujem se u ime svih šta sutra imamo najveću muku Smile ali držim ti fige da sutra položiš ispit! nadam se da će se posrećiti i tebi i meni Laughing


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
iva_zg18
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 12. 2005. (10:02:25)
Postovi: (7)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 0 - 1

PostPostano: 21:57 sri, 12. 7. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

ljudi drzite fige..........sretno!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ljudi drzite fige..........sretno!!!!!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan