Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

sto nakon faxa

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Diplomski, magisteriji, doktorati,...
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
faust2
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 08. 2006. (21:08:52)
Postovi: (2)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 21:17 pon, 14. 8. 2006    Naslov: sto nakon faxa Citirajte i odgovorite

Imam namjeru upisati se na pmf dogodine i zanima me što bi ja u biti radila kad bi ja završila ove studije:Diplomski sveučilišni studij primijenjene matematike, Diplomski sveučilišni studij matematičke statistike, Diplomski sveučilišni studij financijske i poslovne matematike, Diplomski sveučilišni studij računarstva i matematike. :vidivamo:
Imam namjeru upisati se na pmf dogodine i zanima me što bi ja u biti radila kad bi ja završila ove studije:Diplomski sveučilišni studij primijenjene matematike, Diplomski sveučilišni studij matematičke statistike, Diplomski sveučilišni studij financijske i poslovne matematike, Diplomski sveučilišni studij računarstva i matematike. Gledaj dobro sta ti pokazujem


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 16:12 uto, 15. 8. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

najvjerojatnije, trazila bi posao :g:

ako budes zbilja dobar student i bude te zanimalo, mozes ostati na faxu kao asistent pa kasnije sve do profesora
mozes u banku (ovisno o smjeru ovisi i radno mjesto u banci), u neki istrazivacki centar (IFS, ili cak neki centar unutar neke firme), mozes u osiguravajuca drustva.... drzavni zavod za statitsiku :g: i tako....
ako i zavrsis ovo sa racunarstvom to ne znaci da moras raditi kao programer u smislu kodiranja.... mozes raditi na razvoju necega (uz puno razumijevanja kodiranja) ali da samo kodiranje obavlja netko drugi.....

sve ti to ovisi o tome kako ce se tvoje zelje i interesi formirati tokom godna studija, sto ce trebati na trzistu rada....

ja sam se dosta cesto znala zapitati 'a sto cu ja raditi, ja ne volim pisati programe' (hint na smjeru racunarstvo sam ;) )
al onda skuzis da ima poslova vezanih uz racunala, a da nisu kodiranje ;)
recimo, HNB ti svako malo (jednom mjesecno or so) raspisuje natjecaje za razna mjesta, trazeci matematicare ili ekonomiste, ovisno o radnom mjestu - no daju i ok opis pa uvijek mozes vidjeti jel te to zanima....
internet provideri isto tako... za zbilja raznolika mjesta i raznolike zahtjeve na obrazovanje imaju....
(to sve mozes naci na njhovim stranicama)
posao.hr i moj-posao.hr su ok stvari za malo pronjuskati sto se trazi.... ali ne zaboraviti da je to sadasnje stanje, i da ce se za par godina sigurno promijeniti, samo je smjer promjene vise manje svima - nepoznat

tako da tvoj posao najvjerojatnije nece profilirati smjer koji si zavrsila, vec ono sto te bude zanimalo.....
od racunaraca se nekako ocekuje da ce zavrsiti na koderskim mjestima.... ono, nekako si svi to zamisljaju.... e pa ne mora biti :)

i da, ono univerzalno - uvijek mozes nesto negdje nekome predavati - bilo u srednjoj/osnovnoj skoli, bilo na faxu (PMF-MO ima dosta gadne kriterije za upasti kao asistent ili predavac, na ostalim faxevima ti su kriteriji nizi ili puuuno nizi), bilo u nekoj privatnoj instituciji...

eto, sad lijepo zavrsavaj ono gdje si sad, zavrsi to sto bolje mozes, odi predati papire next year za na brdo, ako ces morati an prijamni - rasturi ga (stipendija je uvijek dobro dosla, pogotovo ako ti treba dom), zavrsi fax.... i onda gledaj sto se nudi na trzistu rada...
to je to :g:


edit: ehda, promijenih ti naslov topica - ovako mozda jos nekome moze koristiti.... ;)
najvjerojatnije, trazila bi posao Mr. Green

ako budes zbilja dobar student i bude te zanimalo, mozes ostati na faxu kao asistent pa kasnije sve do profesora
mozes u banku (ovisno o smjeru ovisi i radno mjesto u banci), u neki istrazivacki centar (IFS, ili cak neki centar unutar neke firme), mozes u osiguravajuca drustva.... drzavni zavod za statitsiku Mr. Green i tako....
ako i zavrsis ovo sa racunarstvom to ne znaci da moras raditi kao programer u smislu kodiranja.... mozes raditi na razvoju necega (uz puno razumijevanja kodiranja) ali da samo kodiranje obavlja netko drugi.....

sve ti to ovisi o tome kako ce se tvoje zelje i interesi formirati tokom godna studija, sto ce trebati na trzistu rada....

ja sam se dosta cesto znala zapitati 'a sto cu ja raditi, ja ne volim pisati programe' (hint na smjeru racunarstvo sam Wink )
al onda skuzis da ima poslova vezanih uz racunala, a da nisu kodiranje Wink
recimo, HNB ti svako malo (jednom mjesecno or so) raspisuje natjecaje za razna mjesta, trazeci matematicare ili ekonomiste, ovisno o radnom mjestu - no daju i ok opis pa uvijek mozes vidjeti jel te to zanima....
internet provideri isto tako... za zbilja raznolika mjesta i raznolike zahtjeve na obrazovanje imaju....
(to sve mozes naci na njhovim stranicama)
posao.hr i moj-posao.hr su ok stvari za malo pronjuskati sto se trazi.... ali ne zaboraviti da je to sadasnje stanje, i da ce se za par godina sigurno promijeniti, samo je smjer promjene vise manje svima - nepoznat

tako da tvoj posao najvjerojatnije nece profilirati smjer koji si zavrsila, vec ono sto te bude zanimalo.....
od racunaraca se nekako ocekuje da ce zavrsiti na koderskim mjestima.... ono, nekako si svi to zamisljaju.... e pa ne mora biti Smile

i da, ono univerzalno - uvijek mozes nesto negdje nekome predavati - bilo u srednjoj/osnovnoj skoli, bilo na faxu (PMF-MO ima dosta gadne kriterije za upasti kao asistent ili predavac, na ostalim faxevima ti su kriteriji nizi ili puuuno nizi), bilo u nekoj privatnoj instituciji...

eto, sad lijepo zavrsavaj ono gdje si sad, zavrsi to sto bolje mozes, odi predati papire next year za na brdo, ako ces morati an prijamni - rasturi ga (stipendija je uvijek dobro dosla, pogotovo ako ti treba dom), zavrsi fax.... i onda gledaj sto se nudi na trzistu rada...
to je to Mr. Green


edit: ehda, promijenih ti naslov topica - ovako mozda jos nekome moze koristiti.... Wink



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
faust2
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 08. 2006. (21:08:52)
Postovi: (2)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 19:57 sri, 16. 8. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Puno...puno :thankyou: ...
Puno...puno Thank you ...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Gost






PostPostano: 19:37 pet, 10. 7. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

zna li netko termin sljedeće promocije?
zna li netko termin sljedeće promocije?


[Vrh]
kenny
Petica iz zalaganja
Petica iz zalaganja


Pridružen/a: 28. 03. 2003. (09:18:36)
Postovi: (3B7)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
43 = 94 - 51
Lokacija: ...somewhere over the rainbow...

PostPostano: 20:32 pet, 10. 7. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Meni je rečeno u referadi da se još ne zna, ali će nam javiti. Zato smo i morali na prijavu diplomskog ispita napisati [b]točnu[/b] adresu, najbolje adresu prebivališta...
Meni je rečeno u referadi da se još ne zna, ali će nam javiti. Zato smo i morali na prijavu diplomskog ispita napisati točnu adresu, najbolje adresu prebivališta...



_________________
Dvije stvari su beskonacne: svemir i ljudska glupost. Za ono prvo nisam siguran.

by A.Einstein
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 21:32 pet, 10. 7. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nacuh da se spominjao 11ti mjesec ove godine kao potencijalni mjesec za iducu promociju :)
Nacuh da se spominjao 11ti mjesec ove godine kao potencijalni mjesec za iducu promociju Smile



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
kenny
Petica iz zalaganja
Petica iz zalaganja


Pridružen/a: 28. 03. 2003. (09:18:36)
Postovi: (3B7)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
43 = 94 - 51
Lokacija: ...somewhere over the rainbow...

PostPostano: 23:26 pet, 10. 7. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zgodna informacija. Hvala ;)
Zgodna informacija. Hvala Wink



_________________
Dvije stvari su beskonacne: svemir i ljudska glupost. Za ono prvo nisam siguran.

by A.Einstein
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 20:30 pet, 17. 7. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

stavite ovdje datum kad ćete znati!
stavite ovdje datum kad ćete znati!


[Vrh]
kenny
Petica iz zalaganja
Petica iz zalaganja


Pridružen/a: 28. 03. 2003. (09:18:36)
Postovi: (3B7)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
43 = 94 - 51
Lokacija: ...somewhere over the rainbow...

PostPostano: 21:08 pet, 17. 7. 2009    Naslov: Citirajte i odgovorite

Danas sam bio pokupiti dokumente u referadi, pa su mi rekli studeni ili prosinac. Kad budu javili, stavit ću ovdje informaciju.
Danas sam bio pokupiti dokumente u referadi, pa su mi rekli studeni ili prosinac. Kad budu javili, stavit ću ovdje informaciju.



_________________
Dvije stvari su beskonacne: svemir i ljudska glupost. Za ono prvo nisam siguran.

by A.Einstein
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Diplomski, magisteriji, doktorati,... Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan