Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Digitalni fotići - kaj, gdje i koliko?

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 15:46 ned, 6. 7. 2003    Naslov: Digitalni fotići - kaj, gdje i koliko? Citirajte i odgovorite

[color=black]Haj people! :D
Ja bi si kupil digića (ne sad nekog talijana :lol: , nego digitalni fotić).

Ne nekaj turbo skupo. Oko 2kKN, možda malo više, ak će se isplatit. :roll:

[b]Zanima me jel zna netko di bi se moglo naći povoljnih fotića. :grebgreb: [/b]

A baš se ne razumijem previše u sve njihove karakteristike, pa vas molim :bow: za pomoć.

[b]Kolka je reza dovoljna?[/b] :?: (da ne dam brdo love za fotić s ogromnom rezom koju zapravo nikad neću koristiti)

[b]Koja bi reza trebala bit dobra za filmiće? :?: [/b] (tak da ne buju užasno kockasti)

[b]Memorijska kartica? :?: [/b] (pretpostavljam da se s fotićem uvijek dobije neka mala, pa da se mora kupit veća. Koliko veća? [b]Jel ima više vrsta, ako ima na kaj trebam pazit?[/b])

[b]Jel moram pazit kakve baterije ima? :?:

Imaju neki modeli problema sa USB-om? :?:

Kaj je sa zoom-om? :?:

Jel trebam paziti na to kakve leće ima? :?:

Jel trebam paziti na to kakav LCD ekrančić ima? :?:

Ima možda netko loša iskustva s nekim modelima, pa ih ne preporuča? :?:

Ako sam nešto zaboravio, a mislite da je važno samo napišite :D .[/b]

[size=18]HVALA![/size] :D :ljubimruke: :D [/color]

[color=violet]Your 31% gay,
[b]STEEL[/b][/color]
Haj people! Very Happy
Ja bi si kupil digića (ne sad nekog talijana Laughing , nego digitalni fotić).

Ne nekaj turbo skupo. Oko 2kKN, možda malo više, ak će se isplatit. Rolling Eyes

Zanima me jel zna netko di bi se moglo naći povoljnih fotića. Kotacici rade 100 na sat

A baš se ne razumijem previše u sve njihove karakteristike, pa vas molim I bow before you za pomoć.

Kolka je reza dovoljna? Question (da ne dam brdo love za fotić s ogromnom rezom koju zapravo nikad neću koristiti)

Koja bi reza trebala bit dobra za filmiće? Question (tak da ne buju užasno kockasti)

Memorijska kartica? Question (pretpostavljam da se s fotićem uvijek dobije neka mala, pa da se mora kupit veća. Koliko veća? Jel ima više vrsta, ako ima na kaj trebam pazit?)

Jel moram pazit kakve baterije ima? Question

Imaju neki modeli problema sa USB-om? Question

Kaj je sa zoom-om? Question

Jel trebam paziti na to kakve leće ima? Question

Jel trebam paziti na to kakav LCD ekrančić ima? Question

Ima možda netko loša iskustva s nekim modelima, pa ih ne preporuča? Question

Ako sam nešto zaboravio, a mislite da je važno samo napišite Very Happy .


HVALA! Very Happy Manira pravog kavalira Very Happy


Your 31% gay,
STEEL



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 18:54 ned, 6. 7. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="steelworker"]Zanima me jel zna netko di bi se moglo naći povoljnih fotića. [/quote]
nemam ideje, svugdje su ti cijene iste

[quote="steelworker"]Kolka je reza dovoljna? [/quote]
1600 x 1200 ti je kao standard...moj moze dogurati do 3600 x 2400 ali fakat se ne vidi razlika....

[quote="steelworker"]Koja bi reza trebala bit dobra za filmiće? [/quote]
isto tak negdje, samo kaj za filmove bi ti bilo pametno onda kupiti posebnu karticu memorijsku jer znaju dosta zauzimati..a i neki audio dodatak jer zvuk zna biti koma

[quote="steelworker"]Memorijska kartica? (pretpostavljam da se s fotićem uvijek dobije neka mala, pa da se mora kupit veća. Koliko veća? Jel ima više vrsta, ako ima na kaj trebam pazit?)

[/quote]
tocno to!!ja sam dobio neku od 16 mb (olympus) i na nju stane 32 jpeg 1600x1200 ili 4 tiff 1600x1200 ili tak nesto....ugl. ne previse
ja imam jos jednu od 64 i jednu od 256 i ova od 256 je onak..dosta velika...mozes snimati filmova i filmova i slika i slika...
sad neznam jel to univerzalno, ali pretpostavljam da je, tj. da karticu od cannona neces moci koristiti u olympusu i obrnuto...

[quote="steelworker"]Jel moram pazit kakve baterije ima? [/quote]
ja sam koristio duracellke i trajale su onak dosta (a i neke jeftinije koje nisu trajale ni pol sata)...ali preskupo je svako malo kupovati 4 duracelke pa sam nabavio bas olympusove baterije i one mozda za negdje 2/3 dulje od duracelki traju...
no te olympusove baterije ja mogu puniti samo u olympusovom punjacu..i da..pogodio si...mogu ih koristiti samo u olympusovim proizvodima i olympusov punjac ne puni nijedne druge baterije..ono totalka su nekompatibilne sa icim drugim i nisu bas jeftine...ali isplati se

[quote="steelworker"]Imaju neki modeli problema sa USB-om? [/quote]
stajaznam...moj se par puta znao zblokati pri prijenosu na komp ali nis strasno
[quote="steelworker"]Kaj je sa zoom-om? [/quote]
imas digitalni i opticki...digitalni ti ubiti nis ne znaci jer to ti je isto ko da si doma na kompu povecas kolko god oces..a opticki dosta znaci...moj ima 10x (a to je otprilike srednje veliko) a mozes si kupiti i teleobjektiv kao posebni dodatak koji nabrijava do +infinityx
[quote="steelworker"]Jel trebam paziti na to kakve leće ima? [/quote]
pa nemoj bas kupiti onog sa strganim lecama...
[quote="steelworker"]Jel trebam paziti na to kakav LCD ekrančić ima? [/quote]
a sta ja znam....
[quote="steelworker"]Ima možda netko loša iskustva s nekim modelima, pa ih ne preporuča? [/quote]
bla
[quote="steelworker"]Ako sam nešto zaboravio, a mislite da je važno samo napišite [/quote]
na forumskom izletu olympus mi je pao sa klupe na beton i nije mu nis bilo...niti ogrebotinu nije dobio..moze i krcko potvrditi :)
steelworker (napisa):
Zanima me jel zna netko di bi se moglo naći povoljnih fotića.

nemam ideje, svugdje su ti cijene iste

steelworker (napisa):
Kolka je reza dovoljna?

1600 x 1200 ti je kao standard...moj moze dogurati do 3600 x 2400 ali fakat se ne vidi razlika....

steelworker (napisa):
Koja bi reza trebala bit dobra za filmiće?

isto tak negdje, samo kaj za filmove bi ti bilo pametno onda kupiti posebnu karticu memorijsku jer znaju dosta zauzimati..a i neki audio dodatak jer zvuk zna biti koma

steelworker (napisa):
Memorijska kartica? (pretpostavljam da se s fotićem uvijek dobije neka mala, pa da se mora kupit veća. Koliko veća? Jel ima više vrsta, ako ima na kaj trebam pazit?)


tocno to!!ja sam dobio neku od 16 mb (olympus) i na nju stane 32 jpeg 1600x1200 ili 4 tiff 1600x1200 ili tak nesto....ugl. ne previse
ja imam jos jednu od 64 i jednu od 256 i ova od 256 je onak..dosta velika...mozes snimati filmova i filmova i slika i slika...
sad neznam jel to univerzalno, ali pretpostavljam da je, tj. da karticu od cannona neces moci koristiti u olympusu i obrnuto...

steelworker (napisa):
Jel moram pazit kakve baterije ima?

ja sam koristio duracellke i trajale su onak dosta (a i neke jeftinije koje nisu trajale ni pol sata)...ali preskupo je svako malo kupovati 4 duracelke pa sam nabavio bas olympusove baterije i one mozda za negdje 2/3 dulje od duracelki traju...
no te olympusove baterije ja mogu puniti samo u olympusovom punjacu..i da..pogodio si...mogu ih koristiti samo u olympusovim proizvodima i olympusov punjac ne puni nijedne druge baterije..ono totalka su nekompatibilne sa icim drugim i nisu bas jeftine...ali isplati se

steelworker (napisa):
Imaju neki modeli problema sa USB-om?

stajaznam...moj se par puta znao zblokati pri prijenosu na komp ali nis strasno
steelworker (napisa):
Kaj je sa zoom-om?

imas digitalni i opticki...digitalni ti ubiti nis ne znaci jer to ti je isto ko da si doma na kompu povecas kolko god oces..a opticki dosta znaci...moj ima 10x (a to je otprilike srednje veliko) a mozes si kupiti i teleobjektiv kao posebni dodatak koji nabrijava do +infinityx
steelworker (napisa):
Jel trebam paziti na to kakve leće ima?

pa nemoj bas kupiti onog sa strganim lecama...
steelworker (napisa):
Jel trebam paziti na to kakav LCD ekrančić ima?

a sta ja znam....
steelworker (napisa):
Ima možda netko loša iskustva s nekim modelima, pa ih ne preporuča?

bla
steelworker (napisa):
Ako sam nešto zaboravio, a mislite da je važno samo napišite

na forumskom izletu olympus mi je pao sa klupe na beton i nije mu nis bilo...niti ogrebotinu nije dobio..moze i krcko potvrditi Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
slucajni prolaznik
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 06. 2003. (11:58:57)
Postovi: (19)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 19:16 ned, 6. 7. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

ja sam nedavno kupil cannon A70, zakon je, imas test fotica u novom broju pc chipa, moj je dobil ocjenu 8 isto ko i mju 300 dobil 8, a mju 400 9
ja sam nedavno kupil cannon A70, zakon je, imas test fotica u novom broju pc chipa, moj je dobil ocjenu 8 isto ko i mju 300 dobil 8, a mju 400 9


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 19:20 ned, 6. 7. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja imam Sonyjevu "Cyber-shot DSC-P72". Kupljena na preporuku zadovoljnog korisnika, dakle bez velikih filozofija. :D

Slike cete vidjeti u galeriji s Izleta, kad ju objavim (valjda za koji dan). :?

Ja sam full zadovoljan. Ono - fotka za idiota: okrenes ju negdje, stisnes gumb i ona - neces vjerovat' - slika! :shock: :mrgreen:

A ima i dosta toga za postelavati, ako ti se automatika ne svidja. :)

Baterije... dobijes original Sonyjeve s punjacem koje izdrze 200tinjak slika (uglavnom s flashom; uvijek s LCDom (koji je veliki potrosac)) i punjac. Dodatno sam jos kupio neke "[i]Kingcell[/i]" (ču li itko za njih? :shock:) koje mi se ne cine nesto losije, a rade sa Sonyjevim punjacem. :D

Zoom je 3x. Ima i digitalni 5x, koji je taman da vidis na LCDu je l' ti slika dovoljno ostra. Pa, ako nije, slikas opet. ;)

Memorije dobijes 16MB. Ja sam kupio jos 128 i na to mi stane oko 180 JPEGova "srednje" kvalitete (ne vidim razliku u odnosu na "fine quality") ili 5 minuta MPEG filmica 640x480 (cini mi se 16fps). Mozes i manje filmice, pa onda ide i preko sat vremena (mislim sat i pol :shock:). Sve to sa zvukom, naravno. ;)

Rezolucija... 3.2 megapixela. Ima i jacih modela na trazistu, no mislim da ovu mozes dobiti za oko 3kkn. Mozda i manje, ne znam. Sony sada ima nekakvu promotivnu prodaju svega, pa pogledaj tamo... Mozda dobijes na popust.

Sve u svemu, ja sam jako zadovoljan i ako trebas neko rjesenje "za po doma" (cit. [i]za amatersko slikanje[/i]), to je to!

Evo ti i sto ucene glave kazu:[list]
[*][url=http://www.steves-digicams.com/2003_reviews/p72.html]Steve's Digicams - Sony CyberShot DSC-P72 - User Review[/url] - opsezan review, sa slikicama same kamere
[*][url=http://www.imaging-resource.com/PRODS/P72/P72A.HTM]Digital Cameras - Sony Cyber-shot DSC-P72 Digital Camera Review, Information, Specifications[/url] - jako iscrpan review, dugo se ucitava, ima slike i kamere i njenih dijelova; slag na kraju: ima i par fotki napravljenih tom kamerom
[/list:u]

Na tim siteovima mozes naci i drugih modela. :)

Uzivaj! 8)
Ja imam Sonyjevu "Cyber-shot DSC-P72". Kupljena na preporuku zadovoljnog korisnika, dakle bez velikih filozofija. Very Happy

Slike cete vidjeti u galeriji s Izleta, kad ju objavim (valjda za koji dan). Confused

Ja sam full zadovoljan. Ono - fotka za idiota: okrenes ju negdje, stisnes gumb i ona - neces vjerovat' - slika! Shocked Mr. Green

A ima i dosta toga za postelavati, ako ti se automatika ne svidja. Smile

Baterije... dobijes original Sonyjeve s punjacem koje izdrze 200tinjak slika (uglavnom s flashom; uvijek s LCDom (koji je veliki potrosac)) i punjac. Dodatno sam jos kupio neke "Kingcell" (ču li itko za njih? Shocked) koje mi se ne cine nesto losije, a rade sa Sonyjevim punjacem. Very Happy

Zoom je 3x. Ima i digitalni 5x, koji je taman da vidis na LCDu je l' ti slika dovoljno ostra. Pa, ako nije, slikas opet. Wink

Memorije dobijes 16MB. Ja sam kupio jos 128 i na to mi stane oko 180 JPEGova "srednje" kvalitete (ne vidim razliku u odnosu na "fine quality") ili 5 minuta MPEG filmica 640x480 (cini mi se 16fps). Mozes i manje filmice, pa onda ide i preko sat vremena (mislim sat i pol Shocked). Sve to sa zvukom, naravno. Wink

Rezolucija... 3.2 megapixela. Ima i jacih modela na trazistu, no mislim da ovu mozes dobiti za oko 3kkn. Mozda i manje, ne znam. Sony sada ima nekakvu promotivnu prodaju svega, pa pogledaj tamo... Mozda dobijes na popust.

Sve u svemu, ja sam jako zadovoljan i ako trebas neko rjesenje "za po doma" (cit. za amatersko slikanje), to je to!

Evo ti i sto ucene glave kazu:

Na tim siteovima mozes naci i drugih modela. Smile

Uzivaj! Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 0:16 pon, 7. 7. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Lord Sirius"]1600 x 1200 ti je kao standard...moj moze dogurati do 3600 x 2400 ali fakat se ne vidi razlika....[/quote]Je, to s rezom samih slika mi je dost clear. Mislio sam na ono kaj piše 2 (3, 3.3, 4, 5, 6.7, ...) mil.(MEGA) pixela. Kaj mi zapravo to dođe i koliko mi treba. Ja bi si to onak amterski snimao sebe i druge u raznim pozama posvuda...[quote="Lord Sirius"]isto tak negdje, samo kaj za filmove bi ti bilo pametno onda kupiti posebnu karticu memorijsku jer znaju dosta zauzimati..a i neki audio dodatak jer zvuk zna biti koma[/quote]Audio dodatak? Kaj je sad pak to? Misliš na neku posebnu stvar kaj se dogradi ili na to da bolji audio više zauzima?[quote="Lord Sirius"]ja imam jos jednu od 64 i jednu od 256 i ova od 256 je onak..dosta velika...mozes snimati filmova i filmova i slika i slika...
sad neznam jel to [b]univerzalno[/b], ali [b]pretpostavljam da je[/b], tj. da karticu od cannona [b]neces moci koristiti [/b]u olympusu i obrnuto...[/quote]Nekak si mi to malo kontradiktorno rekel :roll:
OK, dakle moram si posebno kupit mamutsku memorijsku karticu.
[quote="Lord Sirius"]ja sam koristio duracellke i trajale su onak dosta (a i neke jeftinije koje nisu trajale ni pol sata)...ali preskupo je svako malo kupovati 4 duracelke pa sam nabavio bas olympusove baterije i one mozda za negdje 2/3 dulje od duracelki traju...[/quote]A ja mislio da onaj duracel zec najdulje radi...
[quote="Lord Sirius"]no te olympusove baterije ja mogu puniti samo u olympusovom punjacu..i da..pogodio si...mogu ih koristiti samo u olympusovim proizvodima i olympusov punjac ne puni nijedne druge baterije..ono totalka su nekompatibilne sa icim drugim i nisu bas jeftine...ali isplati se[/quote]Je, pogodio sam. Pa to se podrazumjeva da je posebni tim stručnjaka radio na tome da te baterije rade samo s tim tak da kupuješ samo njihovo. :evil:
Dobro, bum to pogledal kad bum znal koji bu fotić moj :D .
[b]Vidjel sam da neki imaju lionske baterije, jel to loše?[/b]
[quote="Lord Sirius"]imas digitalni i opticki...digitalni ti ubiti nis ne znaci jer to ti je isto ko da si doma na kompu povecas kolko god oces..a opticki dosta znaci...moj ima 10x (a to je otprilike srednje veliko) a mozes si kupiti i teleobjektiv kao posebni dodatak koji nabrijava do +infinityx [/quote]How much $ ?
[quote="Lord Sirius"]pa nemoj bas kupiti onog sa strganim lecama...[/quote]Uff, fala, da mi nisi reko... :wink: :lol:
[quote="Lord Sirius"]na forumskom izletu olympus mi je pao sa klupe na beton i nije mu nis bilo...niti ogrebotinu nije dobio..moze i krcko potvrditi :)[/quote]Da, da, to mu sad nije niš, buš vidjel kad za 30 godina oboli od Parkinsove bolesti... :twisted: :wink: :lol:

TNX Lord na iscrpnum izvještaju. Posebno o onom sa lećom... :lol:

[quote="slucajni prolaznik"]ja sam nedavno kupil cannon A70, zakon je, imas test fotica u novom broju pc chipa, moj je dobil ocjenu 8 isto ko i mju 300 dobil 8, a mju 400 9[/quote]Dobro, sutra na kiosk po PC-CHIP. Inače, meni ti mju?00 niš ne znače... :roll:

TNX!

[quote="Vsego"]Ja sam full zadovoljan. Ono - fotka za idiota: okrenes ju negdje, stisnes gumb i ona - neces vjerovat' - slika![/quote]Đizus! :shock: Nemreš bilivit!
[quote="Vsego"]Baterije... dobijes original Sonyjeve s punjacem koje izdrze 200tinjak slika (uglavnom s flashom; uvijek s LCDom (koji je veliki potrosac)) i punjac. Dodatno sam jos kupio neke " Kingcell " (ču li itko za njih? ) koje mi se ne cine nesto losije, a rade sa Sonyjevim punjacem.[/quote]Čuh, koristih! Hmm...ode rad Sonyjevih stručnjaka da samo njihove rade s njihovim... :twisted: :twisted:
A kolko dugo to traje za filmiće?
[quote="Vsego"]Zoom je 3x.[/quote]Mislim znam si ja računat kolko je to 3x bliže/veće, ali nemam baš praktičnog iskustva. Jel to dosta za ovak normalna amaterska slikanja ljudi i pojava.
[quote="Vsego"]Sony sada ima nekakvu promotivnu prodaju svega, pa pogledaj tamo... Mozda dobijes na popust.[/quote]Da, da, da! [i]Zaroni u Sony[/i], sutra odmah trčim po dućanima!
[quote="Vsego"]Ja sam kupio jos 128 i na to mi stane oko 180 JPEGova "srednje" kvalitete (ne vidim razliku u odnosu na "fine quality") ili 5 minuta MPEG filmica 640x480 (cini mi se 16fps). Mozes i manje filmice, pa onda ide i preko sat vremena (mislim sat i pol ). Sve to sa zvukom, naravno. [/quote]Zvuči super! Filmićiiiii! :banana:

TNX!
Lord Sirius (napisa):
1600 x 1200 ti je kao standard...moj moze dogurati do 3600 x 2400 ali fakat se ne vidi razlika....
Je, to s rezom samih slika mi je dost clear. Mislio sam na ono kaj piše 2 (3, 3.3, 4, 5, 6.7, ...) mil.(MEGA) pixela. Kaj mi zapravo to dođe i koliko mi treba. Ja bi si to onak amterski snimao sebe i druge u raznim pozama posvuda...
Lord Sirius (napisa):
isto tak negdje, samo kaj za filmove bi ti bilo pametno onda kupiti posebnu karticu memorijsku jer znaju dosta zauzimati..a i neki audio dodatak jer zvuk zna biti koma
Audio dodatak? Kaj je sad pak to? Misliš na neku posebnu stvar kaj se dogradi ili na to da bolji audio više zauzima?
Lord Sirius (napisa):
ja imam jos jednu od 64 i jednu od 256 i ova od 256 je onak..dosta velika...mozes snimati filmova i filmova i slika i slika...
sad neznam jel to univerzalno, ali pretpostavljam da je, tj. da karticu od cannona neces moci koristiti u olympusu i obrnuto...
Nekak si mi to malo kontradiktorno rekel Rolling Eyes
OK, dakle moram si posebno kupit mamutsku memorijsku karticu.
Lord Sirius (napisa):
ja sam koristio duracellke i trajale su onak dosta (a i neke jeftinije koje nisu trajale ni pol sata)...ali preskupo je svako malo kupovati 4 duracelke pa sam nabavio bas olympusove baterije i one mozda za negdje 2/3 dulje od duracelki traju...
A ja mislio da onaj duracel zec najdulje radi...
Lord Sirius (napisa):
no te olympusove baterije ja mogu puniti samo u olympusovom punjacu..i da..pogodio si...mogu ih koristiti samo u olympusovim proizvodima i olympusov punjac ne puni nijedne druge baterije..ono totalka su nekompatibilne sa icim drugim i nisu bas jeftine...ali isplati se
Je, pogodio sam. Pa to se podrazumjeva da je posebni tim stručnjaka radio na tome da te baterije rade samo s tim tak da kupuješ samo njihovo. Evil or Very Mad
Dobro, bum to pogledal kad bum znal koji bu fotić moj Very Happy .
Vidjel sam da neki imaju lionske baterije, jel to loše?
Lord Sirius (napisa):
imas digitalni i opticki...digitalni ti ubiti nis ne znaci jer to ti je isto ko da si doma na kompu povecas kolko god oces..a opticki dosta znaci...moj ima 10x (a to je otprilike srednje veliko) a mozes si kupiti i teleobjektiv kao posebni dodatak koji nabrijava do +infinityx
How much $ ?
Lord Sirius (napisa):
pa nemoj bas kupiti onog sa strganim lecama...
Uff, fala, da mi nisi reko... Wink Laughing
Lord Sirius (napisa):
na forumskom izletu olympus mi je pao sa klupe na beton i nije mu nis bilo...niti ogrebotinu nije dobio..moze i krcko potvrditi Smile
Da, da, to mu sad nije niš, buš vidjel kad za 30 godina oboli od Parkinsove bolesti... Twisted Evil Wink Laughing

TNX Lord na iscrpnum izvještaju. Posebno o onom sa lećom... Laughing

slucajni prolaznik (napisa):
ja sam nedavno kupil cannon A70, zakon je, imas test fotica u novom broju pc chipa, moj je dobil ocjenu 8 isto ko i mju 300 dobil 8, a mju 400 9
Dobro, sutra na kiosk po PC-CHIP. Inače, meni ti mju?00 niš ne znače... Rolling Eyes

TNX!

Vsego (napisa):
Ja sam full zadovoljan. Ono - fotka za idiota: okrenes ju negdje, stisnes gumb i ona - neces vjerovat' - slika!
Đizus! Shocked Nemreš bilivit!
Vsego (napisa):
Baterije... dobijes original Sonyjeve s punjacem koje izdrze 200tinjak slika (uglavnom s flashom; uvijek s LCDom (koji je veliki potrosac)) i punjac. Dodatno sam jos kupio neke " Kingcell " (ču li itko za njih? ) koje mi se ne cine nesto losije, a rade sa Sonyjevim punjacem.
Čuh, koristih! Hmm...ode rad Sonyjevih stručnjaka da samo njihove rade s njihovim... Twisted Evil Twisted Evil
A kolko dugo to traje za filmiće?
Vsego (napisa):
Zoom je 3x.
Mislim znam si ja računat kolko je to 3x bliže/veće, ali nemam baš praktičnog iskustva. Jel to dosta za ovak normalna amaterska slikanja ljudi i pojava.
Vsego (napisa):
Sony sada ima nekakvu promotivnu prodaju svega, pa pogledaj tamo... Mozda dobijes na popust.
Da, da, da! Zaroni u Sony, sutra odmah trčim po dućanima!
Vsego (napisa):
Ja sam kupio jos 128 i na to mi stane oko 180 JPEGova "srednje" kvalitete (ne vidim razliku u odnosu na "fine quality") ili 5 minuta MPEG filmica 640x480 (cini mi se 16fps). Mozes i manje filmice, pa onda ide i preko sat vremena (mislim sat i pol ). Sve to sa zvukom, naravno.
Zvuči super! Filmićiiiii! Dancing banana

TNX!



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 2:02 pon, 7. 7. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="steelworker"][quote="Vsego"]Baterije... dobijes original Sonyjeve s punjacem koje izdrze 200tinjak slika (uglavnom s flashom; uvijek s LCDom (koji je veliki potrosac)) i punjac. Dodatno sam jos kupio neke " Kingcell " (ču li itko za njih? ) koje mi se ne cine nesto losije, a rade sa Sonyjevim punjacem.[/quote]Čuh, koristih! Hmm...ode rad Sonyjevih stručnjaka da samo njihove rade s njihovim... :twisted: :twisted:
A kolko dugo to traje za filmiće?[/quote]

Dovoljno da izmedju dva punjenja baterija stignes nakrcati i najvecu memoriju. :D Tj. ako snimas kvalitetne filmove. One male... Ne znam. Probah, vidjeh da rade i onda se vratih na velike... ;)

[quote="steelworker"][quote="Vsego"]Zoom je 3x.[/quote]Mislim znam si ja računat kolko je to 3x bliže/veće, ali nemam baš praktičnog iskustva. Jel to dosta za ovak normalna amaterska slikanja ljudi i pojava.[/quote]

Meni je do sada bilo dosta. Ako zelis slikati susjedu u kupaonici u zgradi udaljenoj 50ak metara, onda vjerojatno trebas nesto jace. ;)

(Disklejmer: Ovo je saljivi primjer. Ja ne sugeriram takvu upotrebu digitalca, pa zato molim sve steelove susjede u krugu 50ak metara da ne salju dopise :twisted:)

Eh, da, rezolucija... Moj Sony ima max. 2048x1536 sto je (kad izmnozis) 3145728 pixela. Dakle, 3.2 megapixela (marketing uvijek zaokruzuje na gore). :D

Btw, stalci za fotke su univerzalni. Nasao ja jedan mali, simpaticni u IperCoopu (King Cross) za 20ak kn. Bilo nesto jace za 50 i 90kn, ali ovaj mi je dosta... Plus, najsladji je... ;)

Ponijet cu CeDejcek sa slikama s mora, za slucaj da se vidimo na faxu. Svratit cu ovih dana izmedju 16 i 17...
steelworker (napisa):
Vsego (napisa):
Baterije... dobijes original Sonyjeve s punjacem koje izdrze 200tinjak slika (uglavnom s flashom; uvijek s LCDom (koji je veliki potrosac)) i punjac. Dodatno sam jos kupio neke " Kingcell " (ču li itko za njih? ) koje mi se ne cine nesto losije, a rade sa Sonyjevim punjacem.
Čuh, koristih! Hmm...ode rad Sonyjevih stručnjaka da samo njihove rade s njihovim... Twisted Evil Twisted Evil
A kolko dugo to traje za filmiće?


Dovoljno da izmedju dva punjenja baterija stignes nakrcati i najvecu memoriju. Very Happy Tj. ako snimas kvalitetne filmove. One male... Ne znam. Probah, vidjeh da rade i onda se vratih na velike... Wink

steelworker (napisa):
Vsego (napisa):
Zoom je 3x.
Mislim znam si ja računat kolko je to 3x bliže/veće, ali nemam baš praktičnog iskustva. Jel to dosta za ovak normalna amaterska slikanja ljudi i pojava.


Meni je do sada bilo dosta. Ako zelis slikati susjedu u kupaonici u zgradi udaljenoj 50ak metara, onda vjerojatno trebas nesto jace. Wink

(Disklejmer: Ovo je saljivi primjer. Ja ne sugeriram takvu upotrebu digitalca, pa zato molim sve steelove susjede u krugu 50ak metara da ne salju dopise Twisted Evil)

Eh, da, rezolucija... Moj Sony ima max. 2048x1536 sto je (kad izmnozis) 3145728 pixela. Dakle, 3.2 megapixela (marketing uvijek zaokruzuje na gore). Very Happy

Btw, stalci za fotke su univerzalni. Nasao ja jedan mali, simpaticni u IperCoopu (King Cross) za 20ak kn. Bilo nesto jace za 50 i 90kn, ali ovaj mi je dosta... Plus, najsladji je... Wink

Ponijet cu CeDejcek sa slikama s mora, za slucaj da se vidimo na faxu. Svratit cu ovih dana izmedju 16 i 17...



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 11:32 uto, 8. 7. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Dovoljno da izmedju dva punjenja baterija stignes nakrcati i najvecu memoriju. :D Tj. ako snimas kvalitetne filmove. One male... Ne znam. Probah, vidjeh da rade i onda se vratih na velike... ;)[/quote][color=black]Proučih onaj PISI-Čip. I imam pitanje. Tam piše da imaš normalne baterije koje dobiješ, ali da si možeš kupit akumulatore. To misle na one baterije kaj se mogu ponovo punit, jelda? Jel ima još neka pogodnost njih osim kaj ih možeš stalno punit ponovo. Jel traju dulje ili kaj?[/color]

[quote="Vsego"][quote="steelworker"][quote="Vsego"]Zoom je 3x.[/quote]Mislim znam si ja računat kolko je to 3x bliže/veće, ali nemam baš praktičnog iskustva. Jel to dosta za ovak normalna amaterska slikanja ljudi i pojava.[/quote]

Meni je do sada bilo dosta. Ako zelis slikati susjedu u kupaonici u zgradi udaljenoj 50ak metara, onda vjerojatno trebas nesto jace. ;)

(Disklejmer: Ovo je saljivi primjer. Ja ne sugeriram takvu upotrebu digitalca, pa zato molim sve steelove susjede u krugu 50ak metara da ne salju dopise :twisted:)[/quote]
[color=black]Nemam kaj slikat u krugu od cca 50 m. Jedino sa nečim kaj gleda kroz zidove. Trebao bi nešto za nekih 150 m. :wink: :lol: [/color]

[quote="Vsego"]Ponijet cu CeDejcek sa slikama s mora, za slucaj da se vidimo na faxu. Svratit cu ovih dana izmedju 16 i 17...[/quote]
[color=black]Mene tad nema, učim doma, možda jedino u četvrtak kad odradim usmeni.

:blueshock: PITANJE: :blueshock:

Vidjel sam da neki imaju Smart media kartice, neki neke treće, a neki Xnešto kartice. I te Xnešto kartice su skoro više nego duplo skuplje od ovih drugih. Koja je sad fora tu s njima? Hmmm...? Zakaj dodju tolko više. Brže rade? Bolje rade?
Mislim bedasto mi je kupit fotić s tim Xom i onda da mogu kupiti neku malu Xnešto karticu, a ak kupim neki sa ne Xnešto karticom si mogu kupit ogromnu karticu i stane mi puno više slika i filmića na nju.
Any advice?
TNX![/color]
vsego (napisa):
Dovoljno da izmedju dva punjenja baterija stignes nakrcati i najvecu memoriju. Very Happy Tj. ako snimas kvalitetne filmove. One male... Ne znam. Probah, vidjeh da rade i onda se vratih na velike... Wink
Proučih onaj PISI-Čip. I imam pitanje. Tam piše da imaš normalne baterije koje dobiješ, ali da si možeš kupit akumulatore. To misle na one baterije kaj se mogu ponovo punit, jelda? Jel ima još neka pogodnost njih osim kaj ih možeš stalno punit ponovo. Jel traju dulje ili kaj?

Vsego (napisa):
steelworker (napisa):
Vsego (napisa):
Zoom je 3x.
Mislim znam si ja računat kolko je to 3x bliže/veće, ali nemam baš praktičnog iskustva. Jel to dosta za ovak normalna amaterska slikanja ljudi i pojava.


Meni je do sada bilo dosta. Ako zelis slikati susjedu u kupaonici u zgradi udaljenoj 50ak metara, onda vjerojatno trebas nesto jace. Wink

(Disklejmer: Ovo je saljivi primjer. Ja ne sugeriram takvu upotrebu digitalca, pa zato molim sve steelove susjede u krugu 50ak metara da ne salju dopise Twisted Evil)

Nemam kaj slikat u krugu od cca 50 m. Jedino sa nečim kaj gleda kroz zidove. Trebao bi nešto za nekih 150 m. Wink Laughing

Vsego (napisa):
Ponijet cu CeDejcek sa slikama s mora, za slucaj da se vidimo na faxu. Svratit cu ovih dana izmedju 16 i 17...

Mene tad nema, učim doma, možda jedino u četvrtak kad odradim usmeni.

Disaster!!! PITANJE: Disaster!!!

Vidjel sam da neki imaju Smart media kartice, neki neke treće, a neki Xnešto kartice. I te Xnešto kartice su skoro više nego duplo skuplje od ovih drugih. Koja je sad fora tu s njima? Hmmm...? Zakaj dodju tolko više. Brže rade? Bolje rade?
Mislim bedasto mi je kupit fotić s tim Xom i onda da mogu kupiti neku malu Xnešto karticu, a ak kupim neki sa ne Xnešto karticom si mogu kupit ogromnu karticu i stane mi puno više slika i filmića na nju.
Any advice?
TNX!



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 19:55 uto, 8. 7. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="steelworker"][quote="vsego"]Dovoljno da izmedju dva punjenja baterija stignes nakrcati i najvecu memoriju. :D Tj. ako snimas kvalitetne filmove. One male... Ne znam. Probah, vidjeh da rade i onda se vratih na velike... ;)[/quote][color=black]Proučih onaj PISI-Čip. I imam pitanje. Tam piše da imaš normalne baterije koje dobiješ, ali da si možeš kupit akumulatore. To misle na one baterije kaj se mogu ponovo punit, jelda? Jel ima još neka pogodnost njih osim kaj ih možeš stalno punit ponovo. Jel traju dulje ili kaj?[/color][/quote]

A sta bi vise od punjenja? :shock:

Trajanje se razlikuje od baterije do baterije i mislim da nema neke veze s time je l' baterija na punjenje ili ne. Osim sto se one s vremenom hoce umoriti... ;)

[quote="steelworker"]Vidjel sam da neki imaju Smart media kartice, neki neke treće, a neki Xnešto kartice. I te Xnešto kartice su skoro više nego duplo skuplje od ovih drugih. Koja je sad fora tu s njima? Hmmm...? Zakaj dodju tolko više. Brže rade? Bolje rade?
Mislim bedasto mi je kupit fotić s tim Xom i onda da mogu kupiti neku malu Xnešto karticu, a ak kupim neki sa ne Xnešto karticom si mogu kupit ogromnu karticu i stane mi puno više slika i filmića na nju.
Any advice?[/quote]

Ne bih znao. Moj Sony jede Memory Stickove...
steelworker (napisa):
vsego (napisa):
Dovoljno da izmedju dva punjenja baterija stignes nakrcati i najvecu memoriju. Very Happy Tj. ako snimas kvalitetne filmove. One male... Ne znam. Probah, vidjeh da rade i onda se vratih na velike... Wink
Proučih onaj PISI-Čip. I imam pitanje. Tam piše da imaš normalne baterije koje dobiješ, ali da si možeš kupit akumulatore. To misle na one baterije kaj se mogu ponovo punit, jelda? Jel ima još neka pogodnost njih osim kaj ih možeš stalno punit ponovo. Jel traju dulje ili kaj?


A sta bi vise od punjenja? Shocked

Trajanje se razlikuje od baterije do baterije i mislim da nema neke veze s time je l' baterija na punjenje ili ne. Osim sto se one s vremenom hoce umoriti... Wink

steelworker (napisa):
Vidjel sam da neki imaju Smart media kartice, neki neke treće, a neki Xnešto kartice. I te Xnešto kartice su skoro više nego duplo skuplje od ovih drugih. Koja je sad fora tu s njima? Hmmm...? Zakaj dodju tolko više. Brže rade? Bolje rade?
Mislim bedasto mi je kupit fotić s tim Xom i onda da mogu kupiti neku malu Xnešto karticu, a ak kupim neki sa ne Xnešto karticom si mogu kupit ogromnu karticu i stane mi puno više slika i filmića na nju.
Any advice?


Ne bih znao. Moj Sony jede Memory Stickove...



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 23:18 uto, 8. 7. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="steelworker"] :blueshock: PITANJE: :blueshock: [/quote]

ajmo ovak
ja kao dijete njuza te saljem na sljedece linkove, pa nek ti oni pomognu

1. [url=http://groups.google.com/groups?q=faq+group:hr.rec.fotografija&hl=en&lr=&ie=UTF-8&group=hr.rec.fotografija&selm=ywk7m5pjtg.fsf%40as101.tel.hr&rnum=2]ovo je FAQ grupe hr.rec.fotografija[/url] (ak ne radi, odi na google>newsgroups>dodji do hr.hrec.fotografija i u search upishi faq
(btw, mislim da postoji i hr.rec.fotografija.digitalna ili tako nesto... :? )

ili [url=http://groups.google.com/groups?dq=&hl=en&lr=&ie=UTF-8&threadm=bdch36%24573k%241%40as201.hinet.hr&prev=/groups%3Fdq%3D%26num%3D25%26hl%3Den%26lr%3D%26ie%3DUTF-8%26group%3Dhr.rec.fotografija%26start%3D75]ovaj link[/url]
ako slucajno ima razlike, mada cisto sumnjam

2. [url=http://www.dpreview.com/reviews/compare.asp]ovo ti moze pomoci u odabiru[/url] ali mislim da vrijedi samo za novije modele

3. [url=http://jarac.net/photo/_mala_skola_fotografije/]rece,mala skola fotografije[/url] moglo bi se tu naci ponesto korisnoga

u svakom slucaju, preporucam FAQ grupe

4. [url=http://groups.google.com/groups?q=koju+karticu+group:hr.rec.fotografija&hl=en&lr=&ie=UTF-8&group=hr.rec.fotografija&selm=anq784%246kco%241%40as201.hinet.hr&rnum=8]jos jedan[/url] topic sa konkretnim primjerima za jedan fotic, ali savjeti o baterijama mi se cine opcenitim

5. [url=http://groups.google.com/groups?hl=en&lr=&ie=ISO-8859-1&q=najjeftinije&btnG=Google+Search&meta=group%3Dhr.rec.fotografija]ovo[/url] mi je vratilo na pitanje 'najjeftinije' pa pogledaj, vidjeh par zanimljivih topica... :)

like this one [url=http://groups.google.com/groups?q=najjeftinije+group:hr.rec.fotografija&hl=en&lr=&ie=UTF-8&group=hr.rec.fotografija&selm=MPG.17d93a6286269f0b9896a4%40news.carnet.hr&rnum=2]baterije[/url]

eto, igraj se malo, i jafi sto si nasao/kupio i ostalo :)
steelworker (napisa):
Disaster!!! PITANJE: Disaster!!!


ajmo ovak
ja kao dijete njuza te saljem na sljedece linkove, pa nek ti oni pomognu

1. ovo je FAQ grupe hr.rec.fotografija (ak ne radi, odi na google>newsgroups>dodji do hr.hrec.fotografija i u search upishi faq
(btw, mislim da postoji i hr.rec.fotografija.digitalna ili tako nesto... Confused )

ili ovaj link
ako slucajno ima razlike, mada cisto sumnjam

2. ovo ti moze pomoci u odabiru ali mislim da vrijedi samo za novije modele

3. rece,mala skola fotografije moglo bi se tu naci ponesto korisnoga

u svakom slucaju, preporucam FAQ grupe

4. jos jedan topic sa konkretnim primjerima za jedan fotic, ali savjeti o baterijama mi se cine opcenitim

5. ovo mi je vratilo na pitanje 'najjeftinije' pa pogledaj, vidjeh par zanimljivih topica... Smile

like this one baterije

eto, igraj se malo, i jafi sto si nasao/kupio i ostalo Smile



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 14:11 pet, 11. 7. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Nesi"][quote="steelworker"] :blueshock: PITANJE: :blueshock: [/quote]

ajmo ovak
ja kao dijete njuza te saljem na sljedece linkove, pa nek ti oni pomognu[/quote]TNX, zanimljivi linkići. Posebno oni sa školama fotografiranja.
[quote="Nesi"]eto, igraj se malo, i jafi sto si nasao/kupio i ostalo :)[/quote]
[color=black]Jesam, našao sam, nešto! Mislim (nije 100%) da bi si kupio [url=http://www.dpreview.com/news/0303/03030301hp735.asp]HP PS 735[/url], Jeftini, 3.2 Mpix, praktični, jako dobar objektiv, prihvaća jeftinije memorijske kartice, dobar zoom, lijepo izgleda, a i dobite stativ i daljinac s njim. Kupila ga je jedna naša dobra i vesela forumašica (neću reć ime jer ne znam jel je to povjerljiv podatak ili ne. Mislim, da joj ne bi sad svi dosli doma i "Slikaj me, slikaj me!"). I kaže da je zadovoljna s njim i da joj je supač.

Ali kao što ste i vidjeli napisao sam [i]kupio bi si[/i], a ne [i]kupit ću si[/i]. Zakaj? Zato kaj si zaradil još malo love, pa [/color][color=red][b][size=24]idem u Dansku![/size][/b][/color]
:skakavci: :valovi: :banana: :weee: happytux :hopacupa: :slonic: :dance: :wacky: :party: :multi: :crazyeyes: :eggface:

Idem na [url=http://www.icps.sdu.dk/index.php]ICPS[/url]. :banana:
Nesi (napisa):
steelworker (napisa):
Disaster!!! PITANJE: Disaster!!!


ajmo ovak
ja kao dijete njuza te saljem na sljedece linkove, pa nek ti oni pomognu
TNX, zanimljivi linkići. Posebno oni sa školama fotografiranja.
Nesi (napisa):
eto, igraj se malo, i jafi sto si nasao/kupio i ostalo Smile

Jesam, našao sam, nešto! Mislim (nije 100%) da bi si kupio HP PS 735, Jeftini, 3.2 Mpix, praktični, jako dobar objektiv, prihvaća jeftinije memorijske kartice, dobar zoom, lijepo izgleda, a i dobite stativ i daljinac s njim. Kupila ga je jedna naša dobra i vesela forumašica (neću reć ime jer ne znam jel je to povjerljiv podatak ili ne. Mislim, da joj ne bi sad svi dosli doma i "Slikaj me, slikaj me!"). I kaže da je zadovoljna s njim i da joj je supač.

Ali kao što ste i vidjeli napisao sam kupio bi si, a ne kupit ću si. Zakaj? Zato kaj si zaradil još malo love, pa
idem u Dansku!
Mi skacemo, cijeli dan i noc... Mi smo sareni i veseli! Dancing banana Weeeeeee!!!!!!!!!!! Tux, doing some gymnastics Ovo se moglo zvati i 'weee 2' Rozi slonic Ja sam za ples, o jeee-eee... Tup, tup, tup,... Tuluuuuum!!! #Milti #Crazy #Egg

Idem na ICPS. Dancing banana



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan