Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Rezultati pismenog 08.09.06.
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Algebarske strukture
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
trill
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 09. 2006. (12:41:10)
Postovi: (3)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 9:28 pon, 11. 9. 2006    Naslov: Rezultati pismenog 08.09.06. Citirajte i odgovorite

Hoce li biti rezultati pismenog na netu? Ako da, kada? I ako netko zna kada bi otprilike mogao biti usmeni...
Hoce li biti rezultati pismenog na netu? Ako da, kada? I ako netko zna kada bi otprilike mogao biti usmeni...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Martinab
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 02. 04. 2003. (19:07:56)
Postovi: (2A03E)16
Sarma = la pohva - posuda
143 = 167 - 24

PostPostano: 13:14 pon, 11. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Stavit cu ih sutra oko 11:30, kad i sluzbene rezultate na faksu. Zalbe su sluzbeno u 11:30. Ovaj put necu stici objaviti rezultate na netu par sati prije zalbi; ako netko vidi doma da je zakinut za bodove i da se zeli zaliti nek mi se javi mailom ili pmom odmah cim ja to objavim (recimo do 12:00), pa cemo ili rijesiti zalbe elektronski ili moze doc na faks popodne (ja cu biti gore do 4, ali na ovaj nacin mi se mogu zaliti samo studenti koji mi se jave mailom do 12:00).

Za usmeni ne znam tocno, ali racunajte jako uskoro.
Stavit cu ih sutra oko 11:30, kad i sluzbene rezultate na faksu. Zalbe su sluzbeno u 11:30. Ovaj put necu stici objaviti rezultate na netu par sati prije zalbi; ako netko vidi doma da je zakinut za bodove i da se zeli zaliti nek mi se javi mailom ili pmom odmah cim ja to objavim (recimo do 12:00), pa cemo ili rijesiti zalbe elektronski ili moze doc na faks popodne (ja cu biti gore do 4, ali na ovaj nacin mi se mogu zaliti samo studenti koji mi se jave mailom do 12:00).

Za usmeni ne znam tocno, ali racunajte jako uskoro.



_________________
A comathematician is a device for turning cotheorems into ffee. A cotheorem is, naturally, an easy nsequence of a rollary.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Martinab
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 02. 04. 2003. (19:07:56)
Postovi: (2A03E)16
Sarma = la pohva - posuda
143 = 167 - 24

PostPostano: 8:07 uto, 12. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Rezultati nece biti u 11:30 kao sto je najavljeno, nego nesto kasnije (prije 15:30). Zalbe sluzbeno u 15:30; ili mailom.
Rezultati nece biti u 11:30 kao sto je najavljeno, nego nesto kasnije (prije 15:30). Zalbe sluzbeno u 15:30; ili mailom.



_________________
A comathematician is a device for turning cotheorems into ffee. A cotheorem is, naturally, an easy nsequence of a rollary.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Martinab
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 02. 04. 2003. (19:07:56)
Postovi: (2A03E)16
Sarma = la pohva - posuda
143 = 167 - 24

PostPostano: 13:47 uto, 12. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[url=http://www.math.hr/nastava/alg/pismeni/Alg-06-rujan1-rez]Objavljeni.[/url]
Objavljeni.



_________________
A comathematician is a device for turning cotheorems into ffee. A cotheorem is, naturally, an easy nsequence of a rollary.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> Algebarske strukture Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan