Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

ponavljanje 2. godine (studij)
Idite na 1, 2  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
me_me
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 09. 2006. (11:56:01)
Postovi: (CC)16
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 3

PostPostano: 12:00 ned, 10. 9. 2006    Naslov: ponavljanje 2. godine Citirajte i odgovorite

ovako, zanima me sto se dogadja sa onima koji padaju na bolonju, a nemaju cistu prvu godinu i imaju 60 bodova.
i da, tih 60 bodova se racuna po starom ili po novom broju bodova za određene kolegije? (pitam zato sto neki kolegiji po bolonji nose manje bodova nego po starom programu). koliko bodova po starom programu nosi rp1?
ovako, zanima me sto se dogadja sa onima koji padaju na bolonju, a nemaju cistu prvu godinu i imaju 60 bodova.
i da, tih 60 bodova se racuna po starom ili po novom broju bodova za određene kolegije? (pitam zato sto neki kolegiji po bolonji nose manje bodova nego po starom programu). koliko bodova po starom programu nosi rp1?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 16:27 ned, 10. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ako upadnes u Bolonju [ :bu!: ], onda ti se sve broji bolonjski, kao da nikad nisi niti studirala "po starom". :)
Ako upadnes u Bolonju [ BU! ], onda ti se sve broji bolonjski, kao da nikad nisi niti studirala "po starom". Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
me_me
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 09. 2006. (11:56:01)
Postovi: (CC)16
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 3

PostPostano: 19:55 ned, 10. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

da ali tamo u onoj obavijesti pise da se u cetverogodisnjem studiju treba skupiti 60 bodova, dakle to bi znacilo po strarom. po studomatu ja imam 60 bodova, jel to to ili.... ?
da ali tamo u onoj obavijesti pise da se u cetverogodisnjem studiju treba skupiti 60 bodova, dakle to bi znacilo po strarom. po studomatu ja imam 60 bodova, jel to to ili.... ?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
me_me
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 09. 2006. (11:56:01)
Postovi: (CC)16
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 3

PostPostano: 20:00 ned, 10. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

da, jos nesto, po novom se boduje i fizika po starom ne, sto bi znacilo da imam i vise bodova nego pise na studomatu. koje se na kraju od toga dvoje gleda?
da, jos nesto, po novom se boduje i fizika po starom ne, sto bi znacilo da imam i vise bodova nego pise na studomatu. koje se na kraju od toga dvoje gleda?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 20:34 ned, 10. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Tebe zanima "[color=red]sto se dogadja sa onima koji padaju na bolonju[/color], a nemaju cistu prvu godinu i imaju 60 bodova". :) Dakle, neces imati stare uvjete za upis trece godine i upast ces u Bolonju i onda, [b]nakon sto upadnes u Bolonju[/b], zanima te po kojem sustavu se racuna 60 bodova koliko trebas da bi upisala drugu bolonjsku godinu. :|

Tada vec jesi Bolonja i logicno je da se sve (pa i tih 60 bodova) racuna po novom. 8)

Tesko da ces ovdje saznati vise od "logicnog misljenja"; za pouzdani info se javi Prodekanici (osobno ili na mail). ;)
Tebe zanima "sto se dogadja sa onima koji padaju na bolonju, a nemaju cistu prvu godinu i imaju 60 bodova". Smile Dakle, neces imati stare uvjete za upis trece godine i upast ces u Bolonju i onda, nakon sto upadnes u Bolonju, zanima te po kojem sustavu se racuna 60 bodova koliko trebas da bi upisala drugu bolonjsku godinu. Neutral

Tada vec jesi Bolonja i logicno je da se sve (pa i tih 60 bodova) racuna po novom. Cool

Tesko da ces ovdje saznati vise od "logicnog misljenja"; za pouzdani info se javi Prodekanici (osobno ili na mail). Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 20:57 ned, 10. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote]1. [b]Na osnovu položenih ispita sa četverogodišnjeg studija[/b], student se oslobađa obaveze polaganja nekih predmeta s preddiplomskog studija (priznavanje predmeta u svrhu usklađivanja s novim programom). Predmeti položeni na četverogodišnjem studiju ostaju u evidenciji s određenim brojem ECTS bodova, te ulaze u ukupan zbroj ECTS bodova. Ostale obavezne predmete studenti moraju ponovo odslušati i za njih vrijede nova pravila studiranja.
2. Studenti profila dipl. inženjer matematike koji do kraja akad. godine 2005/06. ne ostvare pravo na upis u 3. godinu studija, a [b]koji su stekli 60 ECTS bodova na četverogodišnjem studiju[/b], u akad. godini 2006/07. upisuju 2. godinu preddiplomskog sveučilišnog studija Matematika. Studenti koji nisu stekli 60 ECTS bodova, upisuju 1. godinu navedenog studija.[/quote]

dakle, kako ovdje pise - racuna se po starom, cetverogodisnjem sustavu....
Citat:
1. Na osnovu položenih ispita sa četverogodišnjeg studija, student se oslobađa obaveze polaganja nekih predmeta s preddiplomskog studija (priznavanje predmeta u svrhu usklađivanja s novim programom). Predmeti položeni na četverogodišnjem studiju ostaju u evidenciji s određenim brojem ECTS bodova, te ulaze u ukupan zbroj ECTS bodova. Ostale obavezne predmete studenti moraju ponovo odslušati i za njih vrijede nova pravila studiranja.
2. Studenti profila dipl. inženjer matematike koji do kraja akad. godine 2005/06. ne ostvare pravo na upis u 3. godinu studija, a koji su stekli 60 ECTS bodova na četverogodišnjem studiju, u akad. godini 2006/07. upisuju 2. godinu preddiplomskog sveučilišnog studija Matematika. Studenti koji nisu stekli 60 ECTS bodova, upisuju 1. godinu navedenog studija.


dakle, kako ovdje pise - racuna se po starom, cetverogodisnjem sustavu....



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
me_me
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 09. 2006. (11:56:01)
Postovi: (CC)16
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 3

PostPostano: 7:36 pon, 11. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

hvala....
hvala....


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 10:46 pon, 11. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

da on klasicno - najbolje provjeriti s prodekanicom - i dalje stoji.... ni webu se ne vjeruje uvijek....
da on klasicno - najbolje provjeriti s prodekanicom - i dalje stoji.... ni webu se ne vjeruje uvijek....



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
me_me
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 09. 2006. (11:56:01)
Postovi: (CC)16
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 3

PostPostano: 14:29 pon, 11. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

poslala sam joj mail, nadam se da ce odgovoriti... :?
poslala sam joj mail, nadam se da ce odgovoriti... Confused


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
me_me
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 09. 2006. (11:56:01)
Postovi: (CC)16
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 3

PostPostano: 12:37 uto, 12. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

da li prodekanica odgovara na mail ili bi trebala otici do nje osobno? naime, jos mi nije odgovorila pa me zanima....
da li prodekanica odgovara na mail ili bi trebala otici do nje osobno? naime, jos mi nije odgovorila pa me zanima....


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
andreao
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 02. 2005. (12:08:18)
Postovi: (46F)16
Sarma = la pohva - posuda
35 = 192 - 157
Lokacija: SK

PostPostano: 13:28 uto, 12. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pa strpi se malo. Ja sam joj jednom poslala mail pa mi je odgovorila u roku 3 dana. Možda ima posla. :wink:
Pa strpi se malo. Ja sam joj jednom poslala mail pa mi je odgovorila u roku 3 dana. Možda ima posla. Wink



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 13:50 uto, 12. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

nacelno odgovara, osim ako mejl negdje zaglavi....
tipa, uvjeri se da je odgovorila na njega, a zapravo je isti dan nekome uzivo to pricala...
ako je hitno - posjeti ju
ako nije, posalji kroz dan-dva (recimo u srijedu popodne ili cetvrtak) ponovno...
srijedom ujutro ima konzultacije kao prodekanica, i vidjeh ju tad da gleda mejlove, ako ti to sta znaci ;)
nacelno odgovara, osim ako mejl negdje zaglavi....
tipa, uvjeri se da je odgovorila na njega, a zapravo je isti dan nekome uzivo to pricala...
ako je hitno - posjeti ju
ako nije, posalji kroz dan-dva (recimo u srijedu popodne ili cetvrtak) ponovno...
srijedom ujutro ima konzultacije kao prodekanica, i vidjeh ju tad da gleda mejlove, ako ti to sta znaci Wink



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
me_me
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 09. 2006. (11:56:01)
Postovi: (CC)16
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 3

PostPostano: 13:51 uto, 12. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

hvala, hvala, ma samo pitam jer mi je malo frka sa svim ovim pa bi nekako sve htjela rijesiti na brzinu....
hvala, hvala, ma samo pitam jer mi je malo frka sa svim ovim pa bi nekako sve htjela rijesiti na brzinu....


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Blockflöte
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 01. 2004. (17:04:46)
Postovi: (1AB)16
Sarma = la pohva - posuda
= 11 - 2
Lokacija: Zg

PostPostano: 19:16 ned, 24. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da se nadovežem na ovo:

Što se zbiva s nepoloženim kolegijima prve godine? Konkretno, meni je ostala komisija iz MA2, ukupno imam 60+ bodova i mogu redovno upisati 2. godinu bolonje. Pretpostavljam da to znači i da upisujem kolegije kojima je MA2 prethodnik?

Ako da, moram li ja položiti MA2 do određenog roka, ili ga upisujem ponovno po novom programu?

A što ako (ne daj Bože :) ) padnem komisiju? Onda upisujem MA2 na prvoj godini bolonje?
Da se nadovežem na ovo:

Što se zbiva s nepoloženim kolegijima prve godine? Konkretno, meni je ostala komisija iz MA2, ukupno imam 60+ bodova i mogu redovno upisati 2. godinu bolonje. Pretpostavljam da to znači i da upisujem kolegije kojima je MA2 prethodnik?

Ako da, moram li ja položiti MA2 do određenog roka, ili ga upisujem ponovno po novom programu?

A što ako (ne daj Bože Smile ) padnem komisiju? Onda upisujem MA2 na prvoj godini bolonje?



_________________
-山よ,山よ! 山は活きて居る!-
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
me_me
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 09. 2006. (11:56:01)
Postovi: (CC)16
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 3

PostPostano: 19:31 ned, 24. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

stvarno, to sad i mene zanima. zapravo, sta mi se vise isplati, to sad probati poloziti i ne daj Boze pasti ili cekati recimo rok u 12. mj. moze li mi se dogoditi da u jednom od ta 2 slucaja ne mogu upisati nasljednike ma2 ili se to dogadja u oba cisto iz razloga sto je nisam polozila (bez obzira na to sto mi je ostala jos jedna prilika, ako recimo sad ne izadjem na to).
stvarno, to sad i mene zanima. zapravo, sta mi se vise isplati, to sad probati poloziti i ne daj Boze pasti ili cekati recimo rok u 12. mj. moze li mi se dogoditi da u jednom od ta 2 slucaja ne mogu upisati nasljednike ma2 ili se to dogadja u oba cisto iz razloga sto je nisam polozila (bez obzira na to sto mi je ostala jos jedna prilika, ako recimo sad ne izadjem na to).


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vini
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 09. 2006. (18:10:50)
Postovi: (9E)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
26 = 28 - 2

PostPostano: 19:39 ned, 24. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Priznaju ti se samo položeni ispiti,a analizu 2 ako ne daš upisuješ ponovno tek u 2. semestru. Problem je što ti je analiza 2 prethodnik za mnoge predmete druge godine Bologne,tako da ih većinu nećeš moći slušati. Predmeti kojima je analiza2 prethodnik:
Diferencijalni račun funkcija više varijabli, Uvod u vjerojatnost, Izborni modul: Fizika 1, Izborni modul: Fizika 2 (fizike vjerujem da si dao,ali nabrajam ti sve po redu), Izborni modul: Matematičko modeliranje u biologiji, Integrali funkcija više varijabli, Numerička matematika

I tih 60 bodova mi nije jasno. Da li se broje bodovi sa starog 4-godišnjeg programa ili novi ECTS bodovi. To provjeri u referadi ili kod dekanice.
Priznaju ti se samo položeni ispiti,a analizu 2 ako ne daš upisuješ ponovno tek u 2. semestru. Problem je što ti je analiza 2 prethodnik za mnoge predmete druge godine Bologne,tako da ih većinu nećeš moći slušati. Predmeti kojima je analiza2 prethodnik:
Diferencijalni račun funkcija više varijabli, Uvod u vjerojatnost, Izborni modul: Fizika 1, Izborni modul: Fizika 2 (fizike vjerujem da si dao,ali nabrajam ti sve po redu), Izborni modul: Matematičko modeliranje u biologiji, Integrali funkcija više varijabli, Numerička matematika

I tih 60 bodova mi nije jasno. Da li se broje bodovi sa starog 4-godišnjeg programa ili novi ECTS bodovi. To provjeri u referadi ili kod dekanice.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
me_me
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 09. 2006. (11:56:01)
Postovi: (CC)16
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 3

PostPostano: 19:45 ned, 24. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

znam da je prethodnik za vecinu toga, zato i pitam, nije mi bas jasan onda taj upis druge godine kad cu slusati 2 kolegija.
znam da je prethodnik za vecinu toga, zato i pitam, nije mi bas jasan onda taj upis druge godine kad cu slusati 2 kolegija.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Blockflöte
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 01. 2004. (17:04:46)
Postovi: (1AB)16
Sarma = la pohva - posuda
= 11 - 2
Lokacija: Zg

PostPostano: 19:48 ned, 24. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Broje se sa starog programa, Nesi je napisala ranije :-k Provjerit ću ja to za svaki slučaj...
Broje se sa starog programa, Nesi je napisala ranije Think Provjerit ću ja to za svaki slučaj...



_________________
-山よ,山よ! 山は活きて居る!-
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vini
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 09. 2006. (18:10:50)
Postovi: (9E)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
26 = 28 - 2

PostPostano: 20:00 ned, 24. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="me_me"]znam da je prethodnik za vecinu toga, zato i pitam, nije mi bas jasan onda taj upis druge godine kad cu slusati 2 kolegija.[/quote]

Jest glupo, ali izgleda da će bit tako. Po meni bi bilo logičnije da se tih 60 bodova treba imat po novom ECTS sustavu, ali iz onog šta su napisali "...stekli 60 ECTS bodova na četverogodišnjem studiju..." izgleda da nije tako. Ali ni to nije sigurno,tko zna?...nitko ništa ne zna. Provjeri si bodove po novom programu, za svaki slučaj
me_me (napisa):
znam da je prethodnik za vecinu toga, zato i pitam, nije mi bas jasan onda taj upis druge godine kad cu slusati 2 kolegija.


Jest glupo, ali izgleda da će bit tako. Po meni bi bilo logičnije da se tih 60 bodova treba imat po novom ECTS sustavu, ali iz onog šta su napisali "...stekli 60 ECTS bodova na četverogodišnjem studiju..." izgleda da nije tako. Ali ni to nije sigurno,tko zna?...nitko ništa ne zna. Provjeri si bodove po novom programu, za svaki slučaj


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
me_me
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 09. 2006. (11:56:01)
Postovi: (CC)16
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 3

PostPostano: 20:23 ned, 24. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

ali po novom ti se boduju fizike koje po starom nose 0 bodova tako da i opet imam =>60.
ali po novom ti se boduju fizike koje po starom nose 0 bodova tako da i opet imam =>60.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2  Sljedeće
Stranica 1 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan