Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

upis predmeta

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Bug
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 04. 2003. (17:31:11)
Postovi: (1A9)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
20 = 35 - 15
Lokacija: Kako kad!!

PostPostano: 17:07 sri, 20. 9. 2006    Naslov: upis predmeta Citirajte i odgovorite

Zanima me da li je tocno da ako padnes 2 godinu (znaci padas na bololju) svi kolegiji koje nisi polozio ponovno upisuju ili sam nastavljas izlaziti na ispite...
Zanima me sta s predmetima iz kojih imam potpis a nema ih na bolonji (npr. matematicko modeliranje)
Zanima me da li je tocno da ako padnes 2 godinu (znaci padas na bololju) svi kolegiji koje nisi polozio ponovno upisuju ili sam nastavljas izlaziti na ispite...
Zanima me sta s predmetima iz kojih imam potpis a nema ih na bolonji (npr. matematicko modeliranje)



_________________
Everybody Dies...
Nobody is perfect...

Non scholae, sed vitae discimus
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
me_me
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 09. 2006. (11:56:01)
Postovi: (CC)16
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 3

PostPostano: 18:35 sri, 20. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

sve slusas ponovno, priznaje ti se jedino ono sto si polozio (znaci imas ocjenu u indeksu). potpis ti na zalost nis ne znaci....
sve slusas ponovno, priznaje ti se jedino ono sto si polozio (znaci imas ocjenu u indeksu). potpis ti na zalost nis ne znaci....


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
aenima
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 09. 2004. (17:03:42)
Postovi: (57)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 19:17 sri, 20. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

kolko sam ja čuo sve osim matematičkog modeliranja, tj za MM nema zamjenskih kolegija pa ga nastavljaš polagati tamo di si stao a ako ispucaš sve rokove onda valjda dobivaš novi kolegij , tako sam bar ja razumio prodekanicu kad je upitah za MM.
kolko sam ja čuo sve osim matematičkog modeliranja, tj za MM nema zamjenskih kolegija pa ga nastavljaš polagati tamo di si stao a ako ispucaš sve rokove onda valjda dobivaš novi kolegij , tako sam bar ja razumio prodekanicu kad je upitah za MM.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
mladac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2005. (22:46:14)
Postovi: (4D5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
34 = 91 - 57
Lokacija: zg

PostPostano: 14:05 čet, 21. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

dakle da ne otvaram posebnu temu. jel zna netko ko je upisivao godinu ovih dana preko onog papira kad se nemože preko studomata da li kod imena profesora pišemo sve profesore ili samo jednog? i kak saznat kojeg ako ih je više napisanih?
dakle da ne otvaram posebnu temu. jel zna netko ko je upisivao godinu ovih dana preko onog papira kad se nemože preko studomata da li kod imena profesora pišemo sve profesore ili samo jednog? i kak saznat kojeg ako ih je više napisanih?



_________________
potpis
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
allllice
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 09. 2005. (14:31:59)
Postovi: (121)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
24 = 28 - 4
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 15:14 čet, 21. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Upisivala sam preko papira prosle godine - ja sam upisivala sve profesore, bas zbog toga sto ne mozes znat kod koga ces. i u referadi su mi zalijepili u index sve profesore.
ne vidim razloga da ove godine ne bude tako.
Upisivala sam preko papira prosle godine - ja sam upisivala sve profesore, bas zbog toga sto ne mozes znat kod koga ces. i u referadi su mi zalijepili u index sve profesore.
ne vidim razloga da ove godine ne bude tako.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan