Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

znanstveni radovi i ECTS bodovi

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Vl4do
Forumaš s poteškoćama u pisanju
Forumaš s poteškoćama u pisanju


Pridružen/a: 18. 09. 2005. (14:38:44)
Postovi: (9C)16
Sarma = la pohva - posuda
-5 = 16 - 21

PostPostano: 11:54 ned, 24. 9. 2006    Naslov: znanstveni radovi i ECTS bodovi Citirajte i odgovorite

u razgovoru s prof. Krajcarom na FERu sam nacuo da se objavljivanje znanstvenog rada nagradjuje sa ECTS bodovima .... e sad, jel zna itko ista o tome ? istina, govorio je za FER , ali me zanima jel to istina? i jel takvo sto postoji na PMFu?

naime , imam jedan znanstveni rad (internacionalna konferencija, cak i nagradjen), a u planu mi je jos par pa sam jako zaninteresiran za doticnu opciju dobijanja bodova za to :)
u razgovoru s prof. Krajcarom na FERu sam nacuo da se objavljivanje znanstvenog rada nagradjuje sa ECTS bodovima .... e sad, jel zna itko ista o tome ? istina, govorio je za FER , ali me zanima jel to istina? i jel takvo sto postoji na PMFu?

naime , imam jedan znanstveni rad (internacionalna konferencija, cak i nagradjen), a u planu mi je jos par pa sam jako zaninteresiran za doticnu opciju dobijanja bodova za to Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Ante
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 02. 2006. (11:12:00)
Postovi: (155)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
43 = 75 - 32

PostPostano: 12:53 ned, 24. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sorry, nemam odgovor na tvoje pitanje, ali bi se ubacia sa jos jednim - di se moze nac studentske znanstvene radove? Ima neka online baza ili nesto?
Sorry, nemam odgovor na tvoje pitanje, ali bi se ubacia sa jos jednim - di se moze nac studentske znanstvene radove? Ima neka online baza ili nesto?



_________________
Eat a lot, sleep a lot, brush 'em like crazy.
Run a lot, do a lot, never be lazy.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Vl4do
Forumaš s poteškoćama u pisanju
Forumaš s poteškoćama u pisanju


Pridružen/a: 18. 09. 2005. (14:38:44)
Postovi: (9C)16
Sarma = la pohva - posuda
-5 = 16 - 21

PostPostano: 12:59 ned, 24. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Pericius"]Sorry, nemam odgovor na tvoje pitanje, ali bi se ubacia sa jos jednim - di se moze nac studentske znanstvene radove? Ima neka online baza ili nesto?[/quote]


nemam pojma... ali mislim da ti se studenti ne izdvajaju kao posebna skupina.....
a i nisam siguran da student sam može objaviti rad ... mislim da mora imati nekoga potisanog na radu tko ima diplomu.... znam da sam ja morao
Pericius (napisa):
Sorry, nemam odgovor na tvoje pitanje, ali bi se ubacia sa jos jednim - di se moze nac studentske znanstvene radove? Ima neka online baza ili nesto?



nemam pojma... ali mislim da ti se studenti ne izdvajaju kao posebna skupina.....
a i nisam siguran da student sam može objaviti rad ... mislim da mora imati nekoga potisanog na radu tko ima diplomu.... znam da sam ja morao


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Ante
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 02. 2006. (11:12:00)
Postovi: (155)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
43 = 75 - 32

PostPostano: 13:04 ned, 24. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Vl4do"]nemam pojma... ali mislim da ti se studenti ne izdvajaju kao posebna skupina.....
a i nisam siguran da student sam može objaviti rad ... mislim da mora imati nekoga potisanog na radu tko ima diplomu.... znam da sam ja morao[/quote]
Dobro, vise san mislia da ih vidim par, kao ogledne primjerke. Ne tribaju mi svi. :D
Mozes mi poslat i svoj, ako ti nije problem. :idea:
Vl4do (napisa):
nemam pojma... ali mislim da ti se studenti ne izdvajaju kao posebna skupina.....
a i nisam siguran da student sam može objaviti rad ... mislim da mora imati nekoga potisanog na radu tko ima diplomu.... znam da sam ja morao

Dobro, vise san mislia da ih vidim par, kao ogledne primjerke. Ne tribaju mi svi. Very Happy
Mozes mi poslat i svoj, ako ti nije problem. Idea



_________________
Eat a lot, sleep a lot, brush 'em like crazy.
Run a lot, do a lot, never be lazy.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan