Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

nis (studij)

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Satch
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 31. 08. 2006. (21:30:51)
Postovi: (A)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 13:17 čet, 28. 9. 2006    Naslov: nis Citirajte i odgovorite

...
...




Zadnja promjena: Satch; 17:19 sri, 11. 10. 2006; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mladac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2005. (22:46:14)
Postovi: (4D5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
34 = 91 - 57
Lokacija: zg

PostPostano: 14:13 čet, 28. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

mislim da niš tog na žalost. jer bolonjci kojima je samo la2 ostala su opet prva godina. tako da čisto sumljam da će ti dozvolit bolonjsku 2. po mom bi ti prije dali 3 starog al ja ti se baš i ne kužim
mislim da niš tog na žalost. jer bolonjci kojima je samo la2 ostala su opet prva godina. tako da čisto sumljam da će ti dozvolit bolonjsku 2. po mom bi ti prije dali 3 starog al ja ti se baš i ne kužim



_________________
potpis
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 16:27 čet, 28. 9. 2006    Naslov: Re: Pad s druge na prvu sa 59 bodova :(( Citirajte i odgovorite

[quote="Satch"]Imam katastrofalnu situaciju..na drugoj godini sam po starom programu,imam 59 ETCS bodova i padam na prvu godinu po bolonji jer je uvjet 60 bodova za drugu...imam polozene sve ispite s prve izuzev Linearne Algebre 2,tako da mi ostaje jedan ispit za polagat cijelu sljedecu godinu..a polozio sam i Fiziku 1,Engleski i Racunarski praktikum 1 koji su sad na drugoj..ludim zbrojem ETCS bodova..59..bod ispod granice.
Sta radit?? Pisat molbu da mi ipak omoguce upis druge,pricat s prodekanicom..pokusat nesto..ima li mogucnosti? :cry: jao![/quote]
Da li si ubrajao praktikum i ostale predmete u zbroj bodova? Trebaš imati >=60 ECTS bodova po starom programu, ne po novom.

[quote]2. Studenti profila dipl. inženjer matematike koji do kraja akad. godine 2005/06. ne ostvare pravo na upis u 3. godinu studija, a koji su stekli 60 ECTS bodova na četverogodišnjem studiju, u akad. godini 2006/07. upisuju 2. godinu preddiplomskog sveučilišnog studija Matematika. Studenti koji nisu stekli 60 ECTS bodova, upisuju 1. godinu navedenog studija.[/quote]

Ako nemaš LA2, onda sa prve godine imaš (pretpostavljam) 10x3 (LA1,MA2,3) +2x6 (EM1,EM2) +5 (C) + 4 (UUR) = 51
fizika je 6 bodova, a praktikum1 8
51+6+8=65 bodova

To vrijedi za one koji su na ing smjeru, ne znam kako idu bodovi na prof. smjeru :)
Satch (napisa):
Imam katastrofalnu situaciju..na drugoj godini sam po starom programu,imam 59 ETCS bodova i padam na prvu godinu po bolonji jer je uvjet 60 bodova za drugu...imam polozene sve ispite s prve izuzev Linearne Algebre 2,tako da mi ostaje jedan ispit za polagat cijelu sljedecu godinu..a polozio sam i Fiziku 1,Engleski i Racunarski praktikum 1 koji su sad na drugoj..ludim zbrojem ETCS bodova..59..bod ispod granice.
Sta radit?? Pisat molbu da mi ipak omoguce upis druge,pricat s prodekanicom..pokusat nesto..ima li mogucnosti? Crying or Very sad jao!

Da li si ubrajao praktikum i ostale predmete u zbroj bodova? Trebaš imati >=60 ECTS bodova po starom programu, ne po novom.

Citat:
2. Studenti profila dipl. inženjer matematike koji do kraja akad. godine 2005/06. ne ostvare pravo na upis u 3. godinu studija, a koji su stekli 60 ECTS bodova na četverogodišnjem studiju, u akad. godini 2006/07. upisuju 2. godinu preddiplomskog sveučilišnog studija Matematika. Studenti koji nisu stekli 60 ECTS bodova, upisuju 1. godinu navedenog studija.


Ako nemaš LA2, onda sa prve godine imaš (pretpostavljam) 10x3 (LA1,MA2,3) +2x6 (EM1,EM2) +5 (C) + 4 (UUR) = 51
fizika je 6 bodova, a praktikum1 8
51+6+8=65 bodova

To vrijedi za one koji su na ing smjeru, ne znam kako idu bodovi na prof. smjeru Smile



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 16:31 čet, 28. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

odi do prodekanice (Franka Miriam Bruckler, koja stupa na duznost 2.10, tj u ponedjeljak)

da ti kaze po kojim se stvarima racuna... meni su rekli da se racuna po starim bodovima, ali ne ECTS bodovima, vec onima po kojima se hvatao uvjet u visu godinu...

s druge strane, neces slusati i polagati SAMO LA2, vec i sve kolegije sljedbenike za koje imas polozene prethodnike, a toga ima podosta :g:
isto tako, pitaj ju da li za to moras pisati posebnu molbu...
odi do prodekanice (Franka Miriam Bruckler, koja stupa na duznost 2.10, tj u ponedjeljak)

da ti kaze po kojim se stvarima racuna... meni su rekli da se racuna po starim bodovima, ali ne ECTS bodovima, vec onima po kojima se hvatao uvjet u visu godinu...

s druge strane, neces slusati i polagati SAMO LA2, vec i sve kolegije sljedbenike za koje imas polozene prethodnike, a toga ima podosta Mr. Green
isto tako, pitaj ju da li za to moras pisati posebnu molbu...



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan