Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Ponavljanje

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Psy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2002. (21:34:43)
Postovi: (BF)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 0 - 1
Lokacija: Pao s Marsa

PostPostano: 23:15 ned, 13. 7. 2003    Naslov: Ponavljanje Citirajte i odgovorite

erm...ponavljanje godine.....kak se to upisuje i to? (mislim, nije jos sigurno da ce se desit, al su mi sanse vrlo povoljne :) )
erm...ponavljanje godine.....kak se to upisuje i to? (mislim, nije jos sigurno da ce se desit, al su mi sanse vrlo povoljne Smile )



_________________
There Can Be Only ONE!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
C'Tebo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:40:48)
Postovi: (26A)16
Sarma = la pohva - posuda
-13 = 3 - 16
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 23:24 ned, 13. 7. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Dakle.
Pad godine upisuješ u isto vrijeme kada se upisuje godina.
Ne sjećam se točno koliko se plaća.
Kolegije iz kojih nemaš potpis moraš ponovno upisati (mislim da kad ponovo upišeš kolegij ti se briše 4 izlazaka na ispit za taj kolegij).
Ispit koji si pao 4 puta moraš ponovo upisati.
Ostalo ne moraš ponovo upisivati (što znači: iz tih kolegija više ne možeš ići na kolokvije, ne moraš ponovo ići na predavanja/vježbe i ne moraš ponovo hvatat profesora za potpis)
Parcijala se računa kao pad godine.

Za detaljne informacije pitaj studentsku referadu (odi osobno, nazovi(broj tel: 01/460-5701) ili e-majlaj(adresa: referada@math.hr). Radno vrijeme je, ako se ne varam, od 11 do 1.

Nadam se da sam pomogel ;)

Prebačeno na Faxovske općenitosti :)
Dakle.
Pad godine upisuješ u isto vrijeme kada se upisuje godina.
Ne sjećam se točno koliko se plaća.
Kolegije iz kojih nemaš potpis moraš ponovno upisati (mislim da kad ponovo upišeš kolegij ti se briše 4 izlazaka na ispit za taj kolegij).
Ispit koji si pao 4 puta moraš ponovo upisati.
Ostalo ne moraš ponovo upisivati (što znači: iz tih kolegija više ne možeš ići na kolokvije, ne moraš ponovo ići na predavanja/vježbe i ne moraš ponovo hvatat profesora za potpis)
Parcijala se računa kao pad godine.

Za detaljne informacije pitaj studentsku referadu (odi osobno, nazovi(broj tel: 01/460-5701) ili e-majlaj(adresa: referada@math.hr). Radno vrijeme je, ako se ne varam, od 11 do 1.

Nadam se da sam pomogel Wink

Prebačeno na Faxovske općenitosti Smile



_________________
Click me!
_______________________
Bad panda!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Psy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2002. (21:34:43)
Postovi: (BF)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 0 - 1
Lokacija: Pao s Marsa

PostPostano: 23:33 ned, 13. 7. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kaj??? Nema kolokvija? Kak to? Zasto nemam pravo na kolokvije???

E da, jos nesto? Imam sve potpise, a htio bi promjeniti profesora...kako da to izvedem?
Kaj??? Nema kolokvija? Kak to? Zasto nemam pravo na kolokvije???

E da, jos nesto? Imam sve potpise, a htio bi promjeniti profesora...kako da to izvedem?



_________________
There Can Be Only ONE!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
C'Tebo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:40:48)
Postovi: (26A)16
Sarma = la pohva - posuda
-13 = 3 - 16
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 23:42 ned, 13. 7. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Za ovo drugo ne znam.
Za ovo prvo, kad jednom izađeš na kolokvij, ne možeš iduće godine ponovo izać na njega (bar je tak meni bilo), osim ako ponovo ne upišeš kolegij, naravno. A koliko sam ja shvatil, vi, da biste dobili potpise, ste morali izić na kolokvije.
Da to zaobiđeš, možeš ponovo upisati kolegij, no onda imaš samo 4 puta pravo izlaska na taj kolegij (3+1) i ako 4. put padneš, to ti je koda si 2. put na komisiji pal, a to ti nije dobro :(
Za ovo drugo ne znam.
Za ovo prvo, kad jednom izađeš na kolokvij, ne možeš iduće godine ponovo izać na njega (bar je tak meni bilo), osim ako ponovo ne upišeš kolegij, naravno. A koliko sam ja shvatil, vi, da biste dobili potpise, ste morali izić na kolokvije.
Da to zaobiđeš, možeš ponovo upisati kolegij, no onda imaš samo 4 puta pravo izlaska na taj kolegij (3+1) i ako 4. put padneš, to ti je koda si 2. put na komisiji pal, a to ti nije dobro Sad



_________________
Click me!
_______________________
Bad panda!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 0:11 pon, 14. 7. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Psy"]E da, jos nesto? Imam sve potpise, a htio bi promjeniti profesora...kako da to izvedem?[/quote]

[b]Navodno[/b] jako tesko. Kruzi prica da je jedan kolega imao suglasnost prodekanice i oba profesora (i onog od kojeg je isao i onog kome je isao), pa je na kraju sve propalo. :( Ne mogu potvrditi ni demantirati trach. :(

Ako ti je bas jako stalo, razgovaraj s prodekanicom.

Ako vec ponovno upisujes kolegij (kako je C'Tebo natuknuo), onda ubuduce potpise skupljaj od onog prof. kojem zelis izaci na ispit i ne bi smjelo biti frke. :)

Sretno!
Psy (napisa):
E da, jos nesto? Imam sve potpise, a htio bi promjeniti profesora...kako da to izvedem?


Navodno jako tesko. Kruzi prica da je jedan kolega imao suglasnost prodekanice i oba profesora (i onog od kojeg je isao i onog kome je isao), pa je na kraju sve propalo. Sad Ne mogu potvrditi ni demantirati trach. Sad

Ako ti je bas jako stalo, razgovaraj s prodekanicom.

Ako vec ponovno upisujes kolegij (kako je C'Tebo natuknuo), onda ubuduce potpise skupljaj od onog prof. kojem zelis izaci na ispit i ne bi smjelo biti frke. Smile

Sretno!



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 0:29 pon, 14. 7. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Psy"]Kaj??? Nema kolokvija? Kak to? Zasto nemam pravo na kolokvije???[/quote]

uglavnom nemas
ali kad smo mi pisali kolokvije, u prvom semestru ponavljaci nisu mogli izaci na njih
no u drugom su mislim mogli analizu....
nisam sigurna, ali mislim da to ovisi o trenutoj odluci
a da je generalno pravilo da ponavljaci ne mogu (ako nisu kolegij upisali te godine)
Psy (napisa):
Kaj??? Nema kolokvija? Kak to? Zasto nemam pravo na kolokvije???


uglavnom nemas
ali kad smo mi pisali kolokvije, u prvom semestru ponavljaci nisu mogli izaci na njih
no u drugom su mislim mogli analizu....
nisam sigurna, ali mislim da to ovisi o trenutoj odluci
a da je generalno pravilo da ponavljaci ne mogu (ako nisu kolegij upisali te godine)



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Markec
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2003. (14:49:45)
Postovi: (134)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-3 = 37 - 40

PostPostano: 9:37 čet, 28. 8. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Dva pitanjca na brzaka:

1. Inace na ispit mos izac 3 + 1 put. Izades na ispit 2 puta, upises pad, i na taj ispit ti je jos ostalo 1 + 1 ili ponovo dobis 3 + 1 ?

2. Ak padnes na komisiji, kaj se dogada? (moras ponovo upisat taj kolegij, skupit potpise, i izac na ispit (sema 3 + 1) Jos nesto???)
Dva pitanjca na brzaka:

1. Inace na ispit mos izac 3 + 1 put. Izades na ispit 2 puta, upises pad, i na taj ispit ti je jos ostalo 1 + 1 ili ponovo dobis 3 + 1 ?

2. Ak padnes na komisiji, kaj se dogada? (moras ponovo upisat taj kolegij, skupit potpise, i izac na ispit (sema 3 + 1) Jos nesto???)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
rea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2003. (19:16:33)
Postovi: (88)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 14:47 čet, 28. 8. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

1. Dobis ponovo 3+1
2. To je to
1. Dobis ponovo 3+1
2. To je to


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 17:58 čet, 28. 8. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mala nadopuna... "3+1" je, u stvari, krivi naziv. Pravi naziv bi bio "2*(3+1)". :shock:

Dakle, ako ponovo upises neki kolegij, dobijes onih drugih "3+1". Kad i to ispucas (dakle max. 8 ispita), onda si izvisio i moras mijenjati fax, smjer, spol :D ili tako nesto...

[b]Dodatak:[/b] Kad upises pad godine, ne upisujes kolegije ponovno (osim ako inzistiras :)). Ponovno upisujes samo kolegije na kojima si ispucao prvih "3+1".
Mala nadopuna... "3+1" je, u stvari, krivi naziv. Pravi naziv bi bio "2*(3+1)". Shocked

Dakle, ako ponovo upises neki kolegij, dobijes onih drugih "3+1". Kad i to ispucas (dakle max. 8 ispita), onda si izvisio i moras mijenjati fax, smjer, spol Very Happy ili tako nesto...

Dodatak: Kad upises pad godine, ne upisujes kolegije ponovno (osim ako inzistiras Smile). Ponovno upisujes samo kolegije na kojima si ispucao prvih "3+1".



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan