Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Koje izborne???

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 11:42 sri, 16. 7. 2003    Naslov: Koje izborne??? Citirajte i odgovorite

[color=black]Dolje je popis izbornih kolegija koje bi ja volio upisati sljedeće godine. Kao što vidite, malo ih je puno. Bilo ih je više, no od nekih sam već odustao, a očito moram od još nekih.

Na 3. godini sam uzeo 7 izbornih i imao posla preko glave s predavanjima, no mislim da s malo boljom organizacijom bi mogao sljedece godine uzeti nekih 8 izbornih (4 zima, 4 ljeto bi bilo lijepo....in my dreams.... :roll: ).
Dakle, trebao bi odustati od još nekih kolegija... :cry:
Dosta sam siguran da ću sve kolegije od prof. Singera i prof. Čaklovića slušati i Unix administraciju. I stvarno bi volio odslušati Povijest (AKO ću imati vremena...).
Zasad mislim da cu odustati od [i]Dokaza iz knjige[/i] :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: i [i]Geometrije računalom[/i], [i]Kompjutorske grafike[/i] (zapravo, možda ipak zadržim jedno od posljednje dvoje).

Da, [i]Hiperbolički sustavi[/i]... Kaj se otprilike tu radi i gdje se primjenjuje?
[b]Hvala![/b]

Iskustva? Prijedlozi?
[b]Hvala![/b]

LEGENDA:
:D - želim to!
:) - želim to! ALI :cry: može otići ako neću imat vremena.
:? - možda to ne želim?
:?: - kaj je to uopće?

The kolegiji:

:D S. Singer [b]Aritmetički algoritmi[/b] 2+2 0+0 6 dim-pm, dim-msr, dim-r

:) D.Veljan [b]Dokazi iz knjige[/b] 0+0 2+2 6 svi profili

:? U.Kulisch [b]Fundamentals of Numerical Computing[/b] 2+2 0+0 6 svi profili

:? :?: Z.Čerin [b]Geometrija računalom[/b] 2+2 2+2 12 svi profili

:?: N.Antonić [b]Hiperbolički sustavi[/b] 0+0 2+2 6 svi profili

:? :?: M.Rogina [b]Kompjutorska grafika[/b] 0+0 2+2 6 svi profili

:? :?: B.Dalbelo Bašić [b]Meko računarstvo[/b] 0+0 2+2 6

:D S.Singer [b]Paralelni algoritmi 1[/b] 2+2 0+0 6 svi profili

:D S.Singer [b]Paralelni algoritmi[/b] 2 0+0 2+2 6 svi profili

:) Z.Šikić [b]Povijest matematike[/b] 2+0 2+0 6 svi osim pm, pmi

:D L.Čaklović [b]Teorija odlučivanja[/b] 2+2 0+0 6 svi profili

:D L.Čaklović [b]WEB programiranje[/b] 0+0 2+2 6 svi inž. profili

:D N. Antonić [b]UNIX Administracija[/b] ?+? ?+? ? ?????????????

BTW, ja sam DIM-R4 (kao da nije očito iz popisa... :wink: )

[/color][color=red]H[/color][color=orange]V[/color][color=yellow]A[/color][color=olive]L[/color][color=green]A[/color][color=black] još jednom dobri ljudi! :D
[/color]
Dolje je popis izbornih kolegija koje bi ja volio upisati sljedeće godine. Kao što vidite, malo ih je puno. Bilo ih je više, no od nekih sam već odustao, a očito moram od još nekih.

Na 3. godini sam uzeo 7 izbornih i imao posla preko glave s predavanjima, no mislim da s malo boljom organizacijom bi mogao sljedece godine uzeti nekih 8 izbornih (4 zima, 4 ljeto bi bilo lijepo....in my dreams.... Rolling Eyes ).
Dakle, trebao bi odustati od još nekih kolegija... Crying or Very sad
Dosta sam siguran da ću sve kolegije od prof. Singera i prof. Čaklovića slušati i Unix administraciju. I stvarno bi volio odslušati Povijest (AKO ću imati vremena...).
Zasad mislim da cu odustati od Dokaza iz knjige Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad i Geometrije računalom, Kompjutorske grafike (zapravo, možda ipak zadržim jedno od posljednje dvoje).

Da, Hiperbolički sustavi... Kaj se otprilike tu radi i gdje se primjenjuje?
Hvala!

Iskustva? Prijedlozi?
Hvala!

LEGENDA:
Very Happy - želim to!
Smile - želim to! ALI Crying or Very sad može otići ako neću imat vremena.
Confused - možda to ne želim?
Question - kaj je to uopće?

The kolegiji:

Very Happy S. Singer Aritmetički algoritmi 2+2 0+0 6 dim-pm, dim-msr, dim-r

Smile D.Veljan Dokazi iz knjige 0+0 2+2 6 svi profili

Confused U.Kulisch Fundamentals of Numerical Computing 2+2 0+0 6 svi profili

Confused Question Z.Čerin Geometrija računalom 2+2 2+2 12 svi profili

Question N.Antonić Hiperbolički sustavi 0+0 2+2 6 svi profili

Confused Question M.Rogina Kompjutorska grafika 0+0 2+2 6 svi profili

Confused Question B.Dalbelo Bašić Meko računarstvo 0+0 2+2 6

Very Happy S.Singer Paralelni algoritmi 1 2+2 0+0 6 svi profili

Very Happy S.Singer Paralelni algoritmi 2 0+0 2+2 6 svi profili

Smile Z.Šikić Povijest matematike 2+0 2+0 6 svi osim pm, pmi

Very Happy L.Čaklović Teorija odlučivanja 2+2 0+0 6 svi profili

Very Happy L.Čaklović WEB programiranje 0+0 2+2 6 svi inž. profili

Very Happy N. Antonić UNIX Administracija ?+? ?+? ? ?????????????

BTW, ja sam DIM-R4 (kao da nije očito iz popisa... Wink )

HVALA još jednom dobri ljudi! Very Happy



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 12:06 sri, 16. 7. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Moj savjed za biranje izbornih: ako postoji i najmanja sansa za postdiplomski, isplati se razmisliti o kolegijima koji su preduvjet. U moje doba na oglasnoj ploci je postojao popis kolegija razvrstanih po podrucjima. Iz svakog podrucja moralo se imati po jedan ili dva kolegija, u suprotnom ih se dobivalo kao razliku. Strateskim biranjem izbornih uspio sam pokriti sve preduvjete i nisam dobio niti jedan kolegij razlike. Te razlike inace znaju biti ozbiljna gnjavaza za postdiplomce (ukljucujuci jednog vrlo poznatog na ovom forumu :twisted: )
Moj savjed za biranje izbornih: ako postoji i najmanja sansa za postdiplomski, isplati se razmisliti o kolegijima koji su preduvjet. U moje doba na oglasnoj ploci je postojao popis kolegija razvrstanih po podrucjima. Iz svakog podrucja moralo se imati po jedan ili dva kolegija, u suprotnom ih se dobivalo kao razliku. Strateskim biranjem izbornih uspio sam pokriti sve preduvjete i nisam dobio niti jedan kolegij razlike. Te razlike inace znaju biti ozbiljna gnjavaza za postdiplomce (ukljucujuci jednog vrlo poznatog na ovom forumu Twisted Evil )



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Mirela
Gost





PostPostano: 13:00 sri, 16. 7. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Povijest ti je ok, zanimljivo (a i polaganje je zanimljivo :lol: ).
Unix administracija je kolko ja znam 2+2 2+2 i čula sam da je dosta težak kolegij, znači i dobro se nauči.
Paralelni i aritmetički su dosta korisni i zanimljivi - dobar izbor :wink: (to ću i ja, nadam se, upisat).

To je to od mene (nije baš nešto :oops: )

Razmisli što želiš jednog dana radit pa bi ti moglo koristit, a i što ti je zanimljivo.
Povijest ti je ok, zanimljivo (a i polaganje je zanimljivo Laughing ).
Unix administracija je kolko ja znam 2+2 2+2 i čula sam da je dosta težak kolegij, znači i dobro se nauči.
Paralelni i aritmetički su dosta korisni i zanimljivi - dobar izbor Wink (to ću i ja, nadam se, upisat).

To je to od mene (nije baš nešto Embarassed )

Razmisli što želiš jednog dana radit pa bi ti moglo koristit, a i što ti je zanimljivo.


[Vrh]
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 16:19 sri, 16. 7. 2003    Naslov: Re: Koje izborne??? Citirajte i odgovorite

Ovi - koliko je meni poznato - ne idu ove godine:

M.Rogina [b]Kompjutorska grafika[/b] 0+0 2+2 6 svi profili

L.Čaklović [b]WEB programiranje[/b] - [url=http://degiorgi.math.hr/wp/index.php]WEB programiranje[/url] je bilo predvidjeno da se nastavi, ali do daljnjega nista. :(

N. Antonić [b]UNIX Administracija[/b] - [url=http://simbol.math.hr/AUS/]Administracija UNIX Sustava[/url] je bio jednokratni kolegij. Mislim da se to nije mijenjalo. Btw, bilo je 2+2.
Ovi - koliko je meni poznato - ne idu ove godine:

M.Rogina Kompjutorska grafika 0+0 2+2 6 svi profili

L.Čaklović WEB programiranje - WEB programiranje je bilo predvidjeno da se nastavi, ali do daljnjega nista. Sad

N. Antonić UNIX Administracija - Administracija UNIX Sustava je bio jednokratni kolegij. Mislim da se to nije mijenjalo. Btw, bilo je 2+2.



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Anja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 03. 2003. (10:51:07)
Postovi: (132)16
Sarma = la pohva - posuda
114 = 118 - 4

PostPostano: 12:42 čet, 17. 7. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja sam odslušala Proofs from the book - prekrasno beskorisno. :D
Ja sam odslušala Proofs from the book - prekrasno beskorisno. Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Anja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 03. 2003. (10:51:07)
Postovi: (132)16
Sarma = la pohva - posuda
114 = 118 - 4

PostPostano: 12:45 čet, 17. 7. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ispravak: the [b]B[/b]ook! :wink:
Ispravak: the Book! Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 14:09 čet, 17. 7. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anja"]Ja sam odslušala Proofs from the book - prekrasno beskorisno. :D[/quote]

Kao i sva [b]P[/b]rava [b]M[/b]atematika :wink:
Anja (napisa):
Ja sam odslušala Proofs from the book - prekrasno beskorisno. Very Happy


Kao i sva Prava Matematika Wink



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
nenad
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 08. 10. 2002. (14:08:30)
Postovi: (355)16
Sarma = la pohva - posuda
92 = 106 - 14

PostPostano: 16:26 čet, 24. 7. 2003    Naslov: Re: Koje izborne??? Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]

N. Antonić [b]UNIX Administracija[/b] - [url=http://simbol.math.hr/AUS/]Administracija UNIX Sustava[/url] je bio jednokratni kolegij. Mislim da se to nije mijenjalo. Btw, bilo je 2+2.[/quote]

Nastupajuće godine NEĆE se predavati.
Ipak, postoji mogućnost da će se predavati u budućnosti.

Nenad Antonić.
vsego (napisa):


N. Antonić UNIX Administracija - Administracija UNIX Sustava je bio jednokratni kolegij. Mislim da se to nije mijenjalo. Btw, bilo je 2+2.


Nastupajuće godine NEĆE se predavati.
Ipak, postoji mogućnost da će se predavati u budućnosti.

Nenad Antonić.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Tonci
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 31. 10. 2002. (13:46:40)
Postovi: (61)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 9 - 3
Lokacija: Split

PostPostano: 22:03 sri, 13. 8. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"][quote="Anja"]Ja sam odslušala Proofs from the book - prekrasno beskorisno. :D[/quote]

Kao i sva [b]P[/b]rava [b]M[/b]atematika :wink:[/quote]

Meni su Proofs bili dosta zanimljivi, i slazem se s Krckom.
krcko (napisa):
Anja (napisa):
Ja sam odslušala Proofs from the book - prekrasno beskorisno. Very Happy


Kao i sva Prava Matematika Wink


Meni su Proofs bili dosta zanimljivi, i slazem se s Krckom.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 13:31 pet, 19. 9. 2003    Naslov: Re: Koje izborne??? Citirajte i odgovorite

Bok ljudi! Pitanja:

[color=red]U.Kulisch [b]Fundamentals of Numerical Computing[/b] 2+2 0+0 6 svi profili[/color]

Da li je netko mozda slusao taj kolegij, pa bi mi mogao reci kaj se tocno radi tam? Održavaju li se predavanja tu gore kod nas na brdu ili negdje dolje ([i]medju smrtnicima [/i] :twisted: )?

-------------------------------------------------------------------------------

[color=red]Z.Čerin [b]Geometrija računalom[/b] 2+2 2+2 12 svi profili[/color]

Je li to nesto tipa nacrtna geometrija na računalu ili ...?

Hvala! :D
Bok ljudi! Pitanja:

U.Kulisch Fundamentals of Numerical Computing 2+2 0+0 6 svi profili

Da li je netko mozda slusao taj kolegij, pa bi mi mogao reci kaj se tocno radi tam? Održavaju li se predavanja tu gore kod nas na brdu ili negdje dolje (medju smrtnicima Twisted Evil )?

-------------------------------------------------------------------------------

Z.Čerin Geometrija računalom 2+2 2+2 12 svi profili

Je li to nesto tipa nacrtna geometrija na računalu ili ...?

Hvala! Very Happy



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
nenad
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 08. 10. 2002. (14:08:30)
Postovi: (355)16
Sarma = la pohva - posuda
92 = 106 - 14

PostPostano: 10:43 pon, 22. 9. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

> Z.Čerin Geometrija računalom 2+2 2+2 12 svi profili

Rekao bih, primjena CASa (vjerojatno Maple) u otkrivanju i (možda) dokazivanju geometrijskih teorema. Međutim, koliko mi je poznato, kolega Čerin je ove šk. godine na sabbatical-u, pa kolegij bjerojatno neće ići -:(

- Nenad Antonić
> Z.Čerin Geometrija računalom 2+2 2+2 12 svi profili

Rekao bih, primjena CASa (vjerojatno Maple) u otkrivanju i (možda) dokazivanju geometrijskih teorema. Međutim, koliko mi je poznato, kolega Čerin je ove šk. godine na sabbatical-u, pa kolegij bjerojatno neće ići -Sad

- Nenad Antonić


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 22:54 uto, 23. 9. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="nenad"]> Z.Čerin Geometrija računalom 2+2 2+2 12 svi profili

Rekao bih, primjena CASa (vjerojatno Maple) u otkrivanju i (možda) dokazivanju geometrijskih teorema. Međutim, koliko mi je poznato, kolega Čerin je ove šk. godine na sabbatical-u, pa kolegij bjerojatno neće ići -:(

- Nenad Antonić[/quote]PUNO HVALA!

A sad malo pitanja, onak, puštenih na slobodu, pa ako netko naidje i odgovori, super, ak ne, a kaj sad. :roll:

Zna li netko zašto nije ažuriran[url=http://www.math.hr/new/hr/nastava/izborni_kolegiji.html]popis[/url] izbornih kolegija na službenim stranicama fakulteta, vec i dalje stoji onaj od 2001./2002. ? Pa mi ispadne pol izbornih koje sam htio zato kaj se vise ne drze. :?:
Kak da mi (studenti) znamo koje izborne da upisemo, kad popis nije azuriran (a prelijeni :oops: smo (neki) da tri dana stojimo ispred vitrine u auli našeg faksa gdje se [b]mozda[/b] nalazi azurirani popis i pokusavamo ga zapamtiti). :?:
Zakaj Vlatku nije urucen novi popis izbornih kad je radil novi site? :?:

Dobro, dosta za danas :wink:
nenad (napisa):
> Z.Čerin Geometrija računalom 2+2 2+2 12 svi profili

Rekao bih, primjena CASa (vjerojatno Maple) u otkrivanju i (možda) dokazivanju geometrijskih teorema. Međutim, koliko mi je poznato, kolega Čerin je ove šk. godine na sabbatical-u, pa kolegij bjerojatno neće ići -Sad

- Nenad Antonić
PUNO HVALA!

A sad malo pitanja, onak, puštenih na slobodu, pa ako netko naidje i odgovori, super, ak ne, a kaj sad. Rolling Eyes

Zna li netko zašto nije ažuriranpopis izbornih kolegija na službenim stranicama fakulteta, vec i dalje stoji onaj od 2001./2002. ? Pa mi ispadne pol izbornih koje sam htio zato kaj se vise ne drze. Question
Kak da mi (studenti) znamo koje izborne da upisemo, kad popis nije azuriran (a prelijeni Embarassed smo (neki) da tri dana stojimo ispred vitrine u auli našeg faksa gdje se mozda nalazi azurirani popis i pokusavamo ga zapamtiti). Question
Zakaj Vlatku nije urucen novi popis izbornih kad je radil novi site? Question

Dobro, dosta za danas Wink



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 1:57 sri, 24. 9. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="steelworker"]Zna li netko zašto nije ažuriran[url=http://www.math.hr/new/hr/nastava/izborni_kolegiji.html]popis[/url] izbornih kolegija na službenim stranicama fakulteta, vec i dalje stoji onaj od 2001./2002. ? Pa mi ispadne pol izbornih koje sam htio zato kaj se vise ne drze. :?:
Kak da mi (studenti) znamo koje izborne da upisemo, kad popis nije azuriran (a prelijeni :oops: smo (neki) da tri dana stojimo ispred vitrine u auli našeg faksa gdje se [b]mozda[/b] nalazi azurirani popis i pokusavamo ga zapamtiti). :?:
Zakaj Vlatku nije urucen novi popis izbornih kad je radil novi site? :?:[/quote]

Prisjetimo se [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=146&postdays=0&postorder=asc&start=20]jedne stare rasprave[/url]... ;)
steelworker (napisa):
Zna li netko zašto nije ažuriranpopis izbornih kolegija na službenim stranicama fakulteta, vec i dalje stoji onaj od 2001./2002. ? Pa mi ispadne pol izbornih koje sam htio zato kaj se vise ne drze. Question
Kak da mi (studenti) znamo koje izborne da upisemo, kad popis nije azuriran (a prelijeni Embarassed smo (neki) da tri dana stojimo ispred vitrine u auli našeg faksa gdje se mozda nalazi azurirani popis i pokusavamo ga zapamtiti). Question
Zakaj Vlatku nije urucen novi popis izbornih kad je radil novi site? Question


Prisjetimo se jedne stare rasprave... Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Slučajni prolaznik
Gost





PostPostano: 12:05 uto, 30. 9. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Upiši Meko računarstvo. To je lagano, a zgodno za čuti. Ja sam to slušala na FERu.
Upiši Meko računarstvo. To je lagano, a zgodno za čuti. Ja sam to slušala na FERu.


[Vrh]
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 21:23 uto, 30. 9. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Slučajni prolaznik"]Upiši Meko računarstvo. To je lagano, a zgodno za čuti. Ja sam to slušala na FERu.[/quote]Jesam, ali ne zbog [i]...To je lagano...[/i]. Hvala!
Slučajni prolaznik (napisa):
Upiši Meko računarstvo. To je lagano, a zgodno za čuti. Ja sam to slušala na FERu.
Jesam, ali ne zbog ...To je lagano.... Hvala!



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 0:38 sri, 1. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="steelworker"][quote="Slučajni prolaznik"]Upiši Meko računarstvo. To je lagano, a zgodno za čuti. Ja sam to slušala na FERu.[/quote]Jesam, ali ne zbog [i]...To je lagano...[/i]. Hvala![/quote]

Nego zasto? :)
steelworker (napisa):
Slučajni prolaznik (napisa):
Upiši Meko računarstvo. To je lagano, a zgodno za čuti. Ja sam to slušala na FERu.
Jesam, ali ne zbog ...To je lagano.... Hvala!


Nego zasto? Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Slučajni prolaznik take
Gost





PostPostano: 8:58 sri, 1. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ok.. To je lagano [i]ali [/i]zgodno za čuti.
Ok.. To je lagano ali zgodno za čuti.


[Vrh]
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 12:46 sri, 1. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Nego zasto? :)[/quote] :grebgreb:
vsego (napisa):
Nego zasto? Smile
Kotacici rade 100 na sat



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan