Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

bas bi bilo zanimljivo

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
bily
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2003. (16:21:46)
Postovi: (4B7)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 74 - 66

PostPostano: 2:11 ned, 20. 7. 2003    Naslov: bas bi bilo zanimljivo Citirajte i odgovorite

[b][i][u][size=18][/size][color=red][/color]sto mislite o tome da malo pocnemo organizirat putovanja kao fizicari.zasto i nama matematicarima za promjenu ne bi bilo zanimljivo........[/u][/i][/b]
sto mislite o tome da malo pocnemo organizirat putovanja kao fizicari.zasto i nama matematicarima za promjenu ne bi bilo zanimljivo........



_________________
NAJNERAZUMLJIVIJE JE NA OVOM SVIJETU STO JE ON RAZUMLJIV!!!!

Albert Einstein

#Lil angel legna elttiL Bily u akciji
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 14:25 ned, 20. 7. 2003    Naslov: Re: bas bi bilo zanimljivo Citirajte i odgovorite

[quote="bily"][b][i][u]sto mislite o tome da malo pocnemo organizirat putovanja kao fizicari.zasto i nama matematicarima za promjenu ne bi bilo zanimljivo........[/u][/i][/b][/quote]

Ne znam bas na kakva putovanja mislis. Moze li koji link? :?

Oni organiziraju rostiljade i sl. druzenja. Nesto slicno smo mi (Forumasi) imali 5.7. - [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=765]prvi tradicionalni Forumaski izlet[/url]. Namjera je da se to nastavi i u nadolazecoj akademskoj godini, ne nuzno uvijek na Sljeme.

Uvijek mozes nesto konkretno predloziti (u vidu novog topic na Cumezu), pa vidis kako ljudi reagiraju.

Btw, racunaj da sada jako malo ljudi prati Forum, pa neces imati neki response... :|
bily (napisa):
sto mislite o tome da malo pocnemo organizirat putovanja kao fizicari.zasto i nama matematicarima za promjenu ne bi bilo zanimljivo........


Ne znam bas na kakva putovanja mislis. Moze li koji link? Confused

Oni organiziraju rostiljade i sl. druzenja. Nesto slicno smo mi (Forumasi) imali 5.7. - prvi tradicionalni Forumaski izlet. Namjera je da se to nastavi i u nadolazecoj akademskoj godini, ne nuzno uvijek na Sljeme.

Uvijek mozes nesto konkretno predloziti (u vidu novog topic na Cumezu), pa vidis kako ljudi reagiraju.

Btw, racunaj da sada jako malo ljudi prati Forum, pa neces imati neki response... Neutral



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 22:00 ned, 20. 7. 2003    Naslov: Re: bas bi bilo zanimljivo Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"][quote="bily"][b][i][u]sto mislite o tome da malo pocnemo organizirat putovanja kao fizicari.zasto i nama matematicarima za promjenu ne bi bilo zanimljivo........[/u][/i][/b][/quote]

Ne znam bas na kakva putovanja mislis. Moze li koji link? :?[/quote]
[color=black]Sigurno misli na nešto poput [url=http://www.icps.sdu.dk/index.php]ICPS[/url] na što idem ja :banana: s fizičarima.


:?: Ali Bily, tko kaže da nama matematičarima nije zanimljivo. Pa sva ta :grebgreb: matematika :grebgreb: , kaj ćeš više... :D

A matematičarska putovanja su koliko ja znam većinom odlasci na olimpijade, a za to treba biti jako jako dobar.

Možeš se javiti MASS-u (Saši najbolje). Oni imaju svoju tradicionalnu konferenciju u Sloveniji u osmom mjesecu. A kol'ko znam organiziraju i slična [i]putovanja[/i] i drugdje.
Tko zna, možda bi ti i pustili da si povedeš svog FERovca. :wink: [/color]
vsego (napisa):
bily (napisa):
sto mislite o tome da malo pocnemo organizirat putovanja kao fizicari.zasto i nama matematicarima za promjenu ne bi bilo zanimljivo........


Ne znam bas na kakva putovanja mislis. Moze li koji link? Confused

Sigurno misli na nešto poput ICPS na što idem ja Dancing banana s fizičarima.


Question Ali Bily, tko kaže da nama matematičarima nije zanimljivo. Pa sva ta Kotacici rade 100 na sat matematika Kotacici rade 100 na sat , kaj ćeš više... Very Happy

A matematičarska putovanja su koliko ja znam većinom odlasci na olimpijade, a za to treba biti jako jako dobar.

Možeš se javiti MASS-u (Saši najbolje). Oni imaju svoju tradicionalnu konferenciju u Sloveniji u osmom mjesecu. A kol'ko znam organiziraju i slična putovanja i drugdje.
Tko zna, možda bi ti i pustili da si povedeš svog FERovca. Wink



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan