Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Komisija
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Linearna algebra 1 & 2 (za inženjerske smjerove)
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Gost






PostPostano: 13:42 sri, 2. 7. 2003    Naslov: Komisija Citirajte i odgovorite

da li mi može netko možda odgovorit na ovo jedno vrlo važno pitanje što prije moguće molim lijepo

Ako se dogodi da ja padnem na komisiji iz la ja automatski padam godinu i taj predmet moram ponovo upisat da li ja mogu upisat parcijalu pošto se to u biti tretira kao pad i jer ja mogu davat druge ispite neovisno o lin algebri
Molim vas neka netko što prije odgovori na moje neznanje

Usput da li netko možda ima prijašnja iskustva s prof Bakićem i može li ih s mnom podijelit
da li mi može netko možda odgovorit na ovo jedno vrlo važno pitanje što prije moguće molim lijepo

Ako se dogodi da ja padnem na komisiji iz la ja automatski padam godinu i taj predmet moram ponovo upisat da li ja mogu upisat parcijalu pošto se to u biti tretira kao pad i jer ja mogu davat druge ispite neovisno o lin algebri
Molim vas neka netko što prije odgovori na moje neznanje

Usput da li netko možda ima prijašnja iskustva s prof Bakićem i može li ih s mnom podijelit


[Vrh]
Astrea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 04. 2003. (20:33:45)
Postovi: (3E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 15:38 sri, 2. 7. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Dakle, u slucaju da padnes komisiju (a nadam se da neces :wink: ), ti moras samo ponovno upisati taj kolegij. Mozes normalno polagati ispite, osim eventulano, ako padnes LA1 (MA1, EM1) - onda vjerojatno nije bas vjerojatno da ces poloziti LA2 (MA2, EM2) - iako u moje vrijeme cak ni to nije bilo uvjetovano.
Pa ako recimo padnes LA2 na komisiji, mozes jos cak i dati uvjet, a pogotovo parcijalu. Znam ljude koji su to radili.

Sto se prof. Bakica tice, imala sam priliku 2 puta odgovarati kod njega, ali Vektorske prostore, ali mislim da nije nista drugaciji ni na Linearnoj - profesor je iznimno korektan (kao i vecina ostalih ljudi na nasem faxu), ne cjepidlaci oko sitnica, ali neke stvari se moraju znati..svakako nauci sve definicije (ono, ko vodu pit :) ) i osnovne teoreme (iskaze obavezno, a dokazi se vjerojatno na komisiji mogu i malo progledat kroz prste - sorry to ne znam, nisam nikad bila :) )

Sretno! I bez panike :wink:
Dakle, u slucaju da padnes komisiju (a nadam se da neces Wink ), ti moras samo ponovno upisati taj kolegij. Mozes normalno polagati ispite, osim eventulano, ako padnes LA1 (MA1, EM1) - onda vjerojatno nije bas vjerojatno da ces poloziti LA2 (MA2, EM2) - iako u moje vrijeme cak ni to nije bilo uvjetovano.
Pa ako recimo padnes LA2 na komisiji, mozes jos cak i dati uvjet, a pogotovo parcijalu. Znam ljude koji su to radili.

Sto se prof. Bakica tice, imala sam priliku 2 puta odgovarati kod njega, ali Vektorske prostore, ali mislim da nije nista drugaciji ni na Linearnoj - profesor je iznimno korektan (kao i vecina ostalih ljudi na nasem faxu), ne cjepidlaci oko sitnica, ali neke stvari se moraju znati..svakako nauci sve definicije (ono, ko vodu pit Smile ) i osnovne teoreme (iskaze obavezno, a dokazi se vjerojatno na komisiji mogu i malo progledat kroz prste - sorry to ne znam, nisam nikad bila Smile )

Sretno! I bez panike Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Gost






PostPostano: 20:24 sri, 2. 7. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sretno! I bez panike :wink:[/quote]


Hvvvvvaaaaaaallllllaaaaaaa ti puno vratila si mi vjeru da ima još dobrih ljudi na ovom svijetu puno puno hvala


samo još jedno pitanjce ja ne mogu dat la2 ako nisam dala la1

Zahvaljujem unaprijed
Sretno! I bez panike Wink[/quote]


Hvvvvvaaaaaaallllllaaaaaaa ti puno vratila si mi vjeru da ima još dobrih ljudi na ovom svijetu puno puno hvala


samo još jedno pitanjce ja ne mogu dat la2 ako nisam dala la1

Zahvaljujem unaprijed


[Vrh]
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 22:46 sri, 2. 7. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]samo još jedno pitanjce ja ne mogu dat la2 ako nisam dala la1[/quote]

Paaa... Generalno, to bas i nema smisla, ne? Mislim... polagati LA2 (koja se oslanja na LA1), a da ne znas gradivo LA1... :roll:

Ipak, sluzbeno, ne znam da li je uvedeno takvo pravilo. Najbolje, pitaj profesora kad (i, naravno, ako) padnes. :)

Zelim ti srecu :D i pisi kako je bilo...
Anonymous (napisa):
samo još jedno pitanjce ja ne mogu dat la2 ako nisam dala la1


Paaa... Generalno, to bas i nema smisla, ne? Mislim... polagati LA2 (koja se oslanja na LA1), a da ne znas gradivo LA1... Rolling Eyes

Ipak, sluzbeno, ne znam da li je uvedeno takvo pravilo. Najbolje, pitaj profesora kad (i, naravno, ako) padnes. Smile

Zelim ti srecu Very Happy i pisi kako je bilo...



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 18:51 sri, 9. 7. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zelim ti srecu :D i pisi kako je bilo...[/quote]

Sve je bilo O.K. što se tiče mog učenja i spremanja za ispit ali se moj mali mozak preračunao kod prijave ispita i malo sam izvisila za rok a šta ćeš kako sam još brucoš moralo se to dogodit kad tad stoga držite fige za deveti mjesec
Zelim ti srecu Very Happy i pisi kako je bilo...[/quote]

Sve je bilo O.K. što se tiče mog učenja i spremanja za ispit ali se moj mali mozak preračunao kod prijave ispita i malo sam izvisila za rok a šta ćeš kako sam još brucoš moralo se to dogodit kad tad stoga držite fige za deveti mjesec


[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Linearna algebra 1 & 2 (za inženjerske smjerove) Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan