Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Digitalni fotići - savjeti o korištenju

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 16:05 ned, 23. 11. 2003    Naslov: Digitalni fotići - savjeti o korištenju Citirajte i odgovorite

Eto, ja koji nikad ne igram nagradne igre, sam na nagradnoj igri dobio digitalni fotić (i još 17 :shock: knjiga, super mali dalekozor sexy izgleda, godišnje pretplate na 2 časopisa).
:banana: :hopacupa: :klapklap: :biglol: happytux :skakavci: :valovi: :party: :bow: :muzak: :shocked!: :onfire: :slonic: :dm:

Fotic je FUJIFILM FinePix A210, nije neki superjozni niti štrumfastični, ali s obzirom na cijenu (20 KN za ulaznicu kojom sa postao sudionik nagradne igre) je apsoštrumfni! :banana:

Kupilil sam si 4 Ni-MH baterije od 2100 mAh i punjac. 2 idu u fotic, a 2 su pricuva, tak sam si ja to zamislil.

I sad mene zanima par stvari, pa dajte vi iskusniji, pliz, enlighten me:

[color=red]1. Vadite li vi baterije iz fotica preko noci, ili ako ga ne koristite dan-dva?

2. Kakvu torbicu ili što vec bi mi preporucili za njegovo nosenje okolo?

3. Zima. Stavite vi svoj fotic neko vrijeme van (na balkon il gdje) da se privikne na vanjsku temperaturu prije nego s njim izadjete iz tople sobe van na hladno i slikate. Zapravo imate li kakvih savjeta za koristenje po zimi?

4. Zna li tko hoce li uskoro pasti cijene Xd kartica?

5. Ima li nešto što bi kao naviknuti analogni korisnik mozda pokusao napravit s digitalnim foticem, a (nikako) ne smijem?

6. Neki drugi savjet?[/color]

P.S. Ako bu mi zatrebali savjeti oko slikanja odredjenih stvari onda cu opet priupitati :twisted: , zato budite pripravni :lol: . A i mislim, ljudi ne mogu se ja svega sjetiti, ako netko ima pitanja -[b]pitajte[/b]!!!
Eto, ja koji nikad ne igram nagradne igre, sam na nagradnoj igri dobio digitalni fotić (i još 17 Shocked knjiga, super mali dalekozor sexy izgleda, godišnje pretplate na 2 časopisa).
Dancing banana Ovo se moglo zvati i 'weee 2' Toooooo, majstoreeeee! Uber-zabavno! Tux, doing some gymnastics Mi skacemo, cijeli dan i noc... Mi smo sareni i veseli! Tuluuuuum!!! I bow before you Muzak #Shocked #Onfire Rozi slonic Djed Mraz

Fotic je FUJIFILM FinePix A210, nije neki superjozni niti štrumfastični, ali s obzirom na cijenu (20 KN za ulaznicu kojom sa postao sudionik nagradne igre) je apsoštrumfni! Dancing banana

Kupilil sam si 4 Ni-MH baterije od 2100 mAh i punjac. 2 idu u fotic, a 2 su pricuva, tak sam si ja to zamislil.

I sad mene zanima par stvari, pa dajte vi iskusniji, pliz, enlighten me:

1. Vadite li vi baterije iz fotica preko noci, ili ako ga ne koristite dan-dva?

2. Kakvu torbicu ili što vec bi mi preporucili za njegovo nosenje okolo?

3. Zima. Stavite vi svoj fotic neko vrijeme van (na balkon il gdje) da se privikne na vanjsku temperaturu prije nego s njim izadjete iz tople sobe van na hladno i slikate. Zapravo imate li kakvih savjeta za koristenje po zimi?

4. Zna li tko hoce li uskoro pasti cijene Xd kartica?

5. Ima li nešto što bi kao naviknuti analogni korisnik mozda pokusao napravit s digitalnim foticem, a (nikako) ne smijem?

6. Neki drugi savjet?


P.S. Ako bu mi zatrebali savjeti oko slikanja odredjenih stvari onda cu opet priupitati Twisted Evil , zato budite pripravni Laughing . A i mislim, ljudi ne mogu se ja svega sjetiti, ako netko ima pitanja -pitajte!!!



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 21:48 ned, 23. 11. 2003    Naslov: Re: Digitalni fotići - savjeti o korištenju Citirajte i odgovorite

:banana: Yupiiii za tebe, Steel! :weee:

[quote="steelworker"]1. Vadite li vi baterije iz fotica preko noci, ili ako ga ne koristite dan-dva?[/quote]

Ne, cemu? 8) To je nekad bilo bitno, da ti se baterija ne "razlije" po foticu.

Da je rijec o par mjeseci, onda bih izvadio... :?

[quote="steelworker"]2. Kakvu torbicu ili što vec bi mi preporucili za njegovo nosenje okolo?[/quote]

Najmanju u koju stane fotic; jos ako ima dodatni pretinac (za rezervne baterije, mem. karticu i sl)... :)

Ja imam "[i]CaseLogic[/i]". Ako te zanima, pitam majku di je to kupila... :)

Zgodni detalji (uz dodatni dzep) su: trakica za objesiti oko ruke, traka za zakaciti za remen i - [b]pogotovo[/b] - solidno mekane stjenke da zastite fotic od uobicajenog lupkanja, drmanja i sl. 8)

[quote="steelworker"]3. Zima. Stavite vi svoj fotic neko vrijeme van (na balkon il gdje) da se privikne na vanjsku temperaturu prije nego s njim izadjete iz tople sobe van na hladno i slikate. Zapravo imate li kakvih savjeta za koristenje po zimi?[/quote]

Kupih ga u proljece, no nisam primijetio nikakve probleme niti prije par tjedana kad je ono zahladilo. :) Nije li prilagodba nekad trebala zbog filma? :roll:

Sorry, o tim stvarima ipak ne znam mnogo... :(

[quote="steelworker"]4. Zna li tko hoce li uskoro pasti cijene Xd kartica?[/quote]

IMO, tesko... :( Ali, mozda ti se i s tim posreci. ;)

[quote="steelworker"]5. Ima li nešto što bi kao naviknuti analogni korisnik mozda pokusao napravit s digitalnim foticem, a (nikako) ne smijem?[/quote]

Izvaditi film... :PP

[quote="steelworker"]6. Neki drugi savjet?[/quote]

Stalak. Kupih prije par mjeseci jedan mali, slatki i jako prakticni (vidio si ga na Drugom Forumaskom Izletu) za 20-30kn u IperCoopu. :)

Happy shooting (pictures, of course)! ;)
Dancing banana Yupiiii za tebe, Steel! Weeeeeee!!!!!!!!!!!

steelworker (napisa):
1. Vadite li vi baterije iz fotica preko noci, ili ako ga ne koristite dan-dva?


Ne, cemu? Cool To je nekad bilo bitno, da ti se baterija ne "razlije" po foticu.

Da je rijec o par mjeseci, onda bih izvadio... Confused

steelworker (napisa):
2. Kakvu torbicu ili što vec bi mi preporucili za njegovo nosenje okolo?


Najmanju u koju stane fotic; jos ako ima dodatni pretinac (za rezervne baterije, mem. karticu i sl)... Smile

Ja imam "CaseLogic". Ako te zanima, pitam majku di je to kupila... Smile

Zgodni detalji (uz dodatni dzep) su: trakica za objesiti oko ruke, traka za zakaciti za remen i - pogotovo - solidno mekane stjenke da zastite fotic od uobicajenog lupkanja, drmanja i sl. Cool

steelworker (napisa):
3. Zima. Stavite vi svoj fotic neko vrijeme van (na balkon il gdje) da se privikne na vanjsku temperaturu prije nego s njim izadjete iz tople sobe van na hladno i slikate. Zapravo imate li kakvih savjeta za koristenje po zimi?


Kupih ga u proljece, no nisam primijetio nikakve probleme niti prije par tjedana kad je ono zahladilo. Smile Nije li prilagodba nekad trebala zbog filma? Rolling Eyes

Sorry, o tim stvarima ipak ne znam mnogo... Sad

steelworker (napisa):
4. Zna li tko hoce li uskoro pasti cijene Xd kartica?


IMO, tesko... Sad Ali, mozda ti se i s tim posreci. Wink

steelworker (napisa):
5. Ima li nešto što bi kao naviknuti analogni korisnik mozda pokusao napravit s digitalnim foticem, a (nikako) ne smijem?


Izvaditi film... Weeee-heeee!!!

steelworker (napisa):
6. Neki drugi savjet?


Stalak. Kupih prije par mjeseci jedan mali, slatki i jako prakticni (vidio si ga na Drugom Forumaskom Izletu) za 20-30kn u IperCoopu. Smile

Happy shooting (pictures, of course)! Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
C'Tebo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:40:48)
Postovi: (26A)16
Sarma = la pohva - posuda
-13 = 3 - 16
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 22:21 ned, 23. 11. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Čestitke na pobjedi :muzak: :banana: :weee:

[quote]3. Zima. Stavite vi svoj fotic neko vrijeme van (na balkon il gdje) da se privikne na vanjsku temperaturu prije nego s njim izadjete iz tople sobe van na hladno i slikate. Zapravo imate li kakvih savjeta za koristenje po zimi?[/quote]
Ovo je jedino što bih mogao pokušati pomoći. Općenito kada el. oprema od iz toplijeg na hladnije se ništa specijalno ne desi (na običnim fotićima to jest bio problem, ali iz sasvim drugih razloga), no kad se vratiš iz hladnog u toplo se obično može kondenzirat vlaga na fotiću, što nije zdravo, iako nije baš niti pretjerano štetno. Općenito, koliko ja znam, se preporuča u takvim slučajevima, ostavit takvo nešto osjetljivo elektronsko par minutica da se privikne na toplije.
Čestitke na pobjedi Muzak Dancing banana Weeeeeee!!!!!!!!!!!

Citat:
3. Zima. Stavite vi svoj fotic neko vrijeme van (na balkon il gdje) da se privikne na vanjsku temperaturu prije nego s njim izadjete iz tople sobe van na hladno i slikate. Zapravo imate li kakvih savjeta za koristenje po zimi?

Ovo je jedino što bih mogao pokušati pomoći. Općenito kada el. oprema od iz toplijeg na hladnije se ništa specijalno ne desi (na običnim fotićima to jest bio problem, ali iz sasvim drugih razloga), no kad se vratiš iz hladnog u toplo se obično može kondenzirat vlaga na fotiću, što nije zdravo, iako nije baš niti pretjerano štetno. Općenito, koliko ja znam, se preporuča u takvim slučajevima, ostavit takvo nešto osjetljivo elektronsko par minutica da se privikne na toplije.



_________________
Click me!
_______________________
Bad panda!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 1:26 pon, 24. 11. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="C'Tebo"]Čestitke na pobjedi :muzak: :banana: :weee: [/quote]Zipa ovo: to je bila [b]tek 4. nagrada[/b].
[quote="vsego"]Stalak. Kupih prije par mjeseci jedan mali, slatki i jako prakticni (vidio si ga na Drugom Forumaskom Izletu) za 20-30kn u IperCoopu. [/quote]Je znam, bum si ga upiknul. TNX!
[quote="vsego"][quote="steelworker"]5. Ima li nešto što bi kao naviknuti analogni korisnik mozda pokusao napravit s digitalnim foticem, a (nikako) ne smijem?[/quote]
Izvaditi film... :PP[/quote] :roll: :PP
[quote="vsego"]i - pogotovo - solidno mekane stjenke da zastite fotic od uobicajenog lupkanja, drmanja i sl. [/quote]Ja imam groznu naviku voznje kod vratiju u tramvaju i naslanjanaj na njih i onda mi se u torbi sve zgnjeci ako nije posebno zasticeno. Jel ima nekih [i]G-shock[/i] torbica a da nisu ultra skupe? Zapravo zna li tko di ima jeftinih torbica.
Mislim da cu se morati odviknuti od one navike u tramvaju... :cry:
C'Tebo (napisa):
Čestitke na pobjedi Muzak Dancing banana Weeeeeee!!!!!!!!!!!
Zipa ovo: to je bila tek 4. nagrada.
vsego (napisa):
Stalak. Kupih prije par mjeseci jedan mali, slatki i jako prakticni (vidio si ga na Drugom Forumaskom Izletu) za 20-30kn u IperCoopu.
Je znam, bum si ga upiknul. TNX!
vsego (napisa):
steelworker (napisa):
5. Ima li nešto što bi kao naviknuti analogni korisnik mozda pokusao napravit s digitalnim foticem, a (nikako) ne smijem?

Izvaditi film... Weeee-heeee!!!
Rolling Eyes Weeee-heeee!!!
vsego (napisa):
i - pogotovo - solidno mekane stjenke da zastite fotic od uobicajenog lupkanja, drmanja i sl.
Ja imam groznu naviku voznje kod vratiju u tramvaju i naslanjanaj na njih i onda mi se u torbi sve zgnjeci ako nije posebno zasticeno. Jel ima nekih G-shock torbica a da nisu ultra skupe? Zapravo zna li tko di ima jeftinih torbica.
Mislim da cu se morati odviknuti od one navike u tramvaju... Crying or Very sad



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 1:41 pon, 24. 11. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="steelworker"][quote="vsego"]i - pogotovo - solidno mekane stjenke da zastite fotic od uobicajenog lupkanja, drmanja i sl. [/quote]Ja imam groznu naviku voznje kod vratiju u tramvaju i naslanjanaj na njih i onda mi se u torbi sve zgnjeci ako nije posebno zasticeno. Jel ima nekih [i]G-shock[/i] torbica a da nisu ultra skupe? Zapravo zna li tko di ima jeftinih torbica.
Mislim da cu se morati odviknuti od one navike u tramvaju... :cry:[/quote]

Moja se pokazala dostatnom protiv gnjecenja, guzvanja, drmanja, laganih udaraca,... 8) Svrati do mene u kabinet (nadam se da cu veci dio ponedjeljka biti gore) pa pogledaj kako ti se svidja.

Ako ne u ponedjeljak, srijedom imam nastavu 12-18 (tj. 14-16 su konzultacije). :)

Inace, koliko god (malo) memorije da si dobio i koliko god (puno) kupio, nosi ovu malu memoriju kao rezervu. Meni je mojih 16MB vise puta pomoglo i nadopunilo naknadno kupljenih 128MB... :D

Eh, ne znam sta imas od kablova... Ako imas A/V out, zgodan je onaj kabel za upiknuti u televizor (cini mi se da se to zove chinch-SCART, ali bolje mlatiti rukama u ducanu i opisati sta ti treba ;)). Jako korisno za pokazivati slike dijelovima familije koji ne vole kompove. 8)
steelworker (napisa):
vsego (napisa):
i - pogotovo - solidno mekane stjenke da zastite fotic od uobicajenog lupkanja, drmanja i sl.
Ja imam groznu naviku voznje kod vratiju u tramvaju i naslanjanaj na njih i onda mi se u torbi sve zgnjeci ako nije posebno zasticeno. Jel ima nekih G-shock torbica a da nisu ultra skupe? Zapravo zna li tko di ima jeftinih torbica.
Mislim da cu se morati odviknuti od one navike u tramvaju... Crying or Very sad


Moja se pokazala dostatnom protiv gnjecenja, guzvanja, drmanja, laganih udaraca,... Cool Svrati do mene u kabinet (nadam se da cu veci dio ponedjeljka biti gore) pa pogledaj kako ti se svidja.

Ako ne u ponedjeljak, srijedom imam nastavu 12-18 (tj. 14-16 su konzultacije). Smile

Inace, koliko god (malo) memorije da si dobio i koliko god (puno) kupio, nosi ovu malu memoriju kao rezervu. Meni je mojih 16MB vise puta pomoglo i nadopunilo naknadno kupljenih 128MB... Very Happy

Eh, ne znam sta imas od kablova... Ako imas A/V out, zgodan je onaj kabel za upiknuti u televizor (cini mi se da se to zove chinch-SCART, ali bolje mlatiti rukama u ducanu i opisati sta ti treba Wink). Jako korisno za pokazivati slike dijelovima familije koji ne vole kompove. Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fly
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2002. (17:33:24)
Postovi: (EE)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: irc://irc.net4u.hr/#banda

PostPostano: 2:10 pon, 24. 11. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

steel cestitke :valovi: :valovi:

kad smo vec kod fotica el moze netko nekaj preporucit do kojih 1200 - 1500 kn, blic i opticki zum bitni i po mogucnosti da ide na MMC kartice (posto doticne trosi i moj mob pa da ubijem dve muhe jednim udarcem) :))
steel cestitke Mi smo sareni i veseli! Mi smo sareni i veseli!

kad smo vec kod fotica el moze netko nekaj preporucit do kojih 1200 - 1500 kn, blic i opticki zum bitni i po mogucnosti da ide na MMC kartice (posto doticne trosi i moj mob pa da ubijem dve muhe jednim udarcem) Smile)
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 2:51 pon, 24. 11. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="fly"]steel cestitke[/quote]HVALA! :banana:

[quote="fly"]kad smo vec kod fotica el moze netko nekaj preporucit do kojih 1200 - 1500 kn, blic i opticki zum bitni i po mogucnosti da ide na MMC kartice (posto doticne trosi i moj mob [color=darkblue]pa da ubijem dve muhe jednim udarcem[/color]) )[/quote]Nemam pojam, ali na:

[url]http://www.nabava.net/[/url]

si pogledaj cijene, a sve o potencijalnim foticima koji ti upadaju u cijenu saznaj na:

[url]http://www.steves-digicams.com/[/url].

Steve ima odlicne review-e i jos ti nudi link na barem 2 review-a osim njegovog za svaki fotić!

[color=darkblue]Happy hunting!
P.S. Fly who wishes to kill other flies, and to make it worse - two flies with one shot. I don't think other flies like you very much. :lol: :wink: [/color]

[quote="vsego"]Eh, ne znam sta imas od kablova... Ako imas A/V out, zgodan je onaj kabel za upiknuti u televizor (cini mi se da se to zove chinch-SCART, ali bolje mlatiti rukama u ducanu i opisati sta ti treba ). Jako korisno za pokazivati slike dijelovima familije koji ne vole kompove. [/quote]Imam taj za telku i USB kabel. I 16 MB Xd-a. Vidjel sam da mi obicni mali adapter da ga spojim u struju dodje nekih 250 KN :evil: , al dobro, ne treba mi, imam super baterije (nasel sam ih na nabavi.net), pa je sve OK.
Mislim da cu cekati zicBo da vidim jel bu kakav popust za Xd.

CU morgen donc! (uputa: 1. rijec engleski, 2. njemacki, 3. francuski :lol: )
fly (napisa):
steel cestitke
HVALA! Dancing banana

fly (napisa):
kad smo vec kod fotica el moze netko nekaj preporucit do kojih 1200 - 1500 kn, blic i opticki zum bitni i po mogucnosti da ide na MMC kartice (posto doticne trosi i moj mob pa da ubijem dve muhe jednim udarcem) )
Nemam pojam, ali na:

http://www.nabava.net/

si pogledaj cijene, a sve o potencijalnim foticima koji ti upadaju u cijenu saznaj na:

http://www.steves-digicams.com/.

Steve ima odlicne review-e i jos ti nudi link na barem 2 review-a osim njegovog za svaki fotić!

Happy hunting!
P.S. Fly who wishes to kill other flies, and to make it worse - two flies with one shot. I don't think other flies like you very much. Laughing Wink


vsego (napisa):
Eh, ne znam sta imas od kablova... Ako imas A/V out, zgodan je onaj kabel za upiknuti u televizor (cini mi se da se to zove chinch-SCART, ali bolje mlatiti rukama u ducanu i opisati sta ti treba ). Jako korisno za pokazivati slike dijelovima familije koji ne vole kompove.
Imam taj za telku i USB kabel. I 16 MB Xd-a. Vidjel sam da mi obicni mali adapter da ga spojim u struju dodje nekih 250 KN Evil or Very Mad , al dobro, ne treba mi, imam super baterije (nasel sam ih na nabavi.net), pa je sve OK.
Mislim da cu cekati zicBo da vidim jel bu kakav popust za Xd.

CU morgen donc! (uputa: 1. rijec engleski, 2. njemacki, 3. francuski Laughing )



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies


Zadnja promjena: steelworker; 10:19 pon, 24. 11. 2003; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
fly
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2002. (17:33:24)
Postovi: (EE)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: irc://irc.net4u.hr/#banda

PostPostano: 10:16 pon, 24. 11. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="steelworker"]
Happy hunting!
P.S. Fly who wishes to kill other flies, and to make it worse - two flies whit one shot. I don't think other flies like you very much.
[/quote]

Pa valjda mogu ih malo natuc ako me ljute :)
steelworker (napisa):

Happy hunting!
P.S. Fly who wishes to kill other flies, and to make it worse - two flies whit one shot. I don't think other flies like you very much.


Pa valjda mogu ih malo natuc ako me ljute Smile
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 10:23 pon, 24. 11. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="fly"]Pa valjda mogu ih malo natuc ako me ljute :)[/quote]Je, mislim da bi si trebao promjeniti [i]signature[/i] u:
[i]One Fly to rule them all, One Fly to find them,
One Fly to bring them all and in the darkness bind them
In the Land of Flydor where the Shadows lie.[/i]
:twisted: :lol: :wacky: :wink:
fly (napisa):
Pa valjda mogu ih malo natuc ako me ljute Smile
Je, mislim da bi si trebao promjeniti signature u:
One Fly to rule them all, One Fly to find them,
One Fly to bring them all and in the darkness bind them
In the Land of Flydor where the Shadows lie.

Twisted Evil Laughing Tup, tup, tup,... Wink



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 10:45 pon, 24. 11. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="steelworker"][i]...
In the Land of Flydor where the Shadows lie.[/i][/quote]

Mozda bolje "[i]In the Land of Flydor where the dead flies lie.[/i]" ;)

:hopacupa:
steelworker (napisa):
...
In the Land of Flydor where the Shadows lie.


Mozda bolje "In the Land of Flydor where the dead flies lie." Wink

Ovo se moglo zvati i 'weee 2'



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Martinab
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 02. 04. 2003. (19:07:56)
Postovi: (2A03E)16
Sarma = la pohva - posuda
143 = 167 - 24

PostPostano: 23:02 sri, 3. 12. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Imam ti ja nekaj rec o digitalcima i zimi.
Teoretski bi oni trebali noramlno funkcionirat na svim temperaturama, ali frendica ima digitalca kojeg vucemo posvuda; i kad idemo na skijanje, pa smo vani 3-4 sata na minus x, pa onda izvadimo fotic i usklikamo se, a ono snijeg ispadne zeleni a mi roza i sve je nekak florescentno. Ne znam zasto, ali jedini lijek koji smo nasle je vratit se natrag doma i cekat da se zgrije pa imat sve indoor fotke, a jedina pametna prevencija je drzat ga ispod jakne dok skijas i tako ga stalno grijat.
Stoga, bez zasto i zato, i uz jeedini argument "nama je to tak bilo", ja bi ti preporucila da ne samo da ga ne vadis na balkon prije slikanja na zimi nego da ga grijes i tijekom tj. izmedu sto vise mozes.
Kazem, ne znam zasto je to tako pa mozda tvom novom pametom foticu hladnoca nece smetat...
Imam ti ja nekaj rec o digitalcima i zimi.
Teoretski bi oni trebali noramlno funkcionirat na svim temperaturama, ali frendica ima digitalca kojeg vucemo posvuda; i kad idemo na skijanje, pa smo vani 3-4 sata na minus x, pa onda izvadimo fotic i usklikamo se, a ono snijeg ispadne zeleni a mi roza i sve je nekak florescentno. Ne znam zasto, ali jedini lijek koji smo nasle je vratit se natrag doma i cekat da se zgrije pa imat sve indoor fotke, a jedina pametna prevencija je drzat ga ispod jakne dok skijas i tako ga stalno grijat.
Stoga, bez zasto i zato, i uz jeedini argument "nama je to tak bilo", ja bi ti preporucila da ne samo da ga ne vadis na balkon prije slikanja na zimi nego da ga grijes i tijekom tj. izmedu sto vise mozes.
Kazem, ne znam zasto je to tako pa mozda tvom novom pametom foticu hladnoca nece smetat...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
SvekY
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 11. 2003. (23:44:22)
Postovi: (FF)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
11 = 14 - 3
Lokacija: unitarni vektorski prostor

PostPostano: 19:57 sub, 27. 12. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja imam OLYMPUS CAMMEDIA C-150 i nije loš.
iako ne razumijem zašto sa flešom fotke uvijek izgledaju plavo i zrnato. Naime [b]WhiteBalance[/b] je namješten na [b]Auto[/b], a (za neupucene) služi za korekciju boje ili nesto slicno.

Ako neko ima Olympus-a može mi pomoć.

PS Whitebalance se može namjestiti i na [b]boju fleša[/b].

Pa ako neko vec ima iskustva.... :?
Ja imam OLYMPUS CAMMEDIA C-150 i nije loš.
iako ne razumijem zašto sa flešom fotke uvijek izgledaju plavo i zrnato. Naime WhiteBalance je namješten na Auto, a (za neupucene) služi za korekciju boje ili nesto slicno.

Ako neko ima Olympus-a može mi pomoć.

PS Whitebalance se može namjestiti i na boju fleša.

Pa ako neko vec ima iskustva.... Confused



_________________
Šarm je kad dobijete ono što želite a da to ne morate tražiti. (iz SvekYeve knjige aforizama)
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 14:38 ned, 28. 12. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="SvekY"]Ja imam OLYMPUS CAMMEDIA C-150 i nije loš.
iako ne razumijem zašto sa flešom fotke uvijek izgledaju plavo i zrnato.[/quote]

Meni se to dogadja kad slikam pretamnu scenu, pa fotka (ili naknadno Gimp, PaintShop,...) posvjetljava sliku. :roll: Cini mi se da ti je flash preslab za ono sto trazis od njega. :?
SvekY (napisa):
Ja imam OLYMPUS CAMMEDIA C-150 i nije loš.
iako ne razumijem zašto sa flešom fotke uvijek izgledaju plavo i zrnato.


Meni se to dogadja kad slikam pretamnu scenu, pa fotka (ili naknadno Gimp, PaintShop,...) posvjetljava sliku. Rolling Eyes Cini mi se da ti je flash preslab za ono sto trazis od njega. Confused



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan