Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Dekanski rok i upis pada ili eventualno ispis

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
fly
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2002. (17:33:24)
Postovi: (EE)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: irc://irc.net4u.hr/#banda

PostPostano: 14:11 ned, 17. 8. 2003    Naslov: Dekanski rok i upis pada ili eventualno ispis Citirajte i odgovorite

Daklem nakon poduzeg mojeg izbivanja evo mene opet malo .. al samo na kratko ... Sta cete ... zivot mi je popunjen postao i nema se vremena za gubit na forumu :)

Nego da ne duljim
a) kada je dekanski rok , kolko traje i to sve bla bla bla ...
b) kada se moze upisat pad
c) sta je potrebno za upis parcijale a sta je za uvijet
d) ispis ?

Ono moram razmotrit sve slucajeve posto sam dobio podobru ponudu za posao pa mislim da cu napustit fax .. na zalost / srecu svih vas :)

E da ovim putem vas pozdravljam ako slucajno zavrsim u Empire State Buildingu s nekim avioncekom posto letim za par dana prema SAD-u :)
Daklem nakon poduzeg mojeg izbivanja evo mene opet malo .. al samo na kratko ... Sta cete ... zivot mi je popunjen postao i nema se vremena za gubit na forumu Smile

Nego da ne duljim
a) kada je dekanski rok , kolko traje i to sve bla bla bla ...
b) kada se moze upisat pad
c) sta je potrebno za upis parcijale a sta je za uvijet
d) ispis ?

Ono moram razmotrit sve slucajeve posto sam dobio podobru ponudu za posao pa mislim da cu napustit fax .. na zalost / srecu svih vas Smile

E da ovim putem vas pozdravljam ako slucajno zavrsim u Empire State Buildingu s nekim avioncekom posto letim za par dana prema SAD-u Smile
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
C'Tebo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:40:48)
Postovi: (26A)16
Sarma = la pohva - posuda
-13 = 3 - 16
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 18:00 ned, 17. 8. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Eto, da ni ja ne duljim:
1. Dekanski rok ti je odmah iza jesenskih rokova (ako se ne varam u 10. mj.) i traje, opet, ako se ne varam, 1 tjedan. Pogledaj na www.math.hr
2. Pad, parcijala, ili viša godina se upisuju u isto vrijeme, nakon rokova.
3. Ti si koliko se sjećam prva godina. Za upis druge ti je potrebno 45 bodova. Analize i algebre ti donose po 10, elementarne po 6, Uvod u rač. 4 (ili 5, ako se mijenjalo) i C 5 (ili 6, ako se mijenjalo)
Za upis parcijale ti je potrebno barem pola od 45 bodova i onda možeš upisati određeni broj kolegija (ide po bodovima, piše na oglasnoj ploči, ne sjećam se točno kako to ide), no ne možeš upisat, npr., analizu 3, ukoliko nisi položio obje analize, niti ne možeš upisati praktikume.
Parcijala se vrednuje kao pad godine.
5. Za ispis ne znam kaj ti je potrebno, ali znam da to možeš obaviti bilo kada.

Savjet: Nemoj se ispisati zbog posla, pogotovo ne ako si dao uvjet za upisat godinu, pošto se nakon ispisa s nekog faksa više na taj faks ne možeš upisati. Ako baš [b]moraš[/b] ić radit, rađe odi preko student servisa (ako se možeš tako dogovoriti s poslodavcem) ili, upiši pauzu od godine dana. Pauzom gubiš studentska prava kao i ispisom, ali se možeš vratiti nakon što pauza istekne (i, naravno, tokom pauze se nemožeš redovno upisati na neki drugi faks)

Hope it helps ;)

(prebačeno na "ozbiljni ćumez")
Eto, da ni ja ne duljim:
1. Dekanski rok ti je odmah iza jesenskih rokova (ako se ne varam u 10. mj.) i traje, opet, ako se ne varam, 1 tjedan. Pogledaj na www.math.hr
2. Pad, parcijala, ili viša godina se upisuju u isto vrijeme, nakon rokova.
3. Ti si koliko se sjećam prva godina. Za upis druge ti je potrebno 45 bodova. Analize i algebre ti donose po 10, elementarne po 6, Uvod u rač. 4 (ili 5, ako se mijenjalo) i C 5 (ili 6, ako se mijenjalo)
Za upis parcijale ti je potrebno barem pola od 45 bodova i onda možeš upisati određeni broj kolegija (ide po bodovima, piše na oglasnoj ploči, ne sjećam se točno kako to ide), no ne možeš upisat, npr., analizu 3, ukoliko nisi položio obje analize, niti ne možeš upisati praktikume.
Parcijala se vrednuje kao pad godine.
5. Za ispis ne znam kaj ti je potrebno, ali znam da to možeš obaviti bilo kada.

Savjet: Nemoj se ispisati zbog posla, pogotovo ne ako si dao uvjet za upisat godinu, pošto se nakon ispisa s nekog faksa više na taj faks ne možeš upisati. Ako baš moraš ić radit, rađe odi preko student servisa (ako se možeš tako dogovoriti s poslodavcem) ili, upiši pauzu od godine dana. Pauzom gubiš studentska prava kao i ispisom, ali se možeš vratiti nakon što pauza istekne (i, naravno, tokom pauze se nemožeš redovno upisati na neki drugi faks)

Hope it helps Wink

(prebačeno na "ozbiljni ćumez")



_________________
Click me!
_______________________
Bad panda!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
fly
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2002. (17:33:24)
Postovi: (EE)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: irc://irc.net4u.hr/#banda

PostPostano: 18:30 ned, 17. 8. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

da 1. sam godina , ma fora je u tome kaj ono skuzio sam da mi matisha i nejde bash pa sam mislio izvuc kaj se da do kraja dekanskog roka a planiram ili se ispisat pa nagodinu (ili ovu ak se uguram negdje) na vishu ili ostat zbog prava pa na godinu otic na vishe tehnicko.
da 1. sam godina , ma fora je u tome kaj ono skuzio sam da mi matisha i nejde bash pa sam mislio izvuc kaj se da do kraja dekanskog roka a planiram ili se ispisat pa nagodinu (ili ovu ak se uguram negdje) na vishu ili ostat zbog prava pa na godinu otic na vishe tehnicko.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 1:01 pon, 18. 8. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ovo tvoje je cesta situacija. Covjek nadje posao, pomisli da je uhvatio Boga za bradu (ili neki drugi organ :twisted: (npr. nos, da ne bi bilo... :D)) i prekine fax.

To je ok dok si mlad i "faca". Znas, kad si maher za nesto s 20ak godina, onda si Hot Shot. Kad si to isto 10 godina kasnije, to se od tebe i ocekuje. Normalno je, nitko ti se ne divi i svi potencijalni poslodavci te pitaju za diplomu. Ili zaposljavaju mladje od tebe koji znaju isto sto i ti (ako ne i vise od tebe). :(

U kratko, ako mozes zavrsiti fax, zavrsi ga. Makar i s pauzom koju je C'Tebo spomenuo. Ako ne mozes (ne lezi ti ili tako nesto), zavrsi najbolje sto mozes (FOI, visa i sl.). :roll: FOI je (u moje doba bio) cest izbor bjegunaca s PMF-MO. 8)
Ovo tvoje je cesta situacija. Covjek nadje posao, pomisli da je uhvatio Boga za bradu (ili neki drugi organ Twisted Evil (npr. nos, da ne bi bilo... Very Happy)) i prekine fax.

To je ok dok si mlad i "faca". Znas, kad si maher za nesto s 20ak godina, onda si Hot Shot. Kad si to isto 10 godina kasnije, to se od tebe i ocekuje. Normalno je, nitko ti se ne divi i svi potencijalni poslodavci te pitaju za diplomu. Ili zaposljavaju mladje od tebe koji znaju isto sto i ti (ako ne i vise od tebe). Sad

U kratko, ako mozes zavrsiti fax, zavrsi ga. Makar i s pauzom koju je C'Tebo spomenuo. Ako ne mozes (ne lezi ti ili tako nesto), zavrsi najbolje sto mozes (FOI, visa i sl.). Rolling Eyes FOI je (u moje doba bio) cest izbor bjegunaca s PMF-MO. Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 15:47 pon, 25. 8. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="C'Tebo"]
pošto se nakon ispisa s nekog faksa više na taj faks ne možeš upisati[/quote]
:shock: otkud sad to!? :shock:
C'Tebo (napisa):

pošto se nakon ispisa s nekog faksa više na taj faks ne možeš upisati

Shocked otkud sad to!? Shocked


[Vrh]
C'Tebo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:40:48)
Postovi: (26A)16
Sarma = la pohva - posuda
-13 = 3 - 16
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 19:56 pet, 19. 9. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"][quote="C'Tebo"]
pošto se nakon ispisa s nekog faksa više na taj faks ne možeš upisati[/quote]
:shock: otkud sad to!? :shock:[/quote]
To je zakon.
Kada ostvariš pravo na upis na jedan fax i ne upišeš se (recimo položiš prijemni, ali odustaneš) više se na taj fax nemaš pravo upisati.
Isto tako, ako se ispišeš s faxa nemaš se pravo više upisat na njega.
Nisam 100% siguran da ovo vrijedi i za prebacivanja, ali brijem da vrijedi.
Anonymous (napisa):
C'Tebo (napisa):

pošto se nakon ispisa s nekog faksa više na taj faks ne možeš upisati

Shocked otkud sad to!? Shocked

To je zakon.
Kada ostvariš pravo na upis na jedan fax i ne upišeš se (recimo položiš prijemni, ali odustaneš) više se na taj fax nemaš pravo upisati.
Isto tako, ako se ispišeš s faxa nemaš se pravo više upisat na njega.
Nisam 100% siguran da ovo vrijedi i za prebacivanja, ali brijem da vrijedi.



_________________
Click me!
_______________________
Bad panda!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Gost






PostPostano: 14:11 sub, 4. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ma gluposti, ne znam odakle ti ta informacija, ali potpuno je krivo interpretirana. Ne znam kako bi npr. zene koje su prekinule faks radi trudnoce nastavljale taj isti faks u kasnim tridesetim ili sl.??

Pozdrav
Ma gluposti, ne znam odakle ti ta informacija, ali potpuno je krivo interpretirana. Ne znam kako bi npr. zene koje su prekinule faks radi trudnoce nastavljale taj isti faks u kasnim tridesetim ili sl.??

Pozdrav


[Vrh]
C'Tebo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:40:48)
Postovi: (26A)16
Sarma = la pohva - posuda
-13 = 3 - 16
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 15:43 ned, 5. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nemam pojma...
Tak su meni rekli kad sam se upisivo na fax. Ne znam točno više tko mi je to reko (nije onako rekla kazala s ulice, da je zaboravio bih na to do danas)

Naravno da može biti i netočno (možda se više ne može upisat uz potporu MZT-a...)
Nemam pojma...
Tak su meni rekli kad sam se upisivo na fax. Ne znam točno više tko mi je to reko (nije onako rekla kazala s ulice, da je zaboravio bih na to do danas)

Naravno da može biti i netočno (možda se više ne može upisat uz potporu MZT-a...)



_________________
Click me!
_______________________
Bad panda!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 6:13 ned, 7. 8. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="C'Tebo"]pošto se nakon ispisa s nekog faksa više na taj faks ne možeš upisati[/quote]
Da li je netko možda provjerio ovu informaciju? :-k
C'Tebo (napisa):
pošto se nakon ispisa s nekog faksa više na taj faks ne možeš upisati

Da li je netko možda provjerio ovu informaciju? Think


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kenny
Petica iz zalaganja
Petica iz zalaganja


Pridružen/a: 28. 03. 2003. (09:18:36)
Postovi: (3B7)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
43 = 94 - 51
Lokacija: ...somewhere over the rainbow...

PostPostano: 11:06 ned, 7. 8. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

evo, demantiram. :D

hint: procitajte statut. ;)

salim se. :lol:

nisam siguran, al mislim da je clanci 78 i 79 govore u kojim slucajevima je osoba trajno izgubila status studenta (dakle, bez mogucnosti ponovnog stjecanja istog). takodjer se kod duznosti vijeca voditelja nastave nalazi dio koji kaze da je jedna od duznosti i odredjivanje uvjeta kod nastavljanja prekinutog studija.

no, moram odmah upozoriti da mi je novi statut math-a ostao u zagrebu, a sa sobom imam prijedlog statuta. nesto se u medjuvremenu mijenjalo. al mislim da je to to. ;)

enjoy the summer 8)

p.s. nisam nigdje na stranicama nasao statut. cudno...... :?
evo, demantiram. Very Happy

hint: procitajte statut. Wink

salim se. Laughing

nisam siguran, al mislim da je clanci 78 i 79 govore u kojim slucajevima je osoba trajno izgubila status studenta (dakle, bez mogucnosti ponovnog stjecanja istog). takodjer se kod duznosti vijeca voditelja nastave nalazi dio koji kaze da je jedna od duznosti i odredjivanje uvjeta kod nastavljanja prekinutog studija.

no, moram odmah upozoriti da mi je novi statut math-a ostao u zagrebu, a sa sobom imam prijedlog statuta. nesto se u medjuvremenu mijenjalo. al mislim da je to to. Wink

enjoy the summer Cool

p.s. nisam nigdje na stranicama nasao statut. cudno...... Confused



_________________
Dvije stvari su beskonacne: svemir i ljudska glupost. Za ono prvo nisam siguran.

by A.Einstein
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 14:52 pon, 8. 8. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="buba"][quote="C'Tebo"]pošto se nakon ispisa s nekog faksa više na taj faks ne možeš upisati[/quote]
Da li je netko možda provjerio ovu informaciju? :-k[/quote]

Cini mi se da je tako bilo po starom Statutu (i u prvom prijedlogu novog). :-s Moj prijedlog da se to makne je uvazen, tako da po [b]aktualnom[/b] Statutu ta informacija vise ne vrijedi. :D

@kenny: Nema novog Statuta na webu jer je izglasan neposredno prije nego smo se svi razbjezali. 8) Valjda ce biti on-line kad se pucanstvo vrati na posao. :)
buba (napisa):
C'Tebo (napisa):
pošto se nakon ispisa s nekog faksa više na taj faks ne možeš upisati

Da li je netko možda provjerio ovu informaciju? Think


Cini mi se da je tako bilo po starom Statutu (i u prvom prijedlogu novog). Eh? Moj prijedlog da se to makne je uvazen, tako da po aktualnom Statutu ta informacija vise ne vrijedi. Very Happy

@kenny: Nema novog Statuta na webu jer je izglasan neposredno prije nego smo se svi razbjezali. Cool Valjda ce biti on-line kad se pucanstvo vrati na posao. Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan