Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

kolokvij iz dir-a 2!!!
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, nastavnički studiji -> Diferencijalni i integralni račun
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
lyd
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 11. 2006. (12:36:29)
Postovi: (3)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 1

PostPostano: 17:39 pet, 24. 11. 2006    Naslov: kolokvij iz dir-a 2!!! Citirajte i odgovorite

Hoće li u kolokviju biti zadaci s izračunavanjem min i max brzine i kako se to računa?! A oni u kojima treba skicirati sliku funkcije u ravnini?!
Hoće li u kolokviju biti zadaci s izračunavanjem min i max brzine i kako se to računa?! A oni u kojima treba skicirati sliku funkcije u ravnini?!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Martinab
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 02. 04. 2003. (19:07:56)
Postovi: (2A03E)16
Sarma = la pohva - posuda
143 = 167 - 24

PostPostano: 17:43 pet, 24. 11. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

U kolokvij ulazi svo gradivo do funkcija s R u R^n, uključujući i te funkcije. Funkcije s R^n u R ne ulaze.
U kolokvij ulazi svo gradivo do funkcija s R u R^n, uključujući i te funkcije. Funkcije s R^n u R ne ulaze.



_________________
A comathematician is a device for turning cotheorems into ffee. A cotheorem is, naturally, an easy nsequence of a rollary.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Pukica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 10. 2004. (16:42:51)
Postovi: (1A5)16
Sarma = la pohva - posuda
= 22 - 13

PostPostano: 17:45 pet, 24. 11. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

kolko sam ja skuzila asistenticu bit ce zadaci koje smo radili ( naravno ne identicne) i to do funkcija f:R^n --> R
mi mislim na vjezbama cak nikada nismo ni spominjali izracunavanje min i max brzine

a po mom misljenju zadatke sa skiciranjem slika funkcija ili crtanjem nivo skupova mozemo ocekivati
kolko sam ja skuzila asistenticu bit ce zadaci koje smo radili ( naravno ne identicne) i to do funkcija f:R^n --> R
mi mislim na vjezbama cak nikada nismo ni spominjali izracunavanje min i max brzine

a po mom misljenju zadatke sa skiciranjem slika funkcija ili crtanjem nivo skupova mozemo ocekivati



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 10:26 sub, 25. 11. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hoce li se u kolokviju pojaviti n-te derivacije?
Hoce li se u kolokviju pojaviti n-te derivacije?


[Vrh]
Pukica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 10. 2004. (16:42:51)
Postovi: (1A5)16
Sarma = la pohva - posuda
= 22 - 13

PostPostano: 10:45 sub, 25. 11. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

pise ti u martininom postu koje sve gradivo ulazi u kolokvij...a kolko se meni cini n-te derivacije ulaze u to gradivo.

pogledaj stare kolokvije pa ces vidjeti kolko cesto se takvi zadatci pojavljuju ( sto opet ne znaci da ako ih tamo ima da ce ih tu biti i obratno)
pise ti u martininom postu koje sve gradivo ulazi u kolokvij...a kolko se meni cini n-te derivacije ulaze u to gradivo.

pogledaj stare kolokvije pa ces vidjeti kolko cesto se takvi zadatci pojavljuju ( sto opet ne znaci da ako ih tamo ima da ce ih tu biti i obratno)



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Martinab
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 02. 04. 2003. (19:07:56)
Postovi: (2A03E)16
Sarma = la pohva - posuda
143 = 167 - 24

PostPostano: 15:54 ned, 26. 11. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Starih kolokvija ima tocno jedan, pa nije bas neki uzorak :)

Ulazi sve gradivo do funkcija s R^n->R, ne ukljucujuci njih. Nece biti nesto sto nikad nismo radili na vjezbama, ali se moze zahtjevati da modificiratezadatak, razmislite, ili rijesite na slican (ne isti) nacin. Detaljnije informacije ne mogu dati.
Starih kolokvija ima tocno jedan, pa nije bas neki uzorak Smile

Ulazi sve gradivo do funkcija s R^n->R, ne ukljucujuci njih. Nece biti nesto sto nikad nismo radili na vjezbama, ali se moze zahtjevati da modificiratezadatak, razmislite, ili rijesite na slican (ne isti) nacin. Detaljnije informacije ne mogu dati.



_________________
A comathematician is a device for turning cotheorems into ffee. A cotheorem is, naturally, an easy nsequence of a rollary.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, nastavnički studiji -> Diferencijalni i integralni račun Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan