Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

pitanje za one koji su nedavno polagali Java-u

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
ivo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 09. 2003. (12:18:31)
Postovi: (2)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 12:23 pet, 5. 9. 2003    Naslov: pitanje za one koji su nedavno polagali Java-u Citirajte i odgovorite

Interesira me da li prof. Vedriš još uvijek "zadužen" za Java-u? :?:
Interesira me da li prof. Vedriš još uvijek "zadužen" za Java-u? Question


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 13:02 pet, 5. 9. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Je! Astrea je sad polagala kod njega, pa ziher znam.

Jedino koliko ja znam od ove (nove nastavne) godine vise nema Jave. Tj. nema izbornog kolegija Java, jer su uveli Javu u RP2. Pa za to on vise nece biti zaduzen. Ali mislim da ce svi koji su slusali kod njega kod njega i polagat. [b]Ovo nije sluzbeno, pa je najbolje da se proseces do prorektorice za nastavu i priupitas sam, ak te to zanima.[/b]
Je! Astrea je sad polagala kod njega, pa ziher znam.

Jedino koliko ja znam od ove (nove nastavne) godine vise nema Jave. Tj. nema izbornog kolegija Java, jer su uveli Javu u RP2. Pa za to on vise nece biti zaduzen. Ali mislim da ce svi koji su slusali kod njega kod njega i polagat. Ovo nije sluzbeno, pa je najbolje da se proseces do prorektorice za nastavu i priupitas sam, ak te to zanima.



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
ivo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 09. 2003. (12:18:31)
Postovi: (2)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 14:35 pet, 5. 9. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="steelworker"]Je! Astrea je sad polagala kod njega, pa ziher znam.
[/quote]
Kada je Astrea polagala? Možda na ovom roku.

P.S.
Problem je u tome što sam prof. Vedrišu poslao mail prije otprilike 7 dana i još uvijek mi nije odgovorio.
steelworker (napisa):
Je! Astrea je sad polagala kod njega, pa ziher znam.

Kada je Astrea polagala? Možda na ovom roku.

P.S.
Problem je u tome što sam prof. Vedrišu poslao mail prije otprilike 7 dana i još uvijek mi nije odgovorio.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Ivančica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2003. (15:05:55)
Postovi: (255)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-18 = 43 - 61
Lokacija: ja sam ti ko zvrk - stalno sam drugdje

PostPostano: 22:15 pet, 5. 9. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja znam da je pričala o tome, ali nisam sigurna da je već položila... najbolje se njoj javite na mail ili čekajte da ona vidi ovo... u svakom slučaju, na ovim rokovima u 9. mj. će to položiti...
Ja znam da je pričala o tome, ali nisam sigurna da je već položila... najbolje se njoj javite na mail ili čekajte da ona vidi ovo... u svakom slučaju, na ovim rokovima u 9. mj. će to položiti...



_________________
"Veliki umovi raspravljaju o zamislima.
Prosječni umovi raspravljaju o događajima.
Mali umovi raspravljaju o ljudima."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Astrea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 04. 2003. (20:33:45)
Postovi: (3E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 8:19 sub, 6. 9. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Eto vidla sam....

Da, Vedris jos drzi ispit!

Ja sam zadatke dobila jos prosle nastavne godine i rok mi je bio do kraja ovih jesenskih ispita...napravila sam kaj sam trebala, obavijestila Vedrisa i sad u ponedjeljak imam ispit na SRCU.
Nemam pojma do kad je Vedris 'odgovoran' za Javu, ali mogu saznat...

A kaj se tice maila....ja sam mu bila poslala proslu subotu, a javio mi se tek u cetvrtak...mozda je covjek malo u poslu pa se ne stigne svima javiti...ili ako si ga trazio zadatke - pokusava smislit nesto posebno za tebe :twisted:

javim u ponedjeljak nakon ispita kak je bilo....
Eto vidla sam....

Da, Vedris jos drzi ispit!

Ja sam zadatke dobila jos prosle nastavne godine i rok mi je bio do kraja ovih jesenskih ispita...napravila sam kaj sam trebala, obavijestila Vedrisa i sad u ponedjeljak imam ispit na SRCU.
Nemam pojma do kad je Vedris 'odgovoran' za Javu, ali mogu saznat...

A kaj se tice maila....ja sam mu bila poslala proslu subotu, a javio mi se tek u cetvrtak...mozda je covjek malo u poslu pa se ne stigne svima javiti...ili ako si ga trazio zadatke - pokusava smislit nesto posebno za tebe Twisted Evil

javim u ponedjeljak nakon ispita kak je bilo....


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Astrea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 04. 2003. (20:33:45)
Postovi: (3E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 15:13 pon, 8. 9. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Eto kao sto sam i obecala, javljam informacije vezane uz polaganje JAVE - ja sam danas dobila 5 8) :D :D

Prof. Vedris mi je rekao kako njemu nitko nije jos nista sluzbeno rekao do kad je zaduzen za Javu, ali kako po njemu svi koji su kod njega upisali i odslusali taj kolegij, mogu kod njega i polagati ---> dakle Ivo sigurno mozes polagati kod njega.
Ako ti se jos uvijek nije javio na mail...probaj mu ponovno poslati...mozda ga je zagubio :wink:
Eto kao sto sam i obecala, javljam informacije vezane uz polaganje JAVE - ja sam danas dobila 5 Cool Very Happy Very Happy

Prof. Vedris mi je rekao kako njemu nitko nije jos nista sluzbeno rekao do kad je zaduzen za Javu, ali kako po njemu svi koji su kod njega upisali i odslusali taj kolegij, mogu kod njega i polagati ---> dakle Ivo sigurno mozes polagati kod njega.
Ako ti se jos uvijek nije javio na mail...probaj mu ponovno poslati...mozda ga je zagubio Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 19:33 pon, 8. 9. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Astrea"]Eto kao sto sam i obecala, javljam informacije vezane uz polaganje JAVE - ja sam danas dobila 5 8) :D :D [/quote] :klapklap:
Astrea (napisa):
Eto kao sto sam i obecala, javljam informacije vezane uz polaganje JAVE - ja sam danas dobila 5 Cool Very Happy Very Happy
Toooooo, majstoreeeee!



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Astrea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 04. 2003. (20:33:45)
Postovi: (3E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 7:21 uto, 9. 9. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="steelworker"] :klapklap:[/quote]

Hvala Steel... nije bilo nekaj strasno...prof. Vedris je super :) :P ...a ak bas nekog zanima kak se slazu Hanojski tornjevi ..moze pogledati na mojoj stranici :wink:
steelworker (napisa):
Toooooo, majstoreeeee!


Hvala Steel... nije bilo nekaj strasno...prof. Vedris je super Smile Razz ...a ak bas nekog zanima kak se slazu Hanojski tornjevi ..moze pogledati na mojoj stranici Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan