Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

problem s netbeans

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Računarski praktikum 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Gost






PostPostano: 23:23 pon, 4. 12. 2006    Naslov: problem s netbeans Citirajte i odgovorite

Bok!
imam jedan problem i nadam se da ce mi netko objasniti kako da ga rijesim!
problem glasi:
kad pisem program i nedaj boze da koristim polja cim napisem [ on mi automatski doda i drugu zagradu ].i nesto kao da zablokira dok nestisnem misem negdje pored.
dali ima lijeka za to

Hvala!
Bok!
imam jedan problem i nadam se da ce mi netko objasniti kako da ga rijesim!
problem glasi:
kad pisem program i nedaj boze da koristim polja cim napisem [ on mi automatski doda i drugu zagradu ].i nesto kao da zablokira dok nestisnem misem negdje pored.
dali ima lijeka za to

Hvala!


[Vrh]
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 1:51 uto, 5. 12. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=7979]Grga je vec pitao za ovo[/url], ali nije bilo suvislog replya. :( Ako netko zna, molim da odgovori na stariji topic (ovaj ide pod kljuc, jer nam ne trebaju dva na istu temu ;)).

:idea: Probaj nabaviti noviju (ili stariju) verziju editora. :)
Grga je vec pitao za ovo, ali nije bilo suvislog replya. Sad Ako netko zna, molim da odgovori na stariji topic (ovaj ide pod kljuc, jer nam ne trebaju dva na istu temu Wink).

Idea Probaj nabaviti noviju (ili stariju) verziju editora. Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji diplomskih i starih studija -> Računarski praktikum 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan