Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Djeljenje s nulom

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Biseri
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Mr.Doe
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 01. 2005. (21:20:57)
Postovi: (21A)16
Sarma = la pohva - posuda
20 = 50 - 30

PostPostano: 19:56 sub, 9. 12. 2006    Naslov: Djeljenje s nulom Citirajte i odgovorite

Evo rjesenja za sve koji su imali problema sa djeljenjem sa nulom. Imate kratki video i "objasnjenja"...

http://www.bbc.co.uk/berkshire/content/articles/2006/12/06/divide_zero_feature.shtml
Evo rjesenja za sve koji su imali problema sa djeljenjem sa nulom. Imate kratki video i "objasnjenja"...

http://www.bbc.co.uk/berkshire/content/articles/2006/12/06/divide_zero_feature.shtml


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 2:32 pon, 11. 12. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote]Schoolchildren from Caversham have become the first to learn [b]a brand new theory[/b] that dividing by zero is possible using a new number - 'nullity'.[/quote]
Ovo nije istina, budući da sam ja prije tri godine uveo broj [i]flvv[/i], koji je označavao djeljenje s nulom, i formirao sličnu, ako ne i istu, teoriju. Imam svjedoke. Mislim da je ovdje riječ o nekakvom pokušaju plagiranja mojih znanstvenih radova.
Citat:
Schoolchildren from Caversham have become the first to learn a brand new theory that dividing by zero is possible using a new number - 'nullity'.

Ovo nije istina, budući da sam ja prije tri godine uveo broj flvv, koji je označavao djeljenje s nulom, i formirao sličnu, ako ne i istu, teoriju. Imam svjedoke. Mislim da je ovdje riječ o nekakvom pokušaju plagiranja mojih znanstvenih radova.



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Ignavia
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 10. 2004. (19:22:39)
Postovi: (235)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
91 = 108 - 17
Lokacija: prijestolnica

PostPostano: 21:23 pon, 11. 12. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="goranm"][quote]Schoolchildren from Caversham have become the first to learn [b]a brand new theory[/b] that dividing by zero is possible using a new number - 'nullity'.[/quote]
Ovo nije istina, budući da sam ja prije tri godine uveo broj [i]flvv[/i], koji je označavao djeljenje s nulom, i formirao sličnu, ako ne i istu, teoriju. Imam svjedoke. Mislim da je ovdje riječ o nekakvom pokušaju plagiranja mojih znanstvenih radova.[/quote]

to i tam tvrde neki ljudi na sajtu, medju onim komentarima, tak da fajt bi mogao bit zanimljiv :lol:
goranm (napisa):
Citat:
Schoolchildren from Caversham have become the first to learn a brand new theory that dividing by zero is possible using a new number - 'nullity'.

Ovo nije istina, budući da sam ja prije tri godine uveo broj flvv, koji je označavao djeljenje s nulom, i formirao sličnu, ako ne i istu, teoriju. Imam svjedoke. Mislim da je ovdje riječ o nekakvom pokušaju plagiranja mojih znanstvenih radova.


to i tam tvrde neki ljudi na sajtu, medju onim komentarima, tak da fajt bi mogao bit zanimljiv Laughing



_________________
moj prostor
Smoking
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
Saf
Forumski umjetnik
Forumski umjetnik


Pridružen/a: 10. 06. 2005. (21:55:28)
Postovi: (1B0)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
22 = 30 - 8
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 23:41 pon, 11. 12. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

kaj ste se svi uzbudili, jel znamo nulu podijeliti sa bilo kojim brojem? znamo! to je nula pa stoga:


x/0 = (0/x)^-1 = 0^-1 = 0
[size=5]
(ovo je samo šala i niti malo ne mijenja činjenicu da ne znam dijeliti sa nulom!)[/size] :grebgreb: :prodike: :doh: :tkoje: :dance1: :dance4: :dance3:
kaj ste se svi uzbudili, jel znamo nulu podijeliti sa bilo kojim brojem? znamo! to je nula pa stoga:


x/0 = (0/x)^-1 = 0^-1 = 0

(ovo je samo šala i niti malo ne mijenja činjenicu da ne znam dijeliti sa nulom!)
Kotacici rade 100 na sat Drzim prodike Joj, pa da! Tko kuca? Plesem Plesem twist Plesem k'o Frank Sinatra



_________________
Super Nut Chase
moj site
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Ignavia
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 10. 2004. (19:22:39)
Postovi: (235)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
91 = 108 - 17
Lokacija: prijestolnica

PostPostano: 12:21 uto, 12. 12. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Saf"]kaj ste se svi uzbudili, jel znamo nulu podijeliti sa bilo kojim brojem? znamo! to je nula pa stoga:


x/0 = (0/x)^-1 = 0^-1 = 0
[size=5]
(ovo je samo šala i niti malo ne mijenja činjenicu da ne znam dijeliti sa nulom!)[/size] :grebgreb: :prodike: :doh: :tkoje: :dance1: :dance4: :dance3:[/quote]

ovaj 0^-1 me fascinira, iako pise da je sala :lol: :lalalaf: :luckast:
Saf (napisa):
kaj ste se svi uzbudili, jel znamo nulu podijeliti sa bilo kojim brojem? znamo! to je nula pa stoga:


x/0 = (0/x)^-1 = 0^-1 = 0

(ovo je samo šala i niti malo ne mijenja činjenicu da ne znam dijeliti sa nulom!)
Kotacici rade 100 na sat Drzim prodike Joj, pa da! Tko kuca? Plesem Plesem twist Plesem k'o Frank Sinatra


ovaj 0^-1 me fascinira, iako pise da je sala Laughing Lalala in flames Luckast



_________________
moj prostor
Smoking
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Biseri Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan