Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Kvaliteta menze (informacija)

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
egipcanin
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2004. (18:02:53)
Postovi: (12)16
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 0

PostPostano: 12:05 uto, 12. 12. 2006    Naslov: Kvaliteta menze Citirajte i odgovorite

Vjerojatno vam nije poznato, ali PMF ima povjerenstvo za evaluaciju ove nase menze u kojem sjedi i studentski predstavnik, preciznije ja. mi smo rijesili ili cemo rijesiti sve tehnicke probleme sa menzom, ostalo je na vama. kako? u menzi je nedavno postavljen [b][size=18]sanducic za prituzbe i pohvale[/size][/b] koji ce nam biti glavni izvor informacija i jedini nacin da potkrijepimo svoje tvrdnje. sto znaci da [b]kad god[/b] imate neku primjedbu, napisite ju i ubacite u sanducic. npr. ako mislite da ste dobili premalu porciju, napisite to svaki put!

jos jedna novost, dobivat cemo jelovnike za 10 dana unaprijed i uvijek cete ih moci vidjeti na http://studenti.pmf.hr/wiki/index.php/Jelovnik_menze

dobar tek!
Vjerojatno vam nije poznato, ali PMF ima povjerenstvo za evaluaciju ove nase menze u kojem sjedi i studentski predstavnik, preciznije ja. mi smo rijesili ili cemo rijesiti sve tehnicke probleme sa menzom, ostalo je na vama. kako? u menzi je nedavno postavljen sanducic za prituzbe i pohvale koji ce nam biti glavni izvor informacija i jedini nacin da potkrijepimo svoje tvrdnje. sto znaci da kad god imate neku primjedbu, napisite ju i ubacite u sanducic. npr. ako mislite da ste dobili premalu porciju, napisite to svaki put!

jos jedna novost, dobivat cemo jelovnike za 10 dana unaprijed i uvijek cete ih moci vidjeti na http://studenti.pmf.hr/wiki/index.php/Jelovnik_menze

dobar tek!



_________________
42
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
koryanshea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2003. (23:50:23)
Postovi: (442)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 27 - 10
Lokacija: Bebop (converted interplanetary trawler)

PostPostano: 14:19 uto, 12. 12. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

joj! fajlovi u wordu? je l' moze bar pdf, pliiiz?
joj! fajlovi u wordu? je l' moze bar pdf, pliiiz?



_________________
"Download the files to a non-networked, firewalled computer."
- Dr. Elizabeth Weir
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Patrick
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 12. 2006. (21:29:25)
Postovi: (8)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Srbija

PostPostano: 14:26 uto, 12. 12. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kod nas je danas bila premala porcija :)
Kod nas je danas bila premala porcija Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
egipcanin
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2004. (18:02:53)
Postovi: (12)16
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 0

PostPostano: 18:18 uto, 12. 12. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="koryanshea"]joj! fajlovi u wordu? je l' moze bar pdf, pliiiz?[/quote]sad sretna? :P
koryanshea (napisa):
joj! fajlovi u wordu? je l' moze bar pdf, pliiiz?
sad sretna? Razz



_________________
42
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
nemo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 11. 07. 2004. (21:28:31)
Postovi: (37F)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
30 = 34 - 4
Lokacija: čakovec

PostPostano: 23:33 uto, 12. 12. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="egipcanin"][quote="koryanshea"]joj! fajlovi u wordu? je l' moze bar pdf, pliiiz?[/quote]sad sretna? :P[/quote]

sad kad se već žalimo na sam file (;)) malo je šugav način nazivanja, ne misliš li? ako će gore u svakom trenutku stajati samo jedna datoteka sve ok, ali ako će svi prethodni cjenici obitavati gore bilo bi dosta pametnije označavati ih sa datumima ;)
egipcanin (napisa):
koryanshea (napisa):
joj! fajlovi u wordu? je l' moze bar pdf, pliiiz?
sad sretna? Razz


sad kad se već žalimo na sam file (Wink) malo je šugav način nazivanja, ne misliš li? ako će gore u svakom trenutku stajati samo jedna datoteka sve ok, ali ako će svi prethodni cjenici obitavati gore bilo bi dosta pametnije označavati ih sa datumima Wink



_________________
Umjesto da postavlja pitanje o tome što je prije nastalo - kokoš ili jaje, čovjeku se najednom učinilo da je kokoš zamisao jajeta o stvaranju novih jaja.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
egipcanin
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2004. (18:02:53)
Postovi: (12)16
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 0

PostPostano: 23:20 sri, 13. 12. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="nemo"][quote="egipcanin"][quote="koryanshea"]joj! fajlovi u wordu? je l' moze bar pdf, pliiiz?[/quote]sad sretna? :P[/quote]

sad kad se već žalimo na sam file (;)) malo je šugav način nazivanja, ne misliš li? ako će gore u svakom trenutku stajati samo jedna datoteka sve ok, ali ako će svi prethodni cjenici obitavati gore bilo bi dosta pametnije označavati ih sa datumima ;)[/quote]ma jel zbilja.
evo za sada ne dolazi do vecih zabuna, a kad ih bude vise, stvarno cu ih morati razlicito nazivati :twisted:
nemo (napisa):
egipcanin (napisa):
koryanshea (napisa):
joj! fajlovi u wordu? je l' moze bar pdf, pliiiz?
sad sretna? Razz


sad kad se već žalimo na sam file (Wink) malo je šugav način nazivanja, ne misliš li? ako će gore u svakom trenutku stajati samo jedna datoteka sve ok, ali ako će svi prethodni cjenici obitavati gore bilo bi dosta pametnije označavati ih sa datumima Wink
ma jel zbilja.
evo za sada ne dolazi do vecih zabuna, a kad ih bude vise, stvarno cu ih morati razlicito nazivati Twisted Evil



_________________
42
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan