Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Molim pojašnjenje u vezi Bolonje

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
mali_zeleni
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 08. 2006. (12:12:05)
Postovi: (3E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 1

PostPostano: 11:51 sri, 24. 1. 2007    Naslov: Molim pojašnjenje u vezi Bolonje Citirajte i odgovorite

Pozdrav svima.
Imam jedno pitanjce oko stvari koja mi nije jasna, naime, ja sam sada na drugoj godini, pao sa četverogodišnjeg programa na bolonju, slušam 3 kolegija u zimskom semestru. Do sada sam imao filing da ako padneš kolegij ili kolokvij, pao si godinu i to je to. No, negdje na forumu sam pročitao da to nije tako zbog nečega u vezi bodova.

Može li mi netko to malo pojasniti?

Hvala.
Pozdrav svima.
Imam jedno pitanjce oko stvari koja mi nije jasna, naime, ja sam sada na drugoj godini, pao sa četverogodišnjeg programa na bolonju, slušam 3 kolegija u zimskom semestru. Do sada sam imao filing da ako padneš kolegij ili kolokvij, pao si godinu i to je to. No, negdje na forumu sam pročitao da to nije tako zbog nečega u vezi bodova.

Može li mi netko to malo pojasniti?

Hvala.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
nemo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 11. 07. 2004. (21:28:31)
Postovi: (37F)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
30 = 34 - 4
Lokacija: čakovec

PostPostano: 12:17 sri, 24. 1. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

za upis u sljedeću godinu trebao bi položiti sve kolegije (sve skupa 60 bodova). ti možeš ne dati sve kolegije (i padaš godinu), ali možeš sa više godine upisati kolegija ovisno o tome koliko si ih položio na trenutnoj godini.

npr. sad na 2. godini položio si kolegija u znosu 42 boda. ti sa 3. godine može upisati toliko kolegija da im je ukupno opterećenje 42 boda.

jedina stvar koja stvara "problem" kod takvog scenarija je što kolegiji sa viših godina imaju svoje kolegije prethodnike koje polažeš na trenutnoj godini. ne možeš upisati kolegij za koji nisi položio sve kolegije prethodnike, neovisno o tome koliko bodova imaš.
za upis u sljedeću godinu trebao bi položiti sve kolegije (sve skupa 60 bodova). ti možeš ne dati sve kolegije (i padaš godinu), ali možeš sa više godine upisati kolegija ovisno o tome koliko si ih položio na trenutnoj godini.

npr. sad na 2. godini položio si kolegija u znosu 42 boda. ti sa 3. godine može upisati toliko kolegija da im je ukupno opterećenje 42 boda.

jedina stvar koja stvara "problem" kod takvog scenarija je što kolegiji sa viših godina imaju svoje kolegije prethodnike koje polažeš na trenutnoj godini. ne možeš upisati kolegij za koji nisi položio sve kolegije prethodnike, neovisno o tome koliko bodova imaš.



_________________
Umjesto da postavlja pitanje o tome što je prije nastalo - kokoš ili jaje, čovjeku se najednom učinilo da je kokoš zamisao jajeta o stvaranju novih jaja.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
mali_zeleni
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 08. 2006. (12:12:05)
Postovi: (3E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 1

PostPostano: 22:01 sri, 24. 1. 2007    Naslov: Aha Citirajte i odgovorite

E hvala.
Sada mi je jasnije.

Iako, kako stvari stoje, da i zeznem sada drugu koliko mogu, svejedno s treće mogu upisati gro stvari. Hmm. Iako, da , nije mi to plan.

Hvala još jednom.

Pozdrav.
E hvala.
Sada mi je jasnije.

Iako, kako stvari stoje, da i zeznem sada drugu koliko mogu, svejedno s treće mogu upisati gro stvari. Hmm. Iako, da , nije mi to plan.

Hvala još jednom.

Pozdrav.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan