Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

upis ocjene

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
hexy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 11. 2002. (09:39:35)
Postovi: (8A)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 22:05 uto, 16. 9. 2003    Naslov: upis ocjene Citirajte i odgovorite

Da li se kod na faksu ikada dogodilo da je profesor u indeks samo napisao ocjenu iz pismenog a da ništa nije pitao na usmenom ???

Kolike su šanse da se tako nešto dogodi na usmenom iz MA2 kod Šikića ? :))
Da li se kod na faksu ikada dogodilo da je profesor u indeks samo napisao ocjenu iz pismenog a da ništa nije pitao na usmenom ???

Kolike su šanse da se tako nešto dogodi na usmenom iz MA2 kod Šikića ? Smile)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 0:19 sri, 17. 9. 2003    Naslov: Re: upis ocjene Citirajte i odgovorite

[quote="hexy"]Da li se kod na faksu ikada dogodilo da je profesor u indeks samo napisao ocjenu iz pismenog a da ništa nije pitao na usmenom???[/quote]

Je. Pita te je l' prihvacas ocjenu iz pismenog i to je to. Neki hoce ponuditi i ocjenu za 1 manju od one iz pismenog...

[quote="hexy"]Kolike su šanse da se tako nešto dogodi na usmenom iz MA2 kod Šikića? :))[/quote]

In my oppinion, nikakve... :| Ako te sta tjesi, to je samo moje [b]misljenje[/b]. Nema znanja iza toga... :)
hexy (napisa):
Da li se kod na faksu ikada dogodilo da je profesor u indeks samo napisao ocjenu iz pismenog a da ništa nije pitao na usmenom???


Je. Pita te je l' prihvacas ocjenu iz pismenog i to je to. Neki hoce ponuditi i ocjenu za 1 manju od one iz pismenog...

hexy (napisa):
Kolike su šanse da se tako nešto dogodi na usmenom iz MA2 kod Šikića? Smile)


In my oppinion, nikakve... Neutral Ako te sta tjesi, to je samo moje misljenje. Nema znanja iza toga... Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Astrea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 04. 2003. (20:33:45)
Postovi: (3E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 12:35 sri, 17. 9. 2003    Naslov: Re: upis ocjene Citirajte i odgovorite

[quote="hexy"]
Kolike su šanse da se tako nešto dogodi na usmenom iz MA2 kod Šikića ? :))[/quote]

Po mojim saznanjima i iskustvu za tako nesto nema sanse :( (gotovo sigurno :wink: )

I inace je tako nesto jako rijetko na nasem faxu -- meni se dogodilo samo iz racunarskih kolegija (praktikumi - za ispit su se radili zadaci za odredjenu ocjenu, te Gradja racuala i operacijski sustavi - profesori su ionako sa FERa)
hexy (napisa):

Kolike su šanse da se tako nešto dogodi na usmenom iz MA2 kod Šikića ? Smile)


Po mojim saznanjima i iskustvu za tako nesto nema sanse Sad (gotovo sigurno Wink )

I inace je tako nesto jako rijetko na nasem faxu – meni se dogodilo samo iz racunarskih kolegija (praktikumi - za ispit su se radili zadaci za odredjenu ocjenu, te Gradja racuala i operacijski sustavi - profesori su ionako sa FERa)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Ivančica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2003. (15:05:55)
Postovi: (255)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-18 = 43 - 61
Lokacija: ja sam ti ko zvrk - stalno sam drugdje

PostPostano: 20:31 sri, 17. 9. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja sam se malo vise puta druzila sa prof. Sikicem i moram priznati, iako to zastrasujuce zvucalo, da nema bas nikakve sanse da ti samo upise ocjenu. Nego cete tako ispitati da ce ti se zavrtiti u glavi. On je jedan od onih profesora koji od studenta traze ne samo poznavanje gradiva nego i njegovo razumijevanje. A to znaci i definicije, i teoreme i dokaze i sve to do detalja. Imala sam i ja nekoliko okrsaja s njim iz analize 2, i mislila sam da stvarno ocekuje previse (npr. da mu odgovaras u povezanim recenicama bez zamuckivanja i zastajkivanja da razmislis...). A sada shvacam da je samo trazio odredjen pristup problematici. Kada ga shvatis, nece biti problema.

Nadam se da te nisam uplasila! Ako jesam, ne boj se, nego nauci i sve ce biti ok! Kad to polozis, dalje ce biti lako... vidjet ces....

Sretno!
Ja sam se malo vise puta druzila sa prof. Sikicem i moram priznati, iako to zastrasujuce zvucalo, da nema bas nikakve sanse da ti samo upise ocjenu. Nego cete tako ispitati da ce ti se zavrtiti u glavi. On je jedan od onih profesora koji od studenta traze ne samo poznavanje gradiva nego i njegovo razumijevanje. A to znaci i definicije, i teoreme i dokaze i sve to do detalja. Imala sam i ja nekoliko okrsaja s njim iz analize 2, i mislila sam da stvarno ocekuje previse (npr. da mu odgovaras u povezanim recenicama bez zamuckivanja i zastajkivanja da razmislis...). A sada shvacam da je samo trazio odredjen pristup problematici. Kada ga shvatis, nece biti problema.

Nadam se da te nisam uplasila! Ako jesam, ne boj se, nego nauci i sve ce biti ok! Kad to polozis, dalje ce biti lako... vidjet ces....

Sretno!



_________________
"Veliki umovi raspravljaju o zamislima.
Prosječni umovi raspravljaju o događajima.
Mali umovi raspravljaju o ljudima."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
hexy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 11. 2002. (09:39:35)
Postovi: (8A)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 22:40 sri, 17. 9. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jako utješno i ohrabrujuće s obzirom da imam usmeni sad u petak....

Ali usmeni nije kod Hrvoja, nego kod Tomislava Šikića !
Jako utješno i ohrabrujuće s obzirom da imam usmeni sad u petak....

Ali usmeni nije kod Hrvoja, nego kod Tomislava Šikića !


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 22:56 sri, 17. 9. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="hexy"]Jako utješno i ohrabrujuće s obzirom da imam usmeni sad u petak....
Ali usmeni nije kod Hrvoja, nego kod Tomislava Šikića![/quote]

Ja sam daaavno bio kod njega. Prvi neracunarski ispit. Jasno, copila me trema. :( Poceo sam totalno mijesati infimum i supremum. Onda mi je dao par minuta "voljno" da se smirim, pa je bilo bolje... 8)

Dakle, ne panicariti. T. Sikic je full ok ispitivac. :D

P.S. Kod Hrvoja nisam nikad odgovarao... :?
hexy (napisa):
Jako utješno i ohrabrujuće s obzirom da imam usmeni sad u petak....
Ali usmeni nije kod Hrvoja, nego kod Tomislava Šikića!


Ja sam daaavno bio kod njega. Prvi neracunarski ispit. Jasno, copila me trema. Sad Poceo sam totalno mijesati infimum i supremum. Onda mi je dao par minuta "voljno" da se smirim, pa je bilo bolje... Cool

Dakle, ne panicariti. T. Sikic je full ok ispitivac. Very Happy

P.S. Kod Hrvoja nisam nikad odgovarao... Confused



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 8:38 čet, 18. 9. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Poceo sam totalno mijesati infimum i supremum.[/quote]

Daklem vsego, da se to tebi moze dogoditi... kad matematicar pomijesa infimum i supremum to je kao da vojnik pomijesa prednji i straznji dio puske :D
vsego (napisa):
Poceo sam totalno mijesati infimum i supremum.


Daklem vsego, da se to tebi moze dogoditi... kad matematicar pomijesa infimum i supremum to je kao da vojnik pomijesa prednji i straznji dio puske Very Happy



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 13:20 čet, 18. 9. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]to je kao da vojnik pomijesa prednji i straznji dio puske :D[/quote]

Prednji i zadnji dio cega?! :lol:

:oops: Pa, bio sam mlad i neiskusan... :oops: Prvi zimski rok... :oops: :oops: :oops:
krcko (napisa):
to je kao da vojnik pomijesa prednji i straznji dio puske Very Happy


Prednji i zadnji dio cega?! Laughing

Embarassed Pa, bio sam mlad i neiskusan... Embarassed Prvi zimski rok... Embarassed Embarassed Embarassed



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Markec
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 02. 2003. (14:49:45)
Postovi: (134)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-3 = 37 - 40

PostPostano: 22:16 čet, 18. 9. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jedan napola offtopic:

vsego jesi ti ikad pao koji ispit?
Ako da, koji?
Jedan napola offtopic:

vsego jesi ti ikad pao koji ispit?
Ako da, koji?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 0:19 pet, 19. 9. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Markec"]Jedan napola offtopic:
vsego jesi ti ikad pao koji ispit?
Ako da, koji?[/quote]

Sure. Usemeni - podosta njih. :oops: Spomenuti ispit kod T. Sikica sam odbio ocjenu. :shock:

Pismeni... Samo jednom, jer se nisam uopce spremio.

Ali, ni na jedan ispit nisam isao vise od dva puta. :weee: Uz minimalno rada, fax se lako "oguli"... 8)
Markec (napisa):
Jedan napola offtopic:
vsego jesi ti ikad pao koji ispit?
Ako da, koji?


Sure. Usemeni - podosta njih. Embarassed Spomenuti ispit kod T. Sikica sam odbio ocjenu. Shocked

Pismeni... Samo jednom, jer se nisam uopce spremio.

Ali, ni na jedan ispit nisam isao vise od dva puta. Weeeeeee!!!!!!!!!!! Uz minimalno rada, fax se lako "oguli"... Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 0:40 pet, 19. 9. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"][quote="krcko"]to je kao da vojnik pomijesa prednji i straznji dio puske :D[/quote]

Prednji i zadnji dio cega?! :lol:[/quote]

Pardon. Htio sam rec [i]penzionera[/i] (i.e. civilne puske) :roll:

[quote="Markec"][i][b][color=black]Molim komade da se stanu u red, ima me dosta za sve[/color][/b][/i] :P [/quote]

:crazy: :tso: :slonic: :crazy: :robot: :prodike: :crazy: _____ :shock: <-- Markec

Sorry na offtopicu, al ipak je ovo choomez...
vsego (napisa):
krcko (napisa):
to je kao da vojnik pomijesa prednji i straznji dio puske Very Happy


Prednji i zadnji dio cega?! Laughing


Pardon. Htio sam rec penzionera (i.e. civilne puske) Rolling Eyes

Markec (napisa):
Molim komade da se stanu u red, ima me dosta za sve Razz


Danas sam lud(a)... Trudim Se Objasniti... Rozi slonic Danas sam lud(a)... #Robot Drzim prodike Danas sam lud(a)... _____ Shocked ← Markec

Sorry na offtopicu, al ipak je ovo choomez...



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan