Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

formule

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> (Elementarna) teorija brojeva
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Gost






PostPostano: 21:27 uto, 23. 1. 2007    Naslov: formule Citirajte i odgovorite

jel ce se na kolokviju moc imat neke formule, prosle godine su postojale neke pa jel postoje i ove, mozda ??
hvala
jel ce se na kolokviju moc imat neke formule, prosle godine su postojale neke pa jel postoje i ove, mozda ??
hvala


[Vrh]
hermione
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 09. 2003. (10:50:57)
Postovi: (152)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 21:42 uto, 23. 1. 2007    Naslov: Re: formule Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]jel ce se na kolokviju moc imat neke formule, prosle godine su postojale neke pa jel postoje i ove, mozda ??
hvala[/quote]
Prosle godine nam je asistentica isprintala samo ono sto je ona mislila da je potrebno! :capa:
Anonymous (napisa):
jel ce se na kolokviju moc imat neke formule, prosle godine su postojale neke pa jel postoje i ove, mozda ??
hvala

Prosle godine nam je asistentica isprintala samo ono sto je ona mislila da je potrebno! Capa



_________________
http://www.youtube.com/watch?v=SjN_4LO-5L8

U tijelu nema pravih ideala
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
greeneyes
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 09. 2004. (11:44:20)
Postovi: (CD)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
36 = 47 - 11
Lokacija: The water's edge Is where she waits

PostPostano: 23:10 uto, 23. 1. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

smiju i ove godine formule, na A4..

al onda pretpostavljam da je dozvoljeno i povecalo jer bi font [size=7]morao biti ovakav da sve stane [/size] ;)
smiju i ove godine formule, na A4..

al onda pretpostavljam da je dozvoljeno i povecalo jer bi font morao biti ovakav da sve stane Wink



_________________
Am I so different from you
Now does it scare you that I'm able to discern
What to love and what to burn..
Don't judge what you don't understand..

// Disturbed: Fear
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vinko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 08. 2006. (23:08:00)
Postovi: (1A8)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
69 = 87 - 18
Lokacija: PMF-MO 214

PostPostano: 0:09 sri, 24. 1. 2007    Naslov: Re: formule Citirajte i odgovorite

[quote="Anonymous"]jel ce se na kolokviju moc imat neke formule, prosle godine su postojale neke pa jel postoje i ove, mozda ??
hvala[/quote]

Što se profesora Dujelle i mene tiče, možete imati 2-3 lista papira s formulama (ili s bilo kakvim drugim sadržajem) koji sami želite.

Vinko Petričević
Anonymous (napisa):
jel ce se na kolokviju moc imat neke formule, prosle godine su postojale neke pa jel postoje i ove, mozda ??
hvala


Što se profesora Dujelle i mene tiče, možete imati 2-3 lista papira s formulama (ili s bilo kakvim drugim sadržajem) koji sami želite.

Vinko Petričević


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vinko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 08. 2006. (23:08:00)
Postovi: (1A8)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
69 = 87 - 18
Lokacija: PMF-MO 214

PostPostano: 0:13 sri, 24. 1. 2007    Naslov: Re: formule Citirajte i odgovorite

[quote="hermione"][quote="Anonymous"]jel ce se na kolokviju moc imat neke formule, prosle godine su postojale neke pa jel postoje i ove, mozda ??
hvala[/quote]
Prosle godine nam je asistentica isprintala samo ono sto je ona mislila da je potrebno! :capa:[/quote]

Ne znam nista o tim formulama od prosle godine i nemam ih. Jedino sto znam je da je asistentica negdje u Francuskoj, al nemam pojma kad se vraca. Pokusajte ih sami pronaci.

A bolje bi bilo da si svako napisete svoje. Meni je dok sam studirao to puno vise pomagalo.

Ja nazalost nemam ni volje ni vremena da vam ih pisem.
hermione (napisa):
Anonymous (napisa):
jel ce se na kolokviju moc imat neke formule, prosle godine su postojale neke pa jel postoje i ove, mozda ??
hvala

Prosle godine nam je asistentica isprintala samo ono sto je ona mislila da je potrebno! Capa


Ne znam nista o tim formulama od prosle godine i nemam ih. Jedino sto znam je da je asistentica negdje u Francuskoj, al nemam pojma kad se vraca. Pokusajte ih sami pronaci.

A bolje bi bilo da si svako napisete svoje. Meni je dok sam studirao to puno vise pomagalo.

Ja nazalost nemam ni volje ni vremena da vam ih pisem.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
ta2a
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 09. 2004. (12:59:54)
Postovi: (B4)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
12 = 13 - 1
Lokacija: zg

PostPostano: 12:45 sri, 24. 1. 2007    Naslov: Re: formule Citirajte i odgovorite

[quote="vinko"]
Što se profesora Dujelle i mene tiče, možete imati 2-3 lista papira s formulama ([size=18]ili s bilo kakvim drugim sadržajem[/size]) koji sami želite.
[/quote]

Ovo nikad ne zvuči dobro... :trema: pa neće valjda bit tak teško? :wink:
vinko (napisa):

Što se profesora Dujelle i mene tiče, možete imati 2-3 lista papira s formulama (ili s bilo kakvim drugim sadržajem) koji sami želite.


Ovo nikad ne zvuči dobro... Imam tremu pa neće valjda bit tak teško? Wink



_________________
Nema kina do Fakina!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
MB
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 07. 2005. (12:35:21)
Postovi: (224)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
62 = 80 - 18
Lokacija: Molvice

PostPostano: 15:22 sri, 24. 1. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

koliko sam cuo, ne bi trebalo biti teze od prijasnjih kolokvija.. mozda se mislilo na bilo kakve formule, bez rijesenih zadataka?
ispravite me ako grijesim..
koliko sam cuo, ne bi trebalo biti teze od prijasnjih kolokvija.. mozda se mislilo na bilo kakve formule, bez rijesenih zadataka?
ispravite me ako grijesim..



_________________
Trcim u krug od srece!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
duje.
Gost





PostPostano: 17:39 sri, 24. 1. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja sam mislio na to da nemam namjeru citati sto vam pise na tim papirima. Pa napisite na njih sto god mislite da ce vam koristiti.

Andrej Dujella
Ja sam mislio na to da nemam namjeru citati sto vam pise na tim papirima. Pa napisite na njih sto god mislite da ce vam koristiti.

Andrej Dujella


[Vrh]
duje
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2002. (12:21:31)
Postovi: (55C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
338 = 339 - 1

PostPostano: 19:21 sri, 24. 1. 2007    Naslov: Re: formule Citirajte i odgovorite

[quote="ta2a"]pa neće valjda bit tak teško?[/quote]

Nece.

(Ona prethodna poruka je isto moja, ali sam imao nekih problema s uloginiravanjem.)
ta2a (napisa):
pa neće valjda bit tak teško?


Nece.

(Ona prethodna poruka je isto moja, ali sam imao nekih problema s uloginiravanjem.)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> (Elementarna) teorija brojeva Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan