Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

je li nekome vruće na faxu???
Idite na 1, 2  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
mel.c
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 09. 2006. (12:28:20)
Postovi: (15)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 0 - 1

PostPostano: 11:05 čet, 1. 2. 2007    Naslov: je li nekome vruće na faxu??? Citirajte i odgovorite

u 003 i 004 je nepodnošljivo vruće, nemoguće je pratiti predavanja/vježbe. da li je moguće otvoriti prozore ili nešto...
u 003 i 004 je nepodnošljivo vruće, nemoguće je pratiti predavanja/vježbe. da li je moguće otvoriti prozore ili nešto...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
andreao
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 02. 2005. (12:08:18)
Postovi: (46F)16
Sarma = la pohva - posuda
35 = 192 - 157
Lokacija: SK

PostPostano: 11:19 čet, 1. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ako otvoriš prozore,ima ljudi koji će ti govorit da je hladno. Ali je fakat prevruće u 003. Imam sad u 12 uuv i neznam kak ću izdžati 3 sata. Dobro je što je to samo 3 sata. A idući tjedan još imamo kolokvije pa onda si možeš samo zamisliti kak će ljudi padat ko muhe. :roll:
Ako otvoriš prozore,ima ljudi koji će ti govorit da je hladno. Ali je fakat prevruće u 003. Imam sad u 12 uuv i neznam kak ću izdžati 3 sata. Dobro je što je to samo 3 sata. A idući tjedan još imamo kolokvije pa onda si možeš samo zamisliti kak će ljudi padat ko muhe. Rolling Eyes



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
marijap
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 06. 2006. (19:04:40)
Postovi: (209)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
33 = 49 - 16
Lokacija: zg

PostPostano: 16:50 čet, 1. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

ja u 003 i 004 ne funkcioniram...
danas sam morala izaći s uuv jer mi je bilo slabo, a usto sam imala i glavobolju od jutra...
razumijem da profesor ne može predavati uz otvorena vrata...
treba bolja ventilacija i podešena klima...
ja u 003 i 004 ne funkcioniram...
danas sam morala izaći s uuv jer mi je bilo slabo, a usto sam imala i glavobolju od jutra...
razumijem da profesor ne može predavati uz otvorena vrata...
treba bolja ventilacija i podešena klima...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gordan
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:01:44)
Postovi: (192)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 20 - 12
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 19:22 čet, 1. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

U 003 i 004 ja izuzetno teško [u]provest[/u] 45min a kamo li nešto koncentrirano radit. Recimo da mogu ignorirat što je vruće (skinut ću se u kratke rukave ili nešto) ali zrak je toliko loš da se moram borit sam sa sobom da ne zaspim i nakon nekog vremena mi je ili zlo ili sjedenje za određenim kolegijem nema nikakvog smisla jer mi je koncentracija na nuli. Ne razumijem kako se ne može barem malo prozor otvorit da nekakav zrak uđe.
U 003 i 004 ja izuzetno teško provest 45min a kamo li nešto koncentrirano radit. Recimo da mogu ignorirat što je vruće (skinut ću se u kratke rukave ili nešto) ali zrak je toliko loš da se moram borit sam sa sobom da ne zaspim i nakon nekog vremena mi je ili zlo ili sjedenje za određenim kolegijem nema nikakvog smisla jer mi je koncentracija na nuli. Ne razumijem kako se ne može barem malo prozor otvorit da nekakav zrak uđe.



_________________
http://mafija.gameland.com.hr - budi i ti mafijaš!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 19:49 čet, 1. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

003 je općenito katastrofalno koncipirana prostorija. Osim što su stolci jedni od najneudobnijih stolaca ikada, pa ne možeš normalno ni zaspati, klupe su toliko male i beskorisno nakošene da je ispite nemoguće pisati. Olovka i gumica mi ne stanu istovremeno na klupu, a ako slučajno i stanu, kada koristim gumicu, svejedno olovku moram držati u ruci da se ne otkliže na pod.
Najbolje je kad moram i kalkulator koristiti, onda moram kompromis napraviti pa se najčešće odlučujem da na klupi budu kalkulator i papir, a olovka i gumica na podu.
003 je općenito katastrofalno koncipirana prostorija. Osim što su stolci jedni od najneudobnijih stolaca ikada, pa ne možeš normalno ni zaspati, klupe su toliko male i beskorisno nakošene da je ispite nemoguće pisati. Olovka i gumica mi ne stanu istovremeno na klupu, a ako slučajno i stanu, kada koristim gumicu, svejedno olovku moram držati u ruci da se ne otkliže na pod.
Najbolje je kad moram i kalkulator koristiti, onda moram kompromis napraviti pa se najčešće odlučujem da na klupi budu kalkulator i papir, a olovka i gumica na podu.



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
mladac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2005. (22:46:14)
Postovi: (4D5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
34 = 91 - 57
Lokacija: zg

PostPostano: 20:20 čet, 1. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

evo mene da vas utješim... ljudi naj te se srdit... sam si zamislite kak će biti 5,6,7 mjesec i da vidite kak će vam ova količina zraka i temperature pasat :twisted:

....ah ni ja sama sebi nisam pomogla s ovim....
evo mene da vas utješim... ljudi naj te se srdit... sam si zamislite kak će biti 5,6,7 mjesec i da vidite kak će vam ova količina zraka i temperature pasat Twisted Evil

....ah ni ja sama sebi nisam pomogla s ovim....



_________________
potpis
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 20:32 čet, 1. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Po ljeti je ukljucena klima pa ulazi bar malo zraka. Sad po zimi je katastrofa (a jos se k tome Sv. Petru pokvario termostat pa nije ni prava zima). Pitao sam svoju grupu iz EM sto ne valja na vjezbama (odrzavaju se u 004). Kao najcesci odgovor napisali su da je zagusljivo :lol:

Al je, stvarno je zagusljivo... da bar ugrade stange za otvaranje onih prozora visoko gore.
Po ljeti je ukljucena klima pa ulazi bar malo zraka. Sad po zimi je katastrofa (a jos se k tome Sv. Petru pokvario termostat pa nije ni prava zima). Pitao sam svoju grupu iz EM sto ne valja na vjezbama (odrzavaju se u 004). Kao najcesci odgovor napisali su da je zagusljivo Laughing

Al je, stvarno je zagusljivo... da bar ugrade stange za otvaranje onih prozora visoko gore.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
mladac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2005. (22:46:14)
Postovi: (4D5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
34 = 91 - 57
Lokacija: zg

PostPostano: 21:51 čet, 1. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]Po ljeti je ukljucena klima pa ulazi bar malo zraka. Sad po zimi je katastrofa (a jos se k tome Sv. Petru pokvario termostat pa nije ni prava zima).

Al je, stvarno je zagusljivo... da bar ugrade stange za otvaranje onih prozora visoko gore.[/quote]
heheh a onda pod kolokvijem završiš u učionici koja nema klimu ;)
krcko (napisa):
Po ljeti je ukljucena klima pa ulazi bar malo zraka. Sad po zimi je katastrofa (a jos se k tome Sv. Petru pokvario termostat pa nije ni prava zima).

Al je, stvarno je zagusljivo... da bar ugrade stange za otvaranje onih prozora visoko gore.

heheh a onda pod kolokvijem završiš u učionici koja nema klimu Wink



_________________
potpis
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
SickJedi
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 01. 10. 2004. (16:41:56)
Postovi: (3BC)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
12 = 42 - 30
Lokacija: Esperantija

PostPostano: 23:38 čet, 1. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sve vjezbe, predavanja, kolokvije, demonstrature i slicna dogadjanja treba preselit iz zagusljivih predavaona u Ribnjak.
Sve vjezbe, predavanja, kolokvije, demonstrature i slicna dogadjanja treba preselit iz zagusljivih predavaona u Ribnjak.



_________________
Marvin (from Hitchhiker's Guide to the Galaxy) I bow before youVeliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left Marvin (from Hitchhiker's Guide to the Galaxy)
Depression is merely anger without enthusiasm.
There's no place like 127.0.0.1
Ken Lee je zakon!!!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
kljuki
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 10. 2005. (13:36:53)
Postovi: (127)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
15 = 40 - 25
Lokacija: hotel yorba

PostPostano: 1:24 pet, 2. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

pozdravljam ovu ideju! možda bi onda i ja na fax išla...
al onda se više neb mogla kupat u onoj tam fontani... hm...

e, al u 004 je stvarno strašno... jel ima uopće tam prozora?!
pozdravljam ovu ideju! možda bi onda i ja na fax išla...
al onda se više neb mogla kupat u onoj tam fontani... hm...

e, al u 004 je stvarno strašno... jel ima uopće tam prozora?!



_________________
If you decide to give up smoking and drinking, you don't actually live longer; it just seems longer.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
nana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 11. 2005. (12:24:35)
Postovi: (2AD)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
95 = 158 - 63

PostPostano: 7:55 pet, 2. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Koliko sam primjetila radijatori griju i onih dana kad su temperature visoke. :a-a:

Ali buduci da Zavod za analizu nije oformio stav o vrućini ja se necu izjasnjavat....
Koliko sam primjetila radijatori griju i onih dana kad su temperature visoke. A-aaaa...

Ali buduci da Zavod za analizu nije oformio stav o vrućini ja se necu izjasnjavat....



_________________
Kad sam bila mala htjela sam biti statističarka Very Happy
[tex]\omega \in \Omega[/tex] Srce


Zadnja promjena: nana; 20:31 pet, 2. 2. 2007; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
hermione
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 09. 2003. (10:50:57)
Postovi: (152)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 9:56 pet, 2. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Popisu zagusljivih uciona dodajem i 005! :rbeba:
Popisu zagusljivih uciona dodajem i 005! Rolling beba



_________________
http://www.youtube.com/watch?v=SjN_4LO-5L8

U tijelu nema pravih ideala
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 10:34 pet, 2. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="nana"]Koliko sam primjetila radijatori griju i onih dana kad su temperature visoke. :a-a:[/quote]

Znaci nije se samo Sv. Petru pokvario termostat...
nana (napisa):
Koliko sam primjetila radijatori griju i onih dana kad su temperature visoke. A-aaaa...


Znaci nije se samo Sv. Petru pokvario termostat...



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Ema
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 02. 2005. (12:44:59)
Postovi: (9C)16
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 0

PostPostano: 11:40 pet, 2. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

ja sam prestala ici na predavanja i vjezbe koje se odrzavaju u 004 i 005 jer nakon 10 min pocnem zijevati kako bi uhvatila jos ono malo kisika sto ga ima, a nakon 20 min vise uopce ne mogu pratit predavanje, i pokusavam ostati budna do kraja sata,......
ja sam prestala ici na predavanja i vjezbe koje se odrzavaju u 004 i 005 jer nakon 10 min pocnem zijevati kako bi uhvatila jos ono malo kisika sto ga ima, a nakon 20 min vise uopce ne mogu pratit predavanje, i pokusavam ostati budna do kraja sata,......


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
SickJedi
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 01. 10. 2004. (16:41:56)
Postovi: (3BC)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
12 = 42 - 30
Lokacija: Esperantija

PostPostano: 12:30 pet, 2. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zasto?

Bolje par sati predavanje nego uopce ne spavati.
Zasto?

Bolje par sati predavanje nego uopce ne spavati.



_________________
Marvin (from Hitchhiker's Guide to the Galaxy) I bow before youVeliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left Marvin (from Hitchhiker's Guide to the Galaxy)
Depression is merely anger without enthusiasm.
There's no place like 127.0.0.1
Ken Lee je zakon!!!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 21:37 pet, 2. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Problem je sto poslije CO2-induciranog spavanja boli glava. A i klupe su prilicno neudobne (mada me to u studentske dane nije moglo sprijeciti).
Problem je sto poslije CO2-induciranog spavanja boli glava. A i klupe su prilicno neudobne (mada me to u studentske dane nije moglo sprijeciti).



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
ivo34
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 02. 2005. (10:11:04)
Postovi: (171)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
35 = 43 - 8

PostPostano: 19:53 sub, 10. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ne ali sad ozbiljno, jel ima netko na faksu tko regulira koliko griju radijatori u 003? Jer mi bolonjezi smo imali cetvrtkom [b]7 sati[/b] u tom vrucem i zagusljivom prostoru.
Volio bih da se to rijesi, a i profesorima bi sigurno bilo lakse predavati u normalnim uvjetima za nastavu.
Ne ali sad ozbiljno, jel ima netko na faksu tko regulira koliko griju radijatori u 003? Jer mi bolonjezi smo imali cetvrtkom 7 sati u tom vrucem i zagusljivom prostoru.
Volio bih da se to rijesi, a i profesorima bi sigurno bilo lakse predavati u normalnim uvjetima za nastavu.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Chatarin
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 03. 2006. (21:49:31)
Postovi: (62)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 2
Lokacija: Under the bridge

PostPostano: 21:20 sub, 10. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ivo34"]Volio bih da se to rijesi, a i profesorima bi sigurno bilo lakse predavati u normalnim uvjetima za nastavu.[/quote]

Ma profesori si otvore vrata od one terase i NJIMA lijepo ide zrak...
ivo34 (napisa):
Volio bih da se to rijesi, a i profesorima bi sigurno bilo lakse predavati u normalnim uvjetima za nastavu.


Ma profesori si otvore vrata od one terase i NJIMA lijepo ide zrak...



_________________
... always smile, even through your tears ...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 21:36 sub, 10. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Grijanje i klime regulira domar, s time da je stanje grijanja - IMO - binarna varijabla za cijelu zgradu. :(
Grijanje i klime regulira domar, s time da je stanje grijanja - IMO - binarna varijabla za cijelu zgradu. Sad



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Martinab
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 02. 04. 2003. (19:07:56)
Postovi: (2A03E)16
Sarma = la pohva - posuda
143 = 167 - 24

PostPostano: 21:56 sub, 10. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da. Nekak su kod nas i klima ljeti i radijhatori zimi jako ambiciozni. Ja na faksu nosim tanju odjecu po zimi nego po ljeti :)
Da. Nekak su kod nas i klima ljeti i radijhatori zimi jako ambiciozni. Ja na faksu nosim tanju odjecu po zimi nego po ljeti Smile



_________________
A comathematician is a device for turning cotheorems into ffee. A cotheorem is, naturally, an easy nsequence of a rollary.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2  Sljedeće
Stranica 1 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan