Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

traze se demosi iz uur
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Gost






PostPostano: 8:56 čet, 1. 2. 2007    Naslov: traze se demosi iz uur Citirajte i odgovorite

upomoc, da li se danas mogu igdje predati zadace do 14:00 h, sutra nisam u mogucnosti biti na faksu. hvala unaprijed!
upomoc, da li se danas mogu igdje predati zadace do 14:00 h, sutra nisam u mogucnosti biti na faksu. hvala unaprijed!


[Vrh]
darkangel
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 07. 2006. (19:17:11)
Postovi: (25)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 2

PostPostano: 16:23 čet, 1. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

A da li se ikako mogu predati zadace sutra, tj. da li ce biti odrzane demonstrature u redovno vrijeme? Hvala unaprijed!
A da li se ikako mogu predati zadace sutra, tj. da li ce biti odrzane demonstrature u redovno vrijeme? Hvala unaprijed!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
matmih
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 12. 2006. (22:57:42)
Postovi: (1A4)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
36 = 51 - 15
Lokacija: {Zg, De , Ri}

PostPostano: 16:42 čet, 1. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja mislim da bi se trebalo moći s obzirom da su sutra zadnje vježbe.

[quote] Denis Kežman, četvrtak, 8:00 - 9:00, (praktikum 2) & petak, 8:00 - 9:00 (praktikum 3) denis_kezman(at)net.h[/quote]
:)
Ja mislim da bi se trebalo moći s obzirom da su sutra zadnje vježbe.

Citat:
Denis Kežman, četvrtak, 8:00 - 9:00, (praktikum 2) & petak, 8:00 - 9:00 (praktikum 3) denis_kezman(at)net.h

Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
zoky
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 10. 2006. (18:00:46)
Postovi: (15)16
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 0

PostPostano: 23:03 čet, 1. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Naravno da se zadaća može predati sutra!!

Ukoliko ne nađete nikog od nas demosa možete nam se javiti mailom.

Ja ću biti na faksu od 10 pa ako me ulovite možete mi predati ili mi se možete javiti mailom pa se možemo čak dogovoriti recimo da se nađemo pred oglasnom u 12 sati pa mi predate.


Zoran
Naravno da se zadaća može predati sutra!!

Ukoliko ne nađete nikog od nas demosa možete nam se javiti mailom.

Ja ću biti na faksu od 10 pa ako me ulovite možete mi predati ili mi se možete javiti mailom pa se možemo čak dogovoriti recimo da se nađemo pred oglasnom u 12 sati pa mi predate.


Zoran


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
sunny
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 01. 2007. (01:06:34)
Postovi: (153)16
Sarma = la pohva - posuda
12 = 30 - 18

PostPostano: 5:17 pet, 2. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="zoky"]

Ukoliko ne nađete nikog od nas demosa možete nam se javiti mailom.

[/quote]

da li pod time mislis da mozemo poslati zadacu mailom? ja sam poslala svoju jednom od demonstratora(mislim demonstratoru Kezmanu), ali mi nije upisao krizic za nju :?
zoky (napisa):


Ukoliko ne nađete nikog od nas demosa možete nam se javiti mailom.



da li pod time mislis da mozemo poslati zadacu mailom? ja sam poslala svoju jednom od demonstratora(mislim demonstratoru Kezmanu), ali mi nije upisao krizic za nju Confused


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
zoky
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 10. 2006. (18:00:46)
Postovi: (15)16
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 0

PostPostano: 10:11 pet, 2. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nisam mislio da šaljete zadaće mailom, već ako vam ne paše da se dogovorimo za neki termin.

Ukoliko ne možete doći pošaljite meni mailom zadaću, a ja ću ju pogledati i priznati kao takvu da je predana.

Pozdrav
Nisam mislio da šaljete zadaće mailom, već ako vam ne paše da se dogovorimo za neki termin.

Ukoliko ne možete doći pošaljite meni mailom zadaću, a ja ću ju pogledati i priznati kao takvu da je predana.

Pozdrav


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 12:39 pet, 2. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="zoky"]Ukoliko ne možete doći pošaljite meni mailom zadaću, a ja ću ju pogledati i priznati kao takvu da je predana.[/quote]

Khm... voditelji kolegija su na pocetku semestra odlucili: zadacu treba predati [b]osobno[/b]. :? Nije u redu da itko od nas to mijenja. :ccc:
zoky (napisa):
Ukoliko ne možete doći pošaljite meni mailom zadaću, a ja ću ju pogledati i priznati kao takvu da je predana.


Khm... voditelji kolegija su na pocetku semestra odlucili: zadacu treba predati osobno. Confused Nije u redu da itko od nas to mijenja. Ccc.... Sram te bilo...



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
The Economist
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 06. 2006. (00:03:21)
Postovi: (5D)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
11 = 16 - 5

PostPostano: 14:59 pet, 2. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zasto bi bilo nuzno zadacu predavati osobno?
Mislim, oplemenit ce nas kontakt s demosom ili? :twisted:
Zasto bi bilo nuzno zadacu predavati osobno?
Mislim, oplemenit ce nas kontakt s demosom ili? Twisted Evil



_________________
Lots of people believe that women have some kind of genetic fault that keeps them from understanding science. Fact is: there is no genetic fault, but it's still harder, because they have to work against everybody's expectation that they won't make it anyway.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
SickJedi
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 01. 10. 2004. (16:41:56)
Postovi: (3BC)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
12 = 42 - 30
Lokacija: Esperantija

PostPostano: 2:05 sub, 3. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Khm... voditelji kolegija su na pocetku semestra odlucili: zadacu treba predati [b]osobno[/b]. :? Nije u redu da itko od nas to mijenja. :ccc:[/quote]

Jel to vrijedi samo za uur ili i za ostale kolegije? Vidio sam na nekim kolegijima da se zadace samo bacaju na hrpu bez ikakve provjere.
vsego (napisa):
Khm... voditelji kolegija su na pocetku semestra odlucili: zadacu treba predati osobno. Confused Nije u redu da itko od nas to mijenja. Ccc.... Sram te bilo...


Jel to vrijedi samo za uur ili i za ostale kolegije? Vidio sam na nekim kolegijima da se zadace samo bacaju na hrpu bez ikakve provjere.



_________________
Marvin (from Hitchhiker's Guide to the Galaxy) I bow before youVeliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left Marvin (from Hitchhiker's Guide to the Galaxy)
Depression is merely anger without enthusiasm.
There's no place like 127.0.0.1
Ken Lee je zakon!!!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 2:45 sub, 3. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Za UuR, naravno. :) Takve stvari se odlucuju [i]per[/i] kolegij. 8)
Za UuR, naravno. Smile Takve stvari se odlucuju per kolegij. Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan