Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Mali propust u skripti
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
ma
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 01. 2007. (12:06:50)
Postovi: (347)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
58 = 89 - 31

PostPostano: 11:46 ned, 4. 2. 2007    Naslov: Mali propust u skripti Citirajte i odgovorite

:policajac: Ne vjerujem da bi to igdje moglo radit probleme, ali ipak ću upozorit:
u skripti algoritmi-vjezbe u odsječku koji provjerava je li broj prost (zad.5.2.), možda bi trebalo prije while petlje isključiti mogućnost da se upiše 1, ili napomenuti nekim if-om da nije prost (ni složen).
[size=9]Jel ovo cjepidlačenje?[/size] :roll:
Sluzbenik javnog reda i mira Ne vjerujem da bi to igdje moglo radit probleme, ali ipak ću upozorit:
u skripti algoritmi-vjezbe u odsječku koji provjerava je li broj prost (zad.5.2.), možda bi trebalo prije while petlje isključiti mogućnost da se upiše 1, ili napomenuti nekim if-om da nije prost (ni složen).
Jel ovo cjepidlačenje? Rolling Eyes



_________________
ima let u finish
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 11:57 ned, 4. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nije cjepidlacenje, ali zadatak ne kaze "ispisuje je li broj prost ili slozen", nego samo "ispisuje da li je broj prost". :-s Odgovor na pitanje "Da li je broj prost?" moze biti samo "da" ili "ne". 8)

No, mislim da cu dodati neku napomenu u tom smislu. ;) Hvala. :)
Nije cjepidlacenje, ali zadatak ne kaze "ispisuje je li broj prost ili slozen", nego samo "ispisuje da li je broj prost". Eh? Odgovor na pitanje "Da li je broj prost?" moze biti samo "da" ili "ne". Cool

No, mislim da cu dodati neku napomenu u tom smislu. Wink Hvala. Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan