Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Usmeni prof.Tomašić
WWW:
Idite na 1, 2  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Linearna algebra 1 & 2 (za inženjerske smjerove)
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Nori
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 10. 2006. (18:41:07)
Postovi: (E5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
22 = 34 - 12

PostPostano: 18:53 pet, 9. 2. 2007    Naslov: Usmeni prof.Tomašić Citirajte i odgovorite

Evo, prema mojoj skromnoj računici,oni koji s usmenim dijelom usmenog startaju već u utorak, prvih 15, su:
1.I.Kasum
2.F.Torić
3.S.Stojanović
4.J.Prša
5.V.Pamuković
6.S.Šimpraga
7.J.Plazonja
8.L.Premoša
9.M.Obrdalj
10.A.Ujčić
11.D.Petrović
12.N.Uzelac
13.T.Rukavina
14.B.Poturica
15.S.Trač
15.M.Pučić
15.D.Vrdoljak

E,sad:ide li prvih 14 ili 17 ne bih znala....
Nadam se da je lista ok :)
Evo, prema mojoj skromnoj računici,oni koji s usmenim dijelom usmenog startaju već u utorak, prvih 15, su:
1.I.Kasum
2.F.Torić
3.S.Stojanović
4.J.Prša
5.V.Pamuković
6.S.Šimpraga
7.J.Plazonja
8.L.Premoša
9.M.Obrdalj
10.A.Ujčić
11.D.Petrović
12.N.Uzelac
13.T.Rukavina
14.B.Poturica
15.S.Trač
15.M.Pučić
15.D.Vrdoljak

E,sad:ide li prvih 14 ili 17 ne bih znala....
Nadam se da je lista ok Smile




Zadnja promjena: Nori; 21:45 pet, 9. 2. 2007; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 20:01 pet, 9. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

kod profesora tomasica idu studenti od n-ž ne znam kako su se k i j nasli tu
nesto nije u redu sa popisom
kod profesora tomasica idu studenti od n-ž ne znam kako su se k i j nasli tu
nesto nije u redu sa popisom


[Vrh]
plavooka malena
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 07. 2006. (11:32:40)
Postovi: (4E)16
Sarma = la pohva - posuda
-5 = 10 - 15

PostPostano: 20:04 pet, 9. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

neki su iz grupe A-M prešli u 2. grupu... moguće je :D
neki su iz grupe A-M prešli u 2. grupu... moguće je Very Happy



_________________
Za svaki slučaj - još uvijek samo Svoja...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nori
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 10. 2006. (18:41:07)
Postovi: (E5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
22 = 34 - 12

PostPostano: 21:46 pet, 9. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jedno prezime sam krivo napisala...sori....a Kasum se prebacila kod Tomašića...
Jedno prezime sam krivo napisala...sori....a Kasum se prebacila kod Tomašića...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bolzano
Gost





PostPostano: 22:44 pet, 9. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Nori"]Jedno prezime sam krivo napisala...sori....a Kasum se prebacila kod Tomašića...[/quote]

a jel se zna raspored za ove ostale, tj za one koji su iza 15. mjesta?
npr. ako sam ja oko 25. mjesta na listi mogu li očekivat da ću bit na rasporedu u srijedu? pliz brzo mi odgovorite da se znam organizirati oko učenja..
Nori (napisa):
Jedno prezime sam krivo napisala...sori....a Kasum se prebacila kod Tomašića...


a jel se zna raspored za ove ostale, tj za one koji su iza 15. mjesta?
npr. ako sam ja oko 25. mjesta na listi mogu li očekivat da ću bit na rasporedu u srijedu? pliz brzo mi odgovorite da se znam organizirati oko učenja..


[Vrh]
Nori
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 10. 2006. (18:41:07)
Postovi: (E5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
22 = 34 - 12

PostPostano: 9:03 sub, 10. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da,kolko sam ja skužila,dnevno će ispitati 15-ljudi,tako da prema tome s ti u srijedu :D
Da,kolko sam ja skužila,dnevno će ispitati 15-ljudi,tako da prema tome s ti u srijedu Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ivanzub
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 02. 2006. (11:16:46)
Postovi: (CC)16
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 3

PostPostano: 14:40 sub, 10. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

nije mi jasno..mi,koji smo iza ovih 15,imamo kao pismeni dio usmenog u utorak.onda on to pregleda, pa jos moramo doc odgovarat dan kasnije ili...nas odmah malo propita...ili kak to ide.i jel ima negdje raspored kad ko odgovara?da li se lista sastavlja po uspjehu na oba kolokvija pa onda odgovaraju oni najbolji prema losijima,15 studenata na dan.da li sam to dobro shvatila?
nije mi jasno..mi,koji smo iza ovih 15,imamo kao pismeni dio usmenog u utorak.onda on to pregleda, pa jos moramo doc odgovarat dan kasnije ili...nas odmah malo propita...ili kak to ide.i jel ima negdje raspored kad ko odgovara?da li se lista sastavlja po uspjehu na oba kolokvija pa onda odgovaraju oni najbolji prema losijima,15 studenata na dan.da li sam to dobro shvatila?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
sun
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 04. 2006. (13:57:24)
Postovi: (A8)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
22 = 23 - 1

PostPostano: 17:36 sub, 10. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

u utorak pisu SVI (od n-ž) studenti (koji su ostvarili barem 100 bodova na oba kolokvija, kao preduvjet za izlazak na usmeni) taj pismeni dio
a prvih 15 po uspjehu na kolokvijima odgovara usmeno isti taj dan
za ostale ce se valjda napraviti popis koji ce biti objesen u utorak(moja pretpostavka) i na kojem ce se moci vidjeti kad tko odgovara
u utorak pisu SVI (od n-ž) studenti (koji su ostvarili barem 100 bodova na oba kolokvija, kao preduvjet za izlazak na usmeni) taj pismeni dio
a prvih 15 po uspjehu na kolokvijima odgovara usmeno isti taj dan
za ostale ce se valjda napraviti popis koji ce biti objesen u utorak(moja pretpostavka) i na kojem ce se moci vidjeti kad tko odgovara


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
nymeria
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 10. 2006. (21:00:29)
Postovi: (10)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 21:58 sub, 10. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

A jel se zna ako prodemo pismeni dio usmenog, znaci li to da smo prosli kolegij i samo onda odgovaramo za visu ocjenu ili se jos uvijek moze past?
A jel se zna ako prodemo pismeni dio usmenog, znaci li to da smo prosli kolegij i samo onda odgovaramo za visu ocjenu ili se jos uvijek moze past?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Chatarin
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 03. 2006. (21:49:31)
Postovi: (62)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 2
Lokacija: Under the bridge

PostPostano: 22:28 ned, 11. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Prošle godine na elementarnoj se moglo pasti na usmenom dijelu usmenog i nakon što se prošao pismeni dio usmenog.. ne znam jel' netko stvarno pao na kraju... ali mogao si reći da si zadovoljan ocjenom i da ne želiš odgovarati za više (doduše tako je bilo na popravnom usmenoga)
Prošle godine na elementarnoj se moglo pasti na usmenom dijelu usmenog i nakon što se prošao pismeni dio usmenog.. ne znam jel' netko stvarno pao na kraju... ali mogao si reći da si zadovoljan ocjenom i da ne želiš odgovarati za više (doduše tako je bilo na popravnom usmenoga)



_________________
... always smile, even through your tears ...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Schwabo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 12. 2005. (13:07:53)
Postovi: (C)16
Sarma = la pohva - posuda
-3 = 1 - 4

PostPostano: 22:52 ned, 11. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Što se tiče pismenog dijela usmenog... koji utorak je to i u koliko sati? Zašto o tome nema na službenim stranicama fakulteta ništa objavljeno?
Što se tiče pismenog dijela usmenog... koji utorak je to i u koliko sati? Zašto o tome nema na službenim stranicama fakulteta ništa objavljeno?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Chatarin
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 03. 2006. (21:49:31)
Postovi: (62)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 2
Lokacija: Under the bridge

PostPostano: 22:57 ned, 11. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Schwabo"]Što se tiče pismenog dijela usmenog... koji utorak je to i u koliko sati? Zašto o tome nema na službenim stranicama fakulteta ništa objavljeno?[/quote]


Ovaj utorak (13.02.) u 12 h... u 003 čini mi se.. Bilo je na panou na faxu,a na webu očito štrajkaju sa svim informacijama...
Schwabo (napisa):
Što se tiče pismenog dijela usmenog... koji utorak je to i u koliko sati? Zašto o tome nema na službenim stranicama fakulteta ništa objavljeno?



Ovaj utorak (13.02.) u 12 h... u 003 čini mi se.. Bilo je na panou na faxu,a na webu očito štrajkaju sa svim informacijama...



_________________
... always smile, even through your tears ...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
pins
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 12. 2006. (16:18:23)
Postovi: (17)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 23:03 ned, 11. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pismeni dio usmenog ispita za grupu N-Ž bit će u utorak, 13.02.2007. u 12h u 003 za SVE studente koji su ostvarili pravo na usmeni. Prvih 15 studenata po uspjehu na kolokvijima (ne abecedi) imat će usmeni dio ispita isti dan počevši od 14h.
da, da ovo pise na sluzbenim str..
Pismeni dio usmenog ispita za grupu N-Ž bit će u utorak, 13.02.2007. u 12h u 003 za SVE studente koji su ostvarili pravo na usmeni. Prvih 15 studenata po uspjehu na kolokvijima (ne abecedi) imat će usmeni dio ispita isti dan počevši od 14h.
da, da ovo pise na sluzbenim str..


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mod
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 02. 2007. (10:19:22)
Postovi: (B)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 1

PostPostano: 11:27 pon, 12. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="pins"]Pismeni dio usmenog ispita za grupu N-Ž bit će u utorak, 13.02.2007. u 12h u 003 za SVE studente koji su ostvarili pravo na usmeni. Prvih 15 studenata po uspjehu na kolokvijima (ne abecedi) imat će usmeni dio ispita isti dan počevši od 14h.
da, da ovo pise na sluzbenim str..[/quote]

dal meni netko moze laicki reci o cemu se radi? kaj bi to bilo "pismeni dio usmenog" :x ?
koliko ce to trajati, dal ima tko ideje? i kakva ce pitanja uopce biti?
pins (napisa):
Pismeni dio usmenog ispita za grupu N-Ž bit će u utorak, 13.02.2007. u 12h u 003 za SVE studente koji su ostvarili pravo na usmeni. Prvih 15 studenata po uspjehu na kolokvijima (ne abecedi) imat će usmeni dio ispita isti dan počevši od 14h.
da, da ovo pise na sluzbenim str..


dal meni netko moze laicki reci o cemu se radi? kaj bi to bilo "pismeni dio usmenog" Mad ?
koliko ce to trajati, dal ima tko ideje? i kakva ce pitanja uopce biti?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
sunny
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 01. 2007. (01:06:34)
Postovi: (153)16
Sarma = la pohva - posuda
12 = 30 - 18

PostPostano: 12:07 pon, 12. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="mod"][quote="pins"]Pismeni dio usmenog ispita za grupu N-Ž bit će u utorak, 13.02.2007. u 12h u 003 za SVE studente koji su ostvarili pravo na usmeni. Prvih 15 studenata po uspjehu na kolokvijima (ne abecedi) imat će usmeni dio ispita isti dan počevši od 14h.
da, da ovo pise na sluzbenim str..[/quote]

dal meni netko moze laicki reci o cemu se radi? kaj bi to bilo "pismeni dio usmenog" :x ?
koliko ce to trajati, dal ima tko ideje? i kakva ce pitanja uopce biti?[/quote]

koliko sam ja uspjela skuziti, pismeni dio usmenog ti je sama teorija (dakle predavanja) i biti ce na zaokruzivanje. Biti ce i negativnih bodova (valjda) tako da se ne moze ici na srecu. Gradivo ce biti cijeli drugi semestar.
Za usmeni dio usmenog raspored je objesen na oglasnoj ploci i ide otprilike 30 studenata po danu.
mod (napisa):
pins (napisa):
Pismeni dio usmenog ispita za grupu N-Ž bit će u utorak, 13.02.2007. u 12h u 003 za SVE studente koji su ostvarili pravo na usmeni. Prvih 15 studenata po uspjehu na kolokvijima (ne abecedi) imat će usmeni dio ispita isti dan počevši od 14h.
da, da ovo pise na sluzbenim str..


dal meni netko moze laicki reci o cemu se radi? kaj bi to bilo "pismeni dio usmenog" Mad ?
koliko ce to trajati, dal ima tko ideje? i kakva ce pitanja uopce biti?


koliko sam ja uspjela skuziti, pismeni dio usmenog ti je sama teorija (dakle predavanja) i biti ce na zaokruzivanje. Biti ce i negativnih bodova (valjda) tako da se ne moze ici na srecu. Gradivo ce biti cijeli drugi semestar.
Za usmeni dio usmenog raspored je objesen na oglasnoj ploci i ide otprilike 30 studenata po danu.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
plavooka malena
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 07. 2006. (11:32:40)
Postovi: (4E)16
Sarma = la pohva - posuda
-5 = 10 - 15

PostPostano: 14:07 pon, 12. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="sunny"][quote="mod"][quote="pins"]Pismeni dio usmenog ispita za grupu N-Ž bit će u utorak, 13.02.2007. u 12h u 003 za SVE studente koji su ostvarili pravo na usmeni. Prvih 15 studenata po uspjehu na kolokvijima (ne abecedi) imat će usmeni dio ispita isti dan počevši od 14h.
da, da ovo pise na sluzbenim str..[/quote]

dal meni netko moze laicki reci o cemu se radi? kaj bi to bilo "pismeni dio usmenog" :x ?
koliko ce to trajati, dal ima tko ideje? i kakva ce pitanja uopce biti?[/quote]

koliko sam ja uspjela skuziti, pismeni dio usmenog ti je sama teorija (dakle predavanja) i biti ce na zaokruzivanje. Biti ce i negativnih bodova (valjda) tako da se ne moze ici na srecu. Gradivo ce biti cijeli drugi semestar.
Za usmeni dio usmenog raspored je objesen na oglasnoj ploci i ide otprilike 30 studenata po danu.[/quote]

čula sam da se mora na tom pismenom skupiti određeni broj bodova za izlazak na usmeni dio..
sunny (napisa):
mod (napisa):
pins (napisa):
Pismeni dio usmenog ispita za grupu N-Ž bit će u utorak, 13.02.2007. u 12h u 003 za SVE studente koji su ostvarili pravo na usmeni. Prvih 15 studenata po uspjehu na kolokvijima (ne abecedi) imat će usmeni dio ispita isti dan počevši od 14h.
da, da ovo pise na sluzbenim str..


dal meni netko moze laicki reci o cemu se radi? kaj bi to bilo "pismeni dio usmenog" Mad ?
koliko ce to trajati, dal ima tko ideje? i kakva ce pitanja uopce biti?


koliko sam ja uspjela skuziti, pismeni dio usmenog ti je sama teorija (dakle predavanja) i biti ce na zaokruzivanje. Biti ce i negativnih bodova (valjda) tako da se ne moze ici na srecu. Gradivo ce biti cijeli drugi semestar.
Za usmeni dio usmenog raspored je objesen na oglasnoj ploci i ide otprilike 30 studenata po danu.


čula sam da se mora na tom pismenom skupiti određeni broj bodova za izlazak na usmeni dio..



_________________
Za svaki slučaj - još uvijek samo Svoja...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
nymeria
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 10. 2006. (21:00:29)
Postovi: (10)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 16:23 pon, 12. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Joup, moras proc taj pismeni dio, znaci valjda 50% :(
Joup, moras proc taj pismeni dio, znaci valjda 50% Sad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
crnka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 01. 2007. (20:03:59)
Postovi: (31)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 1

PostPostano: 16:27 pon, 12. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ako je netko u blizini faksa, bila bi mu zahvalna da mi napiše drugih 15 sretnika koji odgovaraju u srijedu.... ili je možda raspored usmenih objavljen na netu?
fala :lol:
Ako je netko u blizini faksa, bila bi mu zahvalna da mi napiše drugih 15 sretnika koji odgovaraju u srijedu.... ili je možda raspored usmenih objavljen na netu?
fala Laughing


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
nymeria
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 10. 2006. (21:00:29)
Postovi: (10)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 18:24 pon, 12. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja danas bila na faxu, al se glupaca nisam sjetila pogledat... vidjet cemo sutra valjda popis ak ga ima, i ak prodemo pismeni dio :shock:
Ja danas bila na faxu, al se glupaca nisam sjetila pogledat... vidjet cemo sutra valjda popis ak ga ima, i ak prodemo pismeni dio Shocked


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Chatarin
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 03. 2006. (21:49:31)
Postovi: (62)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 2
Lokacija: Under the bridge

PostPostano: 21:17 pon, 12. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ma je na faxu popis i to dolje na oglasnoj i gore kod profesorovog kabineta... na žalost sebično sam pogledala samo za sebe... a sutra ćete vidjeti..
Ma je na faxu popis i to dolje na oglasnoj i gore kod profesorovog kabineta... na žalost sebično sam pogledala samo za sebe... a sutra ćete vidjeti..



_________________
... always smile, even through your tears ...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Linearna algebra 1 & 2 (za inženjerske smjerove) Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2  Sljedeće
Stranica 1 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan