Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Popravni kolokvij iz Uvoda u diskretnu matematiku (informacija)
WWW:
Idite na 1, 2, 3  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Diskretna matematika
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Maroje
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 03. 2003. (08:49:56)
Postovi: (8F)16
Sarma = la pohva - posuda
51 = 55 - 4

PostPostano: 16:51 sri, 14. 2. 2007    Naslov: Popravni kolokvij iz Uvoda u diskretnu matematiku Citirajte i odgovorite

Ipak će se održati popravni kolokvij, i to u utorak, 16.2. u 12h. Kada se dogovorimo kako će kolokvij točno izgledati i da li će se bodovati zadaće i sl. objavit ću detalje na netu.
Ipak će se održati popravni kolokvij, i to u utorak, 16.2. u 12h. Kada se dogovorimo kako će kolokvij točno izgledati i da li će se bodovati zadaće i sl. objavit ću detalje na netu.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Jaja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 09. 2004. (12:06:48)
Postovi: (C3)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
17 = 20 - 3
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 19:31 sri, 14. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

hm..zar nije utorak [size=24]20.2.[/size] ?
hm..zar nije utorak 20.2. ?



_________________
Don't worry, be happy!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
andreao
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 02. 2005. (12:08:18)
Postovi: (46F)16
Sarma = la pohva - posuda
35 = 192 - 157
Lokacija: SK

PostPostano: 9:30 čet, 15. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

kad vidiš malo kalendar vidjet ćeš da je [b]16.1.[/b] utorak. :wink:
vjerojatno naš Maroje nije okrenuo kalendar na 2. mjesec. :D :D :D :D
kad vidiš malo kalendar vidjet ćeš da je 16.1. utorak. Wink
vjerojatno naš Maroje nije okrenuo kalendar na 2. mjesec. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
Feanor
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 11. 2005. (18:18:15)
Postovi: (27)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0
Lokacija: Zagreb/Bjelovar

PostPostano: 10:19 čet, 15. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

jel onda u utorak ili je 16.?
(16. je sutra...)
jel onda u utorak ili je 16.?
(16. je sutra...)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 11:39 čet, 15. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[b]Vjerojatno[/b] utorak: obicno se orjentiramo prema danima u tjednu, a datum dodajemo zbog preciznosti. 8)
Vjerojatno utorak: obicno se orjentiramo prema danima u tjednu, a datum dodajemo zbog preciznosti. Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Maroje
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 03. 2003. (08:49:56)
Postovi: (8F)16
Sarma = la pohva - posuda
51 = 55 - 4

PostPostano: 11:47 čet, 15. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

20. je popravni. 16. je za bolesne. Puf-Pant
20. je popravni. 16. je za bolesne. Puf-Pant


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
chinchi
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 02. 2005. (00:15:30)
Postovi: (B2)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 5

PostPostano: 14:29 čet, 15. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Maroje"] 16. je za bolesne[/quote]

:D :D
Maroje (napisa):
16. je za bolesne


Very Happy Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
shoki
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 04. 2004. (13:05:09)
Postovi: (50)16
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 1

PostPostano: 14:38 čet, 15. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

jel nam (mi) može netko reći što će otprilika biti na popravnom, odnosno kak će izgledati?
hvala
jel nam (mi) može netko reći što će otprilika biti na popravnom, odnosno kak će izgledati?
hvala


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Maroje
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 03. 2003. (08:49:56)
Postovi: (8F)16
Sarma = la pohva - posuda
51 = 55 - 4

PostPostano: 17:42 čet, 15. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Popravnom kolokviju smiju pristupiti samo studenti koji su pristupili regularnim kolokvijima.
Popravnom kolokviju smiju pristupiti samo studenti koji su pristupili regularnim kolokvijima.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
me_me
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 09. 2006. (11:56:01)
Postovi: (CC)16
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 3

PostPostano: 9:25 pet, 16. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

I, jel dogovoreno kako ce kolokvij izgledati i sto je sa zadacama?
I, jel dogovoreno kako ce kolokvij izgledati i sto je sa zadacama?



_________________
Reci 'NE!' drogama Umirem od smijeha! Zivili! Ne vjerujem!!! Manira pravog kavalira Wave
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
shoki
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 04. 2004. (13:05:09)
Postovi: (50)16
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 1

PostPostano: 11:50 pet, 16. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Maroje"]Popravnom kolokviju smiju pristupiti samo studenti koji su pristupili regularnim kolokvijima.[/quote]
Što to znači? Bio sam bolestan kad se pisao drugi kolokvij i računao sam na popravak, nisam ni znao da će biti popravka _drugog_ kolokvija...
Maroje (napisa):
Popravnom kolokviju smiju pristupiti samo studenti koji su pristupili regularnim kolokvijima.

Što to znači? Bio sam bolestan kad se pisao drugi kolokvij i računao sam na popravak, nisam ni znao da će biti popravka _drugog_ kolokvija...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Maroje
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 03. 2003. (08:49:56)
Postovi: (8F)16
Sarma = la pohva - posuda
51 = 55 - 4

PostPostano: 14:56 pet, 16. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Popravni kolokvij pokriva gradivo cijelog kolegija, sastoji se od 8 zadataka (4 teorijska i 4 praktična) od kojih svaki vrijedi 5 bodova. Student će položiti ispit s ocjenom dovoljan ako ostvari barem 20 bodova na popravnom kolokviju i položi usmeni ispit. Na popravnom kolokviju student ne može biti ocijenjen s boljom ocjenom od dovoljan(2).

Kod bodovanja popravnog kolokvija neće se dodavati rezultati prva dva kolokvija, niti rezultati zadaća.

@shoki Za studente koji su bili bolesni organizirali smo poseban kolokvij na kojem pišu gradivo onog kolokvija kojem nisu prisustvovali. Taj kolokvij je upravo u tijeku i obavijest je pisala na oglasnoj ploči i netu.
Popravni kolokvij pokriva gradivo cijelog kolegija, sastoji se od 8 zadataka (4 teorijska i 4 praktična) od kojih svaki vrijedi 5 bodova. Student će položiti ispit s ocjenom dovoljan ako ostvari barem 20 bodova na popravnom kolokviju i položi usmeni ispit. Na popravnom kolokviju student ne može biti ocijenjen s boljom ocjenom od dovoljan(2).

Kod bodovanja popravnog kolokvija neće se dodavati rezultati prva dva kolokvija, niti rezultati zadaća.

@shoki Za studente koji su bili bolesni organizirali smo poseban kolokvij na kojem pišu gradivo onog kolokvija kojem nisu prisustvovali. Taj kolokvij je upravo u tijeku i obavijest je pisala na oglasnoj ploči i netu.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Sasuke
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 06. 2005. (19:22:00)
Postovi: (47)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
-5 = 11 - 16
Lokacija: zemlja

PostPostano: 17:46 pet, 16. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

zar ne mozemo nikako na popravnom proci bez usmenog ispita, ili moramo na usmeni obvezno, bez obzira koliko bodova imali na ispitu??

hvala
zar ne mozemo nikako na popravnom proci bez usmenog ispita, ili moramo na usmeni obvezno, bez obzira koliko bodova imali na ispitu??

hvala



_________________
Never let the fear of striking out keep you from playing the game.

nyx
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
shoki
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 04. 2004. (13:05:09)
Postovi: (50)16
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 1

PostPostano: 19:13 pet, 16. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Maroje"]@shoki Za studente koji su bili bolesni organizirali smo poseban kolokvij na kojem pišu gradivo onog kolokvija kojem nisu prisustvovali. Taj kolokvij je upravo u tijeku i obavijest je pisala na oglasnoj ploči i netu.[/quote]

bio sam bolestan i nisam mogao čitati s ploče. Nisam išao na net, istina, ali stalno nam se ponavlja da net nije službeno mjesto.
Bilo mi je zlo od subote, preskočio sam i kolokvij iz UVIS-a. Nisam išao do doktora jer sam zbog takvih stvari ne idem do doktora. Računao sam na taj popravni.

I što da sad radim? Je li to kraj? hoće li biti još popravnih?
Maroje (napisa):
@shoki Za studente koji su bili bolesni organizirali smo poseban kolokvij na kojem pišu gradivo onog kolokvija kojem nisu prisustvovali. Taj kolokvij je upravo u tijeku i obavijest je pisala na oglasnoj ploči i netu.


bio sam bolestan i nisam mogao čitati s ploče. Nisam išao na net, istina, ali stalno nam se ponavlja da net nije službeno mjesto.
Bilo mi je zlo od subote, preskočio sam i kolokvij iz UVIS-a. Nisam išao do doktora jer sam zbog takvih stvari ne idem do doktora. Računao sam na taj popravni.

I što da sad radim? Je li to kraj? hoće li biti još popravnih?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mali_zeleni
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 08. 2006. (12:12:05)
Postovi: (3E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 1

PostPostano: 21:12 pet, 16. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ma kakve su to sad gluposti?

Pa nisam išao na usmeni (a imao sam bodove) da bih na popravnom mogao dobiti više od 2.

Bilo bi lijepo da se neka ekipa na faksu dogovori na vrijeme oko kolokvija pa nam kaže na vrijeme, jer sam upravo izgubio oko tjedan dana učenja.

Hvala.
Ma kakve su to sad gluposti?

Pa nisam išao na usmeni (a imao sam bodove) da bih na popravnom mogao dobiti više od 2.

Bilo bi lijepo da se neka ekipa na faksu dogovori na vrijeme oko kolokvija pa nam kaže na vrijeme, jer sam upravo izgubio oko tjedan dana učenja.

Hvala.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Maroje
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 03. 2003. (08:49:56)
Postovi: (8F)16
Sarma = la pohva - posuda
51 = 55 - 4

PostPostano: 1:59 sub, 17. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Sasuke"]zar ne mozemo nikako na popravnom proci bez usmenog ispita, ili moramo na usmeni obvezno, bez obzira koliko bodova imali na ispitu??

hvala[/quote]

Morate na usmeni.

[quote="shoki"]
bio sam bolestan i nisam mogao čitati s ploče. Nisam išao na net, istina, ali stalno nam se ponavlja da net nije službeno mjesto.
Bilo mi je zlo od subote, preskočio sam i kolokvij iz UVIS-a. Nisam išao do doktora jer sam zbog takvih stvari ne idem do doktora. Računao sam na taj popravni.

I što da sad radim? Je li to kraj? hoće li biti još popravnih?
[/quote]

Razumijem i iskreno mi je žao, ali prema prvotnom dogovoru nije niti trebalo biti popravnog ispita pa niste mogli na njega računati. Doista ste se trebali informirati, bilo kod kolega, bilo kod nastavnog osoblja.


[quote="mali_zeleni"]
Ma kakve su to sad gluposti?

Pa nisam išao na usmeni (a imao sam bodove) da bih na popravnom mogao dobiti više od 2.

Bilo bi lijepo da se neka ekipa na faksu dogovori na vrijeme oko kolokvija pa nam kaže na vrijeme, jer sam upravo izgubio oko tjedan dana učenja.

Hvala.
[/quote]

Ekipa se odlučila studentima koji nisu položili pružiti još jednu priliku.
Sasuke (napisa):
zar ne mozemo nikako na popravnom proci bez usmenog ispita, ili moramo na usmeni obvezno, bez obzira koliko bodova imali na ispitu??

hvala


Morate na usmeni.

shoki (napisa):

bio sam bolestan i nisam mogao čitati s ploče. Nisam išao na net, istina, ali stalno nam se ponavlja da net nije službeno mjesto.
Bilo mi je zlo od subote, preskočio sam i kolokvij iz UVIS-a. Nisam išao do doktora jer sam zbog takvih stvari ne idem do doktora. Računao sam na taj popravni.

I što da sad radim? Je li to kraj? hoće li biti još popravnih?


Razumijem i iskreno mi je žao, ali prema prvotnom dogovoru nije niti trebalo biti popravnog ispita pa niste mogli na njega računati. Doista ste se trebali informirati, bilo kod kolega, bilo kod nastavnog osoblja.


mali_zeleni (napisa):

Ma kakve su to sad gluposti?

Pa nisam išao na usmeni (a imao sam bodove) da bih na popravnom mogao dobiti više od 2.

Bilo bi lijepo da se neka ekipa na faksu dogovori na vrijeme oko kolokvija pa nam kaže na vrijeme, jer sam upravo izgubio oko tjedan dana učenja.

Hvala.


Ekipa se odlučila studentima koji nisu položili pružiti još jednu priliku.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
shoki
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 04. 2004. (13:05:09)
Postovi: (50)16
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 1

PostPostano: 10:10 sub, 17. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

prof. Nogo je rekla da će biti popravni, na zadnjem predavanju.

Hoće li onda biti još popravnih?

hvala
prof. Nogo je rekla da će biti popravni, na zadnjem predavanju.

Hoće li onda biti još popravnih?

hvala


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mali_zeleni
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 08. 2006. (12:12:05)
Postovi: (3E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 1

PostPostano: 12:35 sub, 17. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote]Ekipa se odlučila studentima koji nisu položili pružiti još jednu priliku.[/quote]

Hmm... to je zanimljivo. A što ako npr student ne želi prihvatiti ocjenu, tj. dovoljan kao konačnu ocjenu? Onda mora pasti godinu da bi upisao opet kolegij?
Citat:
Ekipa se odlučila studentima koji nisu položili pružiti još jednu priliku.


Hmm... to je zanimljivo. A što ako npr student ne želi prihvatiti ocjenu, tj. dovoljan kao konačnu ocjenu? Onda mora pasti godinu da bi upisao opet kolegij?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
me_me
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 09. 2006. (11:56:01)
Postovi: (CC)16
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 3

PostPostano: 15:09 sub, 17. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="mali_zeleni"]A što ako npr student ne želi prihvatiti ocjenu, tj. dovoljan kao konačnu ocjenu? Onda mora pasti godinu da bi upisao opet kolegij?[/quote]
Na to mislim da i sam znas odgovor koji ces dobiti, vjerojatno ovako nesto: Na to si trebao ranije misliti i bolje napisati kolokvije. :roll:
Ni meni se ne cini fer da zato sto nisam prosla kolokvije sada mogu dobiti iskljucivo 2 i jos se za tu dvojku moram posteno namuciti i sa pismenim i sa usmenim, ali i to mi je draze nego pasti godinu.
A oni koji su bili bolesni imaju zaseban kolokvij na kojemu ce se vjerojatno moci dobiti i bolja ocjena.
mali_zeleni (napisa):
A što ako npr student ne želi prihvatiti ocjenu, tj. dovoljan kao konačnu ocjenu? Onda mora pasti godinu da bi upisao opet kolegij?

Na to mislim da i sam znas odgovor koji ces dobiti, vjerojatno ovako nesto: Na to si trebao ranije misliti i bolje napisati kolokvije. Rolling Eyes
Ni meni se ne cini fer da zato sto nisam prosla kolokvije sada mogu dobiti iskljucivo 2 i jos se za tu dvojku moram posteno namuciti i sa pismenim i sa usmenim, ali i to mi je draze nego pasti godinu.
A oni koji su bili bolesni imaju zaseban kolokvij na kojemu ce se vjerojatno moci dobiti i bolja ocjena.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 15:15 sub, 17. 2. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Osjeca se po podforumima da nervoza raste. :? Na zalost, Maroje vam moze samo prenijeti odluke, no ne moze i utjecati na njih. :ccc: Ako zelite ista [b]postici[/b], morate se obratiti voditeljima kolegija (koji, AFAIK, ne prate Forum), jer od "seciranja" asistenta i napadanja njega da "to nije fer" jednostavno nema koristi. :(
Osjeca se po podforumima da nervoza raste. Confused Na zalost, Maroje vam moze samo prenijeti odluke, no ne moze i utjecati na njih. Ccc.... Sram te bilo... Ako zelite ista postici, morate se obratiti voditeljima kolegija (koji, AFAIK, ne prate Forum), jer od "seciranja" asistenta i napadanja njega da "to nije fer" jednostavno nema koristi. Sad



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Diskretna matematika Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2, 3  Sljedeće
Stranica 1 / 3.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan