Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Firefox gone mad!
Idite na 1, 2  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Biseri
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Saf
Forumski umjetnik
Forumski umjetnik


Pridružen/a: 10. 06. 2005. (21:55:28)
Postovi: (1B0)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
22 = 30 - 8
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 23:22 čet, 1. 3. 2007    Naslov: Firefox gone mad! Citirajte i odgovorite

Prvi put otkako se služim firefoxom sam naletio na neki žešči cim. Odjednom, iz čista mira mi se tema koju sam koristio prebacila natrag na defoltnu temu, toolbar koji sam si složio onak kak mi paše se reseto, forecastfox se isključio, bookmarksi nestali.... ponovo sve podesim, ugasim prozor pokrenem ponovo firefox i opet sve resetano?! :!: :?:

I tako već dva dana sa firefoxom! Jel tko imao sličnih problema? Stvarno neznam kaj da probam, reinstalirao sam ga 10 puta, počistio sve keyeve iz registrya, probao apdejtat, nauči na pamet sve opcije u -->Tools-->options, već sam došao u napast da reinstaliram windoze jer sam loooood!

Help!
[color=blue]
Mod edit: Jasne su frustracije windowsima i firefoxom no to ne opravdava koristenje rijeci koje nisu dopustene. Molim pripaziti![/color]
Prvi put otkako se služim firefoxom sam naletio na neki žešči cim. Odjednom, iz čista mira mi se tema koju sam koristio prebacila natrag na defoltnu temu, toolbar koji sam si složio onak kak mi paše se reseto, forecastfox se isključio, bookmarksi nestali.... ponovo sve podesim, ugasim prozor pokrenem ponovo firefox i opet sve resetano?! Exclamation Question

I tako već dva dana sa firefoxom! Jel tko imao sličnih problema? Stvarno neznam kaj da probam, reinstalirao sam ga 10 puta, počistio sve keyeve iz registrya, probao apdejtat, nauči na pamet sve opcije u →Tools→options, već sam došao u napast da reinstaliram windoze jer sam loooood!

Help!

Mod edit: Jasne su frustracije windowsima i firefoxom no to ne opravdava koristenje rijeci koje nisu dopustene. Molim pripaziti!



_________________
Super Nut Chase
moj site
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 0:15 pet, 2. 3. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

poucena tudjim iskustvima: proskeniraj komp za viruse - dam fireballovu ruku u vatru da imas nekog nametnika ;-)
ako ne znas kako, ili zapnes, javi ;-) (mozes i na mejl, nije bed)

ukratko - skini neki antivirus npr AVG http://free.grisoft.com/doc/1
ako vec imas neki, updejtaj mu virus-defincije

rebootaj masinu u safe modu pod accountom kojeg inace koristis, proskeniraj komp
odi u account administrator (bas tako, ne user s admin ovlastima) i ponovi sken

pod skenom smatram i ciscenje, ne samo urlik 'imas virus' :g:

ukoliko nesto nadjes i hopefully maknes, svejedno zapamti sto je, kad se vratis u normalni rad kompa, provjeri na mrezi da nije neki od gamadi koji odu u bootsektor ili koji se vracaju prilikom svakog reboota

gamad sa kojim se danas sretoh, stari je, al je ozivljen nekidan:
W32/Rbot-AEP odn W32/Sdbot.worm!811a7027 tj. WORM_RBOT.BJJ
prepoznas ga po tome sto u win folderu postoji file w32svc.exe (ja ga na dva xp kompa nisam nasla, i nisam zaboravila ukljuciti search po hidden fajlovima, ali nije iskljuceno da u nekim situacijama to moze biti legitiman fajl, pa ne bezglavo brisati nista)

Removal tool za njega:
http://securityresponse.symantec.com/avcenter/FixSpybot.exe

Vise o njemu:
http://www.trendmicro.com/vinfo/virusencyclo/default5.asp?VName=WORM%5FRBOT%2EBJJ&VSect=T
http://vil.nai.com/vil/content/v_140978.htm

na ova dva zadnja linka mozes ubaciti ime gamadi koju nadjes kod sebe, da vidis kakav je i na sto treba paziti....

javi kako je proslo
poucena tudjim iskustvima: proskeniraj komp za viruse - dam fireballovu ruku u vatru da imas nekog nametnika Wink
ako ne znas kako, ili zapnes, javi Wink (mozes i na mejl, nije bed)

ukratko - skini neki antivirus npr AVG http://free.grisoft.com/doc/1
ako vec imas neki, updejtaj mu virus-defincije

rebootaj masinu u safe modu pod accountom kojeg inace koristis, proskeniraj komp
odi u account administrator (bas tako, ne user s admin ovlastima) i ponovi sken

pod skenom smatram i ciscenje, ne samo urlik 'imas virus' Mr. Green

ukoliko nesto nadjes i hopefully maknes, svejedno zapamti sto je, kad se vratis u normalni rad kompa, provjeri na mrezi da nije neki od gamadi koji odu u bootsektor ili koji se vracaju prilikom svakog reboota

gamad sa kojim se danas sretoh, stari je, al je ozivljen nekidan:
W32/Rbot-AEP odn W32/Sdbot.worm!811a7027 tj. WORM_RBOT.BJJ
prepoznas ga po tome sto u win folderu postoji file w32svc.exe (ja ga na dva xp kompa nisam nasla, i nisam zaboravila ukljuciti search po hidden fajlovima, ali nije iskljuceno da u nekim situacijama to moze biti legitiman fajl, pa ne bezglavo brisati nista)

Removal tool za njega:
http://securityresponse.symantec.com/avcenter/FixSpybot.exe

Vise o njemu:
http://www.trendmicro.com/vinfo/virusencyclo/default5.asp?VName=WORM%5FRBOT%2EBJJ&VSect=T
http://vil.nai.com/vil/content/v_140978.htm

na ova dva zadnja linka mozes ubaciti ime gamadi koju nadjes kod sebe, da vidis kakav je i na sto treba paziti....

javi kako je proslo



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Saf
Forumski umjetnik
Forumski umjetnik


Pridružen/a: 10. 06. 2005. (21:55:28)
Postovi: (1B0)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
22 = 30 - 8
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 0:32 pet, 2. 3. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

tenx probat ću, ali sam več proskenirao sa AVG-om, i kaže sve ok (doduše nisam u safe modu), skenirao sam i sa Ad-Aeare-om SE, i on nije niš našao...
tenx probat ću, ali sam več proskenirao sa AVG-om, i kaže sve ok (doduše nisam u safe modu), skenirao sam i sa Ad-Aeare-om SE, i on nije niš našao...



_________________
Super Nut Chase
moj site
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 1:11 pet, 2. 3. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

ovdje imas jos alata


http://www.freebyte.com/antivirus/

http://www.newbie.org/firstaid/healthcheck.html

ja bih preporucila jos malo ceprkanja u smjeru zaraze, a ako nekoliko alata ne nadju nista, onda zbilja ne znam sto....


zenska koja je imala problem da joj firefox nije dao da surfa (upise url, loada, i stane, blank page) je nasla spywarea, ali nije nazalost napisala kojeg :(
ovdje imas jos alata


http://www.freebyte.com/antivirus/

http://www.newbie.org/firstaid/healthcheck.html

ja bih preporucila jos malo ceprkanja u smjeru zaraze, a ako nekoliko alata ne nadju nista, onda zbilja ne znam sto....


zenska koja je imala problem da joj firefox nije dao da surfa (upise url, loada, i stane, blank page) je nasla spywarea, ali nije nazalost napisala kojeg Sad



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 1:18 pet, 2. 3. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

upravo naletila da mozda postoji virus koji se zove firefox.exe :shock:

provjeri si u taskmanageru, ako imas dva procesa firefox.exe, imas problem, al barem imas okvirnu ideju o cem se radi ;-)
ako je samo jedan, onda i dalje ne znas koji problem imas ;-)

mozes baciti oko i ovamo.... pogotovo ako si nedavno stavljao neki extension
http://uk.trendmicro-europe.com/enterprise/vinfo/encyclopedia.php?LYstr=VMAINDATA&vNav=1&VName=JS_FFSNIFF.A

hm, ako si stavljao neki extension, ili radio frisku instalaciju, vidi vamo:
http://www.webmasterworld.com/forum119/400.htm
upravo naletila da mozda postoji virus koji se zove firefox.exe Shocked

provjeri si u taskmanageru, ako imas dva procesa firefox.exe, imas problem, al barem imas okvirnu ideju o cem se radi Wink
ako je samo jedan, onda i dalje ne znas koji problem imas Wink

mozes baciti oko i ovamo.... pogotovo ako si nedavno stavljao neki extension
http://uk.trendmicro-europe.com/enterprise/vinfo/encyclopedia.php?LYstr=VMAINDATA&vNav=1&VName=JS_FFSNIFF.A

hm, ako si stavljao neki extension, ili radio frisku instalaciju, vidi vamo:
http://www.webmasterworld.com/forum119/400.htm



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
fireball
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 10. 2005. (18:49:17)
Postovi: (4AB)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
26 = 100 - 74
Lokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu

PostPostano: 8:34 pet, 2. 3. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Nesi"]proskeniraj komp za viruse - dam fireballovu ruku u vatru da imas nekog nametnika ;-)[\quote]

hm, da vidimo... virus, fireball, ruka

neko me zeli ukleti, imam nepozvane goste u kompu i boli me nesto ruka...

sad znam ko je kriv :)
[quote="Nesi"]proskeniraj komp za viruse - dam fireballovu ruku u vatru da imas nekog nametnika Wink[\quote]

hm, da vidimo... virus, fireball, ruka

neko me zeli ukleti, imam nepozvane goste u kompu i boli me nesto ruka...

sad znam ko je kriv Smile



_________________
I bow before you Veliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
MKova
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 10. 2005. (18:24:38)
Postovi: (187)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 45 - 45

PostPostano: 10:59 pet, 2. 3. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

može bit da si updateao firefox na novu verziju i svi ti pluginovi su prestali biti kompatibilni
može bit da si updateao firefox na novu verziju i svi ti pluginovi su prestali biti kompatibilni



_________________
suradnici za razvoj igre traženi!! vidi ovo
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
Saf
Forumski umjetnik
Forumski umjetnik


Pridružen/a: 10. 06. 2005. (21:55:28)
Postovi: (1B0)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
22 = 30 - 8
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 11:27 pet, 2. 3. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

updetao sam nakon što su cimovi već započeli.... istražujem, neznam kaj se dešava, ali stvari su sve gore, sad mi je sam od sebe stvorio listu :blank stranica u bookmarksima, jedno 20-30 linkova !!! :shock: mislim da jeneka zaraza jer je sve bolesniji :(
updetao sam nakon što su cimovi već započeli.... istražujem, neznam kaj se dešava, ali stvari su sve gore, sad mi je sam od sebe stvorio listu :blank stranica u bookmarksima, jedno 20-30 linkova !!! Shocked mislim da jeneka zaraza jer je sve bolesniji Sad



_________________
Super Nut Chase
moj site
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 12:05 pet, 2. 3. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Probaj complete uninstall i onda install (dakle ne samo reinstall). :) Ako se sredi - dobro je! :D Ako ne, imas ozbiljan problem (gotovo sigurno neki nametnik). :trema:
Probaj complete uninstall i onda install (dakle ne samo reinstall). Smile Ako se sredi - dobro je! Very Happy Ako ne, imas ozbiljan problem (gotovo sigurno neki nametnik). Imam tremu



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Ante
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 02. 2006. (11:12:00)
Postovi: (155)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
43 = 75 - 32

PostPostano: 12:27 pet, 2. 3. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pobrisi [i]localstore.rdf[/i] u svom profilu pa customiziraj fox ponovno.
Pobrisi localstore.rdf u svom profilu pa customiziraj fox ponovno.



_________________
Eat a lot, sleep a lot, brush 'em like crazy.
Run a lot, do a lot, never be lazy.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Saf
Forumski umjetnik
Forumski umjetnik


Pridružen/a: 10. 06. 2005. (21:55:28)
Postovi: (1B0)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
22 = 30 - 8
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 21:24 sub, 3. 3. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

hmmm, totalno uninstaliram firefox,obrišem direktorij u c:program files-u, počistim junkfiles i registry sa ccleanerom, proskeniram s AVG, niš ne nađe, prosekniram sa Ad-awerom, niš ne nađe (samo MRU listu), skinem novi Firefox sa njiove stranice, instaliram ga...

...a ono moja tema, svi pluginovi, ali i isti bugovi ko i prije!

--> Kak da pobrišem Firefox tak da nema nikakvih tragova u sistemu da je ikad bio na mom kompu? :roll: :?:
hmmm, totalno uninstaliram firefox,obrišem direktorij u c:program files-u, počistim junkfiles i registry sa ccleanerom, proskeniram s AVG, niš ne nađe, prosekniram sa Ad-awerom, niš ne nađe (samo MRU listu), skinem novi Firefox sa njiove stranice, instaliram ga...

...a ono moja tema, svi pluginovi, ali i isti bugovi ko i prije!

--> Kak da pobrišem Firefox tak da nema nikakvih tragova u sistemu da je ikad bio na mom kompu? Rolling Eyes Question



_________________
Super Nut Chase
moj site
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
bnikola
Mali od Foruma
(Administrator)
Mali od Foruma<br>(Administrator)


Pridružen/a: 04. 06. 2005. (12:41:23)
Postovi: (38D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
11 = 19 - 8
Lokacija: Ri-Zg

PostPostano: 21:51 sub, 3. 3. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja to iz dna duse mrzim, ali lakse je nego se boriti s vjetrenjacama: format c: :) (znam da toga vise nema kod win xp, ali 98SE je dugo bila ziva na mojoj masini). Rjesenje za velikog dijela problema. I stavis natrag sve i firefox i to je to. :)
Ja to iz dna duse mrzim, ali lakse je nego se boriti s vjetrenjacama: format c: Smile (znam da toga vise nema kod win xp, ali 98SE je dugo bila ziva na mojoj masini). Rjesenje za velikog dijela problema. I stavis natrag sve i firefox i to je to. Smile



_________________
Život je lijep, tako kažu...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
mdoko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2002. (22:17:12)
Postovi: (71A)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
199 = 237 - 38
Lokacija: Heriot-Watt University, Edinburgh

PostPostano: 22:21 sub, 3. 3. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Saf"]

--> Kak da pobrišem Firefox tak da nema nikakvih tragova u sistemu da je ikad bio na mom kompu? :roll: :?:[/quote]
Pa, izbrisi svoje preference. Windowsaski ekvivalent od [tt]$HOME/.mozilla[/tt] je [tt]C:\Documents and Settings\USERNAME\Local Settings\Application Data\Mozilla[/tt]
Saf (napisa):


→ Kak da pobrišem Firefox tak da nema nikakvih tragova u sistemu da je ikad bio na mom kompu? Rolling Eyes Question

Pa, izbrisi svoje preference. Windowsaski ekvivalent od $HOME/.mozilla je C:\Documents and Settings\USERNAME\Local Settings\Application Data\Mozilla



_________________
Extraordinary claims require extraordinary evidence. – Carl Sagan
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
ay4u5unwzb
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 07. 2003. (19:46:43)
Postovi: (5E)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 1

PostPostano: 23:44 sub, 3. 3. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="mdoko"][quote="Saf"]

--> Kak da pobrišem Firefox tak da nema nikakvih tragova u sistemu da je ikad bio na mom kompu? :roll: :?:[/quote]
Pa, izbrisi svoje preference. Windowsaski ekvivalent od [tt]$HOME/.mozilla[/tt] je [tt]C:\Documents and Settings\USERNAME\Local Settings\Application Data\Mozilla[/tt][/quote]
Zapravo je [tt]~\Application Data\Mozilla[/tt], ovo gore je putanja do fajlova koji se drze iskljucivo na lokalnom stroju (u slucaju roaming profila), bar je takav standard na Windowsima.
mdoko (napisa):
Saf (napisa):


→ Kak da pobrišem Firefox tak da nema nikakvih tragova u sistemu da je ikad bio na mom kompu? Rolling Eyes Question

Pa, izbrisi svoje preference. Windowsaski ekvivalent od $HOME/.mozilla je C:\Documents and Settings\USERNAME\Local Settings\Application Data\Mozilla

Zapravo je ~\Application Data\Mozilla, ovo gore je putanja do fajlova koji se drze iskljucivo na lokalnom stroju (u slucaju roaming profila), bar je takav standard na Windowsima.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Saf
Forumski umjetnik
Forumski umjetnik


Pridružen/a: 10. 06. 2005. (21:55:28)
Postovi: (1B0)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
22 = 30 - 8
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 11:55 ned, 4. 3. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

pobrisao sam cijeli mozzila folder, ponovo instalirao i svejedno mi zapamti i teme i pluginove (koji su prestali radit!!)... neznam kaj da vise napravim!
pobrisao sam cijeli mozzila folder, ponovo instalirao i svejedno mi zapamti i teme i pluginove (koji su prestali radit!!)... neznam kaj da vise napravim!



_________________
Super Nut Chase
moj site
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
mdoko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2002. (22:17:12)
Postovi: (71A)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
199 = 237 - 38
Lokacija: Heriot-Watt University, Edinburgh

PostPostano: 12:02 ned, 4. 3. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Saf"]pobrisao sam cijeli mozzila folder, ponovo instalirao i svejedno mi zapamti i teme i pluginove (koji su prestali radit!!)... neznam kaj da vise napravim![/quote]
:idea: Zgazi windoze i instaliraj GNU/Linux!

Edit nakon vsegine napomene: ovaj post ne shvacati preozbiljno - intendirano je da bude sala. :-)
Saf (napisa):
pobrisao sam cijeli mozzila folder, ponovo instalirao i svejedno mi zapamti i teme i pluginove (koji su prestali radit!!)... neznam kaj da vise napravim!

Idea Zgazi windoze i instaliraj GNU/Linux!

Edit nakon vsegine napomene: ovaj post ne shvacati preozbiljno - intendirano je da bude sala. Smile



_________________
Extraordinary claims require extraordinary evidence. – Carl Sagan


Zadnja promjena: mdoko; 14:23 ned, 4. 3. 2007; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 12:40 ned, 4. 3. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="mdoko"][quote="Saf"]pobrisao sam cijeli mozzila folder, ponovo instalirao i svejedno mi zapamti i teme i pluginove (koji su prestali radit!!)... neznam kaj da vise napravim![/quote]
:idea: Zgazi windoze i instaliraj GNU/Linux![/quote]

:tup: Zbog ovakvih uleta mi Linuxasi cesto zvucimo kao Jehovini svjedoci. :ccc:

@Saf: A jesi li pobrisao Mozilla/Firefox settingse u registryju? :D Ne sjecam se vise gdje tocno, ali imas opciju Find. 8)
mdoko (napisa):
Saf (napisa):
pobrisao sam cijeli mozzila folder, ponovo instalirao i svejedno mi zapamti i teme i pluginove (koji su prestali radit!!)... neznam kaj da vise napravim!

Idea Zgazi windoze i instaliraj GNU/Linux!


Tup! Zbog ovakvih uleta mi Linuxasi cesto zvucimo kao Jehovini svjedoci. Ccc.... Sram te bilo...

@Saf: A jesi li pobrisao Mozilla/Firefox settingse u registryju? Very Happy Ne sjecam se vise gdje tocno, ali imas opciju Find. Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Ante
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 02. 2006. (11:12:00)
Postovi: (155)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
43 = 75 - 32

PostPostano: 13:15 ned, 4. 3. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

@Saf: Jesi probao restartat komp :?:
@Saf: Jesi probao restartat komp Question



_________________
Eat a lot, sleep a lot, brush 'em like crazy.
Run a lot, do a lot, never be lazy.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Saf
Forumski umjetnik
Forumski umjetnik


Pridružen/a: 10. 06. 2005. (21:55:28)
Postovi: (1B0)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
22 = 30 - 8
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 23:36 pon, 5. 3. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

hmmm.... nakon sati, sati i sati igranja sa firefoxom došaso sam do toga da radi manje više sve osim npr acrobat reader plug-ina, odnosno kad želim pdf otvorit u browseru otvara mi bijelu stranicu pa moram ručno downloadad file..
hmmm.... nakon sati, sati i sati igranja sa firefoxom došaso sam do toga da radi manje više sve osim npr acrobat reader plug-ina, odnosno kad želim pdf otvorit u browseru otvara mi bijelu stranicu pa moram ručno downloadad file..



_________________
Super Nut Chase
moj site
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
MKova
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 10. 2005. (18:24:38)
Postovi: (187)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 45 - 45

PostPostano: 23:48 pon, 5. 3. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

jel mi možemo sad znat koji je bio glavni skup problema?
jel mi možemo sad znat koji je bio glavni skup problema?



_________________
suradnici za razvoj igre traženi!! vidi ovo
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Biseri Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2  Sljedeće
Stranica 1 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan