Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Prvi rodjendan Foruma!!!

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Uvod i najave + International -> Obavijesti: Forum
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 0:57 pon, 6. 10. 2003    Naslov: Prvi rodjendan Foruma!!! Citirajte i odgovorite

:slonic: :banana: :weee: :slonic: :banana: :weee: :slonic: :banana: :weee: :slonic:

Danas, 6.10.2003., u 23:07 Forum@DeGiorgi ce navrsiti prvu godisnjicu svog rada i postojanja.

:slonic: :banana: :weee: :slonic: :banana: :weee: :slonic: :banana: :weee: :slonic:

Uz vec najavljeni [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=882]Drugi tradicionalni izlet, 11.10.2003[/url] ekipa Foruma pripremila je jos nekoliko iznenadjenja. :D

1. Upgradean je phpBB. Iako dolje pise verzija 2.0.5, rijec je o aktualnoj 2.0.6. :D

2. Novi rankovi. Vise nema starih "pingvina". Novi rankovi su Strumpfovi kako ne bi bilo ocito koliko ukupno ima rankova. Ovako je - IMO - zabavnije. 8)

3. Dodana podrska za nove jezike u stilu subSilver: [i]Hrvatski[/i] :weee: [i]Njemacki[/i] :verycool: i [i]Makedonski[/i] :shock: Hrvatski prijevod je malo cudan, ali sluzi svrsi. Mozda ga u nekom trenutku doradimo... :?

Ostalim prigodnim dogadjanjima moci cete prisustvovati na spomenutom Izletu.

:slonic: :banana: :weee: :slonic: :banana: :weee: :slonic: :banana: :weee: :slonic:

Rodjendanske cestitke primaju se kao reply na ovu poruku... 8)

:slonic: :banana: :weee: :slonic: :banana: :weee: :slonic: :banana: :weee: :slonic:
Rozi slonic Dancing banana Weeeeeee!!!!!!!!!!! Rozi slonic Dancing banana Weeeeeee!!!!!!!!!!! Rozi slonic Dancing banana Weeeeeee!!!!!!!!!!! Rozi slonic

Danas, 6.10.2003., u 23:07 Forum@DeGiorgi ce navrsiti prvu godisnjicu svog rada i postojanja.

Rozi slonic Dancing banana Weeeeeee!!!!!!!!!!! Rozi slonic Dancing banana Weeeeeee!!!!!!!!!!! Rozi slonic Dancing banana Weeeeeee!!!!!!!!!!! Rozi slonic

Uz vec najavljeni Drugi tradicionalni izlet, 11.10.2003 ekipa Foruma pripremila je jos nekoliko iznenadjenja. Very Happy

1. Upgradean je phpBB. Iako dolje pise verzija 2.0.5, rijec je o aktualnoj 2.0.6. Very Happy

2. Novi rankovi. Vise nema starih "pingvina". Novi rankovi su Strumpfovi kako ne bi bilo ocito koliko ukupno ima rankova. Ovako je - IMO - zabavnije. Cool

3. Dodana podrska za nove jezike u stilu subSilver: Hrvatski Weeeeeee!!!!!!!!!!! Njemacki Very cool i Makedonski Shocked Hrvatski prijevod je malo cudan, ali sluzi svrsi. Mozda ga u nekom trenutku doradimo... Confused

Ostalim prigodnim dogadjanjima moci cete prisustvovati na spomenutom Izletu.

Rozi slonic Dancing banana Weeeeeee!!!!!!!!!!! Rozi slonic Dancing banana Weeeeeee!!!!!!!!!!! Rozi slonic Dancing banana Weeeeeee!!!!!!!!!!! Rozi slonic

Rodjendanske cestitke primaju se kao reply na ovu poruku... Cool

Rozi slonic Dancing banana Weeeeeee!!!!!!!!!!! Rozi slonic Dancing banana Weeeeeee!!!!!!!!!!! Rozi slonic Dancing banana Weeeeeee!!!!!!!!!!! Rozi slonic



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike


Zadnja promjena: vsego; 3:30 čet, 25. 12. 2003; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Ivančica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2003. (15:05:55)
Postovi: (255)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-18 = 43 - 61
Lokacija: ja sam ti ko zvrk - stalno sam drugdje

PostPostano: 13:02 pon, 6. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pa, onda ću ja valda biti prva...

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
[color=red][size=24]SRETAN[/size] [size=24]ROĐENDAN!!![/size][/color]
[size=18]I puno sreće i uspjeha u daljnjem radu, te manje svađa i problema i killanja usera [/size]
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Pa, onda ću ja valda biti prva...

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
SRETAN ROĐENDAN!!!
I puno sreće i uspjeha u daljnjem radu, te manje svađa i problema i killanja usera
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing



_________________
"Veliki umovi raspravljaju o zamislima.
Prosječni umovi raspravljaju o događajima.
Mali umovi raspravljaju o ljudima."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 17:26 pon, 6. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

1. :new-bday:

2. Strumfovi??? :shocked!: A zake je mrgud-moderator tar ruzni? Ja bi umjesto njega onog streberka s naocalama (koji se stalno ulizuje admin-strumfu :bow: )

3. Koliko je zapravo usera killano od pocetka? :2gunfire: Jedan ili dva? Cist da se vidi crno na bijelo :vidivamo: (ili u nekim drugim bojama, ovisno o color scheme-u)
1. #Birthday

2. Strumfovi??? #Shocked A zake je mrgud-moderator tar ruzni? Ja bi umjesto njega onog streberka s naocalama (koji se stalno ulizuje admin-strumfu I bow before you )

3. Koliko je zapravo usera killano od pocetka? #2gunfire Jedan ili dva? Cist da se vidi crno na bijelo Gledaj dobro sta ti pokazujem (ili u nekim drugim bojama, ovisno o color scheme-u)



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 17:44 pon, 6. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]2. Strumfovi??? :shocked!: A zake je mrgud-moderator tar ruzni? Ja bi umjesto njega onog streberka s naocalama (koji se stalno ulizuje admin-strumfu :bow: )[/quote]

:idea: Gargamel!

Hocu Gargamelaaaaa!
krcko (napisa):
2. Strumfovi??? #Shocked A zake je mrgud-moderator tar ruzni? Ja bi umjesto njega onog streberka s naocalama (koji se stalno ulizuje admin-strumfu I bow before you )


Idea Gargamel!

Hocu Gargamelaaaaa!



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
c2h5oh
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 10. 2003. (17:58:30)
Postovi: (F0)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-2 = 2 - 4
Lokacija: Republika PESCENICA

PostPostano: 19:01 pon, 6. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

svaka vam cast i nadam se da cu na 5 rodjendanu reci hvala vam svima koji ste mi pomogli ali ja sam zavrsio :)

[size=18][color=orange]SRETAN ROCKAS :)[/size][/color]
svaka vam cast i nadam se da cu na 5 rodjendanu reci hvala vam svima koji ste mi pomogli ali ja sam zavrsio Smile

SRETAN ROCKAS Smile



_________________
-----------------------------------------------------------------
I just wanna feel adrenaline rushing through my body.
Life isn't just a straight white line!!!

-----------------------------------------------------------------
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
hopla
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 05. 2003. (03:01:17)
Postovi: (49)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 19:17 pon, 6. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sretan rodjendan, degiorgijevci!!!
Ovaj se web forum pokazao iznimno vrijednim mjestom komunikacije u nekoliko prilika koje se ticu tzv. "studentske politike", ponajvise zato jer je, khm-khm, [i]predsjednik[/i] zagrebackog i hrvatskog studentskog zbora s vaseg faxa. Ne zelim se sada detaljnije osvrtati na konkretne stvari koje su se ovdje dogodile i u mnogome odredile razvoj price s Bezjakom i njegovim studentskim zborom, udrugom SUMA, itd. To je na neki nacin vec proslost... No studenti i dalje NEMAJU svoj list, NEMAJU svoj radio, NEMAJU nikakav opipljivi medij putem kojeg bi se informirali, komunicirali, kontrolirali svoje predstavnike, posebno ne na sveucilisnoj razini... Web forumi su zato vrijedna pojava, naravno to vrednija sto vise imaju clanova.
S ovim u svezi, moram uputiti i jednu malu "kritiku", ne Forumu nego forumasima. Kad su vec prisutni na internetu, ne vidim razloga zasto svoje prisustvo jos nisu prosirili na www.student.hr . Pa zato molim da procitate ovo: http://www.student.hr/info/join_us.asp i postupite po uputama :D

Jos jednom - sretan rodjendan!!!
Sretan rodjendan, degiorgijevci!!!
Ovaj se web forum pokazao iznimno vrijednim mjestom komunikacije u nekoliko prilika koje se ticu tzv. "studentske politike", ponajvise zato jer je, khm-khm, predsjednik zagrebackog i hrvatskog studentskog zbora s vaseg faxa. Ne zelim se sada detaljnije osvrtati na konkretne stvari koje su se ovdje dogodile i u mnogome odredile razvoj price s Bezjakom i njegovim studentskim zborom, udrugom SUMA, itd. To je na neki nacin vec proslost... No studenti i dalje NEMAJU svoj list, NEMAJU svoj radio, NEMAJU nikakav opipljivi medij putem kojeg bi se informirali, komunicirali, kontrolirali svoje predstavnike, posebno ne na sveucilisnoj razini... Web forumi su zato vrijedna pojava, naravno to vrednija sto vise imaju clanova.
S ovim u svezi, moram uputiti i jednu malu "kritiku", ne Forumu nego forumasima. Kad su vec prisutni na internetu, ne vidim razloga zasto svoje prisustvo jos nisu prosirili na www.student.hr . Pa zato molim da procitate ovo: http://www.student.hr/info/join_us.asp i postupite po uputama Very Happy

Jos jednom - sretan rodjendan!!!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Ivančica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2003. (15:05:55)
Postovi: (255)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-18 = 43 - 61
Lokacija: ja sam ti ko zvrk - stalno sam drugdje

PostPostano: 21:22 pon, 6. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hopla, lijepo si ti to sve izložio, ali moram ti ipak prigovoriti: ovo nije topic za reklamu nego za čestitke. (no hard feelings :wink:)
Hopla, lijepo si ti to sve izložio, ali moram ti ipak prigovoriti: ovo nije topic za reklamu nego za čestitke. (no hard feelings Wink)



_________________
"Veliki umovi raspravljaju o zamislima.
Prosječni umovi raspravljaju o događajima.
Mali umovi raspravljaju o ljudima."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
c2h5oh
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 10. 2003. (17:58:30)
Postovi: (F0)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-2 = 2 - 4
Lokacija: Republika PESCENICA

PostPostano: 22:09 pon, 6. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote] No studenti i dalje NEMAJU svoj list, NEMAJU svoj radio, NEMAJU nikakav opipljivi medij putem kojeg bi se informirali, komunicirali, kontrolirali svoje predstavnike, posebno ne na sveucilisnoj razini...[/quote]

moram priznati da je ovo kritika na mjestu.
barem bi mogli list imati i ideja sa radiom nije losa.
znam da treba love za sve to ali to je odlicna stvar[/quote]
Citat:
No studenti i dalje NEMAJU svoj list, NEMAJU svoj radio, NEMAJU nikakav opipljivi medij putem kojeg bi se informirali, komunicirali, kontrolirali svoje predstavnike, posebno ne na sveucilisnoj razini...


moram priznati da je ovo kritika na mjestu.
barem bi mogli list imati i ideja sa radiom nije losa.
znam da treba love za sve to ali to je odlicna stvar[/quote]



_________________
-----------------------------------------------------------------
I just wanna feel adrenaline rushing through my body.
Life isn't just a straight white line!!!

-----------------------------------------------------------------
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 22:18 pon, 6. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[img]http://degiorgi.math.hr/forum/templates/Classic/images/logo_phpBB.gif[/img]

:klapklap:

:new-bday: [img]http://www.stopstart.freeserve.co.uk/smilie/biggringift.gif[/img]
:!: [size=22][color=red]sretna ti prva godina, DeGiorgi[/color][/size] :!:
:skakavci:
:muzak:
:weee: :slonic: :banana:
:valovi:


[size=17][color=blue]i od srca ti ih zelim jos puno puno puno !!! [/color][/size]



iako kasnim 10tak minuta, nadam se da mi neces zamjeriti :mrgreen:


Toooooo, majstoreeeee!

#Birthday
Exclamation sretna ti prva godina, DeGiorgi Exclamation
Mi skacemo, cijeli dan i noc...
Muzak
Weeeeeee!!!!!!!!!!! Rozi slonic Dancing banana
Mi smo sareni i veseli!


i od srca ti ih zelim jos puno puno puno !!!



iako kasnim 10tak minuta, nadam se da mi neces zamjeriti Mr. Green



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 22:24 pon, 6. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Evo, i to se navrsilo (prije koju minutu) :!:

:weee: Hvala svima koji su nas podrzali, te pogotovo ekipi bez koje bi Forum davno nestao. :weee:

Evo malo statistika:

- napucali smo 5931 postova :shock:

- otvorili smo 825 topica :D

- imamo 206 usera (unatoc ljetnom ciscenju neaktivnih!) :weee:

- najvise istovremeno ulogiranih korisnika je bilo 13 (u 19:33, 20. 5. 2003) 8)

- organizirali smo jedan tradicionalni izlet i pripremili drugi :lol:

- otvorili [url=http://degiorgi.math.hr/forum/gallery/]Galeriju Foruma[/url] :smilecolros:

Redovite statistike mozete pratiti [url=http://degiorgi.math.hr/forum/stats/]ovdje[/url]. Bit ce i graficka verzija (uskoro, nadam se).

Da odgovorim Krcku... Unatoc svim problemima i sukobima, account je izgubio tocno jedan user: netko tko je otvorio account i odmah postao warez linkove pod UuR. :evil:

Imali smo i jednu prijavu Abuse sluzbi koja je urodila (kako sam nedavno saznao) tromjesecnim ukidanjem accounta.

Ipak, stvari su dobro funkcionirale, dobrim dijelom zahvaljujuci revnim :bow: moderatorima :bow: koji su se stvarno iskazali kad je bilo najvise problema. :weee: Ja se nadam da je njihov posao zavrsen... :D

Za kraj: [b]SRETNA VAM NOVA FORUMAŠKA GODINA[/b] :!::!::!:

P.S. Hoplinu raspravu nastavite negdje drugdje. Ovo je topic za slavlje, cestitke i veslje... 8)
Evo, i to se navrsilo (prije koju minutu) Exclamation

Weeeeeee!!!!!!!!!!! Hvala svima koji su nas podrzali, te pogotovo ekipi bez koje bi Forum davno nestao. Weeeeeee!!!!!!!!!!!

Evo malo statistika:

- napucali smo 5931 postova Shocked

- otvorili smo 825 topica Very Happy

- imamo 206 usera (unatoc ljetnom ciscenju neaktivnih!) Weeeeeee!!!!!!!!!!!

- najvise istovremeno ulogiranih korisnika je bilo 13 (u 19:33, 20. 5. 2003) Cool

- organizirali smo jedan tradicionalni izlet i pripremili drugi Laughing

- otvorili Galeriju Foruma #Smile_colors

Redovite statistike mozete pratiti ovdje. Bit ce i graficka verzija (uskoro, nadam se).

Da odgovorim Krcku... Unatoc svim problemima i sukobima, account je izgubio tocno jedan user: netko tko je otvorio account i odmah postao warez linkove pod UuR. Evil or Very Mad

Imali smo i jednu prijavu Abuse sluzbi koja je urodila (kako sam nedavno saznao) tromjesecnim ukidanjem accounta.

Ipak, stvari su dobro funkcionirale, dobrim dijelom zahvaljujuci revnim I bow before you moderatorima I bow before you koji su se stvarno iskazali kad je bilo najvise problema. Weeeeeee!!!!!!!!!!! Ja se nadam da je njihov posao zavrsen... Very Happy

Za kraj: SRETNA VAM NOVA FORUMAŠKA GODINA ExclamationExclamationExclamation

P.S. Hoplinu raspravu nastavite negdje drugdje. Ovo je topic za slavlje, cestitke i veslje... Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 23:41 pon, 6. 10. 2003    Naslov: Re: Prvi rodjendan Foruma!!! Citirajte i odgovorite

[color=blue] :party: :dance: :banana: :fly:

[b]Prva od (beskonačno) mnogo![/b][/color]

[color=orange][b][size=18]Sretan ročkas, DeGiorgić !!![/size][/b][/color]

[color=blue][b]Moje čestitke svim Forumašima i posebna čestitka i zahvala našem adminu na ideji, hrabrosti i ustrajnosti! I hvala svima koji su ga podržavali i pomagali mu, te svima koji su prolijevali slova na Forumu! :D [/b][/color]
[quote="vsego"]Danas, 6.10.2003., u 23:07 Forum@DeGiorgi ce navrsiti prvu godisnjicu svog rada i postojanja.[/quote][color=blue]Mali ispravak, tj. tu je trebalo pisati:[/color]

[color=red][b]Sutra 1. 1. 1. u 00:00 po Forumskom vremenu (po kojem svi Forumaši i sav normalan svijet mjeri vrijeme)[/b] Forum@DeGiorgi ce navrsiti prvu godisnjicu svog rada i postojanja. 8) 8) :lol: :lol: :lol: :lol:[/color]

[quote="krcko"][quote="krcko"]2. Strumfovi??? A zake je mrgud-moderator tar ruzni? Ja bi umjesto njega onog streberka s naocalama (koji se stalno ulizuje admin-strumfu ) [/quote]
Gargamel!

Hocu Gargamelaaaaa![/quote][color=blue]Jeeeee!!! Dajte Krcku Gargabešamela!!!

BTW, DI JE ŠTRUMFETA???????????????? Ti dam, ti dam, ti dam,...![/color][color=darkred][/color][color=red][/color][color=orange][/color][color=brown][/color][color=yellow][/color][color=green][/color]
Tuluuuuum!!! Ja sam za ples, o jeee-eee... Dancing banana Ja letim, ja letim... Ja vise ne letim...

Prva od (beskonačno) mnogo!


Sretan ročkas, DeGiorgić !!!

Moje čestitke svim Forumašima i posebna čestitka i zahvala našem adminu na ideji, hrabrosti i ustrajnosti! I hvala svima koji su ga podržavali i pomagali mu, te svima koji su prolijevali slova na Forumu! Very Happy
vsego (napisa):
Danas, 6.10.2003., u 23:07 Forum@DeGiorgi ce navrsiti prvu godisnjicu svog rada i postojanja.
Mali ispravak, tj. tu je trebalo pisati:

Sutra 1. 1. 1. u 00:00 po Forumskom vremenu (po kojem svi Forumaši i sav normalan svijet mjeri vrijeme) Forum@DeGiorgi ce navrsiti prvu godisnjicu svog rada i postojanja. Cool Cool Laughing Laughing Laughing Laughing

krcko (napisa):
krcko (napisa):
2. Strumfovi??? A zake je mrgud-moderator tar ruzni? Ja bi umjesto njega onog streberka s naocalama (koji se stalno ulizuje admin-strumfu )

Gargamel!

Hocu Gargamelaaaaa!
Jeeeee!!! Dajte Krcku Gargabešamela!!!

BTW, DI JE ŠTRUMFETA???????????????? Ti dam, ti dam, ti dam,...!



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
C'Tebo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:40:48)
Postovi: (26A)16
Sarma = la pohva - posuda
-13 = 3 - 16
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 9:55 uto, 7. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

SRETAN ROĐENDAN, DEGIORGI!!!
:2pivce::weee::weee::muzak::banana::muzak::weee::weee::2pivce:


I oću lumena ("Uvijek sam govorio....")
SRETAN ROĐENDAN, DEGIORGI!!!
Neka zvone case!Weeeeeee!!!!!!!!!!!Weeeeeee!!!!!!!!!!!MuzakDancing bananaMuzakWeeeeeee!!!!!!!!!!!Weeeeeee!!!!!!!!!!!Neka zvone case!


I oću lumena ("Uvijek sam govorio....")



_________________
Click me!
_______________________
Bad panda!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Astrea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 04. 2003. (20:33:45)
Postovi: (3E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 13:07 sri, 8. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kasnim no kazu da za dobre zelje nikad nije kasno
stoga

[b][size=24][color=red]SRETAN RODJENDAN!!!![/color][/size][/b]

:new-bday:
:party:

i jos punoooo uspjesnih godina ti zelim! :kisscheek:
Kasnim no kazu da za dobre zelje nikad nije kasno
stoga

SRETAN RODJENDAN!!!!

#Birthday
Tuluuuuum!!!

i jos punoooo uspjesnih godina ti zelim! Kiss on a cheek


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Uvod i najave + International -> Obavijesti: Forum Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan