Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

1.praktični kolokvij
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Nori
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 10. 2006. (18:41:07)
Postovi: (E5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
22 = 34 - 12

PostPostano: 12:20 sri, 28. 3. 2007    Naslov: 1.praktični kolokvij Citirajte i odgovorite

Mene zanima kad bi trebao nastupiti prvi praktični?! Na vježbama nam je rečeno da bi trebala biti 3 po semestru i to subotom, što znači barem 1 prije prvog kolokvija. Ako u ovu subotu ne pišemo ( a nismo dobili zadatke za vježbu), sljedeću subotu je velika subota :party: pa valjda i to otpada a subotu nakon toga je kolokvij iz analize.... :fluffy:
Mislim da bi bilo korisno da barem dobijemo te zadatke za vježbu da se isklesamo za kolokvij 8)
Mene zanima kad bi trebao nastupiti prvi praktični?! Na vježbama nam je rečeno da bi trebala biti 3 po semestru i to subotom, što znači barem 1 prije prvog kolokvija. Ako u ovu subotu ne pišemo ( a nismo dobili zadatke za vježbu), sljedeću subotu je velika subota Tuluuuuum!!! pa valjda i to otpada a subotu nakon toga je kolokvij iz analize.... Fluffy
Mislim da bi bilo korisno da barem dobijemo te zadatke za vježbu da se isklesamo za kolokvij Cool


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 13:53 sri, 28. 3. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nece biti prije prvog "obicnog" kolokvija. ;)
Nece biti prije prvog "obicnog" kolokvija. Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Luuka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (20:34:54)
Postovi: (925)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
188 = 301 - 113
Lokacija: Hakuna Matata

PostPostano: 18:53 sri, 28. 3. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

A da li će u tom praktičnom kolokviju biti zadaci sa npr. rekurzijama ili baš neke totalne trivijalne stvari? Ne znam kako ostalima al meni rekurzije i nisu baš trivijalne...... :oops:
A da li će u tom praktičnom kolokviju biti zadaci sa npr. rekurzijama ili baš neke totalne trivijalne stvari? Ne znam kako ostalima al meni rekurzije i nisu baš trivijalne...... Embarassed



_________________
"Bolje bi prolazio na faxu da sam na drogama nego na netu" - by a friend of mine
"Poslije spavanja doma spavanje bilo di mi je najdraža stvar" - by the same guy Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 20:03 sri, 28. 3. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Treba pratiti na vjezbama... :P

Dakle, kako je receno: zadaci bi trebali biti jednostavni, a namjeravamo ih i unaprijed objaviti. 8) Kada, ne znam... :)

Rekurzije ce biti bitne u kolokviju. 8)
Treba pratiti na vjezbama... Razz

Dakle, kako je receno: zadaci bi trebali biti jednostavni, a namjeravamo ih i unaprijed objaviti. Cool Kada, ne znam... Smile

Rekurzije ce biti bitne u kolokviju. Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mmaric43
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 11. 2005. (16:25:14)
Postovi: (19)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 0

PostPostano: 23:40 sri, 28. 3. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Evo neću otvratai novu temu. Samo jedno formalno pitanje. Prošle godine, koliko se sjećam, ali nisam siguran, koristili smo devc program za programiranje. Ja sada imam instaliran devc++ 4.9.9.2. Vizualno mi je isti, a dali je zapravo isti ili moram tražiti taj devc?
Evo neću otvratai novu temu. Samo jedno formalno pitanje. Prošle godine, koliko se sjećam, ali nisam siguran, koristili smo devc program za programiranje. Ja sada imam instaliran devc++ 4.9.9.2. Vizualno mi je isti, a dali je zapravo isti ili moram tražiti taj devc?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 0:01 čet, 29. 3. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

AFAIK, ne postoji DevC, nego samo DevC++. 8) A smijete koristiti bilo koji C compiler dostupan u praktikumima (dakle i gcc na Studentu). :)
AFAIK, ne postoji DevC, nego samo DevC++. Cool A smijete koristiti bilo koji C compiler dostupan u praktikumima (dakle i gcc na Studentu). Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mmaric43
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 11. 2005. (16:25:14)
Postovi: (19)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 0

PostPostano: 1:02 čet, 29. 3. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hvala na odgovoru.
Hvala na odgovoru.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan