Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

UuR: Popravak popravka (informacija)
WWW:
Idite na 1, 2  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 16:37 pet, 9. 3. 2007    Naslov: UuR: Popravak popravka Citirajte i odgovorite

Na oglasnoj ploci objavljen je popis studenata koji su kandidati za polaganje popravka popravnog kolokvija iz UuR-a; na webu ce biti tijekom vikenda. :)

[b]Podsjecam:[/b] vase ime na popisu ne znaci da mozete i izaci na kolokvij, nego da ce vam to biti omoguceno ako predate molbu. :tso: Vise o tome u [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?p=74256#74256]Nesinom izvjestaju s Fakultetskog Vijeca[/url]. 8)

Kriterij stavljanja nekoga u popis: svi studenti koji su imali pravo izlaska na popravni kolokvij, a nisu polozili kolegij. :D Dodan je kolega koji je svoj izostanak s kolokvija prije popravnog (valjda s drugog) opravdao nastavnicima. 8)

Ako netko smatra da je nepravedno izostavljen s popisa, tj. da je imao dobar razlog nepojavljivanja na 1. ili 2. kolokviju, moze se javiti nastavnicima (s medicinskom ili kakvom vec dokumentacijom). 8)

Ovo je popravak popravka i broje se samo bodovi koje tu skupite. :prodike: Nikakvi stari kolokviji, zadace,... samo ovaj popravak. :)

Kad dogovorimo termin, javit cemo vam. 8) Za sada, racunajte da ce [b]vjerojatno[/b] biti u petak, 23.3. ili ponedjeljak 26.3. :)
Na oglasnoj ploci objavljen je popis studenata koji su kandidati za polaganje popravka popravnog kolokvija iz UuR-a; na webu ce biti tijekom vikenda. Smile

Podsjecam: vase ime na popisu ne znaci da mozete i izaci na kolokvij, nego da ce vam to biti omoguceno ako predate molbu. Trudim Se Objasniti... Vise o tome u Nesinom izvjestaju s Fakultetskog Vijeca. Cool

Kriterij stavljanja nekoga u popis: svi studenti koji su imali pravo izlaska na popravni kolokvij, a nisu polozili kolegij. Very Happy Dodan je kolega koji je svoj izostanak s kolokvija prije popravnog (valjda s drugog) opravdao nastavnicima. Cool

Ako netko smatra da je nepravedno izostavljen s popisa, tj. da je imao dobar razlog nepojavljivanja na 1. ili 2. kolokviju, moze se javiti nastavnicima (s medicinskom ili kakvom vec dokumentacijom). Cool

Ovo je popravak popravka i broje se samo bodovi koje tu skupite. Drzim prodike Nikakvi stari kolokviji, zadace,... samo ovaj popravak. Smile

Kad dogovorimo termin, javit cemo vam. Cool Za sada, racunajte da ce vjerojatno biti u petak, 23.3. ili ponedjeljak 26.3. Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 22:21 pet, 9. 3. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[b]Termin kolokvija:[/b] ponedjeljak, 26.3.2007, od 18:00 u predavaonici 003. 8)

Popis je dostupan i na [url=http://web.math.hr/nastava/uur/pp.html]sluzbenom webu[/url]... :)
Termin kolokvija: ponedjeljak, 26.3.2007, od 18:00 u predavaonici 003. Cool

Popis je dostupan i na sluzbenom webu... Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ice
Gost





PostPostano: 14:25 uto, 13. 3. 2007    Naslov: popravak Citirajte i odgovorite

Dali nam možete reći otprilike kako će izgledati taj popravak?
Da se opet ne iznenadimo, kao na ovom popravku,...
zadaci tipa 2. ili 6 ??? hvala :D
Dali nam možete reći otprilike kako će izgledati taj popravak?
Da se opet ne iznenadimo, kao na ovom popravku,...
zadaci tipa 2. ili 6 ??? hvala Very Happy


[Vrh]
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 16:43 uto, 13. 3. 2007    Naslov: Re: popravak Citirajte i odgovorite

[quote="ice"]Dali nam možete reći otprilike kako će izgledati taj popravak?[/quote]

Slicno prethodnom popravku (ali, naravno, ne na "isti kalup"). 8)

Ostajem pri staroj tvrdnji: tko se nije upoznao s [i]compilerom[/i], vjerojatno ce na kolokviju samo izgubiti vrijeme :arrow: racunalo, predavanja i vjezbe u ruke! :ok:

[quote="ice"]Da se opet ne iznenadimo, kao na ovom popravku,...[/quote]

Pa, bilo je receno koje gradivo, a zadaci su bili kombinacije i sitne modifikacije onih iz vjezbi; ne vidim cemu iznenadjenje. :?

[quote="ice"]zadaci tipa 2. ili 6?[/quote]

:?: :grebgreb:
ice (napisa):
Dali nam možete reći otprilike kako će izgledati taj popravak?


Slicno prethodnom popravku (ali, naravno, ne na "isti kalup"). Cool

Ostajem pri staroj tvrdnji: tko se nije upoznao s compilerom, vjerojatno ce na kolokviju samo izgubiti vrijeme Arrow racunalo, predavanja i vjezbe u ruke! O-kay!

ice (napisa):
Da se opet ne iznenadimo, kao na ovom popravku,...


Pa, bilo je receno koje gradivo, a zadaci su bili kombinacije i sitne modifikacije onih iz vjezbi; ne vidim cemu iznenadjenje. Confused

ice (napisa):
zadaci tipa 2. ili 6?


Question Kotacici rade 100 na sat



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
jerk
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 03. 2007. (15:13:31)
Postovi: (7)16
Sarma = la pohva - posuda
-2 = 0 - 2

PostPostano: 19:05 uto, 13. 3. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

a hm ,mene zanima dje bih ja mogao downloadirati c++, imam onaj iz skriptarnice, al mi uopce nis ne radi...i, da, znam da malo kasnim ,al tek mi sad dođoše komp u zg... :^o haha... :guilty: ak ima neki oke sajt na netu, pa da vidim...thnx, pipl... :titanic: :wacky:
a hm ,mene zanima dje bih ja mogao downloadirati c++, imam onaj iz skriptarnice, al mi uopce nis ne radi...i, da, znam da malo kasnim ,al tek mi sad dođoše komp u zg... Liar haha... :guilty: ak ima neki oke sajt na netu, pa da vidim...thnx, pipl... Titanic Tup, tup, tup,...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 19:30 uto, 13. 3. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja sam na Linuxu koji tradicionalno dolazi s raznim compilerima; za Windowsashe, preporuca se [url=http://www.bloodshed.net/devcpp.html]Dev C++[/url] (da, onaj "iz skriptarnice", ali radeca verzija). :D

Sva sreca da je i skriptarnici bila dostavljena ispravna verzija... :roll:
Ja sam na Linuxu koji tradicionalno dolazi s raznim compilerima; za Windowsashe, preporuca se Dev C++ (da, onaj "iz skriptarnice", ali radeca verzija). Very Happy

Sva sreca da je i skriptarnici bila dostavljena ispravna verzija... Rolling Eyes



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ivan_p
Gost





PostPostano: 14:39 sri, 14. 3. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Dali zante kakav će biti omjer zadataka, koliko će trebati za prolaz?
Dali zante kakav će biti omjer zadataka, koliko će trebati za prolaz?


[Vrh]
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 14:58 sri, 14. 3. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ne znam sto je "omjer zadataka". :neznam: Bodovanje ce biti kao na proslom popravnom, a za prolaz treba 45. 8)
Ne znam sto je "omjer zadataka". Ja to stvarno ne znam Bodovanje ce biti kao na proslom popravnom, a za prolaz treba 45. Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
jerk
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 03. 2007. (15:13:31)
Postovi: (7)16
Sarma = la pohva - posuda
-2 = 0 - 2

PostPostano: 16:56 sri, 14. 3. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

thnx for link za c... :lizalica: sad sam sretan...
thnx for link za c... Lizalica sad sam sretan...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
ivan_22
Gost





PostPostano: 19:34 sri, 14. 3. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Dakle "omjer zadataka" ... :shock: koliko će ih biti iz prvog dijela gradiva,odnosno iz brojevnih sustava i turinga, a koliko iz algoritama i koliko će koji dio bodova nositi?
Dakle "omjer zadataka" ... Shocked koliko će ih biti iz prvog dijela gradiva,odnosno iz brojevnih sustava i turinga, a koliko iz algoritama i koliko će koji dio bodova nositi?


[Vrh]
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 0:05 čet, 15. 3. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Slicno, mozda cak identicno kao na proslom popravnom. 8)

Gle, cak i da je moguce "provuci" se bez algoritama - ne isplati se. :ccc: Na C-u cete imati testiranje na racunalima, a kolokviji ce biti tezi (zbog tezeg gradiva) nego igrarije s algoritmima na UuR-u, tako da je "provlacenje" na racun brojevnih sustava i ostalih nealgoritamskih zadataka - tracenje vremena. :/

@jerk: Ja bih radije da budes sretan nakon objave rezultata (no to, unatoc uvrijezenom misljenju, ne ovisi o meni). ;)
Slicno, mozda cak identicno kao na proslom popravnom. Cool

Gle, cak i da je moguce "provuci" se bez algoritama - ne isplati se. Ccc.... Sram te bilo... Na C-u cete imati testiranje na racunalima, a kolokviji ce biti tezi (zbog tezeg gradiva) nego igrarije s algoritmima na UuR-u, tako da je "provlacenje" na racun brojevnih sustava i ostalih nealgoritamskih zadataka - tracenje vremena. Ehm?

@jerk: Ja bih radije da budes sretan nakon objave rezultata (no to, unatoc uvrijezenom misljenju, ne ovisi o meni). Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 13:20 pet, 16. 3. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Dobih popis studenata kojima molba (ni)je odobrena; mozete ga naci [url=http://degiorgi.math.hr/uur/pp.html]ovdje[/url]. 8)

Imate dovoljno vremena :arrow: uhvatite se posla! :D

[b]Podsjecam:[/b] ovu i iducu subotu, od 11 do 15, prof. Singer i ja drzimo svojevrsnu nadoknadu za studente koji su UuR polozili prema starom programu. :-s Ako netko misli da ce mu koristiti za kolokvij, smije slobodno doci (ali nemojte racunati da vam je to dovoljno za nauciti; treba i samostalno raditi :prodike:).
Dobih popis studenata kojima molba (ni)je odobrena; mozete ga naci ovdje. Cool

Imate dovoljno vremena Arrow uhvatite se posla! Very Happy

Podsjecam: ovu i iducu subotu, od 11 do 15, prof. Singer i ja drzimo svojevrsnu nadoknadu za studente koji su UuR polozili prema starom programu. Eh? Ako netko misli da ce mu koristiti za kolokvij, smije slobodno doci (ali nemojte racunati da vam je to dovoljno za nauciti; treba i samostalno raditi Drzim prodike).



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ivan_22
Gost





PostPostano: 19:21 ned, 18. 3. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Dali znate gdje bih mogao provježbati zadatke kao 2. iz popravnog kolokvija ili turinga... :wink:
Dali znate gdje bih mogao provježbati zadatke kao 2. iz popravnog kolokvija ili turinga... Wink


[Vrh]
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 21:35 ned, 18. 3. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Za Turinga nema "vjezbaliste"; samo vjezbe i stari zadaci. :) Za logiku sudova imas... pogledaj sticky ("vazne") topice na ovom podforumu. 8)
Za Turinga nema "vjezbaliste"; samo vjezbe i stari zadaci. Smile Za logiku sudova imas... pogledaj sticky ("vazne") topice na ovom podforumu. Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mdoko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2002. (22:17:12)
Postovi: (71A)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
199 = 237 - 38
Lokacija: Heriot-Watt University, Edinburgh

PostPostano: 10:40 pon, 19. 3. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Za Turinga nema "vjezbaliste"[/quote]
To bas i nije sasvim tocno. Na studentu postoji programcic koji bi mogao posluziti za vjezbanje Turinga (iako nisam bas siguran koliko je jednostavno nauciti koristiti se tim programom). Uglavnom, dovoljno je u [tt]$PATH[/tt] dodati [tt]~/mdoko/bin[/tt]. Program se pokrece sa [tt]turing[/tt]. Help se dobije sa [tt]turing --help[/tt], a dodatna dokumentacija s primjerima se nalazi u [tt]~mdoko/share/turing-machine[/tt].
vsego (napisa):
Za Turinga nema "vjezbaliste"

To bas i nije sasvim tocno. Na studentu postoji programcic koji bi mogao posluziti za vjezbanje Turinga (iako nisam bas siguran koliko je jednostavno nauciti koristiti se tim programom). Uglavnom, dovoljno je u $PATH dodati ~/mdoko/bin. Program se pokrece sa turing. Help se dobije sa turing –help, a dodatna dokumentacija s primjerima se nalazi u ~mdoko/share/turing-machine.



_________________
Extraordinary claims require extraordinary evidence. – Carl Sagan
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 23:18 pon, 26. 3. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Eto, niti 4 sata nakon zavrsetka kolokvija, stigoshe i [url=http://degiorgi.math.hr/uur/pp.html]rezultati[/url] (ako ih netko ne vidi :arrow: force-reload). :D Moram priznati da sam ugodno iznenadjen (proslo je cetvero od 12). =D>

Vidimo se na C-u (uz preporuku da se odmah uhvatite posla, jer vam sad vec dosta fali). :)

P.S. Termin(e) upisa ocjena objavit cu i ovdje i na webu kolegija. 8)
Eto, niti 4 sata nakon zavrsetka kolokvija, stigoshe i rezultati (ako ih netko ne vidi Arrow force-reload). Very Happy Moram priznati da sam ugodno iznenadjen (proslo je cetvero od 12). Applause

Vidimo se na C-u (uz preporuku da se odmah uhvatite posla, jer vam sad vec dosta fali). Smile

P.S. Termin(e) upisa ocjena objavit cu i ovdje i na webu kolegija. Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Ančica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 12. 2006. (16:12:53)
Postovi: (F6)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
26 = 31 - 5

PostPostano: 0:01 uto, 27. 3. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

svaka čast!! =; \:D/
svaka čast!! Speak to the hand Dancing



_________________
..a jooooooj..
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
pitanje
Gost





PostPostano: 1:27 uto, 27. 3. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

zašto mi se ne ovaj link "ko je položio" otvara onaj popis onih kojim je molba prihvaćena
zašto mi se ne ovaj link "ko je položio" otvara onaj popis onih kojim je molba prihvaćena


[Vrh]
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 2:28 uto, 27. 3. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="pitanje"]zašto mi se ne ovaj link "ko je položio" otvara onaj popis onih kojim je molba prihvaćena[/quote]

Zato jer je to isti link; dokument je promijenjen. :/ Kako sam lijepo napisao: [b]ako ih [color=#a0a0a0](rezultate)[/color] netko ne vidi :arrow: force-reload[/b] (to bi bilo Shift+Reload na Firefoxu). 8)
pitanje (napisa):
zašto mi se ne ovaj link "ko je položio" otvara onaj popis onih kojim je molba prihvaćena


Zato jer je to isti link; dokument je promijenjen. Ehm? Kako sam lijepo napisao: ako ih (rezultate) netko ne vidi Arrow force-reload (to bi bilo Shift+Reload na Firefoxu). Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
lll
Gost





PostPostano: 6:00 uto, 27. 3. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

kada su žalbe????
kada su žalbe????


[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2  Sljedeće
Stranica 1 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan