Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

broj izlazaka na usmeni

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> (Elementarna) teorija brojeva
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
mary
Gost





PostPostano: 12:54 sub, 31. 3. 2007    Naslov: broj izlazaka na usmeni Citirajte i odgovorite

Zanima me za koliko izlazaka na usmeni dio ispita vrijedi kolokvij? :roll:
Zanima me za koliko izlazaka na usmeni dio ispita vrijedi kolokvij? Rolling Eyes


[Vrh]
duje
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2002. (12:21:31)
Postovi: (55C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
338 = 339 - 1

PostPostano: 13:41 sub, 31. 3. 2007    Naslov: Re: broj izlazaka na usmeni Citirajte i odgovorite

[quote="mary"]Zanima me za koliko izlazaka na usmeni dio ispita vrijedi kolokvij?[/quote]
Kolokvij vrijedi do kraja akademske godine (otprilike do 1.10.).
Broj izlazaka na usmeni ispit nije ogranicen. Bolje reci, ogranicen je samo opcim pravilima studiranja, kao sto su da nakon tri pada na ispitu, cetvrti ispit je komisijski, i sl. Ali nikada do sada nisam imao komisijski ispit iz Uvoda u teoriju brojeva, a nadam se da ni necu.
mary (napisa):
Zanima me za koliko izlazaka na usmeni dio ispita vrijedi kolokvij?

Kolokvij vrijedi do kraja akademske godine (otprilike do 1.10.).
Broj izlazaka na usmeni ispit nije ogranicen. Bolje reci, ogranicen je samo opcim pravilima studiranja, kao sto su da nakon tri pada na ispitu, cetvrti ispit je komisijski, i sl. Ali nikada do sada nisam imao komisijski ispit iz Uvoda u teoriju brojeva, a nadam se da ni necu.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 3. godine -> (Elementarna) teorija brojeva Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan