Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

help,hitno!!!

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Računalni sustavi na Fakultetu
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
nina
Gost





PostPostano: 6:12 sri, 16. 6. 2004    Naslov: help,hitno!!! Citirajte i odgovorite

[color=blue][/color][size=18][/size]E ljudi,pazite ovo, u matlabu moram riješit ovaj zadatak:
“Napisati program u matlabu koji radi animaciju kosog hica. Potrebno je napraviti graficko sucelje u koje se unosi pocetna brzina i kut hica. Nakon animacije uspisuje se doseg hice.”
Ne znam kako ću to napraviti,jer nisan baš proučila matlab. Može li mi iko pomoći,treba mi hitno??!! Bila bi jako zahvalna da mi neko napiše rješenje i ukratko objasni zadatak!! Neće propast svit ako ga ne riješim, ali je poželjno da do 8 i po još ovog jutra to napravim…Help!
E ljudi,pazite ovo, u matlabu moram riješit ovaj zadatak:
“Napisati program u matlabu koji radi animaciju kosog hica. Potrebno je napraviti graficko sucelje u koje se unosi pocetna brzina i kut hica. Nakon animacije uspisuje se doseg hice.”
Ne znam kako ću to napraviti,jer nisan baš proučila matlab. Može li mi iko pomoći,treba mi hitno??!! Bila bi jako zahvalna da mi neko napiše rješenje i ukratko objasni zadatak!! Neće propast svit ako ga ne riješim, ali je poželjno da do 8 i po još ovog jutra to napravim…Help!


[Vrh]
nina
Gost





PostPostano: 7:06 sri, 16. 6. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

zapravo,može i za sutra
zapravo,može i za sutra


[Vrh]
veky
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 12. 2002. (19:59:43)
Postovi: (5B0)16
Sarma = la pohva - posuda
22 = 24 - 2
Lokacija: negdje daleko...

PostPostano: 14:09 sri, 16. 6. 2004    Naslov: Re: help,hitno!!! Citirajte i odgovorite

[quote="nina"][color=blue][/color][size=18][/size]E ljudi,pazite ovo, u matlabu moram riješit ovaj zadatak:
“Napisati program u matlabu koji radi animaciju kosog hica. Potrebno je napraviti graficko sucelje u koje se unosi pocetna brzina i kut hica. Nakon animacije uspisuje se doseg hice.”
Ne znam kako ću to napraviti,jer nisan baš proučila matlab. Može li mi iko pomoći,treba mi hitno??!! Bila bi jako zahvalna da mi neko napiše rješenje i ukratko objasni zadatak!! Neće propast svit ako ga ne riješim, ali je poželjno da do 8 i po još ovog jutra to napravim…Help![/quote]

1000Kn.
nina (napisa):
E ljudi,pazite ovo, u matlabu moram riješit ovaj zadatak:
“Napisati program u matlabu koji radi animaciju kosog hica. Potrebno je napraviti graficko sucelje u koje se unosi pocetna brzina i kut hica. Nakon animacije uspisuje se doseg hice.”
Ne znam kako ću to napraviti,jer nisan baš proučila matlab. Može li mi iko pomoći,treba mi hitno??!! Bila bi jako zahvalna da mi neko napiše rješenje i ukratko objasni zadatak!! Neće propast svit ako ga ne riješim, ali je poželjno da do 8 i po još ovog jutra to napravim…Help!


1000Kn.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
nina
Gost





PostPostano: 16:12 čet, 17. 6. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

1000Kn.

:shock: :shock: :shock: jesi ti normalan????????
1000Kn.

Shocked Shocked Shocked jesi ti normalan????????


[Vrh]
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 16:16 čet, 17. 6. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="nina"]:shock: :shock: :shock: jesi ti normalan????????[/quote]

To je Veky :arrow: pitanje ti je totalno suvisno... :PP
nina (napisa):
Shocked Shocked Shocked jesi ti normalan????????


To je Veky Arrow pitanje ti je totalno suvisno... Weeee-heeee!!!



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
veky
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 12. 2002. (19:59:43)
Postovi: (5B0)16
Sarma = la pohva - posuda
22 = 24 - 2
Lokacija: negdje daleko...

PostPostano: 16:40 čet, 17. 6. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"][quote="nina"]:shock: :shock: :shock: jesi ti normalan????????[/quote]

To je Veky :arrow: pitanje ti je totalno suvisno... :PP[/quote]

Ma naravno... ali, kad si već tu, baš me zanima. Koliko bi ti naplatio pod gornjim uvjetima?
vsego (napisa):
nina (napisa):
Shocked Shocked Shocked jesi ti normalan????????


To je Veky Arrow pitanje ti je totalno suvisno... Weeee-heeee!!!


Ma naravno... ali, kad si već tu, baš me zanima. Koliko bi ti naplatio pod gornjim uvjetima?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 16:48 čet, 17. 6. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="veky"]Ma naravno... ali, kad si već tu, baš me zanima. Koliko bi ti naplatio pod gornjim uvjetima?[/quote]

Jasno, pod pretpostavkom da to nije nasa studentica, jer njima ne smijemo naplacivati... :?

Ne bih to preuzeo, jer ne znam Matlab. :P Ali, da znam, vjerojatno nesto poput ovog tvog... :shock: Ono, mogu pomoci sugestijama, ali [b]raditi [u]umjesto[/u] nekog[/b]... :evil:
veky (napisa):
Ma naravno... ali, kad si već tu, baš me zanima. Koliko bi ti naplatio pod gornjim uvjetima?


Jasno, pod pretpostavkom da to nije nasa studentica, jer njima ne smijemo naplacivati... Confused

Ne bih to preuzeo, jer ne znam Matlab. Razz Ali, da znam, vjerojatno nesto poput ovog tvog... Shocked Ono, mogu pomoci sugestijama, ali raditi umjesto nekog... Evil or Very Mad



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
veky
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 12. 2002. (19:59:43)
Postovi: (5B0)16
Sarma = la pohva - posuda
22 = 24 - 2
Lokacija: negdje daleko...

PostPostano: 20:53 čet, 17. 6. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"][quote="veky"]Ma naravno... ali, kad si već tu, baš me zanima. Koliko bi ti naplatio pod gornjim uvjetima?[/quote]

Jasno, pod pretpostavkom da to nije nasa studentica, jer njima ne smijemo naplacivati... :?[/quote]

Hm... pa naša studentica valjda ne bi bila tolika... hm, toliko neoprezna:-), da ovdje stavi zadatak što bez problema može vidjeti njen asistent... :-o

[quote]Ne bih to preuzeo, jer ne znam Matlab. :P[/quote]

Blago tebi. ;-)

[quote] Ali, da znam, vjerojatno nesto poput ovog tvog... :shock:[/quote]

Eto. Dakle, ni ti nisi normalan. :-)

[quote] Ono, mogu pomoci sugestijama, ali [b]raditi [u]umjesto[/u] nekog[/b]... :evil:[/quote]

A čuj... i ne samo raditi, već:
*animacija (!), *grafičko sučelje (!!), i, najbolje od svega, u 7:12 stavi na Forum obavijest da joj treba do 8:30 . (!!!) OMG.
vsego (napisa):
veky (napisa):
Ma naravno... ali, kad si već tu, baš me zanima. Koliko bi ti naplatio pod gornjim uvjetima?


Jasno, pod pretpostavkom da to nije nasa studentica, jer njima ne smijemo naplacivati... Confused


Hm... pa naša studentica valjda ne bi bila tolika... hm, toliko neoprezna:-), da ovdje stavi zadatak što bez problema može vidjeti njen asistent... Surprised

Citat:
Ne bih to preuzeo, jer ne znam Matlab. Razz


Blago tebi. Wink

Citat:
Ali, da znam, vjerojatno nesto poput ovog tvog... Shocked


Eto. Dakle, ni ti nisi normalan. Smile

Citat:
Ono, mogu pomoci sugestijama, ali raditi umjesto nekog... Evil or Very Mad


A čuj... i ne samo raditi, već:
*animacija (!), *grafičko sučelje (!!), i, najbolje od svega, u 7:12 stavi na Forum obavijest da joj treba do 8:30 . (!!!) OMG.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Gringo
Gost





PostPostano: 0:07 čet, 27. 12. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

poštovanje....

trebao bih nekoga da napravi jedan dosta lagan zadatak iz matlaba, naravno ako treba uz određenu novčanu naknadu.. i to, što prije.... :)


ponude na: nikoi8888@gmail.com
poštovanje....

trebao bih nekoga da napravi jedan dosta lagan zadatak iz matlaba, naravno ako treba uz određenu novčanu naknadu.. i to, što prije.... Smile


ponude na: nikoi8888@gmail.com


[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Računalni sustavi na Fakultetu Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan