Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

drustveno humanisticki predmeti

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Gost






PostPostano: 10:00 pon, 13. 10. 2003    Naslov: drustveno humanisticki predmeti Citirajte i odgovorite

Da li moramo upisati drustveno humanisticke predmete tokom studiranja ili ne? Tj da li su oni uvjet za sta? Jel moramo polagati te kolegije, jer vidim da nose neke bodove ili samo slusati?
Da li moramo upisati drustveno humanisticke predmete tokom studiranja ili ne? Tj da li su oni uvjet za sta? Jel moramo polagati te kolegije, jer vidim da nose neke bodove ili samo slusati?


[Vrh]
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 11:11 pon, 13. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Koliko ja znam ne trebaju se polagati. Ali od ove godine mi vise nije nis jasno. Dolje u vitrini piše da nisu nužni, a u referadi su mi rekli nest drukće. Morat ću ići opet pitat u referadu, pa tu napišem!
Koliko ja znam ne trebaju se polagati. Ali od ove godine mi vise nije nis jasno. Dolje u vitrini piše da nisu nužni, a u referadi su mi rekli nest drukće. Morat ću ići opet pitat u referadu, pa tu napišem!



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 14:25 pon, 13. 10. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ovakav topic vec postoji [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=918]ovdje[/url] (maloprije ga prebacih iz "Cumeza" u "Fax.opc". :)

Ovaj topic lockam, a raspravu nastavite na onom drugom. Nema smisla da rasipamo raspravu na dva topica... :)
Ovakav topic vec postoji ovdje (maloprije ga prebacih iz "Cumeza" u "Fax.opc". Smile

Ovaj topic lockam, a raspravu nastavite na onom drugom. Nema smisla da rasipamo raspravu na dva topica... Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan