Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Kolokvij i papiri
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Numerička matematika
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
mali_zeleni
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 08. 2006. (12:12:05)
Postovi: (3E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 1

PostPostano: 0:03 uto, 17. 4. 2007    Naslov: Kolokvij i papiri Citirajte i odgovorite

Pozdrav.

Želim čestitati odgovornima na inicijativi da nam se na ispitu daju papiri no dajte se uozbiljite. Mislim da sam na kolokviju izgubio barem 20 minuta samo na brisanje dodatnih računa koje sam računao sa strane.
Sve je to vrlo lijepo no i krajnje beskorisno. Kad imam svoje papire, obično oko 5 listova potrošim na neko računanje ili probavanje rješenja, kontrole itd.

Svaka čast.
Pozdrav.

Želim čestitati odgovornima na inicijativi da nam se na ispitu daju papiri no dajte se uozbiljite. Mislim da sam na kolokviju izgubio barem 20 minuta samo na brisanje dodatnih računa koje sam računao sa strane.
Sve je to vrlo lijepo no i krajnje beskorisno. Kad imam svoje papire, obično oko 5 listova potrošim na neko računanje ili probavanje rješenja, kontrole itd.

Svaka čast.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
teh_pwnerer
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 02. 2006. (19:06:27)
Postovi: (62)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 0:06 uto, 17. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sad će ti netko ispod postat : "Pa zašto nisi pitao dežurnog asistenta/icu da ti da papir?"

:P
Sad će ti netko ispod postat : "Pa zašto nisi pitao dežurnog asistenta/icu da ti da papir?"

Razz


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 6:27 uto, 17. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pa zašto nisi pitao dežurnog asistenta/icu da ti da papir?

;)

P.S. Kod nas su studenti na C-u (ili UuR-u, not sure) znali trositi po 5-6 papira i uredno smo im toliko i dali. 8)
Pa zašto nisi pitao dežurnog asistenta/icu da ti da papir?

Wink

P.S. Kod nas su studenti na C-u (ili UuR-u, not sure) znali trositi po 5-6 papira i uredno smo im toliko i dali. Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vedraf
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 09. 2006. (15:47:50)
Postovi: (BB)16
Sarma = la pohva - posuda
11 = 15 - 4

PostPostano: 6:37 uto, 17. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ma nije samo stvar u tome,nego u 3. zadatku s interpolacijom ja sam dva puta briso skoro cijeli zadatak jer sam u pocetku neku stvar krivo izračuno (moja greška naravno,ali dogodi se). Već sam mislio pitat asistenta da mi da drugi papir sa 3.zadatkom,a onda skužim da mi je 2. riješen na strani iza,pa briši sve ispočetka....Primijetio sam da je većina ljudi oko mene brisala da se sve prašilo . Možda bi bolje rješenje bilo da se zadaci daju na jednom papiru,pa se dobije 5,6 ili koliko već treba praznih papira (a žigom ili potpisom nekim a mogu i prazni budući da ne smijemo imati ništa sa sobom). Bilo mi je pomalo smiješno kad je asistent rekao da ćemo dobiti papire jer je nekolicina pripremila neke formule ili što li već pa su s nevjericom gledali. Ali s druge strane ne razumijem zašto se ne smiju imati formule na kolokviju.Budući da sam i prošle godine išao na kolokvij iz istog kolegija znam da smo smjeli imati formule,pa sad ne vidim zašto je ove godine drugačije. (istina je da ih nije bilo nešto puno za popamtiti,ali mislim da nije cilj ovog fakulteta u cjelini da štrebamo formule).
Ma nije samo stvar u tome,nego u 3. zadatku s interpolacijom ja sam dva puta briso skoro cijeli zadatak jer sam u pocetku neku stvar krivo izračuno (moja greška naravno,ali dogodi se). Već sam mislio pitat asistenta da mi da drugi papir sa 3.zadatkom,a onda skužim da mi je 2. riješen na strani iza,pa briši sve ispočetka....Primijetio sam da je većina ljudi oko mene brisala da se sve prašilo . Možda bi bolje rješenje bilo da se zadaci daju na jednom papiru,pa se dobije 5,6 ili koliko već treba praznih papira (a žigom ili potpisom nekim a mogu i prazni budući da ne smijemo imati ništa sa sobom). Bilo mi je pomalo smiješno kad je asistent rekao da ćemo dobiti papire jer je nekolicina pripremila neke formule ili što li već pa su s nevjericom gledali. Ali s druge strane ne razumijem zašto se ne smiju imati formule na kolokviju.Budući da sam i prošle godine išao na kolokvij iz istog kolegija znam da smo smjeli imati formule,pa sad ne vidim zašto je ove godine drugačije. (istina je da ih nije bilo nešto puno za popamtiti,ali mislim da nije cilj ovog fakulteta u cjelini da štrebamo formule).


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Geliriell
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 10. 2005. (14:48:40)
Postovi: (84)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 1

PostPostano: 6:53 uto, 17. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Asistent koji je nas cuvao bi, kada bi ga netko zamolio za dodatni papir, dosao do doticne osobe, poceo pregledavati kolokvij i ispitivao zasto taj dodatni papit treba. Jednu kolegicu je cak i ismijao zbog nekih dodatnih racuna koje je pisala.
Vrlo neugodno i neprofesionalno po mom misljenju.
Asistent koji je nas cuvao bi, kada bi ga netko zamolio za dodatni papir, dosao do doticne osobe, poceo pregledavati kolokvij i ispitivao zasto taj dodatni papit treba. Jednu kolegicu je cak i ismijao zbog nekih dodatnih racuna koje je pisala.
Vrlo neugodno i neprofesionalno po mom misljenju.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
goc9999
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 10. 2003. (19:31:20)
Postovi: (238)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 27 - 22
Lokacija: Utrina

PostPostano: 7:05 uto, 17. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

i da ne spomenem da su kod nas papiri dosli tek nakon sat vremena!!
i da ne spomenem da su kod nas papiri dosli tek nakon sat vremena!!



_________________
10100111001
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
me_me
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 09. 2006. (11:56:01)
Postovi: (CC)16
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 3

PostPostano: 8:38 uto, 17. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Istina, i ja sam brisala ko blesava... Uvijek potrosim hrpu papira za provjere, ako krivo izracunam samo prekrizim i uzmem novi papir...
Ok, jasno mi je da se ovdje radilo o pokusaju zaustavljanja prepisivanja, ali za sljedeci put mozda bi se moglo probati urediti to nekako drugacije.
vedranf je dobro predlozio, a i mogli bi ako sumnjaju da imamo formule nabrzinu pregledati nase papire....
Ma nebitno zapravo, samo da imamo gdje crckati... :D
Istina, i ja sam brisala ko blesava... Uvijek potrosim hrpu papira za provjere, ako krivo izracunam samo prekrizim i uzmem novi papir...
Ok, jasno mi je da se ovdje radilo o pokusaju zaustavljanja prepisivanja, ali za sljedeci put mozda bi se moglo probati urediti to nekako drugacije.
vedranf je dobro predlozio, a i mogli bi ako sumnjaju da imamo formule nabrzinu pregledati nase papire....
Ma nebitno zapravo, samo da imamo gdje crckati... Very Happy



_________________
Reci 'NE!' drogama Umirem od smijeha! Zivili! Ne vjerujem!!! Manira pravog kavalira Wave
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mali_zeleni
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 08. 2006. (12:12:05)
Postovi: (3E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 1

PostPostano: 9:09 uto, 17. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="teh_pwnerer"]Sad će ti netko ispod postat : "Pa zašto nisi pitao dežurnog asistenta/icu da ti da papir?" [/quote]

[quote="vsego"]Pa zašto nisi pitao dežurnog asistenta/icu da ti da papir?

;)

P.S. Kod nas su studenti na C-u (ili UuR-u, not sure) znali trositi po 5-6 papira i uredno smo im toliko i dali. 8)[/quote]


Zato jer je nakon nekih 30 min asistentici nestalo papira. Shvatio sam da je bolje da pišem na papiru od 4. zadatka kojeg nisam kanio rješavati nego tražiti papir. No opet, niti je bilo dovoljno mjesta na tom papiru niti sam mogao predati taj list ispisan računom za druge zadatke.
teh_pwnerer (napisa):
Sad će ti netko ispod postat : "Pa zašto nisi pitao dežurnog asistenta/icu da ti da papir?"


vsego (napisa):
Pa zašto nisi pitao dežurnog asistenta/icu da ti da papir?

Wink

P.S. Kod nas su studenti na C-u (ili UuR-u, not sure) znali trositi po 5-6 papira i uredno smo im toliko i dali. Cool



Zato jer je nakon nekih 30 min asistentici nestalo papira. Shvatio sam da je bolje da pišem na papiru od 4. zadatka kojeg nisam kanio rješavati nego tražiti papir. No opet, niti je bilo dovoljno mjesta na tom papiru niti sam mogao predati taj list ispisan računom za druge zadatke.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
alen
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 10. 2005. (23:25:58)
Postovi: (221)16
Sarma = la pohva - posuda
132 = 230 - 98

PostPostano: 11:24 uto, 17. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da, malo je nerealno za 4. zadatak u kojem ima dost posla ostavit jednu stranu za pisanje. 5. isto.

Zadaci su bili zanimljivi, al mislim da ak se očekuje da razmišljamo o nečem da bi trebali dobit još oko sat vremena.
Da, malo je nerealno za 4. zadatak u kojem ima dost posla ostavit jednu stranu za pisanje. 5. isto.

Zadaci su bili zanimljivi, al mislim da ak se očekuje da razmišljamo o nečem da bi trebali dobit još oko sat vremena.



_________________
Između ostalog, mislim da bi kolegij mjera i integral trebao imati svoj podforum među kolegijima treće godine
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Greda
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 07. 2006. (14:00:26)
Postovi: (44)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 6

PostPostano: 11:32 uto, 17. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Izgleda da ništa nije štimalo, počevši od papira pa sve do vremena za pisanje. O težini zadataka da ne govorim. A ja mislio da samo meni nije štimalo :D
Izgleda da ništa nije štimalo, počevši od papira pa sve do vremena za pisanje. O težini zadataka da ne govorim. A ja mislio da samo meni nije štimalo Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
nana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 11. 2005. (12:24:35)
Postovi: (2AD)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
95 = 158 - 63

PostPostano: 11:41 uto, 17. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kolokvij je pokrio citavo gradivo, ali IMO prezahtjevan (ne toliko kompliciran koliko je bilo toga za napisat, a vrijeme :time: ).




P.S. Hvala kolegici eugen :srce: na inspiraciji za kolokvij :hotpusa:
Kolokvij je pokrio citavo gradivo, ali IMO prezahtjevan (ne toliko kompliciran koliko je bilo toga za napisat, a vrijeme Vrijeme ).




P.S. Hvala kolegici eugen Srce na inspiraciji za kolokvij Malo zesca romantika na Forumu



_________________
Kad sam bila mala htjela sam biti statističarka Very Happy
[tex]\omega \in \Omega[/tex] Srce
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
eugen
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 12. 2005. (12:11:12)
Postovi: (15)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
-2 = 7 - 9

PostPostano: 16:39 uto, 17. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

meni je kolokvij bio prelagan, rijesila sam ga za cca. 4 min. :smajlkojiturpijanokte:

pe.es. kolegice nana, karma minus =P
meni je kolokvij bio prelagan, rijesila sam ga za cca. 4 min. :smajlkojiturpijanokte:

pe.es. kolegice nana, karma minus =P


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Mad Wilson
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 05. 2006. (22:51:14)
Postovi: (121)16
Sarma = la pohva - posuda
23 = 34 - 11

PostPostano: 22:24 uto, 17. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

U trecem su bas mogli malo bolje namjestit brojeve... :(
U trecem su bas mogli malo bolje namjestit brojeve... Sad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
weirdie
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 11. 2005. (15:39:31)
Postovi: (69)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
11 = 14 - 3
Lokacija: na svom aršinu prostora

PostPostano: 14:26 čet, 19. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

bilo je bas ridikulzono to sto je asistent, kad je kolegica zatrazila papir, dosao vidjeti za koji joj zadatak treba i onda joj dao isprintani taj isti zadatak, da ne bi slucajno pisala na neki zadatak koji nije namjeravala rijesiti, na drugu stranu koja je bila rezervirana za ne-znam-tocno-koji-broj-zadatka ili nedajboze na prazan list!!
istina, poslije su dijelili prazne papire, ali isto tako nisi smio na jednom papiru imati neka dva zadataka koja otprije nisu ukomponirana.
pa stvarno...
bilo je bas ridikulzono to sto je asistent, kad je kolegica zatrazila papir, dosao vidjeti za koji joj zadatak treba i onda joj dao isprintani taj isti zadatak, da ne bi slucajno pisala na neki zadatak koji nije namjeravala rijesiti, na drugu stranu koja je bila rezervirana za ne-znam-tocno-koji-broj-zadatka ili nedajboze na prazan list!!
istina, poslije su dijelili prazne papire, ali isto tako nisi smio na jednom papiru imati neka dva zadataka koja otprije nisu ukomponirana.
pa stvarno...



_________________
don't let them change ya!
or even rearrange ya!
we've got a life to live. they say: only-only-only th fittest of the fittest shall survive!
stay alive! eh!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
teh_pwnerer
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 02. 2006. (19:06:27)
Postovi: (62)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 17:32 čet, 19. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="weirdie"]bilo je bas ridikulzono to sto je asistent, kad je kolegica zatrazila papir, dosao vidjeti za koji joj zadatak treba i onda joj dao isprintani taj isti zadatak, da ne bi slucajno pisala na neki zadatak koji nije namjeravala rijesiti, na drugu stranu koja je bila rezervirana za ne-znam-tocno-koji-broj-zadatka ili nedajboze na prazan list!![/quote]
lol kad sam pročito ovo počela mi se u glavi vrtit "Milicija trenira strogoću" stvar :P
weirdie (napisa):
bilo je bas ridikulzono to sto je asistent, kad je kolegica zatrazila papir, dosao vidjeti za koji joj zadatak treba i onda joj dao isprintani taj isti zadatak, da ne bi slucajno pisala na neki zadatak koji nije namjeravala rijesiti, na drugu stranu koja je bila rezervirana za ne-znam-tocno-koji-broj-zadatka ili nedajboze na prazan list!!

lol kad sam pročito ovo počela mi se u glavi vrtit "Milicija trenira strogoću" stvar Razz


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 17:52 čet, 19. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Je l' vam palo na pamet da su zadaci podijeljeni po papirima jer svaki asistent ispravlja svoj zadatak, pa je malo neprakticno ako ne pisete zadatke na papire na koje bi trebali? :P
Je l' vam palo na pamet da su zadaci podijeljeni po papirima jer svaki asistent ispravlja svoj zadatak, pa je malo neprakticno ako ne pisete zadatke na papire na koje bi trebali? Razz



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vanja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 02. 2006. (16:38:26)
Postovi: (9E)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
10 = 12 - 2

PostPostano: 18:33 čet, 19. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Je l' vam palo na pamet da su zadaci podijeljeni po papirima jer svaki asistent ispravlja svoj zadatak, pa je malo neprakticno ako ne pisete zadatke na papire na koje bi trebali? :P[/quote]

ali mogli su za zadatke kod kojih je trebalo vise pisati staviti 1 cijeli [b]list[/b] za takav zadatak, a ne samo jednu [b]stranicu[/b] (kao sto cu dali 1 cijeli list za 1. zadatak)
vsego (napisa):
Je l' vam palo na pamet da su zadaci podijeljeni po papirima jer svaki asistent ispravlja svoj zadatak, pa je malo neprakticno ako ne pisete zadatke na papire na koje bi trebali? Razz


ali mogli su za zadatke kod kojih je trebalo vise pisati staviti 1 cijeli list za takav zadatak, a ne samo jednu stranicu (kao sto cu dali 1 cijeli list za 1. zadatak)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
weirdie
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 11. 2005. (15:39:31)
Postovi: (69)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
11 = 14 - 3
Lokacija: na svom aršinu prostora

PostPostano: 14:35 čet, 26. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

je, palo nam je na pamet, al svejedno se slazem s vanjom. 1 list i puno manje muke.
je, palo nam je na pamet, al svejedno se slazem s vanjom. 1 list i puno manje muke.



_________________
don't let them change ya!
or even rearrange ya!
we've got a life to live. they say: only-only-only th fittest of the fittest shall survive!
stay alive! eh!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
andreao
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 02. 2005. (12:08:18)
Postovi: (46F)16
Sarma = la pohva - posuda
35 = 192 - 157
Lokacija: SK

PostPostano: 15:16 čet, 26. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vanja"][quote="vsego"]Je l' vam palo na pamet da su zadaci podijeljeni po papirima jer svaki asistent ispravlja svoj zadatak, pa je malo neprakticno ako ne pisete zadatke na papire na koje bi trebali? :P[/quote]

ali mogli su za zadatke kod kojih je trebalo vise pisati staviti 1 cijeli [b]list[/b] za takav zadatak, a ne samo jednu [b]stranicu[/b] (kao sto cu dali 1 cijeli list za 1. zadatak)[/quote]

ili jednostavno ponesti klamericu i zaklamati te dodatne papire
vanja (napisa):
vsego (napisa):
Je l' vam palo na pamet da su zadaci podijeljeni po papirima jer svaki asistent ispravlja svoj zadatak, pa je malo neprakticno ako ne pisete zadatke na papire na koje bi trebali? Razz


ali mogli su za zadatke kod kojih je trebalo vise pisati staviti 1 cijeli list za takav zadatak, a ne samo jednu stranicu (kao sto cu dali 1 cijeli list za 1. zadatak)


ili jednostavno ponesti klamericu i zaklamati te dodatne papire



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
Incognito
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 09. 2005. (20:25:09)
Postovi: (B3)16
Sarma = la pohva - posuda
10 = 11 - 1

PostPostano: 14:39 pet, 27. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Heh, jos je dobro vama koji mozete brisati! A sto s ljudima koji pisu kemijskom olovkom (da ne velim nalivperom :D )?? :D
Heh, jos je dobro vama koji mozete brisati! A sto s ljudima koji pisu kemijskom olovkom (da ne velim nalivperom Very Happy )?? Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Numerička matematika Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan