Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Zadatak iz kolokvija (informacija)
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
vedraf
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 09. 2006. (15:47:50)
Postovi: (BB)16
Sarma = la pohva - posuda
11 = 15 - 4

PostPostano: 11:40 pet, 20. 4. 2007    Naslov: Zadatak iz kolokvija Citirajte i odgovorite

Kako je točno glasio zadatak iz grupe koja je imala funkciju koja je imala ispisati najvecu vrijednost minora 2x2. Mislim da nisam dobro pročitao zadatak i da sam isao gledati samo minore kojima su elementi a11 i a22 na dijagonali,a sada sam uvjeren da je trebalo gledati sve (pa onda ispada da mi to ne valja). Nadam se da ce asistenti biti milostivi pri ispravljanju ako sam pogrijesio.
Kako je točno glasio zadatak iz grupe koja je imala funkciju koja je imala ispisati najvecu vrijednost minora 2x2. Mislim da nisam dobro pročitao zadatak i da sam isao gledati samo minore kojima su elementi a11 i a22 na dijagonali,a sada sam uvjeren da je trebalo gledati sve (pa onda ispada da mi to ne valja). Nadam se da ce asistenti biti milostivi pri ispravljanju ako sam pogrijesio.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
marta
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 05. 2006. (14:27:19)
Postovi: (5F)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
14 = 17 - 3

PostPostano: 12:49 pet, 20. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

nisi jedini koji nije dobro pročitao neki zadatak.. :grrr: ja mutava išla rješavat rekurzije, i nakon jedno sat vremena skužih da sam totalno krivo pročitala (ne znam ni sama kako mi se taj zadatak izobličio u mojoj glavi #-o ) i izgubila sam volju za sve.. nema nam tu pomoći!
e, ja bi samo neš pitala u vezi toga (malo je offtopic, al kaj ćeš..). nekako pretpostavljam (ono, stvarno ne znam zbog čega) da ću imat 0<bodova<5, pa jel ja sad idem na ovaj drugi kolokvij il šta? mislim, jel bi mi možda bilo bolje da odem na popravni na kraju (pa da imam šanse i za malo veću ocjenu od 2 :? ) ? ha?
nisi jedini koji nije dobro pročitao neki zadatak.. Grrrrr.... ja mutava išla rješavat rekurzije, i nakon jedno sat vremena skužih da sam totalno krivo pročitala (ne znam ni sama kako mi se taj zadatak izobličio u mojoj glavi d'oh! ) i izgubila sam volju za sve.. nema nam tu pomoći!
e, ja bi samo neš pitala u vezi toga (malo je offtopic, al kaj ćeš..). nekako pretpostavljam (ono, stvarno ne znam zbog čega) da ću imat 0<bodova<5, pa jel ja sad idem na ovaj drugi kolokvij il šta? mislim, jel bi mi možda bilo bolje da odem na popravni na kraju (pa da imam šanse i za malo veću ocjenu od 2 Confused ) ? ha?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nori
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 10. 2006. (18:41:07)
Postovi: (E5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
22 = 34 - 12

PostPostano: 13:31 pet, 20. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

vedraf, sori nisam bila tvoja grupa...
Ali imam i ja pitanje:
Moja grupa je imala zad iz rekurzija vratiti broj načina na koji se neki broj može rastaviti na pribrojnike, ali tako da ima min. 3 pribrojnika i da je razlika susjednih min 2.
i sad je u napomeni pisalo da se zbrajaju načini neovisno o redosljedu pribrojnika.Što bi kao trebalo značiti npr. da gledam samo uzlazne ili silazne kombinacije....
Ali problem kod npr. uzlaznog poredka je što on uopće neće brojati sve kombinacije:
za npr. n=10, on neće brojati kombinaciju 2-3-5 (jer su 2 i 3 susjedni)
a zapravo je dobra kombinacija 2-5-3 ,ali i 3-5-2. Je li trebalo brojati samo 1 od te 2 kombinacije ili obadvije, ako samo jednu, kako??
vedraf, sori nisam bila tvoja grupa...
Ali imam i ja pitanje:
Moja grupa je imala zad iz rekurzija vratiti broj načina na koji se neki broj može rastaviti na pribrojnike, ali tako da ima min. 3 pribrojnika i da je razlika susjednih min 2.
i sad je u napomeni pisalo da se zbrajaju načini neovisno o redosljedu pribrojnika.Što bi kao trebalo značiti npr. da gledam samo uzlazne ili silazne kombinacije....
Ali problem kod npr. uzlaznog poredka je što on uopće neće brojati sve kombinacije:
za npr. n=10, on neće brojati kombinaciju 2-3-5 (jer su 2 i 3 susjedni)
a zapravo je dobra kombinacija 2-5-3 ,ali i 3-5-2. Je li trebalo brojati samo 1 od te 2 kombinacije ili obadvije, ako samo jednu, kako??


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Ančica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 12. 2006. (16:12:53)
Postovi: (F6)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
26 = 31 - 5

PostPostano: 13:52 pet, 20. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="marta"] :grrr: ja mutava [/quote]

ah tako ti je to, samo ne treba lupati glavom o zid, te masnice neces moci sakriti.. :lol:
marta (napisa):
Grrrrr.... ja mutava


ah tako ti je to, samo ne treba lupati glavom o zid, te masnice neces moci sakriti.. Laughing



_________________
..a jooooooj..
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
marta
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 05. 2006. (14:27:19)
Postovi: (5F)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
14 = 17 - 3

PostPostano: 13:56 pet, 20. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Ančica"]ah tako ti je to, samo ne treba lupati glavom o zid, te masnice neces moci sakriti.. :lol:[/quote]

pšššššš! :-$ nemoj da ti tu sarmu zakuham! :twisted:
Ančica (napisa):
ah tako ti je to, samo ne treba lupati glavom o zid, te masnice neces moci sakriti.. Laughing


pšššššš! Shhh nemoj da ti tu sarmu zakuham! Twisted Evil


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Chatarin
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 03. 2006. (21:49:31)
Postovi: (62)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 2
Lokacija: Under the bridge

PostPostano: 14:11 pet, 20. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Ančica"]

ah tako ti je to, samo ne treba lupati glavom o zid, te masnice neces moci sakriti.. :lol:[/quote]

Pa može ih sakriti šiškama!!
:kraljica: :silly:
Ančica (napisa):


ah tako ti je to, samo ne treba lupati glavom o zid, te masnice neces moci sakriti.. Laughing


Pa može ih sakriti šiškama!!
Kraljica #Silly



_________________
... always smile, even through your tears ...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Liddy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 08. 2004. (10:03:41)
Postovi: (169)16
Sarma = la pohva - posuda
23 = 30 - 7

PostPostano: 14:50 pet, 20. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Imam ja pitanje za profesorski smjer:
U drugome zadatku ako broj ima vise istih prostih faktora (recimo 2*2*2*3) da li se onda u produkt stavlja jedna dvojka ili sve tri?
Mislim logicno je da se stavljaju sve tri, a ne samo jedna, jer pise da treba produkt svih kojima zadnja znamenka nije 7! Kaj ne?Uglavnom u onome primjeru kaj je bio u tom zadatku mislim da je pisalo 2^3 pa da se brojala samo jedna dvojka. Taj zadatak je za mene bio malo zbunjujuci jer nisam obracala paznju n aono PROSTE FAKTORE :) E budale, ali ispravila sam se :)
Imam ja pitanje za profesorski smjer:
U drugome zadatku ako broj ima vise istih prostih faktora (recimo 2*2*2*3) da li se onda u produkt stavlja jedna dvojka ili sve tri?
Mislim logicno je da se stavljaju sve tri, a ne samo jedna, jer pise da treba produkt svih kojima zadnja znamenka nije 7! Kaj ne?Uglavnom u onome primjeru kaj je bio u tom zadatku mislim da je pisalo 2^3 pa da se brojala samo jedna dvojka. Taj zadatak je za mene bio malo zbunjujuci jer nisam obracala paznju n aono PROSTE FAKTORE Smile E budale, ali ispravila sam se Smile



_________________
A man of words and not of deeds
Is like a garden full of weeds....
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 15:35 pet, 20. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Svi faktori, a ne sva pojavljivanja svih faktora. :prodike: Tome i sluzi primjer, da razjasni nejasnoce. 8) A ako i dalje nije jasno, rukicu u zrak [ :yuhu: ] i dozvati dezurnog. :)
Svi faktori, a ne sva pojavljivanja svih faktora. Drzim prodike Tome i sluzi primjer, da razjasni nejasnoce. Cool A ako i dalje nije jasno, rukicu u zrak [ Yu-huuuu! ] i dozvati dezurnog. Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Luuka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (20:34:54)
Postovi: (925)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
188 = 301 - 113
Lokacija: Hakuna Matata

PostPostano: 17:13 pet, 20. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kad se već o kolokviju priča, kad će rezultati? Baš me zanima što mi je od onog napisanog točno (ako ima toga) ...
Kad se već o kolokviju priča, kad će rezultati? Baš me zanima što mi je od onog napisanog točno (ako ima toga) ...



_________________
"Bolje bi prolazio na faxu da sam na drogama nego na netu" - by a friend of mine
"Poslije spavanja doma spavanje bilo di mi je najdraža stvar" - by the same guy Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Christina
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 07. 2005. (13:52:36)
Postovi: (36)16
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 1

PostPostano: 17:15 pet, 20. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kad smo već kod kolokvija, ne čini li vam se osjetno teži od prošlogodišnjeg :/ ili je to samo moj dojam?
očekivala sam više zadataka, malo mi je too much da jedan zadatak nosi 40% bodova cijelog kolokvija....
Kad smo već kod kolokvija, ne čini li vam se osjetno teži od prošlogodišnjeg Ehm? ili je to samo moj dojam?
očekivala sam više zadataka, malo mi je too much da jedan zadatak nosi 40% bodova cijelog kolokvija....



_________________
Ako ti je mozak previše na paši, pazi da ne postaneš ovca...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
teja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 07. 2006. (15:34:28)
Postovi: (14A)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
29 = 35 - 6
Lokacija: zg-ma and back

PostPostano: 17:22 pet, 20. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Luuka"]Kad se već o kolokviju priča, kad će rezultati? Baš me zanima što mi je od onog napisanog točno (ako ima toga) ...[/quote]

27.04. (a možda i prije) pisalo na kolokviju
Luuka (napisa):
Kad se već o kolokviju priča, kad će rezultati? Baš me zanima što mi je od onog napisanog točno (ako ima toga) ...


27.04. (a možda i prije) pisalo na kolokviju


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
mdoko
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 11. 2002. (22:17:12)
Postovi: (71A)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
199 = 237 - 38
Lokacija: Heriot-Watt University, Edinburgh

PostPostano: 18:21 pet, 20. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Christina"]
očekivala sam više zadataka, malo mi je too much da jedan zadatak nosi 40% bodova cijelog kolokvija....[/quote]
:? :?: Na vjezbama je bilo receno da ce biti 3 zadatka i da ce naglasak biti na rekurzijama.
Christina (napisa):

očekivala sam više zadataka, malo mi je too much da jedan zadatak nosi 40% bodova cijelog kolokvija....

Confused Question Na vjezbama je bilo receno da ce biti 3 zadatka i da ce naglasak biti na rekurzijama.



_________________
Extraordinary claims require extraordinary evidence. – Carl Sagan
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
ma
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 01. 2007. (12:06:50)
Postovi: (347)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
58 = 89 - 31

PostPostano: 18:47 pet, 20. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="mdoko"]:? :?: Na vjezbama je bilo receno da ce biti 3 zadatka i da ce naglasak biti na rekurzijama.[/quote]

a meni za peh nikad, eto, nisu išli naglasci :microwave:
mdoko (napisa):
Confused Question Na vjezbama je bilo receno da ce biti 3 zadatka i da ce naglasak biti na rekurzijama.


a meni za peh nikad, eto, nisu išli naglasci #Microwave



_________________
ima let u finish
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 19:27 pet, 20. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Christina"]Kad smo već kod kolokvija, ne čini li vam se osjetno teži od prošlogodišnjeg :/ ili je to samo moj dojam?[/quote]

Slazem se, tezi je. :D

To sigurno nema veze s time sto vi iza sebe imate cca 4 mjeseca C-a, a proslogodisnji studenti su u ovo vrijeme imali samo 2 mjeseca. :P

Usporedjujes razlicite kolegije (iako istog naziva). :roll:
Christina (napisa):
Kad smo već kod kolokvija, ne čini li vam se osjetno teži od prošlogodišnjeg Ehm? ili je to samo moj dojam?


Slazem se, tezi je. Very Happy

To sigurno nema veze s time sto vi iza sebe imate cca 4 mjeseca C-a, a proslogodisnji studenti su u ovo vrijeme imali samo 2 mjeseca. Razz

Usporedjujes razlicite kolegije (iako istog naziva). Rolling Eyes



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
5ra
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 08. 2006. (21:34:08)
Postovi: (D5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
10 = 31 - 21

PostPostano: 19:43 pet, 20. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

kolokvij je bio malo teži od nekih zadataka koje smo radili na vježbama, ali nije bio pretežak. mislim da je u skladu sa naučenim. :lol:
kolokvij je bio malo teži od nekih zadataka koje smo radili na vježbama, ali nije bio pretežak. mislim da je u skladu sa naučenim. Laughing
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nori
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 10. 2006. (18:41:07)
Postovi: (E5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
22 = 34 - 12

PostPostano: 19:50 pet, 20. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Također, slažem se. Rekurzija nije bila previše divlja,matrice su već bile rađene na vježbama,jedino je onaj zadatak s pointerima bio problematičan.
Također, slažem se. Rekurzija nije bila previše divlja,matrice su već bile rađene na vježbama,jedino je onaj zadatak s pointerima bio problematičan.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Christina
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 07. 2005. (13:52:36)
Postovi: (36)16
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 1

PostPostano: 21:07 pet, 20. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="mdoko"][quote="Christina"]
očekivala sam više zadataka, malo mi je too much da jedan zadatak nosi 40% bodova cijelog kolokvija....[/quote]
:? :?: Na vjezbama je bilo receno da ce biti 3 zadatka i da ce naglasak biti na rekurzijama.[/quote]

eee treba ići na vježbe redovito :oops: meni je glupo kad neki zad na ispitu nosi jako puno bodova, ono ako nemaš ideju ni kako početi -> jako loše :noidea:

[quote="vsego"]

To sigurno nema veze s time sto vi iza sebe imate cca 4 mjeseca C-a, a proslogodisnji studenti su u ovo vrijeme imali samo 2 mjeseca. :P

Usporedjujes razlicite kolegije (iako istog naziva). :roll:[/quote]

ja sam uur slušala davne ne znam koje nebolonjske :D znala sam da je puno mjenjano u odnosu na stari program, nisam znala da je drugačije i od prošle godine.

Ma nije bilo preteško, samo sam ja očekivala nešto kao prošle godine, to bi bilo veselje :skakavci:
mdoko (napisa):
Christina (napisa):

očekivala sam više zadataka, malo mi je too much da jedan zadatak nosi 40% bodova cijelog kolokvija....

Confused Question Na vjezbama je bilo receno da ce biti 3 zadatka i da ce naglasak biti na rekurzijama.


eee treba ići na vježbe redovito Embarassed meni je glupo kad neki zad na ispitu nosi jako puno bodova, ono ako nemaš ideju ni kako početi → jako loše Danas nije moj dan

vsego (napisa):


To sigurno nema veze s time sto vi iza sebe imate cca 4 mjeseca C-a, a proslogodisnji studenti su u ovo vrijeme imali samo 2 mjeseca. Razz

Usporedjujes razlicite kolegije (iako istog naziva). Rolling Eyes


ja sam uur slušala davne ne znam koje nebolonjske Very Happy znala sam da je puno mjenjano u odnosu na stari program, nisam znala da je drugačije i od prošle godine.

Ma nije bilo preteško, samo sam ja očekivala nešto kao prošle godine, to bi bilo veselje Mi skacemo, cijeli dan i noc...



_________________
Ako ti je mozak previše na paši, pazi da ne postaneš ovca...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 22:25 pet, 20. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Christina"][quote="mdoko"][quote="Christina"]
očekivala sam više zadataka, malo mi je too much da jedan zadatak nosi 40% bodova cijelog kolokvija....[/quote]
:? :?: Na vjezbama je bilo receno da ce biti 3 zadatka i da ce naglasak biti na rekurzijama.[/quote]
eee treba ići na vježbe redovito :oops:[/quote]

Imas i na Forumu. :PP

[quote="Christina"]meni je glupo kad neki zad na ispitu nosi jako puno bodova, ono ako nemaš ideju ni kako početi -> jako loše :noidea:[/quote]

Od tri zadatka, ukupno 50 bodova... jedan mora nositi barem 20, ne? ;) Jasno, uz pretpostavku da su bodovi po zadacima djeljivi s 5, sto je nekako lijep obicaj. :)

[quote="Christina"]ja sam uur slušala davne ne znam koje nebolonjske :D znala sam da je puno mjenjano u odnosu na stari program, nisam znala da je drugačije i od prošle godine.[/quote]

Proslih godina je bilo sitnih izmjena; ove godine su one bile radikalne, da bi se olaksalo studentima, bez gubitka na znanju. ;)
Christina (napisa):
mdoko (napisa):
Christina (napisa):

očekivala sam više zadataka, malo mi je too much da jedan zadatak nosi 40% bodova cijelog kolokvija....

Confused Question Na vjezbama je bilo receno da ce biti 3 zadatka i da ce naglasak biti na rekurzijama.

eee treba ići na vježbe redovito Embarassed


Imas i na Forumu. Weeee-heeee!!!

Christina (napisa):
meni je glupo kad neki zad na ispitu nosi jako puno bodova, ono ako nemaš ideju ni kako početi → jako loše Danas nije moj dan


Od tri zadatka, ukupno 50 bodova... jedan mora nositi barem 20, ne? Wink Jasno, uz pretpostavku da su bodovi po zadacima djeljivi s 5, sto je nekako lijep obicaj. Smile

Christina (napisa):
ja sam uur slušala davne ne znam koje nebolonjske Very Happy znala sam da je puno mjenjano u odnosu na stari program, nisam znala da je drugačije i od prošle godine.


Proslih godina je bilo sitnih izmjena; ove godine su one bile radikalne, da bi se olaksalo studentima, bez gubitka na znanju. Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan