Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Slucajni procesi - informacije vezane uz usmeni
Idite na 1, 2, 3, 4  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Matematički kolegiji
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
greben
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 06. 2007. (10:27:21)
Postovi: (4)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 10:30 pet, 22. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Molio bi nekoga za nekakva pitanja za usmeni kod Huzaka.Na čemu je težište i koje dokaze da preskočim?Hvala
Molio bi nekoga za nekakva pitanja za usmeni kod Huzaka.Na čemu je težište i koje dokaze da preskočim?Hvala


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
jana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 07. 2004. (00:15:21)
Postovi: (8)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 21:14 uto, 26. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

zna li mozda netko koji ce profesor ispitivat na usmenom iz slucajnih procesa? prof. Huzak ili prof. Sikic? cuo sam po faksu da ce se profesor Sikic vratiti 1.7. i da ce on ispitivat na 2. roku. moze li mi itko potvrdit tu informaciju? hvala
zna li mozda netko koji ce profesor ispitivat na usmenom iz slucajnih procesa? prof. Huzak ili prof. Sikic? cuo sam po faksu da ce se profesor Sikic vratiti 1.7. i da ce on ispitivat na 2. roku. moze li mi itko potvrdit tu informaciju? hvala


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Kobra
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 02. 2005. (10:23:52)
Postovi: (48)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 2
Lokacija: Ferenščica/Podstrana

PostPostano: 16:50 uto, 3. 7. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pozdrav,

Danas položih Slučajne :screamdance: i koliko se dalo uhvatiti kuloarskih pričica među studentima, izgledno je da će na drugom ljetnom roku usmeni dio ispita držati prof. Huzak (dakle, nije 100% sigurno ali je navodno jedna studentica pitala prof Huzaka i on joj je tako rekao).

Usput, imam određenu količinu materijala za SP (kopije vježbi od prošle godine, niz rokova, riješenih zadataka (nekih doduše i krivo)) pa ako netko treba rado ću mu ih bespovratno dati (inače će završiti u košu zbog manjka mjesta).

Također, spremao sam usmeni po nekom setu pitanja a zapisivah i današnja pitanja pa ću ih tijekom ovog tjedna objaviti na netu tako da svi koji idu na usmeni imaju barem ideju što i kako spremati.
Pozdrav,

Danas položih Slučajne Screamin' 'n' Dancin' i koliko se dalo uhvatiti kuloarskih pričica među studentima, izgledno je da će na drugom ljetnom roku usmeni dio ispita držati prof. Huzak (dakle, nije 100% sigurno ali je navodno jedna studentica pitala prof Huzaka i on joj je tako rekao).

Usput, imam određenu količinu materijala za SP (kopije vježbi od prošle godine, niz rokova, riješenih zadataka (nekih doduše i krivo)) pa ako netko treba rado ću mu ih bespovratno dati (inače će završiti u košu zbog manjka mjesta).

Također, spremao sam usmeni po nekom setu pitanja a zapisivah i današnja pitanja pa ću ih tijekom ovog tjedna objaviti na netu tako da svi koji idu na usmeni imaju barem ideju što i kako spremati.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Mr.Doe
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 01. 2005. (21:20:57)
Postovi: (21A)16
Sarma = la pohva - posuda
20 = 50 - 30

PostPostano: 17:06 uto, 3. 7. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Kobra"]
će na drugom ljetnom roku usmeni dio ispita držati prof. Huzak
[/quote]

Da pojasnim, ukoliko ste slusali slucajne procese kod prof.Huzaka (ove akademske godine ) ,tada cete i odgovarati kod njega.
Kobra (napisa):

će na drugom ljetnom roku usmeni dio ispita držati prof. Huzak


Da pojasnim, ukoliko ste slusali slucajne procese kod prof.Huzaka (ove akademske godine ) ,tada cete i odgovarati kod njega.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Kobra
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 02. 2005. (10:23:52)
Postovi: (48)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 2
Lokacija: Ferenščica/Podstrana

PostPostano: 19:01 uto, 3. 7. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kao što i obećah, postavio sam pitanja na net, pa tko je zainteresiran, može ih naći na

http://www.geocities.com/mladen_delic/index.htm

Svima, jasno, puno sreće na ispitima a prije :sunce: i plaže
Kao što i obećah, postavio sam pitanja na net, pa tko je zainteresiran, može ih naći na

http://www.geocities.com/mladen_delic/index.htm

Svima, jasno, puno sreće na ispitima a prije Sunce... i plaže


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
liana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 12. 2006. (13:10:09)
Postovi: (2)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 12:35 čet, 5. 7. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

joj, meni bi baš trebali materijali iz sp. jel imaš možda novije rješene rokove od 2004 nadalje? ali i bilo kakvi rješeni zadaci bi mi dobro došli...
joj, meni bi baš trebali materijali iz sp. jel imaš možda novije rješene rokove od 2004 nadalje? ali i bilo kakvi rješeni zadaci bi mi dobro došli...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Kobra
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 02. 2005. (10:23:52)
Postovi: (48)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 10 - 2
Lokacija: Ferenščica/Podstrana

PostPostano: 17:58 čet, 5. 7. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="liana"]joj, meni bi baš trebali materijali iz sp. jel imaš možda novije rješene rokove od 2004 nadalje? ali i bilo kakvi rješeni zadaci bi mi dobro došli...[/quote]

Već obećah kolegici fugolini materijale koja me isti dan pitala na PM :oprosti:

No, i tako nemam 'friških' zadataka a po mom skromnom mišljenju nije ti bitna 'svježina' već princip (šablona). Htjedoh reći: pismeni ima nekolicinu tipova zadataka i kada rješavaš, prvi korak je prepoznavanje. Koliko sam proučavao zadnjih 6-7 rokova, obavezno bude jedan manje-više šablonski zadatak s ML s neprekidnim vremenom. Potom je kombinacija: ili Poissonov proces ili obični ML (preko neke pričice i najčešće traženje stacionarne distirbucije odnosno neke njene funkcije). Zatim ide proces grananja a bude i jedan 'teoretskiji' zadatak s funkcijama gustoća, funkcijama izvodnicama ili pak sumom neprekidnih varijabli. U novije vrijeme, zna se 'zalomiti' i modificirani ali jednostavan proces umiranja-rađanja (to je primjerice na zadnjem roku bio zadatak s uređajima i serviserom gdje se tražio očekivano dugoročno vrijeme kada sva tri uređaja rade).

Znam da vam nisam otkrio toplu vodu ali sam bar podijelio svoje iskustvo s vama.
liana (napisa):
joj, meni bi baš trebali materijali iz sp. jel imaš možda novije rješene rokove od 2004 nadalje? ali i bilo kakvi rješeni zadaci bi mi dobro došli...


Već obećah kolegici fugolini materijale koja me isti dan pitala na PM Oprosti

No, i tako nemam 'friških' zadataka a po mom skromnom mišljenju nije ti bitna 'svježina' već princip (šablona). Htjedoh reći: pismeni ima nekolicinu tipova zadataka i kada rješavaš, prvi korak je prepoznavanje. Koliko sam proučavao zadnjih 6-7 rokova, obavezno bude jedan manje-više šablonski zadatak s ML s neprekidnim vremenom. Potom je kombinacija: ili Poissonov proces ili obični ML (preko neke pričice i najčešće traženje stacionarne distirbucije odnosno neke njene funkcije). Zatim ide proces grananja a bude i jedan 'teoretskiji' zadatak s funkcijama gustoća, funkcijama izvodnicama ili pak sumom neprekidnih varijabli. U novije vrijeme, zna se 'zalomiti' i modificirani ali jednostavan proces umiranja-rađanja (to je primjerice na zadnjem roku bio zadatak s uređajima i serviserom gdje se tražio očekivano dugoročno vrijeme kada sva tri uređaja rade).

Znam da vam nisam otkrio toplu vodu ali sam bar podijelio svoje iskustvo s vama.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 16:34 sri, 22. 8. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zna li neko kako izgledaju usmeni kod prof.Šikića? Treba li baš znati svaki dokaz ili imaju neka uobičajena pitanja? I što se baš mora znati, npr na analizama se znalo koje se stvari moraju znati a ostalo je bilo sporedno, jel i ovdje takav slučaj?
Zna li neko kako izgledaju usmeni kod prof.Šikića? Treba li baš znati svaki dokaz ili imaju neka uobičajena pitanja? I što se baš mora znati, npr na analizama se znalo koje se stvari moraju znati a ostalo je bilo sporedno, jel i ovdje takav slučaj?


[Vrh]
anakom
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 08. 2007. (14:02:43)
Postovi: (7)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 8:56 čet, 6. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Molim neku dobru dusu koja ide na slucajne procese sutra da javi na forumu kad ce biti usmeni :pray:
Puno hvala
Molim neku dobru dusu koja ide na slucajne procese sutra da javi na forumu kad ce biti usmeni Pray
Puno hvala


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
anakom
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 08. 2007. (14:02:43)
Postovi: (7)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 11:54 pon, 10. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

evo, nekako je info dosla do mene pa ako je jos nekoga zanimalo, usmeni iz slucajnih procesa je u cet, 13.09., 10:30h, u 109...
evo, nekako je info dosla do mene pa ako je jos nekoga zanimalo, usmeni iz slucajnih procesa je u cet, 13.09., 10:30h, u 109...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 12:19 pon, 10. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zna li setko ispituje na ovom roku prof.Huzak ili prof.Šikić?
Zna li setko ispituje na ovom roku prof.Huzak ili prof.Šikić?


[Vrh]
anakom
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 08. 2007. (14:02:43)
Postovi: (7)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 13:29 pon, 10. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

pretpostavljam da prof huzak jer mi je na jedan mail odgovorio da pratim oglasnu plocu i usmeni iz slucajnih...
pretpostavljam da prof huzak jer mi je na jedan mail odgovorio da pratim oglasnu plocu i usmeni iz slucajnih...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
GauSs_
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 28. 01. 2004. (21:01:17)
Postovi: (53C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
72 = 110 - 38
Lokacija: 231

PostPostano: 10:24 uto, 18. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

zbpg splita starog topcia stavljam i ovdje link na stranicu s popisom pitanja za usmeni

http://www.geocities.com/mladen_delic/index.htm

Zahvalite kolegi Kobri
zbpg splita starog topcia stavljam i ovdje link na stranicu s popisom pitanja za usmeni

http://www.geocities.com/mladen_delic/index.htm

Zahvalite kolegi Kobri



_________________
The purpose of life is to end
Malo sam lose volje...

Prosle su godine kolokviji bili laksi, zar ne?
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Gost






PostPostano: 15:24 sub, 22. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zna li netko kad je tocno usmeni od drugog roka?
Zna li netko kad je tocno usmeni od drugog roka?


[Vrh]
mlkvica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 02. 2004. (19:22:25)
Postovi: (3)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 10:12 pon, 24. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

25. u 10 sati
25. u 10 sati


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mirca
Gost





PostPostano: 11:44 ned, 30. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

tko je ispitivao na drugom roku?
tko je ispitivao na drugom roku?


[Vrh]
Gost






PostPostano: 16:03 ned, 30. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

M.Huzak je ispitivao na 2.roku, a jos se tocno ne zna hoce li on biti i na 3.roku.
M.Huzak je ispitivao na 2.roku, a jos se tocno ne zna hoce li on biti i na 3.roku.


[Vrh]
mirca
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 10. 2007. (18:43:59)
Postovi: (3)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 14:59 sub, 13. 10. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

a tko je držao usmeni na trećem roku?
a tko je držao usmeni na trećem roku?



_________________
Total Eclipse Of The Heart
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 9:53 uto, 23. 10. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="mirca"]a tko je držao usmeni na trećem roku?[/quote]


Huzak
mirca (napisa):
a tko je držao usmeni na trećem roku?



Huzak


[Vrh]
Gost






PostPostano: 11:41 čet, 17. 1. 2008    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da li netko ima informaciju tko ispituje slucajne sad na prvom roku u 2. mjesecu? Uz uvjet da sam slusala kod Sikića
Da li netko ima informaciju tko ispituje slucajne sad na prvom roku u 2. mjesecu? Uz uvjet da sam slusala kod Sikića


[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Matematički kolegiji Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2, 3, 4  Sljedeće
Stranica 1 / 4.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan