Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

mikroekonomija-pitanja na usmenom

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Kolegiji vezani uz ekonomiju i financije
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
amihic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 06. 2005. (14:05:58)
Postovi: (24)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 9:58 sub, 9. 6. 2007    Naslov: mikroekonomija-pitanja na usmenom Citirajte i odgovorite

koja su najcesca pitanja koja profesor postavlja??
koja su najcesca pitanja koja profesor postavlja??



_________________
ana
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kikach
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2004. (19:05:17)
Postovi: (4B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 4

PostPostano: 12:02 sub, 9. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

evo...mene je pitao krivulju proizvodnih mogucnosti i monopol.

Cula sam da je pitao i oligopol, Stankernbergov model i maksimizaciju profita, makimizaciju korisnosti. Vise se ne sijecam. Eto...toliko
evo...mene je pitao krivulju proizvodnih mogucnosti i monopol.

Cula sam da je pitao i oligopol, Stankernbergov model i maksimizaciju profita, makimizaciju korisnosti. Vise se ne sijecam. Eto...toliko


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 13:57 sri, 20. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Molim nekoga (Kikach :) ) tko je bio na usmenom iz mikroekonomike i prošao :D, da napiše iz čega je učio i koliko je dobra ona skripta iz kopiraone (za spremanje usmenog), ima li nešto u njoj što nije potrebno učiti...?

I još nešto... Zna li itko do kojeg datuma profesor ispituje?
Na zadnjim predavanjima je rekao da je "drugi rok" 4., .5. srpnja, a ispituje li i poslije?


Hvala!
Molim nekoga (Kikach Smile ) tko je bio na usmenom iz mikroekonomike i prošao Very Happy, da napiše iz čega je učio i koliko je dobra ona skripta iz kopiraone (za spremanje usmenog), ima li nešto u njoj što nije potrebno učiti...?

I još nešto... Zna li itko do kojeg datuma profesor ispituje?
Na zadnjim predavanjima je rekao da je "drugi rok" 4., .5. srpnja, a ispituje li i poslije?


Hvala!


[Vrh]
spuzvica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 01. 2006. (19:55:43)
Postovi: (39)16
Sarma = la pohva - posuda
= 9 - 9

PostPostano: 14:16 sri, 20. 6. 2007    Naslov: Re: mikroekonomija-pitanja na usmenom Citirajte i odgovorite

[quote="amihic"]koja su najcesca pitanja koja profesor postavlja??[/quote]

Prosle godine na ljetnom roku je najčešće pitanje bilo :"Šta želite odgovarati?" :)
Neki ne budu bas te sriće, al u svakom slučaju bilo bi dobro odabrat 2 pitanja i dobro ih naucit :wink:
amihic (napisa):
koja su najcesca pitanja koja profesor postavlja??


Prosle godine na ljetnom roku je najčešće pitanje bilo :"Šta želite odgovarati?" Smile
Neki ne budu bas te sriće, al u svakom slučaju bilo bi dobro odabrat 2 pitanja i dobro ih naucit Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kikach
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2004. (19:05:17)
Postovi: (4B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 4

PostPostano: 16:34 sri, 20. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja neznam za nikakvu skriptu :(

Ja sam ucila iz predavanja i nekih papira sto nam je profesor bio dao na predavanjima. Ja sam to polozila prije cca 2 godine tako da ne znam jel se eventualno nesto promijenilo u materijalima...hmmm

E da...jos jedna stvar. Kad sam ja bila na usmenom, dalo se uociti da su oni kojih se profesor sijecao sa predavanja bili u ''povlastenijem'' polozaju, tj. bas oni su bili te srece da im pitanje bude ''sto zelite odgovarati''.

Eto...
Ja neznam za nikakvu skriptu Sad

Ja sam ucila iz predavanja i nekih papira sto nam je profesor bio dao na predavanjima. Ja sam to polozila prije cca 2 godine tako da ne znam jel se eventualno nesto promijenilo u materijalima...hmmm

E da...jos jedna stvar. Kad sam ja bila na usmenom, dalo se uociti da su oni kojih se profesor sijecao sa predavanja bili u ''povlastenijem'' polozaju, tj. bas oni su bili te srece da im pitanje bude ''sto zelite odgovarati''.

Eto...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 9:37 uto, 18. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Stankernbergov model - može li mi netko reći gdje ga mogu naći? Tražila sam i u skripti i po predavanjima i ne vidim ga :(

Isto i za krivulju proizvodnih mogućnosti...?


Unaprijed hvala!
Stankernbergov model - može li mi netko reći gdje ga mogu naći? Tražila sam i u skripti i po predavanjima i ne vidim ga Sad

Isto i za krivulju proizvodnih mogućnosti...?


Unaprijed hvala!


[Vrh]
Gost






PostPostano: 16:10 uto, 18. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

na papirima koje je profesor dao na zadnjem predavanju...
na papirima koje je profesor dao na zadnjem predavanju...


[Vrh]
Gost






PostPostano: 11:22 sri, 19. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Može li mi netko reći gdje mogu naći izvod nekakve metode vezane uz hickove funkcije (vezano uz maksimizaciju korisnosti)?

I slično za Marshallovu (potražnju?) - vezano uz minimizaciju nečega...?

Vidim da u prvom dijelu skripte ima nešto o tome, u onom dodatku, na negdje 36.str. Je li to to?


I hvala gostu na zadnjem odgovoru :)
Može li mi netko reći gdje mogu naći izvod nekakve metode vezane uz hickove funkcije (vezano uz maksimizaciju korisnosti)?

I slično za Marshallovu (potražnju?) - vezano uz minimizaciju nečega...?

Vidim da u prvom dijelu skripte ima nešto o tome, u onom dodatku, na negdje 36.str. Je li to to?


I hvala gostu na zadnjem odgovoru Smile


[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Kolegiji vezani uz ekonomiju i financije Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan